توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آینده خود را با مدرک آنلاین از دانشگاه فاکنر آشنا کنید!


مأموریت ما فارغ التحصیل شدن از مربیان ابتدایی و متوسطه بسیار صالح، حرفه ای و اجتماعی است که دارای محتوای آموزشی، آموزشی و حرفه ای هستند که بر تمامیت شخصیت تأکید می کنند، از هدایای خود در خدمت دیگران استفاده می کنند و صلاحیت های حرفه ای را نشان می دهند و رهبری در زمینه خود.

دانشگاه فالکنر یک موسسه هنری خصوصی آزاد و مسیحی است که بیش از 70 سال به تحصیلات استثنایی برای دانش آموزان خود ارائه می دهد. برنامه آموزش آنلاین ما مجموعه ای گسترده از برنامه های درجه عالی را از هر نقطه از کشور فراهم می کند. از هر یک از 23 برنامه آموزشی آنلاین، انتخاب کنید. شما بیش از یک شماره در فاکنر هستید با دستورالعمل انعطاف پذیر به منظور برنامه ریزی هر دانش آموز و میراث مسیحی که در همه ما به افتخار است، برنامه های آموزش آنلاین ما یک تجربه فردی برای هر کسی که به دنبال اعتبار و برتری یک درجه فاکنر است، ارائه می دهد.

فراخوان آموزش بزرگسالان دانشگاه فاکنر از دانشگاه فاکنر در ویمئو.


آموزش آنلاین در دانشگاه فاکنر

دانشگاه فاکنر یک مؤسسه هنری آزاد و مسیحی است که در مونتگومری، آلاباما مستقر است، که به دانش آموزان معتبر و آموزنده مبتنی بر ایمان ارائه می دهد که برای یک قرن بهتر است. به منظور تکمیل لیست گسترده ای از برنامه های دانشگاهی، ما افتخار می کنیم که دانشجویان مجموعه ای از برنامه های درجه را ارائه می دهند که می تواند به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل شود. هر برنامه یک تجربه انعطاف پذیر، فردی، یک برنامه درسی عمیق و یکسان بودن کیفیت آموزش را فراهم می کند که برای برنامه های دانشگاه ما شناخته شده است.


مزایای دانشگاه های آنلاین مسیحی

با توجه به مطالعه آنلاین در دانشگاه فاکنر؟ دلایل زیادی برای ثبت نام در یکی از 23 برنامه آموزشی آنلاین ما وجود دارد. در اینجا فقط چند مزیت ارائه شده توسط دانشگاه های مسیحی آنلاین، از جمله فاکنر دانشگاه:

  • برنامه ها انعطاف پذیر، برنامه ریزی سفارشی را با توجه به تنظیمات شما ارائه می دهند.
  • بسیاری از برنامه ها می توانند سریعتر از جایگزین های دانشگاهی به اتمام برسند.
  • ما ارائه می دهیم هزینه های تحصیلی رقابتی به تناسب بودجه شما.
  • اگر شغل دارید، نیازی نیست که آن را روی سوزن عقب قرار دهید.
  • بازدشت های پردیس به ندرت مورد نیاز هستند (برنامه های خاصی در کلاس های دانشگاه وجود دارد).
  • شما می توانید مطالعه کنید که می خواهید، چگونه می خواهید.
  • دانش آموزان می توانند از طیف وسیعی از موضوعات انتخاب کنند - برنامه های ما همه چیز را از مطالعات کتاب مقدس به اداره عدلی پوشش می دهد.
  • مزایای ویژه برای جانبازان و اعضای نظامی فعلی در دسترس است.


آموزش مسیحی

برنامه های آنلاین فاکنر دانشگاه بیش از یک مدرک ارائه می دهند. هر برنامه درسی از ماموریت و ارزش های مدرسه الهام گرفته شده است که به میراث مودبانه دانشگاه مؤثر است. مهم نیست که کدام نوع موضوع در دوره های شما پوشش داده شود، آرمان های مسیحی عمیق ریشه دار موسسه ما در سراسر آن افزوده خواهد شد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Faulkner University - Online Programs

برنامه استاد ما در آموزش و پرورش به شما امکان می دهد مهارت ها و ارزش هایی را بدست آورید که کار شما را افزایش می دهد. برنامه درسی ما شامل دوره های حرفه ای با دوره های آموز ... [+]

چرا کارشناسی ارشد آموزش در مقطع تحصیلی و مدرک تحصیلی کسب کنید؟

برنامه استاد ما در آموزش و پرورش به شما امکان می دهد مهارت ها و ارزش هایی را بدست آورید که کار شما را افزایش می دهد. برنامه درسی ما شامل دوره های حرفه ای با دوره های آموزشی برای یک برنامه درسی جامع است. در نتیجه، شما تبدیل به یک معلم کارآمد و موثرتر، با توانایی های بالقوه برای کلاس های درس و برنامه های درسی مدرسه می شوید.

هدف برنامه درسی و برنامه آموزشی، افزایش دانش دانش آموزان در آموزش و پرورش پیشرفته، آموزش، ارزیابی و تکنولوژی در زمینه محتوا است. M.Ed. در برنامه درسی و دستورالعمل دارای پنج منطقه تمرکز در دسترس و یک مسیر عمومی است.... [-]

آمریکا USA Online
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Faulkner University - Online Programs

استاد آموزش در مدرسه ابتدایی کلاس A صدور گواهینامه، راهی عالی برای معلمان فعلی است تا مهارت ها و قابلیت فروش خود را ارتقاء دهند یا تخصص خود را نسبت به دانش آموزان سالخورد ... [+]

چرا مدرک کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی ابتدایی کلاس A را دریافت می کنید؟

استاد آموزش در مدرسه ابتدایی کلاس A صدور گواهینامه، راهی عالی برای معلمان فعلی است تا مهارت ها و قابلیت فروش خود را ارتقاء دهند یا تخصص خود را نسبت به دانش آموزان سالخوردگی تغییر دهند. علاوه بر کار در کلاس درس، مدرک تحصیلی در آموزش و پرورش در سراسر عرصه، از نوشتن برنامه های درسی و کتاب های درسی برای تبدیل شدن به یک مدیر، باز می شود. برای کسانی که می خواهند سطح صدور گواهینامه خود را افزایش دهند.... [-]

آمریکا USA Online
درخواست اطلاعات
تمام وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی