Brentwood University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دانشگاه یک انتخاب خوب برای شما نباشد.

اگر شما به دنبال برای یک دانشگاه انعطاف پذیر و گران نیست با کیفیت بالا از آموزش و پرورش، دانشگاه برنت وود ممکن است بهترین انتخاب برای شما. لطفا اعمال می شود.

دانشگاه برنت وود برنامه های آموزش کسب و کار را به دانش آموزان واجد شرایط ارائه می کند. آموزش از طریق برنامه هایی که تطبیق با نیازهای یا منافع دانش آموز را تحویل داده.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

آنلاین MBA | یک سال | تا بورس تحصیلی موجود 50٪

Online پاره وقت 12  زمان ثبت نام باز است آمریکا Irvine

این برنامه فقط آنلاین (آموزش از راه دور) است. این برنامه آنلاین MBA در دانشگاه برنت وود برای حرفه ای از تمام سطوح تجربه، که برخی از آنها ممکن است به دنبال پیشرفت در زندگی حرفه ای خود و دیگران را به تغییر زمینه کسب و کار طراحی شده است. [+]

هزینه: 12،400 دلار و یا تقاضا برای کمک هزینه تحصیلی تا 50٪. این برنامه فقط به صورت کامل آنلاین (Distance Learning) ارائه می شود.

اگر به دنبال یک دانشگاه معتبر و عالی دانشگاه آمریکایی مانند دانشگاه هاروارد یا MIT هستید، لطفا برای دانشگاه برنتوود درخواست نکنید. این دانشگاه یک انتخاب خوب برای شما نباشد.

اگر شما به دنبال برای یک دانشگاه انعطاف پذیر و گران نیست با کیفیت بالا از آموزش و پرورش، دانشگاه برنت وود ممکن است بهترین انتخاب برای شما. لطفا اعمال می شود.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
15615 Alton Pkwy
Suite #450

Irvine, California, 92618 US