Lawrence Technological University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه لورنس فن آوری (LTU) ، تاسیس شده در سال 1932، شهرت خود را برای تعالی به ارمغان آورده است. تازه ترین جوایز و شناخت های ما شامل رتبه بندی 30٪ رتبه بندی دانشگاه ها در سراسر کشور توسط بلومبرگ Businessweek، "Best in the Midwest" از مجله Princeton Review است و برای 20 سال گذشته ما توسط News US

ما از برنامه های آکادمیک سختگیرانه ما افتخار می کنیم و در سال 2006 تعدادی از برنامه هایی که به دنبال برنامه های آموزشی ما بودیم، ارائه می شود. پذیرش آنلاین به عنوان یک روش آموزش و پرورش نمونه هایی از فلسفه هایی است که در جهت پیش بینی شما با برنامه های ما مواجه می شوند.

ما یک استاندارد عالی از برتری داریم و استادان آنلاین LTU همان اعضای هیات علمی بالا هستند که می توانید در محوطه دانشگاه Southfield، MI پیدا کنید. آنها مشتاق هستند تا دانش صنعتشان را به اشتراک بگذارند و ثروت خود را با شما به اشتراک بگذارند. در برنامه Lawrence Tech، برنامه های آنلاین ما، گسترش محوطه اصلی هستند و ماموریت، ارزش ها و چشم انداز مشابهی دارند.

مأموریت

برای توسعه رهبران نوآورانه و چالاک از طریق محیط یادگیری محور دانش آموزان و تحقیقات کاربردی که شامل تئوری و عمل است.

ارزش های

  • نظریه و تمرین
  • دانش آموز متمرکز و مراقبت
  • کار تیمی و اعتماد
  • شخصیت و صداقت

چشم انداز

برای آموزش STEM و طراحی تبدیل شده که رهبران را با دیدگاه کارآفرینی و چشم انداز جهانی توسعه می دهد.

دانشگاه تکنولووری لارنس توسط کمیته آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی مجاز است. علاوه بر این، برنامه های فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد مختلف توسط سازمان های حرفه ای ملی حرفه ای تأیید می شود.

کالج مهندسی در دانشگاه فنلاند لارنس (LTU) به عنوان یکی از 50 برنامه مهندسی فارغ التحصیل در سطح بالا توسط ایالات متحده آمریکا رتبه بندی شده است

LTU در قلب منطقه 1 کشور برای مهندسی، معماری و فن آوری قرار دارد و از نظر منحصر به فرد، آخرین دانش را در زمینه مهندسی صنایع، مدنی و ساختمانی ارائه می دهد. استادان ما، محققان مشهور بین المللی هستند که دارای تجربه صنعت قوی هستند که پروژه های نوآورانه را هدایت می کنند و کمک های مالی را از سوی موسسات مانند بنیاد ملی علوم و ادارات دولتی جذب می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی - آنلاین

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

ما به عنوان یکی از 30 برنامه مدیریت مهندسی آنلاین به واسطه اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده رتبه بندی شده است، ما مدرک کارشناسی مهندسی آنلاین ما را به یک رهبر در صنعت شما آماده می کنیم. [+]

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی

ما به عنوان یکی از 30 برنامه مدیریت مهندسی آنلاین به واسطه اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده رتبه بندی شده است، ما مدرک کارشناسی مهندسی آنلاین ما را به یک رهبر در صنعت شما آماده می کنیم.

ترکیب کارآیی، رهبری و تخصص فنی، برنامه مدیریت مهندسی ما یک جایگزین هوشمند برای MBA برای مهندسان (یا مشتاقانه در موقعیت های رهبری) است. و شما می توانید از انواع مختلفی را انتخاب کنید تا برنامه را به کار خود ببرید.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

Master of Science in Civil Engineering - Online

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

[+]

این تعاملی است به طور منظم با همکلاسی های خود ارتباط برقرار کنید تا درباره آنچه آموخته می شود صحبت کنید و تجزیه و تحلیل کنید.

صمیمی است شما می توانید با استاد خود صحبت کنید زمانی که در طول ساعت های دفتر آنلاین ما چالش ها و مشکلات را پیش رو دارید. اگر ترجیح می دهید با ایمیل ارتباط برقرار کنید مطمئن باشید که پاسخ سریع دریافت خواهید کرد.

... [-]

Master of Science in Industrial Engineering - Online

Online تمام وقت پاره وقت زمان ثبت نام باز است آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

[+]

ارسال درخواست برای پذیرش تحصیلات تکمیلی؛ افرادی که دارای مدرک تحصیلی در زمینه مهندسی غیر مهندسی هستند ممکن است قبل از پذیرش در این برنامه فارغ التحصیل، دوره های لازم را تکمیل کنند. رونوشت رسمی تمام دوره های کارشناسی ارشد سه توصیه نامه. رزومه کاری، از جمله تجارب حرفه ای و فعالیت های اضطراری.

متقاضیانی که تمام الزامات را برآورده نمی کنند ممکن است به طور مشروطی پذیرفته شوند و پس از اتمام سه دوره تحصیلات تکمیلی متوالی با حداقل حداقل 3.... [-]