توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

ما Noble Manhattan Coaching Americas - شرکت آموزشی پیشرو در مربیگری در ایالات متحده و کانادا هستیم.

به عنوان بخشی از مربیگری Noble Manhattan، شرکت های آموزش پیشرو در مربیان جهان، ما برنامه های آموزش مربیان با کیفیت بالا و گواهینامه های مربیگری ارائه می دهیم. طیف گسترده ای از خدمات ما به مدیران و رهبران کسب و کار خود کمک می کند.

ما مأموریت ما را بر این فرض قرار می دهیم که فردی که برآورده می شود می تواند به دیگران نفوذ کند تا مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرند. بنابراین، ما مربیان و رهبران شگفت انگیز را آموزش می دهیم تا اثر پروانه تغییر شخصی در جوامع خود را آغاز کنند.

انعطاف پذیری بزرگ

ترکیبی از یادگیری طولانی مدت با تجربه های چهره به چهره به شما امکان می دهد تا از طریق یک دوره مربیگری در صلح و آرامش خود، از طریق یک دوره آموزشی مربیگری بروید. علاوه بر این، ما می توانیم با توجه به تقاضا، دوره های طراحی شده را ارائه دهیم.

پشتیبانی مالی

قابل توجه است که ما اطمینان داریم که ثبت نام در برنامه های ما، شما را ورشکسته نخواهد کرد. به همین دلیل، ما بهترین راه حل را پیشنهاد می دهیم، از کوپن تخفیف تا بورس تحصیلی.

کیفیت بالا

بهترین مربیان ما در طراحی و اجرای برنامه های ما هستند. بنابراین، محتوای با کیفیت بالا و تمرین با دوره های مربیگری ما را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی دانشجویی

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که سفر مربیگری شما صاف و موفق است. بنابراین، ما همیشه آماده کمک به شما در دستیابی به اهداف شما هستیم.

تسهیل شبکه

از آنجایی که شبکه برای یک مربی موفق بسیار مهم است، ما فقط آموزش را ارائه نمی دهیم، ما به شما کمک می کنیم تا با افراد متمول، حرفه ای و مشتریان چشم انداز ارتباط برقرار کنید.

اعتباربخشی بین المللی

ما دوره های آموزشی مربیان معتبر بین المللی را ارائه می دهیم.

ماموریت ما

مأموریت ما این است که مربیان باشکوه را آموزش دهید، به آنها کمک کنید تا کسب و کار خود را افزایش دهند و آگاهی از منافع مربیگری را بالا ببرند. همچنین، از طریق مربیگری، ما متعهد به کمک به کسب و کارها هستیم.

نه تنها ما دوره هایی را ارائه می دهیم که توسط 2 سازمان بین المللی تأیید و تأیید شده اند، اما ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان و مربیان ما را در یک شبکه وسیع از متخصصان و مشتریان قرار می دهیم.

علاوه بر این، ما ایجاد فرصت هایی برای رشد و پشتیبانی مستمر می کنیم. وقتی مردم در خانواده ما هستند، آنها هرگز ترک نمی کنند. در اینجا، آنها مربیان، دوستان و طیف وسیعی از منابع را برای شروع و افزایش کسب و کار مربیگری خود پیدا خواهند کرد.

فلسفه

از طریق آموزش مردم برای تبدیل شدن به مربیان، ما فرضیه اثر پروانه را دنبال می کنیم. با سازماندهی شرکت ما تحت ساختار B-Corporation، هدف سازمان بیشتر است. با توجه به تحویل دوره های مربیگری برجسته و سیستم های حمایت از مربیگری، ما "برای کمک به ایجاد ثبات و امید" برای خانواده هایی که به طور اجتماعی و اقتصادی به چالش کشیده اند، ایجاد می کنیم. "

هر دلار درآمد مربیگری بلافاصله به هدف ما 10٪ خواهد رسید. در پایان هر سال مالی، ما نیز یک درصد از درآمد خالص را اختصاص می دهیم. بودجه تحویل خواهد شد بنیاد "خانه ما" سوخت. بنابراین، یک خانواده تصویب شده از عشق ما به شکل مسکن، کمک شغلی، غذا، مراقبت از کودکان و تحصیل به نفع خود به نفع یک عضو مستقل جامعه ما به نفع ما خواهد بود.

ارزشهای اصلی

مربیگری بر اساس استانداردهای و اصول است. با این حال، برای ما اهمیت دارد که این ارزشها را در هر کاری که انجام میدهیم، مشخص کنیم. بنابراین، ما به صداقت، صداقت، اعتماد و سهم در هر کاری که انجام میدهیم اهمیت میدهیم. ما وظیفه آموزش، توسعه خود و توسعه کسب و کار می کنیم. و ما آنچه را که قول می دهیم تحویل می دهیم!

ما به قدرت هر کس احترام می گذاریم. همچنین، ما تمرین ما را بر این فرض است که شما تمام منابع لازم برای بهترین زندگی یا مربی اجرایی داشته باشید. بنابراین، دوره های ما به شما دانش را برای ساخت مهارت های مربیگری شما داده اند. و تیم ما مراقبت و پشتیبانی می کند تا به اهداف خود برسد به صلح و آرامش خود.

منچستر یونایتد مربیگری بین المللی در ارقام

مربی شریف منهتن در سال 1993 در ساحل جنوبی انگلستان تاسیس شد، جایی که یک تیم اختصاصی در خدمت شما است. همه چیزهایی که ما انجام می دهیم طراحی شده است تا مربیان باشکوه را آموزش دهند و به آنها کمک کنند تا کسب و کار خود را بسازند. علاوه بر این، ما می خواهیم آگاهی جهانی در مورد مزایای مربیگری را بالا ببریم.

  • مربی شریف منهتن دارای 24 سال تجربه در ارائه آموزش مربی برای افراد و شرکت ها است.
  • ما در 28 کشور جهان حضور داریم. Noble Manhattan Coaching Americas دفتر مرکزی ایالات متحده و كانادا است.
  • از آنجا که مأموریت ما تسهیل آموزش مداوم، تهیه پشتیبان و پشتیبانی دانش آموزان و مربیان ما در سراسر جهان است، ما دوره ها و پشتیبانی را در 7 زبان ارائه می دهیم.
  • ما 18 برنامه آموزش مربیان کاملا متفاوت از مربیگری زندگی را به مربیان شرکتی و اجرایی ارائه می دهیم.
  • علاوه بر مربیگری Noble Manhattan، مدرسه آموزش مربیان برنده جایزه ما، ما 12 بخش دیگر برای ارائه پشتیبانی و توسعه مداوم داریم.
  • دوره های مربیگری ما توسط موسسه بین المللی مربیگری و مربیگری تأیید شده است. علاوه بر این، ما از موسسه رهبری حمایت می کنیم
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Diploma

Noble Manhattan Coaching Americas

اجرایی ... [+]

مربیگری حرفه ای برای یک زمینه سازمانی

اجرایی

مربیگری حرفه ای چیست؟

به طور خلاصه، مربیگری حرفه ای یک مشارکت حرفه ای است که به حمایت، الهام بخش و آموزش رهبر کسب و کار یا مدیر برای به حداکثر رساندن توانایی های حرفه ای خود را می آموزد. در حالی که اذعان می کند که یک رهبر کسب و کار ارشد یا مدرک کارشناس واقعی در رشته یا رشته خود است، یک مربی حرفه ای یک حرفه ای بی نظیر آموزش دیده می دهد که می تواند به مربیان خود کمک کند تا اهداف را تشخیص دهند، خودساخته شدن، راهکارهای کار در محیط کار و راه حل های چالش ها و مسئولیت پذیری را برای بهره وری و نتایج بهبود بخشید.... [-]

آمریکا Richmond
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Noble Manhattan Coaching Americas

دیپلم مربی تمرین کننده (PCD) راه را برای کسب و کار شما در زمینه کسب موفقیت در زندگی موفق می کند. محتوای غنی، جلسات مربیگری عملی، مربیگری، همراه با حمایت مداوم تیم مراقبتی ... [+]

بررسی اجمالی

دیپلم مربی تمرین کننده (PCD) راه را برای کسب و کار شما در زمینه کسب موفقیت در زندگی موفق می کند. محتوای غنی، جلسات مربیگری عملی، مربیگری، همراه با حمایت مداوم تیم مراقبتی ما، شما را به مربی حرفه ای زندگی حرفه ای متشکل خواهد شد.

سطح دیپلم یک گواهینامه کامل است و به دانشجویانی می رسد که مایلند زندگی حرفه ای خود را به آنها آموزش دهند.

این را می توان به عنوان یک دوره به تنهایی و یا به عنوان یک قدم میانه بین پایه های مربیگری زندگی و اجرایی و دیپلم مربیگری اجرایی و شرکت های تجاری درمان می شود. در هر صورت، آن را بسیار انعطاف پذیر و سازگار به طوری که آن را متناسب با نیازهای شما و برنامه مشغول است.... [-]

آمریکا Richmond
سپتامبر 2019
انگلیسی
6 - 24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Noble Manhattan Coaching Americas

بنیادهای مربیگری زندگی و کارآفرینی (LECF) نشانگر پله ای برای مربیگری است. از ICF Core Competencies پیروی می کند و اطلاعات جامعی را همراه با فرصت های عملی ارائه می دهد. ... [+]

بنیادهای مربیگری زندگی و اجرایی (LECF) که بوسیله Noble Manhattan Coaching Americas ایجاد شده است، طراحی شده است تا طرح، راهنمایی و آموزش مورد نیاز برای اعطای مربیگری در زندگی و کسب و کار و هدایت نتایج را فراهم کند. از آنجا که NMCA می داند که مربیگری یک تعهد مهم است، این دوره به عنوان یک قدم به سمت یک برنامه صدور گواهینامه کامل ایجاد شد. با این حال، مهارت، دانش و عملکرد هر برنامه به طور کامل معتبر قابل استفاده است.... [-]

آمریکا Richmond
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
3 - 6 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دکترا(PhD)

Noble Manhattan Coaching Americas

PhD در مربی حرفه ای طراحی شده است برای حمایت و انعطاف در توسعه حرفه ای از تمرین کنندگان در مربیگری اجرایی و شرکتی و به نفع سازمان، که در آن کار می کنند. هدف از آن ارتقاء ... [+]

در باره

PhD در مربی حرفه ای طراحی شده است برای حمایت و انعطاف در توسعه حرفه ای از تمرین کنندگان در مربیگری اجرایی و شرکتی و به نفع سازمان، که در آن کار می کنند. هدف از آن ارتقاء و ارتقاء مهارت های حرفه ای با ارائه تمرینکنندگان با طیف وسیعی از مهارت ها، ابزار و استراتژی های تحقیقاتی است که می توانند برای حمایت از تحقیقات مبتنی بر تمرین استفاده شوند. بنابراین، متقاضیان آینده نگر شامل متخصصان با تجربه در مربیگری، مدیریت منابع انسانی، مدیریتی هستند که می خواهند به دانش و عملکرد خود کمک کنند.... [-]

آمریکا Richmond
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی