توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نظریه، تمرین، عملکرد

این عناصر هسته ای از تجربه ی Ithaca College است - امروز و هر روز از زمان تاسیس ما بیش از 125 سال پیش.

Ithaca College در سال 1892 به عنوان یک کنسرت موسیقی تاسیس شد و به نوازندگان جوان کمک کرد تا مهارت های خود را به مهارت های حرفهای حرفه ای تبدیل کنند. در دهه های اخیر، IC به کالج لیبرال مسکونی با پنج مدرسه و بیش از 100 درجه برنامه ریزی شده است. دانشجویان ما دانش و اعتماد به نفس را از طریق یک چرخه مداوم یادگیری، تلاش و انجام، با دسترسی به آزمایشگاه های حرفه ای، استودیو، تجهیزات و فرصت های تحقیق، به دست می آورند.

IC به عنوان یک کالج ملی در سطح ملی، IC فرصت دانشجو برای توجه شخصی در هر برنامه تحصیلی و مشارکت در فعالیت های مختلف دانشگاهی را فراهم می کند. دانش آموزان به یک جامعه خوشآمدگویی از 6،200 دانشجوی کارشناسی و 470 دانشجوی فارغ التحصیل که بیش از 200 باشگاه و سازمان های دانشجویی ارائه می دهند، پیوستند.

تجربه IC پس از فارغ التحصیلی همچنان ادامه دارد، زیرا فارغ التحصیلان بخشی از یک شبکه رو به رشد از متخصصان و کارشناسان در سراسر جهان هستند که نقش فعال در کمک به دانش آموزان را ایفا می کنند.

در IC، هیات علمی و کارکنان ما به آموزش و رشد دانش آموزان اختصاص دارد. آنها دانش و استعداد زیادی را به محوطه دانشگاه ما می رسانند و برای کمک به پیشرفت زمینه های مربوطه تلاش می کنند. از طریق تحقیق، پروژه ها و مشارکت در جوامع خود، همچنان به عنوان حرفه ای و رهبران تفکر ادامه می دهند.

Ithaca College در جنوب تپه ساکن است و از قلب ایتاكا، شهر پر رونق پر از هنر، فرهنگ و فعالیت هایی است كه همه زیبایی های طبیعی ناحیه انگلی لایك نیویورك را در بر می گیرد. علاوه بر محوطه اصلی، IC دارای برنامه های ماهواره ای در نیویورک، لس آنجلس و لندن است.

چشم انداز و مأموریت

بیانیه چشم انداز

Statement of Vision Ithaca College of Ithaca College strives to become a standard of excellence for Ithaca College student-centered colleges، promoting intellect، creativity، and personality in a community of learning active and inclusive.

بیانیه مأموریت

برای تأسیس یک بنیاد برای یک دوره طولانی یادگیری، Ithaca College به تقویت رشد فكری، قدردانی زیبایی شناختی و رشد شخصیت در دانش آموزان اختصاص یافته است. انجمن Ithaca College بر اساس اصولی است که دانش از طریق نظم و انضباط به دست می آید، زمانی که دانش توسط تجربه تجسم می شود، صلاحیت ایجاد می شود و زمانی که شایستگی به نفع دیگران مورد استفاده قرار می گیرد، شخصیت توسعه می یابد.

کالج جامع که از زمان تأسیس آن، ارزش ترکیب تئوری و عملکرد را به رسمیت شناخته است، Ithaca آموزش دقیق را با هم ترکیب هنرهای لیبرال و برنامه های حرفه ای تحصیلی فراهم می کند. تدریس و بورس تحصیلی ما با انگیزه نیاز به آگاهی و کمک به موسسات علمی و انسانی در جهان است. یادگیری در ایتکا فراتر از کلاس می باشد تا طیف گسترده ای از فرصت های مسکونی، حرفه ای و غیر حرفه ای را در بر گیرد. دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل، استادان، کارکنان و فارغ التحصیلان همه در روند یادگیری شرکت می کنند.

Ithaca College متعهد به ایجاد یک محیط فراگیر و جذب دانشجویان، هیئت علمی و کارکنان متنوع است. همه اعضای جامعه کالج تشویق می شوند که در زمینه های انتخابی خود موفق شوند و مسئولیت شهروندی و خدمات در جامعه جهانی را به اشتراک بگذارند.

اصول راهنما

تجربه آموزشی IC در توسعه عقل، خلاقیت و شخصیت از طریق برنامه درسی، برنامه درسی و تجارب زندگی پردیس متمرکز شده است. مطالعات در هنرهای لیبرال با تمرین حرفه ای و سایر فرصت های برنامه درسی غنی می شود و مطالعات در مدارس حرفه ای در سنت های هنر لیبرالی مبتنی است. ما متعهد به یادگیری فعال است که دانش و مهارت را از طریق تجربه های مختلف در کلاس درس، جامعه، آزمایشگاه و سایر تنظیمات توسعه می دهد.

  • ما دانش آموزان را برای موفقیت در کالج و در زندگی آماده می کنیم. ما بر این باور هستیم که رشد فکری و شخصی به بالاترین حد بالقوه در فضایی است که هر دو به چالش کشیدن و حمایتی نیاز دارد.
  • ما تنوع را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تجربه آموزشی و جامعه ایجاد می کنیم.
  • ما در تلاش های آموزشی و عملیاتی ما برای تعامل و تعالی تلاش می کنیم.
  • ما متعهد به مدیریت مسئولانه و پایدار منابع طبیعی، انسانی و مالی می باشیم.112751_112745_IthacaCollegeProgramPhoto.jpg

کشف زندگی در IC

افرادی که در سراسر جهان به Ithaca College می آیند با کنجکاوی زندگی می کنند، توانایی خود را کشف می کنند و تبدیل به کسی می شوند و آنچه می خواهند. چگونه زندگی در IC شما را تغییر خواهد داد.

تجربه علمی

در IC، استادان متخصص شما را به فکر کردن متفاوت می اندازند و شما را برای کشف مفاهیم جدید الهام می گیرند. شما همچنین با انجام کارهایی از طریق دستکاری در زمینه خود، همکاری با همکلاسی ها و فرصت های حرفه ای با شروع از اولین روز خود در کلاس یاد می گیرید.

زندگی مسکونی

در این محوطه مسکونی، یادگیری و رشد بیشتر در خارج از کلاس درس اتفاق می افتد. هر سالن محل اقامت یک مینی جامعه است، برخی با توجه به رویدادهای علمی، فرهنگی و فعالیت های فرهنگی، و فضاهای استقبال می کنند.

باشگاه ها و فعالیت ها

پیدا کردن دوستانی که علاقه خود را برای خدمات، فرهنگ، بازی به اشتراک می گذارند - شما آن را نام گذاری می کنید - در بیش از 200 سازمان دانشجویی. شما حتی می توانید باشگاه خود را شروع کنید تا سرگرمی مورد علاقه یا فرصت داوطلبانه خود را به محوطه دانشگاه برسانید.

ورزشکاری

دانش آموزان و دانشجویان IC رهبران و قهرمانان در این زمینه و در کلاس هستند. این که آیا شما در یکی از 27 تیم III بخش رقابت میکنید و یا از جمعیت تشویق میشوید، شما بخشی از خانواده بمبگیران Ithaca College .

پشتیبانی دانشجویی

IC شما را به چالش می کشد - اما یکی از اولین درس هایی که در اینجا یاد می گیرید این است که شما مجبور نیستید به تنهایی به چالش بپردازید.

پشتیبانی علمی

کارشناسان و مشاوران مرکز پیشرفت تحصیلی به شما کمک می کنند تا کلاس های مناسب برای برنامه و اهداف خود را برنامه ریزی کرده و در زمان نیاز به آموزش و تسهیلات خود بپردازید.

راهنمایی شغلی

دفتر خدمات شغلی به شبکه شما کمک می کند، اتصالات برقرار می کند و تمام مراحل درست را برای کارآموزی رویای خود و برنامه ریزی حرفه ای خود را انجام می دهد. و در فارغ التحصیلی متوقف نمی شود، این یک منبع طول عمر است.

سلامتی

سلامت جسمی، ذهنی و عاطفی و رفاه دانشجویان IC همواره یکی از اولویت های اصلی ما هستند. متخصصین پزشکی، سلامتی و بهداشت حرفه ای و امکانات تناسب اندام برای شما اینجا هستند.

جامعه متنوع و فراگیر

در ایاتاکا، ما تلاش می کنیم جامعه ی فراگیر و استقبال از افراد با استعداد و زمینه های متنوع باشد. تعهد به شهامت، احترام متقابل، عدالت اجتماعی و تبادل آزاد و آزاد از ایده، باعث می شود که ما قوی تر شویم.

ایتاكا، نیویورك

ایاتاکا یک شهر است که همه چیز را دارد - از مسیرهای پیاده روی و گالری های هنری تا بازار کشاورزان و انکوباتورهای راه اندازی. در یکی از بهترین دانشگاه های کالج در ایالات متحده، شما می توانید هر روز با شخصیت های درخشان الهام بگیرید.112752_112744_IthacaCollegeCOVERPHOTO.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Communications Innovation - Sarah Brylinsky '08, M.S. '15

Address
Danby Road,953
14850 Ithaca, New York, آمریکا