Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تبدیل شدن به یک رهبر، یک تفاوت

امروز جهان از جهان است که نسل های گذشته وارد شده است. سطح پیچیدگی، وابستگی متقابل، و خطرات سیستمیک فوق العاده ای هستند. یک استاد از امور عمومی (MPA) یا گواهی فارغ التحصیل در امور عمومی، فارغ التحصیلان دانشکده عمومی و امور محیط زیست (SPEA) برای مقابله با چالش از فردا با دانش و مهارت های لازم برای حل مشکلات و منجر شود. فارغ التحصیلان ما با استفاده از آنچه که آنها در تمام بخش های جامعه عمومی، غیر انتفاعی و خصوصی مطمئن شوید.

SPEA ارائه می دهد یک آموزش بین رشته ای صادقانه در امور عمومی. ما در حاکم، مدیریت، و منجر تمرکز می کنند. ما دانش آموزان را برای رسیدگی به مسائل پیچیده ای است که جامعه امروز مسائل یکی از زمینه های مطالعه به تنهایی نمی تواند حل کند روبرو هستند.

SPEA اتصال ایجاد فرصت برای حرفه ای امور غیر انتفاعی و دولتی را در یک راه بی نظیر توسط دیگر مدارس فارغ التحصیل بسیار قرار گرفت. برنامه های آنلاین ما تهیه کردن به متخصصان با تجربه که می تواند در مسکونی ما ثبت نام برنامه که آیا زیرا آنها می خواهند در شغل فعلی خود باقی بماند، می دائم مسئولیت های متعدد و یا در خارج از کشور مستقر شده اند. ما معتقدیم که شما باید قادر به افزایش حرفه ای خود را از طریق همان برنامه های ملی رتبه ارائه شده در دانشگاه باشد.

انتخاب برنامه های آنلاین SPEA اتصال، و:

  • یادگیری از اعضای هیئت علمی انجام، که منجر محققان، پزشکان، و معلمان.
  • تعامل با دیگر افراد پرشور و نوآورانه که به خدمت به جامعه اختصاص یافته است.
  • توسعه حل مسئله، کار گروهی، و مهارت های ارتباطی در رشته های مختلف.

ما در حال # 1 رتبه بندی در کشور

لوگو اخبار آمریکا و گزارش جهانی رتبه MPA SPEA به عنوان برنامه های تحصیلات تکمیلی بالا در امور عمومی.

SPEA نیز ارائه می دهد تخصص بالا رتبه، و یا مناطق تمرکز، در آنلاین MPA، از جمله:

  • مدیریت غیرانتفاعی (# 1)
  • مالیه عمومی و بودجه (# 1)
  • مدیریت عمومی و مدیریت (# 3)

آنلاین MPA و گواهی برنامه های طراحی شده برای کار حرفه ای

برنامه های تحصیلات تکمیلی و گواهی آنلاین SPEA هر دو همه کاره و با ارزش است. برنامه های ما طراحی شده اند برای آماده سازی حرفه ای با استعداد به حرفه خود را به سطح بعدی، در حالی که تحصیل در آن و زمانی که آن را راحت ترین. با SPEA اتصال، شما می توانید تجربه حرفه ای خود را به فارغ التحصیل اعتباری و کارشناسی ارشد هر چه زودتر در کاهش هزینه ها به نوبه خود، و. اگر شما یک عضو از جامعه نظامی می باشد، شما همچنین می توانید اعتبار کسب به قدردانی از خدمات خود را.

مکان ها

بلومینگتون

School of Public & Environmental Affairs

Address
1315 East Tenth Street, A304
IN 47405 بلومینگتون, ایندیانا, آمریکا
تلفن
+1 812-855-2840