Hypnotherapy Pro College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زندگی با آموزش هیپنوتراپی را تغییر دهید

هیپنوتراپی یک روش جایگزین برای درمان بسیاری از مسائل فیزیکی و رفتاری است. ما برنامه یادگیری جدید ONLINE خود را معرفی کردیم تا به مردم کمک کنیم تا خودشان را درک کنند، در توسعه شخصی خود کار می کنند، شروع به رشد روحانی و عاطفی می کنند بدون این که هزینه های زیادی را در ارتباط با شرکت در سمینارها، کارگاه ها و کلاس هایی که هزینه سفر نیاز دارند .

آموزش خود را افزایش دهید و ابزارهای خود را برای شروع کسب و کار خود را با آموزش هیپنوتیزم از HPC خود را. ما دوره های جامع در مورد هیپنوتراپی برای افرادی که به دنبال شروع کار در زمینه هستند، ارائه می دهیم. با استفاده از یک رویکرد سبک دانشگاه، ما دانش آموزان خود را با توانایی تبدیل شدن به هیپنوتراپیست کارشناسی ارشد حرفه ای در آینده تجهیز می کنیم.

برنامه درسی مدرسه ما توسط RTI، CPH و IMDHA به عنوان یک دوره موثر از راحتی در خانه یا دفتر شما تأیید شده است. ما کلاس های خود را با دوره های آنلاین، کتاب های آموزشی که می توانید همراه با کلاس درس آنلاین دنبال کنید، طراحی کرده اید. شما می توانید در هر زمانی که می خواهید کار کنید، هر آنچه که به برنامه شما بستگی دارد. ما با یکی از مربیان ما، یک مربیگری در مورد یک در یک و همچنین مرورهای دوره دو هفته ای زندگی می کنیم تا مطمئن شویم دانش آموزان ما گیر کرده اند و درک مواد و انتظارات از دوره آنلاین را دارند.

پس از اینکه دانشجویان ما برنامه صدور گواهینامه آنلاین خود را به پایان رسانده اند، در سال های مختلف در شهرهای مختلف در سراسر دنیا فعالیت می کنیم و دانشجویان می توانند با دانشجویان دیگر که از طریق دوره های آنلاین ما ملاقات کرده اند، پیوستن و تمرین داشته باشند.

Affordablbe، کارگاه های آموزشی برای همه

جدید!!!! HPC کارگاه های ONLINE خود را برای افرادی که می خواهند رشد کنند و یاد بگیرند، می خواهند که فرایند شفا را شروع کنند اما نمی دانند کجا شروع شود یا نمی توانند به یک شهر بزرگتر که کارگاه های توسعه شخصی را ارائه می دهد، معرفی کند. ما کارگاه های آموزشی ما را برای کمک به دانش آموزان برای ایجاد یک پایه ای از یادگیری خود، اعتقادات و عادت های خود طراحی کرده ایم. ما به یک سری از درس های سطح 1 تا 10 آموزش می دهیم تا به مردم کمک کنیم تا در سفر خود به سوی سلامت رفتاری و یا فقط درک رفتارهای خود و یا افرادی که می خواهند به روحانی و شخصا رشد کنند، اما نمی دانند کجا آغاز شود. پس از اینکه دانشجویان ما سطوح ابتدایی را به اتمام رسانده اند و در آن احساس راحتی می کنند تا شعله ور شوند و آگاهی خود را گسترش دهند یا در مورد تکنیک های دیگر یاد بگیرند یا می خواهند از طریق روحانی رشد کنند، ما یادآوری های آگاهی بیشتری برای شفا دهنده های کنجکاو یا آموزش دیده ایجاد کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره هایی که ما برای همه سطوح و سنین مختلف ارائه می دهیم، برگه کلاس های ما را چک کنید.

دربارهی ما

HPC برای کمک به مردم در تمام سطوح بدون توجه به سن آنها و جایی که آنها در زندگی خود هستند. شعار ما این است که "تغییر می تواند بلافاصله" شما فقط نیاز به اقدام در زندگی خود و شروع به نگاه خارج از جعبه و گسترش دانش خود و شروع به همه چیز را باور، و یا حداقل آموزش خود را به درک بیشتر از خود و دیگران در اطراف شما.

مربیان ما برای ایجاد مجموعه ای از کارگاه های مختلف که برای همه افراد سالخورده در دسترس هستند، برای کمک به فرد برای شروع سفر خود به سرعت خود، برای ایجاد یک مبنای یادگیری در مورد رفتار آنها، گرد هم آمده اند. برای دادن دانش آموزان به ابزارهای مختلف برای کمک به آنها در گسترش و رشد شخصیتی. برای پیدا کردن شادی و شادی در زندگی خود، برای کمک به مردم همه چیز را در زندگی خود به رسمیت می شناسند تا به جای پیدا کردن خود در زمان افتادن سوراخ خرگوش و اعتقاد بر این است که این راه است. سوراخ خرگوش فقط یک توهم است که ما در آن گرفتار می شویم.

مالکان شیلا نیلسن و والتر ارنست هر دو هیپنوتراپیست بالینی معتبر و دو مدرس در دوره صدور گواهی آنلاین برای هیپنوتراپی هستند، اما همچنین دوره هایی را برای افرادی که به سادگی می خواهند رشد کنند و درباره خودشان یاد بگیرند، و شاید یاد بگیرند که چه کلاهبرداری درباره چه زمانی است آن را به گسترش آگاهی خود و یا تبدیل شدن به روحانی تر می آید. پیدا کردن تعادل در زندگی خود، یادگیری در حال حاضر زندگی می کنند! آنها درک می کنند که بسیاری از مردم می خواهند یاد بگیرند و رشد کنند، اما ابزار یا ابزار لازم برای شروع ندارند. ما می خواهیم هر کسی که به سایت ما ملحق شود چیزی پیدا کند که علاقه مند است یاد بگیرد یا شاید فقط بخواهیم تجربه مدیتیشن هدایت را تجربه کنیم، ما کمی از همه چیز را ارائه می دهیم. ما امیدواریم که از سایت جدید ما لذت ببرید و به اطراف نگاه کنید.

شیلا نیلسن در دهه 80 به هیپنوتراپی معرفی شد، زمانی که سعی داشت بر مشکلات رفتاری خود غلبه کند، او زمینه دشواری داشت و مصمم بود مسیر خود را در زندگی حل کند. شیلا یک مدافع بزرگ یادگیری و گسترش ذهن شماست و می بینید که کجا می تواند شما را بگیرد. او در یک تصادف غم انگیز بود که در نوجوانی بود که او را یک چهارچرخانده بود و به او گفته شد که احتمالا هرگز دوباره راه نرفته است. او با درد کامل زندگی کرد، پس از پیدا کردن مجاری دارو، تنها بیمار شد که بیمار شد و به دنبال روش های جایگزین برای بهبودی بود. جایی که او هیپنوتراپی را پیدا کرد که زندگی او را برای بهتر شدن تغییر داد، تنها 35 سال بعد مسیر زندگی او را برای کمک به دیگران پیدا کرد برای درک مزایای هیپنوتراپی، تجسم، مدیتیشن هدایت شده. مزایای زندگی زندگی مثبت، آرامش و آرامش خاطر به جای اینکه در وضعیت اضطراب باشد.

والتر ارنست به هیپنوتراپی از طریق شیله شیله معرفی شده است، اما او طرز تفکر خود را برش داده و در مسائل رفتاری مرد و زن تخصص دارد. والتر در طول 35 سال، یک قهرمان جهان، کاراته، بوکس و جنگنده آیکیدو بود. او مدرس هنرهای رزمی بیش از 30 سال است. والتر می داند و اهمیت تجسم را در هنگام رقابت در ورزش برای سرگرمی یا حرفه ای می شناسد و او تمرین بسیاری از تمرین و تعالیم خود را در عملکرد ورزشی، شهود و گسترش آگاهی خود را. والتر هم در حادثه بسیار بدی بیش از 12 سال پیش بود که در آن یک آسیب مغزی آسیب دیده در حادثه اسب را متحمل شد. والتر از روش های میانجیگری، شهود و تجسم خود برای غلبه بر آسیب مغزی خود، اما برای بهبودی مغز و بدن خود استفاده کرد. با استفاده از تکنیک ها، او از هیپنوتراپی آموخته است و او از سفر خود به هنرهای رزمی و مدیتیشن لذت می برد، او می داند که همیشه یک هدیه منحصر به فرد داشته است که او را برای سال های شهود پرشور نادیده گرفته است، که او می تواند از زمانی که او درمان مشتریان خود و آموزش کارگاه های خود را. والتر یک درک بسیار منحصر به فرد در مورد آگاهی و انرژی دارد که او در کارگاه هایش می آموزد.

ما امیدواریم که شما را به زودی، یادگیری، زندگی و مشارکت در سفر زندگی خود را، هر جا که ممکن است شما را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

گواهینامه هومیوپاتی: هیپنوز پایه

Campus تمام وقت

این دوره به شما آموخت که چگونه به خود و دیگران هیپنوتیزم کنید. این افسانه ها و تصورات غلط درباره هیپنوتیزم را در حین ارائه دانش عمیق در مورد چگونگی برخورد با ذهن آگاه و ناخودآگاه خود با هم برطرف می کند. [+]

این دوره هیپنوتراپی ONLINE شما را چگونه به خود و دیگران هیپنوتیزم تدریس خواهد کرد. این افسانه ها و تصورات غلط درباره هیپنوتیزم را در حین ارائه دانش عمیق در مورد چگونگی برخورد با ذهن آگاه و ناخودآگاه خود با هم برطرف می کند. داشتن اختلاف بین بخش هایی از ذهن است که چرا مردم به اهداف و رویاهای خود دست نمی یابند. با پایان دادن به این دوره، شما احساس اعتماد به نفس هیپنوتیزم خود، دوستان و اعضای خانواده. با این حال، در این سطح، شما هنوز مجاز به کار با عموم نیستید. شما همچنین نمی توانید هزینه خدمات خود را بپردازید یا کسب و کار را به عنوان یک هیپنوتراپیست باز کنید.... [-]


گواهینامه هپنوتروپی: هیپنوتیزم پیشرفته

Campus تمام وقت

در این دوره، شما می خواهید اصول اولیه برنامه نویسی زبان را یاد بگیرند و چگونه کلمات به شدت بر واقعیت ما و دیگران تاثیر می گذارد. [+]

در این دوره آنلاین، شما اصول اولیه برنامه نویسی زبان را یاد خواهید گرفت و چگونگی واژگان را به شدت بر واقعیت و دیگران تاثیر می گذارد. شما مهارت های ارتباطی را ایجاد خواهید کرد که به شما کمک می کند تا مشتریان خود را در حضور خود قرار دهید. مانند سطح پایه، شما هنوز مجاز به ارائه خدمات خود به عموم نیستید، هزینه کار خود را بپردازید یا عمل خود را باز کنید.

[-]

گواهینامه هپنوتروپیک: هیپنوتیزم ماستر

Campus تمام وقت

در این دوره، شما کشف و در عین حال علت مشکلات خود و یا مشتریان خود را درمان کنید. تظاهرات نشان می دهد که چگونه یک آسیب کودکی داوطلب به دلیل آسم او در زندگی بعد از آن بوده است. [+]

در این دوره آنلاین، شما کشف و در عین حال درمان علت شما یا مشکلات مشتریان خود را. تظاهرات نشان می دهد که چگونه یک آسیب کودکی داوطلب به دلیل آسم او در زندگی بعد از آن بوده است. با صدور گواهینامه کارشناسی ارشد، شما آماده هستیم که خود را در زمینه کمک به دیگران برای تغییر رفتارهای ناخواسته خود آغاز کنیم. پس از این آموزش Master Online، شما نیز باید یک آزمون پیش گواهی را با RTI، CPH تکمیل کنید. برای دریافت گواهینامه IMDHA لازم است یک تست گواهینامه دیگر لازم باشد.... [-]


تماس