Kentucky Wesleyan College Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدر

برنامه های مدرک آنلاین

شما اولین گام به سوی یک مدرک دانشگاهی در مدیریت کسب و کار، عدالت کیفری، یا مطالعات عمومی صورت گرفته است. بسیاری حتی نمی این دور دریافت کنید.

اگر چه شما یک گام مهم به سوی مدرک کارشناسی آرزو گرفته ام، آن را تنها گام اول است. بسیاری دیگر می باشد به دنبال، و ما در اینجا برای شما خواهد بود.

اعضای هیئت علمی و کارکنان ما سخت کار خواهد کرد تا مطمئن شوید که تمام سوالات خود را پاسخ هستند و تجربه خود را در کنتاکی وسلی همه چیز شما امیدوارم که از آن خواهد شد و بیشتر است.

مقاطع تحصیلی آنلاین

کنتاکی وسلی تلاش به طور مداوم به افزایش تقاضا برای یادگیری انعطاف پذیر و راحت پاسخ با ارائه درجه آنلاین به آسانی در بازار قابل اجرا است.

  • کارشناسی مدیریت بازرگانی - 100٪ آنلاین
  • لیسانس علوم در عدالت کیفری و جرم شناسی - 100٪ آنلاین
  • لیسانس علوم در مطالعات عمومی - 100٪ آنلاین

طراحی شده برای بزرگسالان در مسیر سریع به موفقیت، فشرده فرمت البته هفت هفته کنتاکی وسلی اجازه می دهد تا شما را به فارغ التحصیل سریع و کلاس ها از هر نقطه در هر ساعت می باشد.

یک اصطلاح جدید هر 2 ماه آغاز می شود.

اجازه دهید که کلاس درس به شما آمده است!

ورود به برنامه های آنلاین مدرک

پذیرش روش ها و فرآیندهای

برنامه های کاربردی برای پذیرش به صورت جداگانه پس از دریافت تمام اعتبار علمی مناسب بررسی می شود. دانش آموزان از وضعیت پذیرش خود مطلع در اسرع وقت. کنتاکی وسلی کالج متعهد به پذیرش آن دسته از متقاضیانی که بالقوه برای موفقیت تحصیلی در کالج نشان است.

شرایط پذیرش

  • مرحله 1: کامل نرم افزار

ارسال کنتاکی وسلی اینترنتی درجه کاربرد

  • مرحله 2: ارسال ریز نمرات رسمی

ارسال ریز نمرات رسمی از کالج ها و دانشگاه حضور داشتند و متن رسمی دبیرستان، توسعه آموزش عمومی (GED) گواهی و یا تایید بزرگسالان دیپلم به: کنتاکی وسلی کالج دفتر پذیرش 3000 Frederica خیابان Owensboro در، KY 42301 رونوشت از بسیاری از دبیرستان ها، کالج ها و دانشگاه ممکن است دستور و الکترونیکی از طریق خدمات ارائه شده توسط کاغذ پوست یا ملی تهاتری در غیر این صورت تماس مدارس به طور مستقیم ارسال می شود.

اگر شما کمتر از 24 ساعت کار در سطح کالج، شما همچنین ممکن است لازم باشد برای ارسال ACT رسمی و یا نمرات SAT.

دفتر پذیرش حق درخواست اطلاعات اضافی و یا یک مصاحبه شخصی خود محفوظ میدارد.

  • مرحله 3: پس از اطلاع از پذیرفته شدن

پرداخت سپرده شهریه از 100 $ برای رزرو نقطه خود را.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

لیسانس علوم در عدالت کیفری و جرم شناسی آنلاین

Online پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

کارشناسی آنلاین برنامه در رشته علوم در عدالت کیفری و جرم شناسی (CJC) در کنتاکی دانشکده وسلی با نیازهای دانش آموزان بزرگسالان در ذهن طراحی شده، می آید و برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای متخصصین مجرب و بسیار ماهر در زمینه قانون اجرای و دیگر زمینه های مرتبط. [+]

آنلاین کارشناسی برنامه در رشته علوم در عدالت کیفری و جرم شناسی (CJC) در کنتاکی دانشکده وسلی با نیازهای دانش آموزان بزرگسالان در ذهن طراحی شده، می آید و برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای متخصصین مجرب و بسیار ماهر در زمینه اجرای قانون و سایر زمینه های مرتبط.

برنامه CJC آنلاین کنتاکی وسلی کالج آدرس نظام عدالت کیفری از تنوع دیدگاه. تمرکز بر روی سیستم سیاسی و اجتماعی آمریکا و چگونه نظام عدالت کیفری واکنش نشان می دهد به جرم و جنایت، کنتاکی وسلی کالج آنلاین درجه اجازه خواهد داد که دانش آموزان به بررسی توضیحات جرم، نقش سیستم های حقوقی و تادیبی، و همچنین به عنوان فلسفه مجازات و اخلاقی کدهای رفتار که در اطراف این مسائل میچرخد.... [-]


لیسانس علوم در مطالعات عمومی آنلاین

Online پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

شفاهی و کتبی ارتباطات، تفکر انتقادی، حل مسئله، استفاده موثر از فناوری و آگاهی جهانی: کارشناسی کنتاکی وسلی کالج علوم در مطالعات عمومی یک برنامه آنلاین است که بر دانش و توانایی در جامعه امروز خواستار است. [+]

کنتاکی وسلی کالج لیسانس علوم در مطالعات عمومی شفاهی و کتبی ارتباطات، تفکر انتقادی، حل مسئله، استفاده موثر از فناوری و آگاهی جهانی: یک برنامه آنلاین است که بر دانش و توانایی در جامعه امروز خواستار است.

آنلاین برنامه مطالعات عمومی شما ارائه می دهد انعطاف پذیری در انتخاب دوره که با منافع و اهداف خود را حرفه ای در زیر "مناطق هسته ای": مطالعات رفتاری، مطالعات کسب و کار، آموزش و پرورش مطالعات، انگلیسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی. به عنوان یک دانشجوی آنلاین در برنامه مطالعات عمومی، شما را با مشاور آنلاین خود را برای ایجاد یک طرح درجه و دوره مطالعه که متناسب با نیازهای شما کار خواهد کرد.... [-]


کارشناسی مدیریت کسب و کار آنلاین

Online پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

کارشناسی علوم در مدیریت کسب و کار است که در فشرده هفت هفته فرمت است که اجازه می دهد تا دانش آموزان را به کلاس از هر نقطه در هر ساعت تحویل داده آنلاین البته. این برنامه آنلاین است که در درجه اول برای بزرگسالان و افرادی که هم تازه شروع زندگی حرفه ای کالج خود و یا برخی از کالج را تکمیل کرده اند کار طراحی شده است. با در نظر گرفتن دو کلاس در هر یک از دو دوره هفت هفته در هر ترم، دانشجویان می توانند تمام وقت را حفظ کند. [+]

کارشناسی مدیریت کسب و کار بر هفت هفته فرمت دوره های آنلاین فشرده است که اجازه می دهد تا دانش آموزان را به کلاس از هر نقطه در هر ساعت تحویل داده شده. این برنامه آنلاین است که در درجه اول برای بزرگسالان و افرادی که هم تازه شروع زندگی حرفه ای کالج خود و یا برخی از کالج را تکمیل کرده اند کار طراحی شده است. با در نظر گرفتن دو کلاس در هر یک از دو دوره هفت هفته در هر ترم، دانشجویان می توانند تمام وقت را حفظ کند. دانش آموزان می توانند مدارک خود را در چهار (4) سال یا کمتر به پایان برسد اگر آنها در حال حاضر برخی از کالج تکمیل کرده اند. ما با شما در مورد ارزیابی اعتبارات کالج انتقال به دست آورده در موسسات دیگر کار خواهد کرد.... [-]


ویدئو ها

Kentucky Wesleyan College Spring 2016 TV Commercial

Find Yourself at Kentucky Wesleyan College