توضیحات رسمی را مطالعه کنید

George Washington University ، یک موسسه آموزشی مستقل که توسط کنگره ایالات متحده در سال 1821 تأسیس شد، خود را به پیشرفت رفاه بشری اختصاص می دهد. دانشگاه ارزش یک جامعه پویا و متمرکز دانشجویی را که با تنوع فرهنگی و فکری تحریک می شود، بر پایه ای از یکپارچگی، خلاقیت و باز بودن در جهت کاوش ایده های جدید ایجاد می کند.

George Washington University ، متشکل از تقاطع های ملی و بین المللی واشنگتن دی سی ، خود را متعهد به ایجاد تعالی، انتشار و کاربرد دانش می کند.

برای ترویج فرایند یادگیری مادام العمر از دیدگاه های جهانی و یکپارچه، دانشگاه محیط فکری تحریک کننده برای دانش آموزان و دانش آموزان مختلف خود را فراهم می کند. با ارتقاء برتری در تدریس، دانشگاه تجربه های یادگیری عالی برای دانش آموزان تمام وقت و نیمه وقت را در دوره های کارشناسی، فارغ التحصیل، و حرفه ای در واشنگتن دی سی ، ملت و خارج از کشور ارائه می دهد. دانشگاه به عنوان یک مرکز تحقیق و تحقیق فکری، بر ارتباط بین دانش پایه و کاربردی تاکید می کند، تاکید می کند که عملی در دانش و تئوری قرار می گیرد. این دانشگاه با تشویق تعامل میان دانش آموزان، اعضای هیئت علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان و جوامعی که در آن خدمت می کند، به عنوان یک کاتالیزور خلاقیت در هنر، علوم و حرفه ها عمل می کند.

George Washington University بر روی مجموعه های غنی از منابع ناحیه ملی پایتخت برای ترویج تلاش های آموزشی خود متکی است. در عوض، دانشگاه ، از طریق دانشجویان، استادان، کارکنان و فارغ التحصیلان، استعداد و دانش را برای بهبود کیفیت زندگی در شهرداری واشنگتن دی سی

تحصیلات بر خلاف دیگران

چهار دانش آموز در یادبود لینکلن با یادبود واشنگتن در پس زمینه صحبت می کنند

از آنجایی که روزهای اول پایتخت ما، مردم به دلایل بسیاری سفر کرده اند. آنها برای کشف گذشته و تشریح آینده آتی می آیند. آنها می آیند تا سوالات را مطرح کنند و به دنبال پاسخ متخصص باشند. آنها برای گفتگو شروع می کنند و در سکوت به یاد می آورند. آنها به تقاضای تغییر نیاز دارند و این تغییر است. آنها می روند. آنها میآیند تا یاد بگیرند آنها برای ایجاد تاریخ و پیوستن به صفوف در کنار بسیاری از فارغ التحصیلان برجسته GW می آیند.

دانش آموزان ما برای بسیاری از این دلایل به GW می آیند. آنها برای استادان پرشور، برای گروه های مختلف دانشجویی، برای بخش دو نفره، برای یک بار در یک دوره کارآموزی زندگی و برای فرصت های الهام بخش خدمات ارائه می شوند. GW، مانند بسیاری از دانشگاه ها، همه اینها را فراهم می کند. اما دانش آموزان ما برای چیز دیگری نیز آمده اند.

آنها فقط مایل به انجام یک پروژه خدمات اجتماعی نیستند. آنها می خواهند با بانوی اول آمریكا ملاقات كنند و سپس از چالش های خدماتی عبور كنند.

آنها فقط نمی خواهند اسلاید هنر را ببینند. آنها می خواهند در مورد شاهکارهای گالری های موزه های کلاس جهانی صحبت کنند یا رقص در مراحل کندهی.

و آنها فقط نمی خواهند دوره مهندسی را بگذرانند. آنها می خواهند تحقیقات را در یک آزمایشگاه هسته ای خیره کننده جدید با کارآموزی انجام دهند که کاملا به معنای واقعی کلمه در جهان فردا شکل می گیرد.

بر خلاف هرکسی که در یک شهر قرار دارد، دانشجویان ما بر خلاف دیگران آموزش می برند. کل شهر کلاس درس ما است، و دانش آموزان ما نه فقط با یک دیپلم ظاهر می شوند، بلکه با تجربیاتی که فقط در GW اتفاق می افتد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

School of Engineering & Applied Science Online
Address
800 22nd Street, NW
DC 20052 Washington, District of Columbia, آمریکا