توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی و اقتصاد چارلز م. ریوز در سال 1986 تاسیس شده و برنامه های تحصیلات عالی و کارشناسی ارشد را در طیف وسیعی از رشته های کسب و کار ارائه می دهد. بیش از 700 دانشجو در حال حاضر از 29 ایالت و 17 کشور ثبت نام کرده اند. methodist102 هدف از مدرسه بازرگان ریو این است که روحیه کارآفرینی و تلاش اقتصادی خلاقانه را مدنظر قرار دهد. این کار با توسعۀ دانش آموزان در درک اقتصاد مدرن آمریکایی، قدردانی از قدرت و ساختار نهادی و توانایی کارکردن در آن به نحو احسن انجام می شود. نیروی محرکه اقتصاد ایالات متحده روحیه کارآفرینی است. بدون این انگیزه نوآورانه و خلاقانه، چه در یک شرکت بزرگ و چه در یک کسب و کار کوچک، اقتصاد رکود خواهد زد. ارزش روحیه کارآفرینی محدود به کسب و کار نیست. نوآوری، خلاقیت و ریسک پذیری اخلاقی در دولت، ارتش، آموزش و کلیسا مورد نیاز است. مدرسه کسب و کار ریو به توسعه این روحیه کارآفرینی اختصاص یافته است.

اعتباربخشی

acbspمدرسه بازرگانی Reeves توسط شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های بازرگانی (ACBSP) مجاز به ارائه مدارک زیر است: مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای (MBA) با تمرکز در مدیریت سازمانی و رهبری، لیسانس علوم (BS ) در حسابداری، مدیریت کسب و کار، کارآفرینی، اقتصاد مالی، مدیریت، بازاریابی و مدیریت ورزشی. علاوه بر این، جزئی در حسابداری؛ مدیریت کسب و کار؛ کارآفرینی؛ اقتصاد مالی؛ مدیریت منابع انسانی؛ تجارت بین المللی؛ مدیریت؛ بازار یابی؛ مدیریت تنیس حرفه ای؛ توچال، باشگاه و مدیریت هتلداری؛ و مدیریت ورزشی معتبر است. در نهایت، یک مدرک لیسانس در حسابداری، مدیریت بازرگانی، اقتصاد مالی یا بازاریابی با تمرکز مدیریت PGA گلف؛ مدیریت تنیس حرفه ای؛ توچال، باشگاه و مدیریت هتلداری؛ و مدیریت تمرکز ورزشی معتبر است./>

بیانیه مأموریت

مدرسه بازرگانی ریو تلاش می کند تا دانشجویان را برای رفع نیازهای کسب و کار و پرورش رهبران اخلاقی که ارزش اقتصادی و اجتماعی را برای یک جامعه جهانی ایجاد می کنند، تقویت کند.

بیانیه چشم انداز

مدرسه بازرگانی Reeves به دنبال رهبری شناخته شده در میان مدارس کسب و کار است، الهام بخش برتری، نوآوری و کارآفرینی.

بیانیه های ارزش

  • اخلاق: دانش آموزان را تشویق کنید که یک کد شخصی ارزش ها و اخلاق را بسازند و به اصول اخلاقی و اخلاقی، از جمله قوانین اخلاقی حرفه ای،
  • حرفه ای بودن: دانش آموزان را فرصتی برای ثبت نام در تمرکز حرفه ای فراهم می کند
  • تعهد: ترویج فرصت های یادگیری تجربی و کاربردی، از جمله دوره های کارآموزی، تجربیات کار تعاونی، پروژه ها، تجربیات عملی و یادگیری خدمات.
  • رهبری: آماده شدن دانش آموزان برای موفقیت در حرفه حرفه ای و / یا حرفه ای تحصیلی خود
  • جهانی: ارائه فرصت ها و تجربیات دانشجویی که مشارکت آنها در جامعه جهانی ما را تشویق می کند.

methodist104

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: