توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Lynn University های کوچک و بی اهمیت Lynn University اجازه می دهند کاری را انجام دهیم که مدارس بزرگ تنها آنها را آرزو می کنند. کلاس های بی حد و حصر را با یادگیری مبتنی بر iPad تجربه کنید . در اوایل ترم اول با کارفرمایان احتمالی ارتباط برقرار کنید. یک ذهنیت جهانی را با همتایان خود از سراسر جهان به دست بیاورید. فارغ التحصیل در سرعت پیچش با برنامه های درجه شتاب.

مأموریت

مأموریت لین این است که آموزش، پشتیبانی و محیطی را فراهم کند که دانش آموزان فردی را قادر سازد که توانایی کامل خود را بسازند و برای موفقیت در جهان آماده شوند.

لین یکی از نوآورترین، بین المللی و کوچکترین دانشگاه های کشور است. این دانشگاه بر اندازه، مکان و دانشجویان نزدیک و مدارس علمی، سرمایه گذاری می کند تا یک موسسه پیشگام، یک دانشگاه مستقل، دانشگاه قرن 21 است که به تهیه دانش آموزان برای آینده اختصاص دارد. به منظور انجام این کار، استراتژی لین:

  • حدودا 2400 دانشجوی کارشناسی و 600 دانشجوی فارغ التحصیلی و 500 و یا بیشتر بزرگسالان سالانه برای حفظ یک دانشگاه چند منظوره، در رشتهی تحصیلی، در مقطع کارشناسی ارشد، باقی میگذارند.
  • اعطای یک مجموعه گسترده ای از دانشجویان مختلف، از کسانی که با تفاوت های یادگیری به با استعداد، و کسانی که از بسیاری از کشورهای جهان و ایالات در سراسر کشور.
  • در هنرهای لیبرال متمرکز شوید، اما شامل مجموعه ای از کالجهایی است که در راستای فرصت های حرفه ای در حال ظهور قرار دارند که هر کدام از آنها دارای آموزش عالی، یادگیری کاربردی و تمرکز و تجربیات بین المللی است.
  • شامل یک برنامه توسعه دانش آموز است که هرکدام از نقاط قوت، کمبودها و نیازهای ویژه دانشجویان را تشریح می کند تا بتواند توانایی های کامل خود را توسعه دهد.

پیشنهادات آموزشی متمرکز

لیون تمرکز کمک های آموزشی خود را تشدید کرده و برنامه آموزشی منحصر به فرد و ملی شناخته شده را که Dialogues نامیده می شود، توسعه داده است.

تنوع دانشجویی

تمام سبک های خوش آمدید. دانش آموزان لین از تمام جهات جهان می آیند و با منافع و توانایی های مختلفی روبرو می شوند. ببینید برنامه های ما چگونه به آنها کمک می کنند.

استاد ماهر

استادان ما بر هنر تدریس تمرکز می کنند تا دانشجویان خوب و قابل توجه دانشجویان خوب را به یاد بیاورند. ببینید چگونه لین به الهام بخش اعضای هیات علمی برای ارائه یک سبک کاملا جدید آموزش و یادگیری است.

طراحی مدرن از دانشگاه

محوطه دانشگاه لین به طوری طراحی شده است که متناسب با تمام سبکهای آموزش و یادگیری باشد. ساختمان های جدید ما بهترین شیوه ها را از دره سیلیکون به وال استریت، با فضاهای کاری مشترک و آخرین فن آوری ها می گیرند. جدیدترین مکمل های ما را به محوطه دانشگاه برسانید.

فرهنگ حمایت

فارغ التحصیلان، دانش آموزان، والدین و دوستان Lynn University می دانند که ما هرگز نشسته ایم. ما بهترین آینده ممکن برای دانش آموزان و جامعه ما را تصور می کنیم و ما به طور پیوسته در بهبود آن، ساخت و سرمایه گذاری در این دیدگاه تلاش می کنیم.

ماموریت LYNNpossible

این فصل زمستان، لین جشن تکمیل اولیه برنامه استراتژیک خود را، که چشم انداز جسورانه برای Lynn University : اعلام کرد: "به عنوان یکی از دانشگاه های نوآورانه ترین، بین المللی و فردی کوچک دانشگاه شناخته شده است."

رئيس جمهور كوين راس در ماموريت ماموريت LYNN قادر به مضرابي در دانشگاه، برجسته كردن حمايت فوق العاده و كارهايي است كه ما را دو سال پيش از زمان برنامه ريزي كرد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Lynn University

MBA Lynn یک برنامه محترم محسوب می شود که به وسیله ی اداره ی اقتصادی فلوریدا جنوب فلوریدا به نام Top 10 در این منطقه رتبه بندی شده و یکی از بهترین برنامه های MBA آنلاین در ... [+]

MBA Lynn یک برنامه محترم محسوب می شود که به وسیله ی اداره ی اقتصادی فلوریدا جنوب فلوریدا به نام Top 10 در این منطقه رتبه بندی شده و یکی از بهترین برنامه های MBA آنلاین در فلوریدا محسوب می شود. از هیئت علمی معتبر، با توجه به تجربه کسب و کار در دنیای واقعی در یک فرمت آنلاین همگانی، راحت و انعطاف پذیر، یاد بگیرید.

یکی از نه تخصص را انتخاب کنید، درخواست تجدید نظر خود را در بازار همیشه در حال تغییر و همیشه شخصی تنظیم کنید. با به دست آوردن مهارت های رهبری شما نیاز به دنبال موقعیت های مدیریت در سطح، شما در بحث در یک کلاس کوچک مجازی در محدوده 10-15 دانش آموزان، از تجارب شخصی و حرفه ای شرکت کنید.... [-]

آمریکا Boca Raton
سپتامبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
1 - 4 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Lynn University Online
Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, آمریکا