Bryan University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

همه چیز شما باید در مورد آموزش حرفه ای از Bryan University بدانید

Bryan University از سال 1982 برنامه های آموزش حرفه ای حرفه ای را برای دانش آموزان فراهم کرده است و ما هم اکنون همانند پرشور و متعهد به موفقیت دانش آموزانمان بوده ایم. برین بر پایه یک تمایل بی نظیر برای بهبود زندگی دانشجویان ما تأسیس شد. به همین دلیل است که بخشی از مأموریت ما است:

ماموریت ما بهبود زندگی دانش آموزان، تیم ما و کارفرمایان ما است. ما ماموریت خود را با ارائه آموزش و پرورش با کیفیت در محیطی که تیم ما را قادر می سازد و دانش آموزان ما را تحقق بخشیدن به توانایی خود، ایجاد یک تاثیر مثبت در جوامع ما است.

بیش از 30 سال بعد، اینها در قبال اهداف و مأموریت ما به عنوان یک مدرسه آموزش حرفه ای باقی میمانند. ما تلاش می کنیم زندگی دانش آموزانمان را بهبود ببخشیم، اینکه آیا آنها یک خانواده هستند، در ارتش هستند، یا فقط به دنبال آغاز تازه زندگی هستند.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU بیا

در Bryan University ، این تمرکز اصلی ما است ... شما!

اهداف ماموریت ما تمرکز تعهد ما نسبت به دانش آموزان ما است:

 • برای ارائه برنامه های جامع و فرصت های آموزشی که از نیازهای توسعه نیروی انسانی در جوامعی که در خدمت ما هستند، حمایت می کنیم.
 • برای ایجاد یک محیط یادگیری به چالش کشیدن کمک می کند که دانش آموزان در دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه ای خود را در رشته های مختلف مرتبط.
 • برای ارائه دانش آموزان به دسترسی به تجربیات آموزشی با استفاده از انواع روش های تحویل آموزش.
 • برای ارائه خدمات شغلی به دانشجویان و فارغ التحصیلان.
 • برای تشویق یادگیری مادام العمر و رشد حرفه ای .
 • برای حمایت از جوامع از طریق فعالیت های داوطلبانه و فعالیت های خیریه.

جشن تاریخ غنی ما، تلاش برای یک آینده بزرگ

کالج مسافرت بریان. اینطور شروع می شود. در سال 1982 بنیانگذار، بریان یک برنامه دانشگاهی مبتنی بر گواهینامه را برای دانشجویان آینده نگری که مایل به ورود به صنعت مسافرتی بودند ارائه داد.

امروز Bryan University فرصت های شغلی را برای افرادی که می خواهند دیپلم، مدرک کارشناسی، مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارایه کنند. چه تحول و ما می خواهیم دانش آموزانمان را از طریق برنامه های آموزشی ما همان تحول را تجربه کنند.

بریان علاوه بر برنامه های آموزشی ما، بیش از دوازده برنامه آموزشی حرفه ای را در انواع مختلف شغلی ارائه می دهد. ما دوره های کوتاه مدت آموزشی غیر اختصاصی را ارائه می دهیم که در محوطه دانشگاه، آنلاین یا ترکیبی برگزار می شود - همه برای راحتی دانشجویان ما. تلاش های انکشافی ما با تمرکز تک تک بر تعهد ما به پیشرفت دانش آموزان، توسعه نیروی کار و یادگیری درازمدت انجام شده است.

ارتباطات شغلی

بله، در Bryan University شما آموزش حرفه ای مرتبط با صنایع مربوطه را خواهید آموختید که باید به کار خود ادامه دهید. اما حدس بزن چه چیز دیگری به دست شما خواهد رسید؟ ارتباطات شغلی .

بی ارزش

در برین، زمانی که برنامه خود را تکمیل کردید، تعهد ما به شما ادامه خواهد یافت. ما به شما کمک می کنیم و شما را به حرفه خود هدایت می کنید. بخش خدمات حرفه ای ما برای کمک به جستجوی شغلی نه تنها به عنوان یک تازه کار فارغ التحصیل شده است، بلکه به عنوان یک دوره تحصیلی نیز ادامه دارد.

درست است.

هنگامی که شما آموزش خود را از برین دریافت کرده اید، بخش خدمات حرفه ای ما تعهدی مداوم برای کمک به شما در مورد آنچه که شما برای پیشرفت در حرفه خود نیاز دارید.

آیا برای کمک به ساختن رزومه خود، نوشتن نامه ی کتبی، تمرین برای مصاحبه یا جستجوی شغل نیاز دارید، خدمات حرفه ای برایان متعهد به کمک به شما هستند.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

یک مدرسه شانس دوم

در Bryan University ، ما بر این باوریم که این موضوع در مورد جایی که شما شروع نمی کنید، اما درباره جایی که شما تمام می کنید. هرگز دیر نیست که آینده خود را بهتر و روشن تر از دیروز خود داشته باشیم. بریان شما را با آموزش حرفه ای برای حرفه آینده خود آماده می کند و به شما یک تجربه آموزشی را می دهد که می توانید برای یک عمر با خود ببرید.

در برین، این بیشتر از آموزش حرفه ای است. شما مهارت های زندگی و ارتباطات حرفه ای را می توانید که شما را شخصا و حرفه ای پیشرفت می دهد. ما این کار را برای شما انجام می دهیم زیرا ما می خواهیم شما موفق شوید!

 • آموزش مقرون به صرفه
 • آموزش شخصی
 • رشته مربوطه
 • استاد اختصاصی
 • ارتباطات شغلی متعدد

مکان ها

تمپه

Address
West Washington Street,350
85281 تمپه, آریزونا, آمریکا