توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا Averett؟

آن را بسیار بیشتر از یک درجه

یک محیط یادگیری طراحی شده برای نیازهای شما

برای بیش از 25 سال، فارغ التحصیل ما و تقسیم مطالعات حرفه ای (GPS) ارائه کرده است ادامه تحصیل به طور خاص برای بزرگسالان کار. بیش از 8000 فارغ التحصیلان Averett GPS استفاده از برنامه های درجه شتاب ما گرفته اند به توسعه ابزار آنها برای موفقیت در حرفه خود و در زندگی خود نیاز دارند. آنها بهبود چشم انداز شغلی به دست آورده ام. آنها احترام به خود به دست آورده ام، و حق را به خود پاسخ در نقش یک مدل به دیگران است. آنها خیلی بیشتر از یک درجه به دست آورده ام. و بنابراین می تواند به شما.

1. تحویل دوره فشرده

 • کسب مدرک خود را در کمتر از دو سال

2. طراحی برای راحتی

 • بدون مشارکت زمان واقعی مورد نیاز و تکالیف هفتگی و خرما به علت قبل از این دوره آغاز می شود نوشته شده

3. برنامه های مقرون به صرفه

 • Averett کمتر از میانگین که آن را به کل هزینه مدرک MBA می آید. هزینه شهریه کل برای MBA در Averett تحت 30.000 $ دلار است.

4. "آماده بازار" برنامه درسی

 • محتوا در برنامه های تحصیلی ما این است که با تاکید بین المللی توسعه یافته است. است یک دوره کامل در کسب و کار بین المللی وجود دارد، و شما می توانید برخی از تکالیف خود را سفارشی شامل چشم انداز بین المللی.

5. توجه شخصی

 • نسبت دانشجو به استاد در برنامه GPS ما 19 باشد: 1؛ متوسط ​​اندازه کلاس 15

6. تیم های پروژه

 • گروه 3-5 دانش آموزان ارائه حمایت های بیشتر و انگیزه

7. مدرسان اختصاصی

 • اعضای هیئت علمی و صنعت با تجربه ما دارای درجات پیشرفته در زمینه های خود و به موفقیت شما متعهد

8. کارکنان حمایتی

 • پذیرش و کارکنان کمک های مالی آماده برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود را

برنامه های درجه ساخته شده برای شما

ما ارائه می دهیم دانش آموزان GPS ما تجربه است که آینه شرایط واقعی زندگی یادگیری است. این به این معنی شما می توانید درس امشب به آزمون در طول روز کاری فردا قرار داده است.

شما بینش در کلاس های کوچک توسط مدرسان و صنعت را تجربه منجر به دست آورید. و با تیم های پروژه ما، شما یک گروه همکار که انگیزه دیگری برای موفقیت از طریق فارغ التحصیلی و فراتر از آن بپیوندند.

در نهایت، فرمت دوره های آنلاین ما را در کار، خانواده، و آموزش عالی راحت تر:

 • بدون مشارکت زمان واقعی مورد نیاز
 • تکالیف هفتگی و خرما به دلیل ارسال شده قبل از دوره آغاز می شود
 • ورود به این دوره در هر زمان در هر هفته برای تکمیل تکالیف
2

ماموریت AVERETT'S

دانشگاه Averett دانش آموزان آماده به خدمت و منجر به عنوان کاتالیزور برای تغییر مثبت است. Averett برآورده این ماموریت با آموزش دانش آموزان با پیشینه های مختلف، فرهنگ ها و ملت ها از طریق برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد مبتنی بر هنر لیبرال در یک، دانشگاهی، محیط زیست بین رشته ای شخصی است.

VISION AVERETT'S

دانشگاه Averett خواهد بود یک دانشگاه برتر دانش آموز محور مشهور برای آموزش خلاقانه و آموزش مشغول اند.

ارزش های اصلی AVERETT'S

5

تمامیت

عمل ما بالاترین استانداردهای اخلاقی.

نوآوری

ما را تشویق و در آغوش آموزش خلاقانه و یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس.

نامزدی

ما ترویج آگاهی جهانی، خدمات و رهبری است.

کشف

ما یک روح از کشف، حل مسئله و تفکر انتقادی پرورش و ترکیب هنرهای آزاد با آماده سازی حرفه ای در آموزش و یادگیری است.

تنوع

دانشگاه Averett همه دانش آموزان، استادان و کارکنان به جامعه دانشگاهی است که پرورش آگاهی، شمول، عدالت و خدمات در حالی که انجام ماموریت و چشم انداز ما استقبال می کند. Averett جشن منحصر به فرد فرد و در حالی که ارزش احترام به تفاوت ها در یک محیط امن و پرورش. هر عضو از Averett جامعه سهام مسئولیت های انجام خود اخلاقی و شهروندان به عنوان خوب، و ترویج توسعه مهارت ها، و رشد فکری و عاطفی است. ما ارزش تنوع، فقط با دیدن و ساخت و ساز در بهترین در هر دانش آموز می تواند به ما کمک کند و آنها را به رهبران فردا توسعه.

سنت

ما را در آغوش میراث یهودی مسیحی Averett توسط ارج نهادن به جستجوی حقیقت و تشکیل معنوی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Averett University Online

بالا بردن مهارت های بازاریابی خود را به همگام شدن با چالش های کسب و کار جهانی امروز با MBA آنلاین در بازاریابی است. کسب یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز بر بازار ... [+]

MBA - غلظت بازاریابی

بالا بردن مهارت های بازاریابی خود را به همگام شدن با چالش های کسب و کار gbal امروز با MBA آنلاین در بازاریابی است. کسب یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز بر بازاریابی (MBA-MKT). به MBA آنلاین در درجه بازاریابی شما را آماده شدن برای گام بعدی در زندگی حرفه ای مدیریت بازاریابی خود را.

اهداف و موضوعات البته

اگر کار خود را شامل شناسایی فرصت های محصول جدید، تجزیه و تحلیل رفتار مصرف کننده و / یا برقراری ارتباط محصولات و خدمات شرکت خود را، برنامه بازاریابی MBA تخصص خود را به سطح بعدی را و اجازه می دهد شما را به دوره های بازاریابی آنلاین. فارغ التحصیلان MBA بازاریابی مهارت های لازم برای توسعه استراتژی های بازاریابی مبتنی بر شواهد برای مخاطبان جهانی است.... [-]

آمریکا دانویل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Averett University Online

موقعیت خود را برای ساخت تیم سازنده، توسعه استراتژی های جامد و پرورش یک فرهنگ محیط کار برنده شدن با استاد Averett مدیریت بازرگانی با تمرکز بر رهبری (MBA-LDR). ... [+]

MBA - غلظت رهبری

موقعیت خود را برای ساخت تیم سازنده، توسعه استراتژی های جامد و پرورش یک فرهنگ محیط کار برنده شدن با استاد Averett مدیریت بازرگانی با تمرکز بر رهبری (MBA-LDR). آنلاین یا در محوطه دانشگاه، شما مهارت های رهبری موثر برای قرن 21st یاد بگیرند.

اهداف و موضوعات البته

مهارت های رهبری مورد نیاز برای جهانی، محیط کسب و کار میان فرهنگی امروز از فقط چند سال پیش متفاوت است. شما باید درک مفاهیم نظری و قادر به آنها اعمال می شود در زمان واقعی - حتی به عنوان شرایط تغییر در اطراف شما. به MBA-LDR شما کمک می کند آماده شدن برای گام بعدی در زندگی حرفه ای رهبری خود را.... [-]

آمریکا دانویل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Averett University Online

را با سرب در منابع انسانی (HR) مدیریت با کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز بر منابع انسانی (MBA-HR). این برنامه دانشگاه آنلاین و یا بر پوشش می دهد موضوعات در سطح اجر ... [+]

MBA - مدیریت منابع انسانی را با سرب در منابع انسانی (HR) مدیریت با کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با تمرکز بر منابع انسانی (MBA-HR). این برنامه دانشگاه آنلاین و یا بر پوشش می دهد موضوعات در سطح اجرایی در مدیریت کسب و کار، با یک ماژول از دوره های تخصصی متمرکز بر عملکرد منابع انسانی.

اهداف و موضوعات البته

مدیریت منابع انسانی یکی از توابع مهم در محیط کسب و کار رقابتی امروز است. ما به شما کمک توسعه دانش پیشرفته در قانون کار، مذاکرات، ساختار جبران و رفتار سازمانی، که به شما اجازه به دنبال نقش HR-سطح بدهید.... [-]

آمریکا دانویل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Averett University Online

آماده کردن خودتان برای محیط کسب و کار جهانی پویا امروز با 41 اعتبار ما استاد از برنامه مدیریت کسب و کار (MBA). آنلاین یا در محوطه دانشگاه، به شما دانش سطح اجرایی توابع کل ... [+]

MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد

برنامه های آنلاین MBA

آماده کردن خودتان برای محیط کسب و کار جهانی پویا امروز با 41 اعتبار ما استاد از برنامه مدیریت کسب و کار (MBA). آنلاین یا در محوطه دانشگاه، به شما دانش سطح اجرایی توابع کلیدی کسب و کار و چگونه به آن اعمال می شود که در دنیای واقعی به دست آورید.

اهداف و موضوعات البته ... [-]
آمریکا دانویل
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Averett University Online