توضیحات رسمی را مطالعه کنید

محوطه اصلی NSU در فورت لادردیل بزرگ با مکان هایی در اطراف فلوریدا و پورتوریکو واقع شده است. ما در قلب مرکز تحصیلات و تحقیقات این منطقه هستیم و فقط چند دقیقه از برخی از بهترین سواحل جهان است. با بیش از 26،000 دانش آموز و 152،000 فارغ التحصیل در سراسر جهان، شما دوستان کوسه را در هر گوشه ای از کشور - و فراتر از آن - خواهید یافت.

در اینجا برخی از دلایل اینکه دانشجویان NSU را انتخاب کرده اند.

  1. اندازه های کوچک کلاس به شما یک به یک دسترسی به استادان را می دهد.
  2. زندگی در محوطه پر جنب و جوش شامل ورزش های سبک NCAA، سازمان های اجتماعی و حرفه ای، فعالیت های فرهنگی و سلامتی و تناسب اندام است.
  3. در سال 2018 رتبه بندی شده است.
  4. برنامه های فارغ التحصیل معتبر در پزشکی، حقوق، روانشناسی، کسب و کار، آموزش، داروخانه، دندانپزشکی و غیره.
  5. دانشجویان متنوع دانشجویی شامل 1200 دانشجوی بین المللی از 116 کشور از پنج قاره است.
  6. امکانات پیشرفته شامل آخرین تکنولوژی کلاس درس، آزمایشگاه های پیشرفته و بهترین کتابخانه های پژوهشی است.
  7. بسیاری از فارغ التحصیلان NSU در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد، دکتری یا حرفه ای در NSU یا سایر دانشگاه ها هستند. دانشجویان کارشناسی در پژوهش های NSU در زمینه های پزشکی، اقیانوس شناسی، سرطان، روانشناسی، دندان پزشکی و اوتیسم شرکت می کنند.
  8. دانش آموزان با شرکت در رویدادهای اجتماعی متعدد، بسیاری در محوطه دانشگاه NSU، روابط ایجاد می کنند. ما در محوطه اصلی زیبا، تنها چند دقیقه از ساحل فورت لادردیل، ساحل ساحل، شب زنده داری اقیانوس آرام و اورگلیدز است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Nova Southeastern University

36 مؤسسه اعتبار در امور امنیت ملی و روابط بین الملل طراحی شده است تا دانش آموزان را از مهارت های نظری، تحقیقاتی و کاربردی در عرصه علمی در حال پیشرفت امور امنیتی ملی تامین ... [+]

بررسی اجمالی

36 مؤسسه اعتباری در امور امنیت ملی و روابط بین الملل طراحی شده است تا دانش آموزان را در درک اصلی موضوعات بحرانی مطلع سازد که در زمینه امنیت ملی امروزه، شامل ارزیابی و تحلیل تهدید تروریسم در ایالات متحده و فراتر از آن، و تجزیه و تحلیل از مجموعه اطلاعاتی. دانش آموزان همچنین درک عمیق از زمینه های بین المللی که در آن مسائل امنیت ملی ایالات متحده شکل گرفته است، توسعه می یابد.

امور امنیت ملی یکی از سریع ترین حرفه های رو به رشد است که موقعیت های باز در بخش دولتی در دولت های فدرال، ایالتی و محلی و در بخش خصوصی دارد. این برنامه برای هر دو حرفه ای و کسانی که مشتاق کار حرفه ای در این زمینه هستند، و همچنین برای دانشجویانی که علاقه ای علمی به امور امنیتی و روابط بین الملل دارند، طراحی شده است.... [-]

آمریکا Fort Lauderdale
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
3301 College Avenue
33314 Fort Lauderdale, Florida, آمریکا