NationsUniversity

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

NationsUniversity به رویکرد ما برای آموزش کتاب مقدس اختصاص داده شده اند و معتقدند کلام خدا کلید جهانی بهتر است. این اهداکنندگان سخاوتمند حاضر به پرداخت سه ماه اول تحصیل شما هستند. این هدیه به شما امکان می دهد بدون هزینه دیگر به جز هزینه ثبت نام 25 دلار تحصیل کنید. این اهدا کنندگان مایل به سرمایه گذاری در شما هستند و به شما کمک می کنند تحصیل در کتاب مقدس کسب کنید تا بتوانید دنیای خود را تغییر دهید. در پایان سه ماهه اول خود ، در موقعیتی قرار خواهید گرفت که تصمیمی بگیرید که برای شما بهترین است. کلیه دانشجویان جدید که برای تخفیف های دیگر که در تاریخ 3 یا 3 آگوست 2019 ثبت نام کرده اند واجد شرایط نیستند ، واجد شرایط این هدیه هستند. این پیشنهاد 31 دسامبر 2019 پایان می یابد.

ملل را کشف کنید

ما "مدرسه ای بدون دیوار" هستیم که یک آموزش عالی مسیحی و با کیفیت را برای همه فراهم می کند.

آموزش عالی مسیحی مقرون به صرفه را کشف کنید.

NationsUniversity یک دانشگاه معتبر آنلاین و غیرانتفاعی است. این خدمت دانشجویی است که به دنبال آموزش با کیفیت در زمینه های دینی با قیمت مناسب است. دانشگاه با کنار گذاشتن دامهای فرقه ای و تفسیرهای تاریخی ، از مؤمن و غیر مؤمن استقبال می کند. مطالعات بر کتاب مقدس کتاب مقدس تمرکز دارد.

یک روش انعطاف پذیر و راحت برای یادگیری کشف کنید.

NationsUniversity یک روال ثبت نام را به کار می برد. هر وقت خواستید تحصیلات خود را شروع کنید. کلاس های درس مجازی روزانه بیست و چهار ساعت ، هفت روز در هفته باز هستند. این به شما امکان می دهد برنامه یادگیری خود را متناسب با برنامه خود تنظیم کنید.

کارمندان کاملاً متعهد به موفقیت خود را کشف کنید.

NationsUniversity توسط داوطلبان هدایت می شود و توسط شرکای مالی که دیدگاه استفاده از NationsUniversity برای ایجاد ایمان معتبر و آموزش رهبران مسیحی در سراسر جهان دارند ، امکان پذیر است. این موسسه اختصاص داده است تا تجربه شما را به بهترین شکل ممکن ممکن کند. به هر دانش آموز مشاور داده می شود تا فرایند آموزشی را راهنمایی کند.

برنامه های مدرک معتبر را کشف کنید.

NationsUniversity در ایالت لوئیزیانا گنجانیده شده است. به عنوان یک موسسه اعطای مدرک ، این مدرسه سه مدرک ارائه می دهد: (1) لیسانس مطالعات دینی (BRS) ، کارشناسی ارشد مطالعات کلامی (MTS) و استاد الوهیت (M.Div.).

کیفیت را کشف کنید.

دلیل وجود NationsUniversity ، ایجاد آموزش در سطح دانشگاه در مطالعات دینی و کلامی برای دانشجویان با انگیزه است که می خواهند برای رهبری کلیسا آماده شوند ، اما به دلایل مالی یا دلایل عملی دیگر قادر به یافتن آن آموزش نیستند. ما با نداشتن یک دانشگاه فیزیکی ، با استخدام اساتید دانشگاه و سایر متخصصان توانسته ایم داوطلبان تخصص و خدمات خود و همچنین دریافت پشتیبانی سخاوتمندانه از دوستانی که هدف ما را دارند ، دوره های تحصیلی مستقل با کمترین هزینه را برای دانشجویان فراهم کنیم.

NationsUniversity عضو معتبر کمیسیون اعتبار سنجی آموزش از راه دور (DEAC) است. DEAC توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده (USDE) و شورای اعتبار سنجی آموزش عالی (CHEA) شناخته می شود.

NationsUniversity پایگاه گسترده تری به من داده است که می توانم دانش و ساختار خود را ترسیم کنم که هر کاری را که انجام می دهم ، سوخت می کند.

- BYTHA به ترتیب ، ARKANSAS ، ایالات متحده

چشم انداز ماموریت

مأموریت سازمان NationsUniversity ایجاد ایمان اصیل و آموزش رهبران مسیحی در سراسر جهان از طریق آموزش عالی ارزان قیمت و در دسترس با استفاده از آموزش از راه دور است.

ماموریت و چشم انداز

NationsUniversity متعهد است از طریق برنامه های آموزش کیفیت از راه دور ، مأموریت خود را انجام دهد. ایمان ساختن یک تجربه عاطفی نیست؛ این یک تلاش آموزشی است که بر دانش و فهم ساخته شده است.

رهبران مسیحی در حال توسعه نیز یک کار حساب شده و مبتنی بر دانش و اصول سالم است. برای پایه گذاری مناسب ، ارائه جدی ، سطح بالا و عینی ایمان مسیحی و دلیل آن ضروری است. بنابراین ، این موسسه متعهد است که هر دانش آموز را در تقابل شدید با متن کتاب مقدس درگیر کند.

اهداف

برای ایجاد ایمان با تمرکز بر دانش کتاب مقدس و شکل گیری معنوی شخصی. آموزش رهبران مسیحی با فراهم آوردن دانش و دانش دانشجویان به عنوان رهبران مسیحی.

در NationsUniversity ، ما می خواهیم:

 • ارائه برنامه های آکادمیک که امکان پیشرفت شخصی ، معنوی و حرفه ای را در اختیار دانشجویان قرار می دهد
 • به تصویر کشیدن کتاب مقدس کتاب مقدس به روشی مثبت
 • ارائه برنامه های تعالی دانشگاهی در سطح آموزش بعد از متوسطه
 • ایجاد و نگهداری برنامه ها و خدمات آموزشی که دامنه جهانی دارند و برای آموزش جهانی مناسب هستند
 • ارائه یک سیستم باز برای پناهجویان بدون موانع اکتشاف
 • برای مطابقت با ارزشهای موجود در انجیل عیسی مسیح
 • برای محافظت از امنیت دانش آموزان
 • برای تهیه برنامه هایی که دانشجویان می توانند از عهده آن برآیند
 • ارائه برنامه های در دسترس برای دانشجویان
 • برای ترغیب پیشرفت دانشجویی از طریق یک سیستم حمایتی از مخاطبین فردی با کارکنان دلسوز و متعهد و داوطلبان
 • برای انجام کار موسسه با کارآمدترین روش

مکان ها

نیواورلان

Address
650 Poydras St., Ste 1400
نیواورلان, لوئیزیانا, آمریکا