Mount Mercy University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره MOUNT MERCY

در دانشگاه کوه مرسی، ما دانشجویان همه زمینه ها را آموزش و پرورش و آماده سازی جامع برای تغییر جهان و نیروی کار می کنیم. ما حدود 1900 دانش آموز در محوطه دانشگاه ما در سیدار راپیدز، آیووا خدمت می کنیم، و اکنون با برنامه های آموزشی آنلاین ما می توانیم هزاران نفر دیگر را خدمت کنیم. و مهم نیست که چگونه به کارهای آموزشی ما دسترسی پیدا کنید، ما آموزش عالی دانشگاهی را ارائه می دهیم که همیشه بر اساس پنج نگرانی حیاتی ماست: مراقبت از زمین، مهاجرت، بی خشونت، نژاد پرستی و زنان.

برنامه های آموزشی درجه یک Mount Mercy فراتر از زمانی است که شما در مقابل یک رایانه صرف می کنید. کلاس های آنلاین همچنان به شما اجازه می دهد تا با تحقیق درگیر شوید و در کارآموزی با شرکت ها و سازمان های محلی و جهانی شرکت کنید.

ما برنامه های کامل آموزش آنلاین خود را در سال 2014 راه اندازی کردیم تا دانش آموزان در همه جا بتوانند همان آموزش با کیفیت بالا را به عنوان دانشجویان دانشگاه خود بدون قربانی کردن تعهدات حرفه ای یا خانوادگی دریافت کنند.

تاریخ ما

یک دانشگاه کاتولیک در شرارت شادی

دانشگاه کالیفرنیا در سال 1928 با هدف متحد کردن افراد با فرصت با آموزش عالی مبتنی بر ارزش، بر پایه غنی سازی استوار است که ما در برنامه های دانشگاهی و آنلاین برنامه های خود را ساخته ایم.

ما از یک دانشکده ی راهنمایی به یک دانشگاه چهار ساله رسیده ایم و امروز، دانشگاه کوه مرسی خوشحال است که برنامه های آموزشی دانشگاهی ما را به یک جمعیت حتی بیشتر از زبان آموزان در همان روحیه بنیانگذاران ما ارائه دهد.

هویت کاتولیک و شریعت خوشی

تحصیلات بیش از کتاب های درسی و امتحانات است. یک آموزش واقعی شما را برای هر محل کار آماده می کند و به کل شخص می پردازد. دانشگاه کوه مریسی به عنوان یک دانشگاه کاتولیک تاسیس شد، که بر روی پنج نگرانی حیاتی خواهران رفیق ساخته شده است، و ما همچنان این ماموریت را در دوره های آنلاین ما به همان اندازه که ما با برنامه های سنتی خود در پردیس ها ادامه می دهیم، ادامه می دهیم.

دانشگاه کوه مریسی تلاش می کند تا با بالاترین استانداردهای سنت فکری کاتولیک، ارزش های اصلی حقیقت، احترام، مسئولیت، برتری، و خدمات و استقبال از همه مردم از همه زمینه ها را حفظ کند.

ما از طریق کنفرانس آموزش عالی رحمت، یک پشتیبان افتخار از حامیان ما، موسسه خواهران رحمت آمریكا هستیم. به عنوان یک نهاد رحمت، ما با احترام به بیان خود در مورد هویت کاتولیک و رحمت خواری پایبند است.

موفقیت ما

دانش آموزان کوه مریسی از طیف وسیعی از زمینه های مختلف جغرافیایی، قومی و اقتصادی می آیند. آنها اعتماد به نفس، مراقبت، سریع دست دادن را دارند، با کسانی که خوشحال هستند خوشحال هستند و در مورد جایی که آنها می روند هیجان زده هستند. مهمتر از همه، دانش آموزان کوه مرسی مشتاق هستند تا پتانسیل کامل خود را درک کنند.

چرا دانشجویان موفق به موفقیت می رسند؟

دانشگاه کوه مریز در فهرست بهترین کالج های 2017 در مجله MONEY رتبه بندی شده است. اما بهترین راه برای قضاوت در یک برنامه تحصیلی، با نگاه کردن به نتایج دانشجویانی است که ثبت نام می کنند:

 • 66٪ از دانشجویان MMU در دوره ای که فارغ التحصیل می شوند، دوره های کارشناسی یا سایر تجارب مرتبط با حرفه را دارند.
 • 96٪ از دانشجویان MMU در 9 ماه پس از فارغ التحصیلی کار می کنند و یا در مدرسه فارغ التحصیل می شوند.

تقدیم به خوب به طور کلی

دانش آموزان کوه رحمانه هر سال بیش از 15000 ساعت خدمات اجتماعی را تحویل می دهند. ما خدمات و فرصت های داوطلبانه برای همه دانش آموزان ارائه می دهیم.

مأموریت و ارزش ما

ماموریت ما

کوه مریسی یک دانشگاه کاتولیک است که تحصیلات متمرکز بر دانش آموزان را در روحیه خواهران مهربانی فراهم می کند و از همه اعتقادات و احترام ها برای پیوستن به جامعه ما به دنبال تحصیلات تکمیلی و تحصیلات تکمیلی و خدمات شهامت برای کسانی که نیازمند هستند، استقبال می کند.

ما در انجام مأموریت ما از طریق چهار اهداف متقابل وابسته تلاش می کنیم:

 • با استفاده از قضاوت بازتابنده توانایی تفکر واضح و با دقت، استدلال منطقی و ارزیابی رقابت برای ادعاهای حقیقت به طور انتقادی برای آموزش عالی ضروری است. قضاوت انعکاسی نیاز به دانستن حقایق اساسی، بررسی و ارزیابی مفروضات دارد؛ توجیه کافی برای نتیجه گیری؛ و درک مفاهیم طراحی این نتیجه گیری. با استفاده از این مهارت ها، افراد می توانند مشکلات را خلاقانه حل کنند و دانش را در رشته های مختلف ادغام کنند.
 • مشارکت در ارتباط استراتژیک. برقراری ارتباط استراتژیک نیاز به انتخاب از طیف وسیعی از گزینه ها به منظور انجام یک هدف انتخاب شده به شیوه ای اخلاقی است. این گزینه ها شامل ساخت و تفسیر پیام ها در قالب های نوشته شده، دهان و زیبایی با استفاده از تکنولوژی مناسب می باشد.
 • خدمت به خیر مشترک. خیر مشترک، در قلب آموزش اجتماعی کاتولیک قرار دارد. از آنجا که افراد طبق طبیعت اجتماعی هستند، خوب هر شخص به لزوما به منافع مشترک مربوط می شود، مجموع شرایط اجتماعی است که به همه مردم اجازه می دهد به طور کامل به پتانسیل انسانی خود برسند. این شامل احترام و تعامل اخلاقی با هر فرد و محیط طبیعی است و در روحیه خواهران رحمت، خدمت به نفع تمام بشریت و عمل به دلیل عدالت در جهان است.
 • ترویج زندگی هدفمند آموزش لیبرال افراد را قادر می سازد تا به میزان بیشتری از آزادی دست یابند که می توانند به طور هدفمند عمل کنند. از آنجایی که توسعه هدف مستلزم برنامه ریزی برای زندگی بر اساس مجموعه ای از اولویت ها است، دانشگاه کوه مرسی فرصت هایی را برای رشد معنوی، تعامل فکری، وضوح حرفه ای، توسعه اجتماعی، رفاه فیزیکی، بلوغ احساسی و رهبری مسئولیت اجتماعی فراهم می کند.

ارزش های ما

به عنوان اعضای جامعه دانشگاه کوه رفیق، بر اساس سنت خواهران رحمت و هویت کاتولیک ما، متعهد به:

 • یادگیری و آموزش مادام العمر در کل شخص
  ما بر این باوریم که آموزش و پرورش یک تجربه مادام العمر است که در آن یادگیری تمام فرد را از لحاظ ذهنی، معنوی، احساسی و فیزیکی تقویت می کند.
 • پیگیری حقیقت و کرامت
  ما تحقیق رایگان در یک فرهنگ محبت آمیز که در آن تعهد ما به ایمان، حقیقت و رحمت از شایستگی هر فرد در جامعه بشر پشتیبانی می کند.
 • تعهد به دانش آموزان
  ما تصدیق می کنیم و تأکید می کنیم که نیازهای دانش آموزان ما برای تصمیم گیری هایی که بر زندگی اجتماعی تأثیر می گذارد، متمرکز است.
 • عدالت
  ما برای ایجاد برابری از طریق ایجاد روابط درست و سالم در جوامع یادگیرنده و در جامعه جهانی ما، حمایت می کنیم.
 • حق شناسی
  ما با فروتنی همه ادای احترام و استعدادهای به دست خداوند را جشن می گیریم و صادقانه این نعمت ها را با جامعه گسترده تر به اشتراک می گذاریم.
 • مهمان نوازی
  ما کارمان را در روحیه مهربانی و حضور کاترین مکللی که همه مردم و دیدگاه ها را می پذیرد، انجام می دهیم.
 • سرویس
  ما احساس مسئولیت و مراقبت را جلب می کنیم که ما را به خدمت به منافع مشترکی متصل می کند.

مکان ها

سرو رپیدز