توضیحات رسمی را مطالعه کنید

همه چیز شما باید در مورد آموزش حرفه ای از Bryan University بدانید

Bryan University از سال 1982 برنامه های آموزش حرفه ای حرفه ای را برای دانش آموزان فراهم کرده است و ما هم اکنون همانند پرشور و متعهد به موفقیت دانش آموزانمان بوده ایم. برین بر پایه یک تمایل بی نظیر برای بهبود زندگی دانشجویان ما تأسیس شد. به همین دلیل است که بخشی از مأموریت ما است:

ماموریت ما بهبود زندگی دانش آموزان، تیم ما و کارفرمایان ما است. ما ماموریت خود را با ارائه آموزش و پرورش با کیفیت در محیطی که تیم ما را قادر می سازد و دانش آموزان ما را تحقق بخشیدن به توانایی خود، ایجاد یک تاثیر مثبت در جوامع ما است.

بیش از 30 سال بعد، اینها در قبال اهداف و مأموریت ما به عنوان یک مدرسه آموزش حرفه ای باقی میمانند. ما تلاش می کنیم زندگی دانش آموزانمان را بهبود ببخشیم، اینکه آیا آنها یک خانواده هستند، در ارتش هستند، یا فقط به دنبال آغاز تازه زندگی هستند.

118889_rsz_adobestock_61764258.jpg

BU بیا

در Bryan University ، این تمرکز اصلی ما است ... شما!

اهداف ماموریت ما تمرکز تعهد ما نسبت به دانش آموزان ما است:

 • برای ارائه برنامه های جامع و فرصت های آموزشی که از نیازهای توسعه نیروی انسانی در جوامعی که در خدمت ما هستند، حمایت می کنیم.
 • برای ایجاد یک محیط یادگیری به چالش کشیدن کمک می کند که دانش آموزان در دستیابی به اهداف آموزشی و حرفه ای خود را در رشته های مختلف مرتبط.
 • برای ارائه دانش آموزان به دسترسی به تجربیات آموزشی با استفاده از انواع روش های تحویل آموزش.
 • برای ارائه خدمات شغلی به دانشجویان و فارغ التحصیلان.
 • برای تشویق یادگیری مادام العمر و رشد حرفه ای .
 • برای حمایت از جوامع از طریق فعالیت های داوطلبانه و فعالیت های خیریه.

جشن تاریخ غنی ما، تلاش برای یک آینده بزرگ

کالج مسافرت بریان. اینطور شروع می شود. در سال 1982 بنیانگذار، بریان یک برنامه دانشگاهی مبتنی بر گواهینامه را برای دانشجویان آینده نگری که مایل به ورود به صنعت مسافرتی بودند ارائه داد.

امروز Bryan University فرصت های شغلی را برای افرادی که می خواهند دیپلم، مدرک کارشناسی، مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارایه کنند. چه تحول و ما می خواهیم دانش آموزانمان را از طریق برنامه های آموزشی ما همان تحول را تجربه کنند.

بریان علاوه بر برنامه های آموزشی ما، بیش از دوازده برنامه آموزشی حرفه ای را در انواع مختلف شغلی ارائه می دهد. ما دوره های کوتاه مدت آموزشی غیر اختصاصی را ارائه می دهیم که در محوطه دانشگاه، آنلاین یا ترکیبی برگزار می شود - همه برای راحتی دانشجویان ما. تلاش های انکشافی ما با تمرکز تک تک بر تعهد ما به پیشرفت دانش آموزان، توسعه نیروی کار و یادگیری درازمدت انجام شده است.

ارتباطات شغلی

بله، در Bryan University شما آموزش حرفه ای مرتبط با صنایع مربوطه را خواهید آموختید که باید به کار خود ادامه دهید. اما حدس بزن چه چیز دیگری به دست شما خواهد رسید؟ ارتباطات شغلی .

بی ارزش

در برین، زمانی که برنامه خود را تکمیل کردید، تعهد ما به شما ادامه خواهد یافت. ما به شما کمک می کنیم و شما را به حرفه خود هدایت می کنید. بخش خدمات حرفه ای ما برای کمک به جستجوی شغلی نه تنها به عنوان یک تازه کار فارغ التحصیل شده است، بلکه به عنوان یک دوره تحصیلی نیز ادامه دارد.

درست است.

هنگامی که شما آموزش خود را از برین دریافت کرده اید، بخش خدمات حرفه ای ما تعهدی مداوم برای کمک به شما در مورد آنچه که شما برای پیشرفت در حرفه خود نیاز دارید.

آیا برای کمک به ساختن رزومه خود، نوشتن نامه ی کتبی، تمرین برای مصاحبه یا جستجوی شغل نیاز دارید، خدمات حرفه ای برایان متعهد به کمک به شما هستند.

118888_rsz_adobestock_254467474.jpg

یک مدرسه شانس دوم

در Bryan University ، ما بر این باوریم که این موضوع در مورد جایی که شما شروع نمی کنید، اما درباره جایی که شما تمام می کنید. هرگز دیر نیست که آینده خود را بهتر و روشن تر از دیروز خود داشته باشیم. بریان شما را با آموزش حرفه ای برای حرفه آینده خود آماده می کند و به شما یک تجربه آموزشی را می دهد که می توانید برای یک عمر با خود ببرید.

در برین، این بیشتر از آموزش حرفه ای است. شما مهارت های زندگی و ارتباطات حرفه ای را می توانید که شما را شخصا و حرفه ای پیشرفت می دهد. ما این کار را برای شما انجام می دهیم زیرا ما می خواهیم شما موفق شوید!

 • آموزش مقرون به صرفه
 • آموزش شخصی
 • رشته مربوطه
 • استاد اختصاصی
 • ارتباطات شغلی متعدد
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Associate Degrees

Bryan University

حرفه ای های فناوری اطلاعات به سرعت در حال رشد هستند و شما نمی خواهید از فرصت برای کسب اطلاعات آنلاین سیستم های کامپیوتری خود - درجه بندی شبکه از Bryan University . با همک ... [+]

حرفه ای های فناوری اطلاعات به سرعت در حال رشد هستند و شما نمی خواهید از فرصت برای کسب اطلاعات آنلاین سیستم های کامپیوتری خود - درجه بندی شبکه از Bryan University . با همکاری مدرک فنآوری اطلاعات از Bryan University ، می توانید چیزی را که شما باید بدانید تا حرفه ای پیشرفت کنید و یک پایه آموزشی جامع برای حرفه ای آینده IT خود بسازید یاد بگیرید.

یک دانشگاه درسی یا مدرک آنلاین وابسته به علوم کاربردی در سیستم های اطلاعات کامپیوتری - شبکه ها از Bryan University به شما طیف وسیعی از مهارت هایی را که لازم است برای موفقیت شما به ارمغان بیاورد، به شما می دهد. با دوره های IT از اسکریپت شبکه و مدیریت فناوری اطلاعات، آماده باشید مسیری را که برای شما مناسب است پیدا کنید - و حق کار را دریافت کنید. مربیان ما تجربه دست اول و ارائه بینش ارزشمند و استراتژی های عملی طراحی شده برای کمک به شما در موفقیت است.... [-]

آمریکا Tempe
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
70 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

Bryan University

آمادگی خود را برای کسب MBA و تحقق آرزوهای شغلی خود خواهید داشت؟ تعجب می کنید که چطور می توانید آن را به برنامه شلوغ خود برسانید؟ Bryan University می تواند مدرک کارشناسی ا ... [+]

آمادگی خود را برای کسب MBA و تحقق آرزوهای شغلی خود خواهید داشت؟ تعجب می کنید که چطور می توانید آن را به برنامه شلوغ خود برسانید؟ Bryan University می تواند مدرک کارشناسی ارشد مدرک کسب و کار خود را در کمتر از یک سال کسب کند.

اگر برنامه تحصیلی لیسانس خود را از یک موسسه پس از دوره متوسطه یا ملی تأیید کنید، رویکرد انعطاف پذیر، درجه پیشرفته ای را برای ایجاد آینده ای که می خواهید، ایجاد می کند.

برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی آنلاین را می توان در حدود یک سال تکمیل کرد، بنابراین شما می توانید در نیروی کار با یک مجموعه مهارت هایی که به شرکت شما ارزشمند تبدیل می کند، پیشرفت کنید. آموزش حرفه ای Bryan University تضمین می کند که شما با دانش مربوطه و توانایی اعمال این دانش در محیط کسب و کار واقعی فارغ التحصیل خواهید شد. نه تنها شما قادر به تصمیم گیری دقیق تحت فشار هستید و به طور موثر یک تیم از کارکنان را مدیریت خواهید کرد، اما می توانید با توانایی خود در پیشرفت حرفه ای خود مطمئن شوید.... [-]

آمریکا Tempe
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BSc)

Bryan University

آیا شما قبلا یک برنامه ی همکار را تکمیل کرده اید اما میخواهید آموزش های جامع تر داشته باشید؟ اگر چنین است، اداره بازرگانی Bryan University لیسانس علوم برای شما ایده آل اس ... [+]

آیا شما قبلا یک برنامه ی همکار را تکمیل کرده اید اما میخواهید آموزش های جامع تر داشته باشید؟ اگر چنین است، اداره بازرگانی Bryan University لیسانس علوم برای شما ایده آل است.

برنامه مدرک مدیریت کسب و کار فراتر از حمایت اداری می رود. این مدیریت موثر و اصول کسب و کار را پوشش می دهد، همچنین شما را از طریق امور مالی، تکنولوژیکی و نظری کسب و کار هدایت می کند.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بحرین در لیسانس علوم آنلاین ارائه شده است، بنابراین شما می توانید برنامه را در راحتی شما کامل کنید.... [-]

آمریکا Tempe
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
140 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی