Claremont Graduate University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Claremont Graduate University (CGU) تقریبا 100 سال به مدرک کارشناسی ارشد و دکترا اعطا کرده است. از طریق فرم جدید یادگیری آنلاین ما، برنامه های کارشناسی ارشد تخصصی CGU و استادان مشهور جهان اکنون برای جامعه گسترده ای از دانش آموزان به دنبال یک مدرک دیپلم دقیق و مناسب هستند.


چرا CGU


برنامه های متخصص، شناخته شده

برنامه های مدرک کارشناسی ارشد آنلاین دانشگاه کلارمانت با نیازهای کارفرمایان امروز و آخرین روند صنعت هماهنگ شده است، دانش آموزان را با دانش عملی که می توانند بلافاصله به کارهای خود اعمال شوند. CGU مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در ارزیابی را ارائه می دهد


دانشمندان مشهور جهان شناخته شده

دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را از طریق دانشگاه کلارمونت به دست می آورند، فرصت دارند از همان اساتید مشهور بین المللی که در محوطه دانشگاه تدریس می کنند یاد بگیرند. اعضای هیات علمی CGU متخصصان در زمینه های خود را با ارتباطات و منابع وابسته به صنایع و سازمان های سراسر جهان شناخته اند. آنها دانش گسترده و انتقادی خود را به کلاس می دهند تا آموزش دهند، در حالی که همچنان تحقیقات کاربردی را انجام می دهند که به جهان کمک می کند. اعضای هیات علمی CGU در دسترس هستند و با همۀ دانش آموزان همکاری می کنند تا به آنها کمک کنند تا مهارت های حرفه ای خود را گسترش دهند و گسترش دهند.


آموزش صمیمی، همکاری

دانشگاه فارغ التحصیل کلارمونت متعهد به تنوع فرهنگی و فکری است، ایجاد تعاملات بین دانش آموزان و دانش آموزان است که منجر به راه حل های خلاقانه و خلاقانه برای مسائل مهم امروز جامعه می شود. دانشجویان آنلاین CGU از طریق کلاس های کوچک کلاس و هفتگی جلسات مجازی زنده نیاز به همکاری، همکاری و یادگیری از استادان و همکلاسی های خود را به شیوه ای معقولانه ای طراحی می کنند تا نتایج یادگیری خود را افزایش دهند و منجر به حرفه های معنی دار شوند.


شبکه قدرتمند

به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در Claremont، شما تبدیل به بخشی از یک جامعه یادگیری جهانی خواهد شد که متشکل از افراد جسورانه است که سازمان های پیشرو، تاثیر بر جامعه و ایجاد تغییرات مثبت در سراسر جهان هستند. فارغ التحصیلان CGU با یک شبکه فارغ التحصیلان پیشرفته که بیش از 22000 عضو در سطح بین المللی دارد، دانش و ارتباطات خود را برای پیشرفت حرفه خود در حین تاثیر گذاری بر جهان دارند.


تمام فارغ التحصیلان، تمام وقت

نزدیک به 100 سال است که دانشگاه فارغ التحصیل Claremont یکی از رهبران آموزش عالی است. CGU تنها دانشگاه تحقیقاتی گسترده در کشور است که به طور کامل به آموزش عالی فارغ التحصیل می پردازد، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری را در 24 رشته تخصصی و علمی اختصاص داده است. در حالی که استادان اکثر مدارس فارغ التحصیل بین مسئولیت های کارشناسی و فارغ التحصیلان تقسیم می شوند، در CGU استادان شما "فقط فارغ التحصیل می شوند" یعنی فقط برای دانشجویان فارغ التحصیلی و بالاترین سطح آموزش، بورس تحصیلی و خدمات اختصاص یافته است.


به یادگیری مجازی بر خلاف دیگران خوش آمدید

زندگی خود را در حالی که آموزش خود را در CGU افزایش می دهید. شما می توانید همان درجه محترم را در یک قالب آنلاین دریافت کنید که انعطاف پذیری eLearning را با آموزش در زمان واقعی و توجه شخصی حرفه ای های پرشور ترکیب می کند.


هفتگی سخنرانی های همزمان همزمان به عنوان کلاس مجازی شما خدمت می کنند

شرکت در کلاس های هفتگی، زنده، 90 دقیقه ای. با اساتید و همسالان خود از طریق وبکم ملاقات کنید و در بحث های در حال انجام آن شرکت کنید. حتی اتاق های مجازی مجازی برای جلسات یک به یک و پروژه های گروهی وجود دارد.


استادان اختصاص داده شده و محترم با دانش گسترده ای در زمینه

اعضای هیات علمی مشهور، با استفاده از تحقیقات کاربردی و تجارتی صنعت، آخرین تجربه را به کلاس درس می رسانند و به عنوان مربیان پرشور عمل می کنند.


دستورالعمل و تکالیف ناسازگار برای راحتی و انعطاف پذیری

بهترین زمانی که شما به درس های همگام هفتگی متعهد می شوید، بهترین در هر دو جهان را بیاموزید و سپس یادگیری ناهمزمان را در یک زمان و مکان مناسب برای شما انتخاب کنید.


برنامه درسی عملی برای برنامه فوری دنیای واقعی طراحی شده است

استفاده از دانش در کلاس درس برای بلافاصله در حرفه خود استفاده کنید. سپس، تجربیات واقعی دنیای خود را به کلاس درس به عنوان مطالعات موردی تعاملی بازگردانید.


فرصت های همکاری با متخصصان همکار همگانی

شروع به برقراری ارتباط با استادان و همسالان در کلاس و در طول حرفه خود ادامه دهید. CGU وابسته به کل کنگره دانشگاه کلارمانت و لژیون های فارغ التحصیلانش در سراسر جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در ارزیابی

Online پاره وقت September 2019 آمریکا USA Online

MS در ارزیابی [+]

MS در ارزیابی

یکی از دو غلظت را در ارزیابی آموزشی یا ارزیابی بهداشت جهانی انتخاب کنید. شما با استفاده از مربیان دانشکده CGU تحقیقاتی همگانی، صنعت گرا را انجام می دهید که متخصصین ارزیابی و متخصصین را به عنوان مجله های برجسته ای مشارکت می دهند، با سازمان های پیشرو صنعت مشاوره می کنند و نقش برجسته ای در کنفرانس های جهانی و شوراهای بین المللی ایفا می کنند.

شما تجزیه و تحلیل، بحث در مورد و مشارکت در دانش بنیاد دائمی ارزیابی و تحقیقات کاربردی، به دست آوردن مهارت و ارتباطات است که منجر به نقش رهبری در کسب و کار، دولت، آموزش و پرورش و غیره خواهد شد.... [-]


کارشناسی ارشد در بازاریابی تجزیه و تحلیل (MSMKT)

Online پاره وقت September 2019 آمریکا USA Online

MS در تجزیه و تحلیل بازاریابی (MSMKT) آنلاین دانشجویان را برای درخواست های حرفه ای در تجزیه و تحلیل و تحقیقات بازاریابی آماده می کند. [+]

MS در تجزیه و تحلیل بازاریابی (MSMKT) آنلاین دانشجویان را برای درخواست های حرفه ای در تجزیه و تحلیل و تحقیقات بازاریابی آماده می کند.

برنامه درسی MSMKT کاملا متمرکز است و بر آخرین روند در صنعت تاکید دارد تا برنامه درسی با نیازهای کارفرما مطابقت داشته باشد. MSMKT انعطاف پذیر است به جای فارغ التحصیلان کالج های اخیر و کارشناسان حرفه ای به دنبال افزایش مهارت های خود را. شما از مربیان مشهور دانشکده CGU، که متخصصین ارزیابی و متخصصین ارزیابی شده در مجلات برجسته هستند، برای سازمان های پیشرو صنعت مشاوره می کنند و نقش برجسته ای در کنفرانس های جهانی و شوراهای بین المللی ایفا می کنند. مواد دوره ای از منظر متقابل کاربردی ارائه شده است، دانش آموزان را با دیدگاه 360 درجه ارائه می دهد. دانش آموزان MSMKT در حال کسب دانش عملی هستند که می توانند به نقش های فعلی، موقعیت های آینده یا حتی انتخاب های شغلی جدید اعمال شوند.... [-]


کارشناسی ارشد علوم در سیستم های اطلاعاتی

Online تمام وقت پاره وقت 3 - 5  September 2019 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

MS در سیستم های اطلاعاتی [+]

MS در سیستم های اطلاعاتی

یکی از دو غلظت در علوم داده و تجزیه و تحلیل یا فناوری اطلاعات نوآوری و طراحی را انتخاب کنید. شما تحقیقاتی همکاری، صنعت گرا را با مربیان دانشکده CGU انجام خواهید داد، که IS هستند

درباره CGU

بیش از 90 سال است که دانشگاه فارغ التحصیل Claremont یکی از رهبران آموزش عالی است. CGU بر پایه این فرضیه مطرح شد که آموزش و پرورش در محیطی توسعه می یابد که دانش آموزان و اعضای هیات علمی در زمینه تحصیلات و تحقیقات در سطح بالایی قرار دارند که مکالمه و همکاری وسیع را تشویق می کند. CGU متعهد به سنت تحقیق و تحقیق در رشته هایی است که مسائل اجتماعی قابل توجهی را با سختی تحصیلی حل می کند و فارغ التحصیلان را برای پذیرش نقش رهبری برای تحولات مثبت در سطح جهانی آماده می کند. این دانشگاه با هدف رویکرد انسانی متمرکز در یک محیط متمرکز و متنوع و متمرکز بر دانش آموزان که اهداف یادگیری و تحقیق نظری و عملی را برجسته می کند، این هدف را دنبال می کند.... [-]