Nova Southeastern University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک پرستاری پیشرفته در دانشگاه نیوا جنوب شرقی - ارائه شده آنلاین!

حرفه ای خود را حفظ کنید تغییر دادن مراقبت بهداشتی بهترین برنامه پرستاری را برای شما انتخاب کنید

فناوری های نوین. مسئولیت جدید پرستاری سیاست های جدید سلامت در سال های اخیر تغییرات زیادی در زمینه مراقبت های بهداشتی وجود داشته است.

تمرکز بر مراقبت مبتنی بر شواهد آشکار است. برای مثال، تا سال 2013، انجمن پرستاران آمریکایی (ANA) نیاز به 100٪ از مدیران پرستاری برای داشتن یک BSN یا بالاتر برای واجد شرایط بودن برای تعیین نام بیمارستان "Magnet" خود دارند. موسسه پزشکی "چشم انداز 2020" توصیه می کند که تمام پرستاران بالینی دارای یک BSN باشند و ACN از توصیه های آنها حمایت می کند. این بدان معنی است که سازمان های مراقبت بهداشتی بالا نمی توانند بدون داشتن حداقل مدرک BSN، پرستاران بالینی را استخدام کنند. نقش پرستاران پیشرفته برای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا مورد نیاز است.

همانند بسیاری از چیزها در طول زمان، صنعت پرستاری فراتر از مهارت ها و دانش گسترش یافته است و اعتبار RN به تنهایی فراهم می کند. برای حفظ یک حرفه پرستاری مادام العمر و یا برای کار در یکی از موقعیت های پرستاری جدید، شما نیاز به یک مدرک پرستاری پیشرفته دارید.

گزینه های پرستاری درجه

اگر بدانید که چه برنامه ای برای شما مناسب است، در مورد مسئولیت هایی که به عنوان یک پرستار لذت می برید و همچنین آنچه که شما به طور طبیعی در یادگیری علاقه مند هستید، فکر کنید. چه چیزی بیشتر درباره میدان مزاحم شماست؟ برنامه ای که از اشتیاق شما پشتیبانی می کند را انتخاب کنید.

هنگامی که شما از Nova فارغ التحصیل می شوید، دقیقا می دانید که چگونه می توانید بهترین مراقبت های بهداشتی را در هر شرایطی در میان تغییرات صنعت ثابت ارائه دهید.

چرا پرستاری را در Nova انتخاب می کنید؟

اغلب، هسته تعالی و نوآوری، به سادگی یک روش متفاوت برای مشاهده یک وضعیت است. در حالیکه ما در ابتدای پژوهش های تحقیقاتی خود به یک ردیف جلو می رویم، به شما مهارت های نرم افزاری و فرایندهای خلاقیت را آموزش می دهیم که به شما یک رهبر پرستار مورد علاقه و موثر تبدیل می کند.

ما همچنین پیشنهاد می کنیم:

  • آزمایشگاه های شبیه سازی با تکنولوژی بالا که شما را در موقعیت های واقع گرایانه و بالینی غوطه ور می کنند.
  • کلاس های کوچک برای فرصت های شخصی تر یادگیری.
  • اعضای هیئت علمی کارشناسی - هیچ دستیار آموزشی.
  • آخرین تکنولوژی آموزشی و شیوه های تدریس.
  • پشتیبانی کامل: آزمایشگاه های نوشتن، 24/7 مرکز خدمات IT، اعضای هیات علمی، کمک های مالی، و مشاوران دانشگاهی.

مکان ها

فورت لادردیل

Address
3301 College Avenue
33314-7796 فورت لادردیل, فلوریدا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: