Read the Official Description

عکس فوری دانشگاه

پردیس اصلی

به گراند کانیون دانشگاه (GCU)، دانشگاه مسیحی خصوصی برتر آریزونا خوش آمدید. برای بیش از 65 سال، دانشگاه ققنوس ما دروازه موفقیت برای دانشمندان بی شماری و رهبران صنعت بوده است. تعهد ما به جهان بینی مسیحی ما این است که در راه عشق که وحدت بیشتری در سراسر دانشگاه فراهم می کند انجام، و اسناد بنیادی ما کمک بیان این عقاید و کسی که ما به عنوان یک جامعه می باشد. با جریب زمین های خوش منظره و زیبا و امکانات فوق العاده، ما نسل بعدی از دانش آموزان و کار حرفه ای دعوت به لذت بردن از تجربه کامل دانشگاه.

رشد دانشگاه

GCU سرعت در حال رشد است که با برنامه ریزی برای گسترش خود ادامه داد. از سال 2009، ما میلیون ها نفر به دانشگاه سرمایه گذاری کرده اند به بهبود کیفیت ارائه علمی و تجارب دانش آموزان است. این زیرساخت ها شامل کلاس های درس جدید، آزمایشگاه ها، کتابخانه ها، مراکز حمایت از دانشجویان، سالن های محل اقامت و امکانات تفریحی. در پاییز 2016، ما تعدادی سابقه ای از دانشجویان به دانشگاه ققنوس ما استقبال و ما برنامه ریزی برای گسترش جمعیت دانشجویی و دانشگاه امکانات ما رفتن به جلو.

دانشگاه ما نیز همچنان به جای رو به رشد آنلاین و شب جوامع دانش آموز ما. ما دهها هزار نفر از دانش آموزان آنلاین حضور در کلاس از سراسر جهان است. به نوبه خود، ما دائما در حال پالایش سیستم عامل های دیجیتال ما برای ارائه تجربه دانشگاه برجسته GCU به تنظیمات مجازی. ما همچنین ساخت مکان دانشگاه اضافی برای کمک به دانش آموزان تمام وقت و شب شرکت در کلاس به خانه نزدیک تر.

"جدید" در سراسر محوطه دانشگاه در حال رشد GCU را تزریق شده است. در پاییز 2016، ما ساخت و ساز در یک ساختمان مهندسی 173،447 مربع پا، دولت از هنر، طراحی شده به جای تعداد رو به رشد ما از دانش آموزان مشغول به تحصیل در رشته های STEM به پایان رسید. ما همچنین سه ساختمان های جدید در دانشگاه آپارتمان برای جلوش باز کرد. به عنوان بخشی از طرح ما به اضافه 10 امکانات جدید ورزشی به دانشگاه در دو سال آینده، ما با نام تجاری جدید پرده برداری کرد، 6000 صندلی GCU ورزشگاه در پاییز 2016، خانه را به NCAA بخش I تیم های فوتبال ما است.

GCU نیز در خارج از محوطه دانشگاه گسترش یافت و خواص جدید. GCU هتل نزدیک به محوطه دانشگاه واقع شده است و نرخ اتاق های مقرون به صرفه و اقامت بازسازی - محل مناسب برای خانواده به ماندن در هنگام بازدید از دانش آموز خود را. دره عمیق و باریک 49 جلو پنجره، واقع در هتل، خدمات گسترده ای را پاتوق کامل محلی، با غذای خوشمزه، جو خانواده پسند و مقدار زیادی از روح لوپه و مهمان نوازی. کشف هتل GCU با مراجعه به gcuhotel.com؛ در ناهار خوری به فهرست منوها کانیون 49 جلو پنجره کلیک کنید. گراند کانیون آشامیدنی شرکت، همچنین در این هتل و در محوطه دانشگاه قرار گرفته است، ارائه می دهد نوشیدنی های لذیذ، از جمله قهوه، چای و نوشیدنی های تخصصی.

تجربه دانشجویی در GCU

در GCU، شما همه چیز شما نیاز به لذت بردن از یک تجربه کامل کالج، از NCAA بخش من دو و میدانی به مجموعه سبک سالن های محل اقامت، گزینه های ناهار خوری محبوب، وقایع سرگرم کننده و باشگاه ها و سازمان پیدا سنتی، آنلاین و شب دانش آموزان به همان اندازه اعضای جامعه ما ارزش و دریافت دسترسی کامل به منابع دانشگاه GCU و حوادث.

رسالت و چشم انداز GCU است

چشم انداز

GCU یک دانشگاه مسیحی برتر است، آموزش دانش آموزان برای رهبری و خدمت می کنند.

ماموریت

گراند کانیون دانشگاه آماده را برای تبدیل شدن به شهروند جهانی، متفکران انتقادی، ارتباط برقرار موثر و رهبران مسئول با ارائه یک، برنامه درسی مبتنی بر ارزش های آکادمیک به چالش کشیدن از چهار چوب از میراث مسیحی ما است.جهان بینی مسیحی: فارغ التحصیلان GCU قادر به بیان جنبه های جهان بینی مسیحی، که ارزش انسانی و کرامت، تصمیم گیری اخلاقی، رشته های دانشگاهی و حرفه را تحت تاثیر قرار خواهد بود.

"برای وجود یک خدا است، و یک واسطه بین خدا و مردان، مرد عیسی مسیح وجود دارد." (1 تیموتاوس 2: 5)

شهروندان جهانی: شهروندان جهانی با همدلی یاد بگیرند، جلوگیری از قوم محوری و در آغوش این واقعیت است که افراد مختلف می باشد. آنها طیف وسیعی از دیدگاه ها در مورد تاریخ، مذهب، نظام های ارزشی و بسیاری از جنبه های دیگر زندگی قدردانی میکنیم. شهروندی جهانی بدان معنی است که با درک دیگران، ما یاد بگیرند که به خودمان را درک.

"خداوند همان خداوند همه است و غنی برکت همه کسانی که در او تماس بگیرید." (رومیان 10: 12B)

با ما موثر: ارتباط برقرار موثر در مهارت در زبان اکسل، درک کنند که چگونه نوشته شده است اثرات کلمه دیگر فکری و احساسی، و به چالش کشیده به کار سالن ها و حالت های ارتباطی جدید.

"ممکن است کلماتی را از دهان من و تفکر دل من و دل انگیز در چشم شما، ای پروردگار باشد." (مزمور 19:14)

رهبران مسئول: رهبران مسئول در واقعیت جهان دارد، قبول پیامد انتخاب و تلاش unselfishly برای کمک به دیگران را برآورده بالاترین پتانسیل خود را از طریق رهبری خدمتگزار.

"در عوض، هر کس می خواهد برای تبدیل شدن به بزرگ در میان شما باید خادم همه باشد." (متی 20:26)

متفکران منتقد: متفکران منتقد کار به استاد وضوح و منطق در اندیشه. آنها سوال بپرسید و دنبال دانش برای جلوگیری از پذیرش کور از ایده ها، جستجو برای راه حل به جای خانه در مشکلات.

"بهترین کار خود را به خودتان به خدا به عنوان یک مورد تایید، یک کارگر که نیازی به شرمنده و کسی که به درستی کلمه از حقیقت است." (2 تیموتاوس 2:15)

http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

https://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Grand Canyon University

استاد الهی آنلاین (MDiv) پایه ای برای تحصیلات پیشرفته و موفقیت حرفه ای در رهبری کلیسا فراهم می کند (کلاس های شبانه نیز در محوطه دانشگاه ارائه می شود). ... [+]

استاد الهی آنلاین (MDiv) پایه ای برای تحصیلات پیشرفته و موفقیت حرفه ای در رهبری کلیسا فراهم می کند (کلاس های شبانه نیز در محوطه دانشگاه ارائه می شود).

برنامه درسی پدرسالارانه گرامیداشت گرامیداشت کانون علمیه گرامیداشت تأکید بر اهمیت انجیل، کلیسا و ملکوت خداوند است. آماده مأموریت خود شوید و اجزای حیاتی آموزش عالی الهیات را که الهام بخش زندگی یک مؤمن وفادار هستند جذب کنید. در برنامه کارشناسی ارشد الهی شما در معرض عمق عمیق آموزش و پرورش وزارت معارف و مطالعات کتاب مقدس و الهیات برای افزایش عقلانیت خود قرار می گیرید.... [-]

آمریکا Phoenix Albuquerque Sun City Scottsdale  + 1 بیشتر

کارشناسی ارشد(MSc)

Grand Canyon University

پل دانشگاه دانشگاه گراند کانیون (مدرک علمی در مدیریت فناوری اطلاعات) برای دانشجویان بدون مدرک مربوط به فناوری طراحی شده است که در پی کسب مهارت های رهبری و دانش مدیریت کسب ... [+]

ارائه شده توسط: کالج کولانگلو از کسب و کار

آماده شدن برای آینده در مدیریت فناوری اطلاعات

پل دانشگاه دانشگاه گراند کانیون (مدرک علمی در مدیریت فناوری اطلاعات) برای دانشجویان بدون مدرک مربوط به فناوری طراحی شده است که در پی کسب مهارت های رهبری و دانش مدیریت کسب و کار در فن آوری اطلاعات هستند. ارائه شده در کالج زبان کالج کالج، این برنامه مدرک مدیریت فناوری اطلاعات شما را با یک بنیاد فناوری اطلاعات قوی لازم برای پیشرفت در جهت کسب مدرک کارشناسی ارشد خود به شما ارائه می دهد. شما آموزش های خود را توسعه می دهید و در فعالیت های عملی شرکت می کنید تا مهارت ها را بدست آورید و درک کنید که می توانید در طول MS در برنامه مدیریت فناوری اطلاعات اعمال کنید.... [-]

آمریکا USA Online
Grand Canyon University

پل Grand Canyon University (Master of Science in Cyber ​​Security) برنامه پایه فناوری اطلاعات و چارچوب امنیت سایبری برای تغییرات حرفه ای یا افرادی که در این زمینه علاقمند ... [+]

ارائه شده توسط: کالج علم، مهندسی،

آمادگی برای محافظت از سازمان ها از تهدیدات

پل Grand Canyon University (Master of Science in Cyber ​​Security) برنامه پایه فناوری اطلاعات و چارچوب امنیت سایبری را برای تغییرات حرفه ای یا افرادی که در این زمینه علاقمند هستند و دارای مدرک لیسانس معتبر در زمینه غیر مرتبط هستند، فراهم می کند. شما دانش پایگاه را برای انتقال به آموزش بیشتر در عمق با معرفی برنامه نویسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات توسعه خواهید داد. شما می توانید از طریق برنامه پل سایبرزنی، شبکه ها و شبکه های فناوری اطلاعات، و همچنین مدیریت سیستم، نگهداری و فن آوری های پلتفرم را در سطح اساسی کشف کنید. دوره نهایی تمرکز بر مسائل اصلی و مفاهیم اساسی امنیت اطلاعات مانند رمزگذاری داده، آگاهی رسانی امنیتی، مسائل عملیاتی، سیاست های امنیتی و انواع حمله است.... [-]

آمریکا USA Online

کارشناسی(BSc)

Grand Canyon University

مدرک کارشناسی علوم در برنامه مدیریت کاربردی Grand Canyon University بر رفتار سازمانی، مدیریت کسب و کار، رهبری خدمت، مفاهیم بازاریابی، حسابداری مدیریتی و ارتباطات مرتبط با ... [+]

مدرک کارشناسی علوم در برنامه مدیریت کاربردی Grand Canyon University بر رفتار سازمانی، مدیریت کسب و کار، رهبری خدمت، مفاهیم بازاریابی، حسابداری مدیریتی و ارتباطات مرتبط با تجارت دهی و کتبی موثر مورد نیاز مدیران کسب و کار تأکید دارد.

این برنامه به سه حوزه مربوط می شود:

عملیات تجاری و محیط زیست:

یادگیری برای سنجش عملکرد مالی با ارزیابی صورتهای مالی، تعیین نحوه تهیه استراتژی های بازاریابی از طریق اطلاعات بازاریابی و مصرف کننده، کشف تاثیرات چرخه های مدیریت پروژه... [-]

آمریکا USA Online

2016: Welcome to Grand Canyon University

Spirit :60 Commercial

Location address
3300 W. Camelback Rd.
Phoenix, AZ 85017

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
6700 Jefferson St. NE, Suite D-2
Albuquerque, NM 87109

Albuquerque, New Mexico, US
Social Media
Location address
10484 W. Thunderbird Blvd., Suite 102
Sun City, AZ 85351

Sun City, Arizona, US
Social Media
Location address
350 W. Thomas Road
Phoenix, AZ 85013

Phoenix, Arizona, US
Social Media
Location address
9201 E. Mountain View Rd., Suite 100
Scottsdale, AZ 85258

Scottsdale, Arizona, US
Social Media