CALIMT

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

موسسه مدیریت و فناوری کالیفرنیا ترکیبی ابتکاری از برنامه درسی آنلاین و مخلوط را فراهم می کند که شامل مدرک های مدیریتی به گواهینامه های تحصیلی حرفه ای در فعالیت های مهمان نوازی و مطالعات پارالاگال می باشد. MBA منحصر به فرد ما

CALIMT در سال 2010 در اورنج کانتی، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و توسط کمیسیون اعتباربخشی آموزش از راه دور (DEAC) تأیید شده است. DEAC توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده (USDE) و شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) به رسمیت شناخته شده است.

با ارائه برنامه های ما به صورت آنلاین و در کلاس، برنامه های ما هر دو در دسترس و مقرون به صرفه در سطح جهانی هستند.

آنچه ما ارائه می دهیم

CALIMT برای ارائه برنامه های کیفیت با تمرکز جهانی و متقابل فرهنگی و نیز تأکید بر مسئولیت اجتماعی شرکت شد. CALIMT با ارائه برنامه های خود به صورت آنلاین، قصد دارد برنامه های خود را برای دانشجویان مختلف دانشجویی مختلف در دسترس و قابل دسترس کند. ما پیشنهاد بازدارندگی انعطاف پذیر برای حرفه ای های مشغول به کار ارائه می دهیم و از دانش آموزانی که مایل به تحصیل در یک موسسه معتبر ایالات متحده هستند، استقبال می کنند. برنامه های ما تمرکز بر آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در محیط کسب و کار جهانی است.

ماموریت ما

مأموریت موسسه مدیریت و فناوری کالیفرنیا ارائه یک محیط آموزشی پویا دینامیک است که با توجه به مسائل تجاری، اقتصادی و اجتماعی مدیریت جهانی و آموزش حرفه ای با تأکید بر آگاهی بین فرهنگی، ارائه شده است.

اهداف ما

  1. ارتقاء حساسیت فرهنگی و آگاهی از تفاوت های فرهنگی برای کمک به افراد هنگام انجام کسب و کار در فرهنگ های مختلف.
  2. آموزش حرفه ای کسب و کار را به رهبران اخلاقی و اجتماعی مسئول.
  3. آموزش دانش آموزان برای به دست آوردن درک بهتر از عملکرد کلیدی کسب و کار، مانند حسابداری، امور مالی، مدیریت منابع انسانی، بازاریابی و عملیات.

اهداف ما

  1. ارائه دوره های اصلی کسب و کار که برای موفقیت در یک بازار جهانی بسیار رقابتی ضروری است.
  2. استفاده از یک ترکیب منحصر به فرد از آموزش سنتی مدیریت، مطالعات فرهنگی، و فرصت برای شرکت در یادگیری مشارکتی با کسانی که از دیگر فرهنگ ها.
  3. جنبه های فرهنگی هر درس را شامل می شود تا دانش آموزان بتوانند محتوای درس را در مکان های مختلف فرهنگی اعمال کنند.
  4. تأکید بر مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) و اخلاق تجاری در سراسر برنامه درسی.
  5. تمرکز بر رهبری در سازمان ها و توسعه مهارت های ارتباطی تجارت جهانی در دانش آموزان.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBA های جهانی » بازدید کنید Certificates - AcademicDoreh » بازدید کنید Certificates - HoghooghTahsilat »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA جهانی

MBA

Online Online & Campus Combined تمام وقت پاره وقت 9 - 36  زمان ثبت نام باز است آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

برنامه آنلاین MBA ما بر روی توسعه مهارت های رهبری و مدیریت دانش آموزان - به ویژه کسانی که به رسمیت شناختن چالش های چند فرهنگی از انجام کسب و کار در یک اقتصاد جهانی متمرکز است. [+]

کارشناسی ارشد در امور اداری

برنامه آنلاین MBA ما بر روی توسعه مهارت های رهبری و مدیریت دانش آموزان - به ویژه کسانی که به رسمیت شناختن چالش های چند فرهنگی از انجام کسب و کار در یک اقتصاد جهانی متمرکز است . برنامه ما بر اساس مبانی کسب و کار مانند حسابداری، مالی، بازاریابی، عملیات و مدیریت منابع انسانی است. دانش آموزان فرصت دارند تا این مهارت ها را از طریق مطالعات موردی در حوزه های واقعی و همچنین از طریق ادغام دانش خود در پروژه های مرتبط با کار واقعی، به کار گیرند. در نهایت، تاکید ما بر تصمیم گیری اخلاقی و مسئولیت پذیر اجتماعی، دانش آموزان را قادر می سازد تا بدانند چه چیزی برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار جهانی مهم در آینده خواهد بود. MBA آنلاین CALIMT کاملا مبتنی بر وب است، که تجربه یادگیری جغرافیایی و فرهنگی مختلف را برای دانش آموزان فراهم می کند.... [-]


تماس

آدرس USA Online, آمریکا