Harvard Business School Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Harvard Business School Online یک راه منحصر به فرد و بسیار جذاب برای یادگیری مفاهیم کسب و کار حیاتی است. هر کجا که در زندگی حرفه ای هستید - یا در جهان - ما تجربه های آموزشی را ارائه می دهیم که می تواند به شما در دستیابی به اهداف شخصی و حرفه ای شما کمک کند.

یادگیرندگان ما موافقند در نظرسنجی اخیر شرکت کنندگان گذشته که توسط City Square Associates انجام شده است، چهار نفر از پنج نفر گفته اند که HBS Online ارزش سرمایه گذاری دارد.

چرا؟ بر اساس جامعه ما از زبان آموزان، HBS Online:

  • شغلهای شتابزده: 93 درصد گفتند برنامه های ما آنها را با مهارت هایی که رزومه خود را تقویت می کند، مجهز کرد، در حالی که یک چهارم گزارش کردند که پس از تکمیل یک دوره HBS آنلاین، یک تغییر تبلیغ یا تغییر عنوان می گرفتند.
  • اهداف مشخص: 77 درصد از فراگیران گفتند که HBS Online وضوح بیشتری در آینده حرفه ای خود داشت، از تعیین اینکه آیا وقت آن است که برای گذراندن یک رشته یا صنعت جدید برای تصمیم گیری برای پیگیری MBA، افزایش یابد.
  • افزایش اعتماد به نفس: 90 درصد اعتماد به نفس بیشتری در کار و راحت تر شدن تصمیمات کسب و کار را گزارش کردند. و این اعتماد به نفس متوجه شد: 53 درصد از پاسخ دهندگان پس از گرفتن دوره HBS آنلاین مسئولیت کار بیشتری دریافت کردند.
  • جامعه را ایجاد می کند: 63 درصد گفته اند که آنها احساس می کنند که به جامعه ای از همتایان همسان با آرمان های شغلی و آموزشی مشابه پیوستند.

مدل یادگیری ما این امکان را فراهم می کند. HBS Online با فراهم آوردن حرفه ای ها با یک تجربه آموزشی که مبتنی بر مورد، فعال و اجتماعی است، شما را در چارچوب تصمیم گیران قرار می دهد و از شما می خواهد با مشکلات واقعی درگیر شود و با همسالان خود برای حل و فصل مسائل و بحث و گفتگو صحبت کنید .

ما آموزش بازرگانی آنلاین را مجددا معرفی کردیم. اکنون زمان آن است که مجددا به کار خود ادامه دهیم.

مکان ها

کمبریج

Address
کمبریج, ماساچوست, آمریکا