توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه پلی تکنیک پوردو

در باره

موسسه پلی تکنیک پوردو یکی از 10 کالج های علمی در دانشگاه پوردو، ارائه کارشناسی و کارشناسی ارشد درجه در یک طیف گسترده ای از رشته های است. این کالج شامل هفت مدارس علمی، ادارات، و بخش:

 • حمل و نقل هوایی و تکنولوژی حمل و نقل
 • فناوری مهندسی
 • کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 • فناوری گرافیک کامپیوتری
 • مدیریت فناوری ساخت و ساز
 • علم و فن آوری نظامی
 • رهبری فناوری و نوآوری

علاوه بر پردیس اصلی دانشگاه پوردو در غرب لافایت، ایندیانا، پوردو پلی تکنیک ارائه می دهد برنامه های تحصیلی را انتخاب کنید در نه جوامع ایندیانا است.

این کالج در حال انجام تغییراتی عمده ای است که همه جنبه های کالج تاثیر می گذارد. نام پلی تکنیک بهترین مظهر ویژگی ها، عناصر، و فلسفه از دانشگاه تبدیل شده و به آسانی نشان دهنده یک نام تجاری متمایز است که برجسته ماهیت منحصر به فرد تجربه یادگیری.

برنامه های علمی ترکیب یادگیری مبتنی بر تئوری کاربردی، پروژه های مبتنی بر تیم، رشته های علوم انسانی یکپارچه، صلاحیت مبتنی بر شایستگی، و مجموعه ای از اجزای تجربی مانند پروژه های صنعت حمایت ارشد CAPSTONE، کارآموزی، immersions جهانی، و فعالیت های صدور گواهینامه درآمد. تجربه یادگیری پلی تکنیک طراحی شده است برای تولید فارغ التحصیلانی که نه تنها دانش فنی عمیق و مهارت در رشته انتخابی خود استفاده شود، اما همچنین دارای حل مسئله، تفکر انتقادی، ارتباطات و مهارت های رهبری مورد نظر صنعتی و جوامع است.

پژوهش در کالج نیز همچنان به گسترش و تقویت، با پنج حوزه امضای پرتاب کالج را به خط مقدم فن آوری و علمی:

 • توسعه پایدار-زیستی الهام گرفته
 • رباتیک، ساخت، و استقلال
 • حلقه بسته بهداشت و درمان
 • آموزش و پرورش STEM نوآورانه
 • محاسبات مقیاس انسانی

آیا ارائه یک تجربه یادگیری تبدیل به تولید فارغ التحصیلان صنعت آماده که دارای مهارت برای اقتصاد امروز یا انجام پژوهش استفاده الهام برای پیشبرد تکامل فن آوری و حل چالش های دنیای واقعی، در موسسه پلی تکنیک پوردو قصد دارد تا یک رهبر جهانی است.

پوردو پلی تکنیک در سال 1964 به عنوان دانشگاه پوردو فناوری تاسیس شد. این کالج فناوری در سال 2005 تغییر نام داد، و در سال 2015، هیئت امنا نام فعلی خود را در حمایت از تحول کالج و به عنوان بخشی از ابتکار حرکت پوردو رئیس جمهور میچ دنیلز، تایید شده است.

موسسه پلی تکنیک پوردو

ماموریت، چشم انداز و ارزش

ماموریت

برای الهام، آموزش، و مربی دانش آموزان از طریق یادگیری های انجام و مطالعه یکپارچه، آماده سازی فارغ التحصیلان برای موفقیت به عنوان نوآوران فناوری آینده و رهبران صنعت؛ و به یادگیری ترانس انضباطی، تعامل، و استفاده الهام گرفته تحقیقاتی پرداختن به چالش های مهم دولت و جهانی است.

چشم انداز

ما یک کالج تحول نامحدود را به وسیله سنت ... پیشگامان پژوهش یادگیری های انجام و استفاده از الهام گرفته است.

بیانیه صداقت و از دوستان

در پوردو و موسسه پلی تکنیک دانشگاه پوردو، صداقت برای ماموریت ما ضروری است. ما با صداقت عمل و پایبندی به بالاترین استانداردهای ارزش ها و اصول اخلاقی و معنوی از طریق رفتار شخصی و حرفه ای است. ما نشان فهم ما از این ارزش ها و اصول و رعایت آنها را در هر عمل و تصمیم گیری است. اعتماد و قابلیت اعتماد دست به دست که ما چگونه خودمان انجام، به عنوان ما یک فرهنگ است که بر رفتار اخلاقی ما انتظار داریم اقدامات ما به سازگار با کلمات ما، و کلمات ما را به عنوان سازگار با نیت ما بر اساس حفظ کند. ما مسئولیت های ما قبول، رهبری سهم در یک روح دموکراتیک، و موضوع خود را به بالاترین استانداردهای اعتماد عمومی. ما خودمان را برای کلمات و اعمال ما ما را بازخواست کند. ما حمایت از بالاترین غرفه عدالت، عمل به عنوان شهروندان مسئول، احترام به همان اندازه در میان تنوع، حفظ حقوق دیگران، و درمان همه افراد با عزت. برای تحقق اهداف ما به عنوان یک جامعه یادگیری، ما اصرار دارند که اهداف یادگیری دانش آموزان آسیب نرسیده است. ما با همه دانش آموزان منصفانه، و ارزیابی ما از دستاوردهای یادگیری بی طرف و صرفا بر اساس عملکرد تحصیلی نشان داده است.

به عنوان یک نهاد واگذاری زمین ما نشان می دهد پاسخ ما به حوزه ما و گسترش دسترسی آنها به منابع دانش ما است. ما تعهد به استفاده معقول از منابع ما و به خادمان خوبی برای مالی، سرمایه و منابع انسانی است.

پلی تکنیک محیط یادگیری

موسسه پلی تکنیک دانشگاه پوردو در پاسخ به تغییرات در دانش آموزان و جامعه ما - تبدیل محیط آموزشی خود برای ارائه بهتر نیازهای خود.

محیط یادگیری منحصر به فرد پوردو پلی تکنیک است که توسط ترکیبی از 10 عنصر کلیدی تعریف شده است.

نظریه مبتنی بر یادگیری کاربردی

ما شروع با مطالعه تئوری، سپس ما آن را اعمال می شود. . . ما واقعا آن اعمال می شود. یادگیری با انجام پایه و اساس تجربه یادگیری پلی تکنیک دانشگاه پوردو است. این یک رویکرد قدرتمند و ثابت شده است که دانش آموزان درایوهای برای درک بهتر و حفظ مفاهیم است.

یادگیری تیمی پروژه مبتنی بر

شرکت ها و جوامع در کار گروهی تکیه برای رسیدن به موفقیت. ما آن را تمرین کنید. از ترم اول تا آخر، پروژه های تیم هستند سنگ بنای برنامه پوردو پلی تکنیک، در معرض دانشجویان به تیم دینامیک، ضرب العجل ها، و تکنیک های حل مسئله است.

روش آموزش مدرن

چرا کلاس باید توسط یک مربی سخنرانی در مقابل یک کلاس درس آموزش داده می شود؟ آنها نمی کنند. بیشتر و بیشتر از دوره های ما استخدام-تحقیق ثابت شده، دولت از هنر، روش های تدریس شناخته شده به عنوان یادگیری فعال. این متفاوت، سرگرم کننده، به چالش کشیدن، و بیشتر موثر است.

یکپارچه آموزش در زمینه برنامه های درسی

دانش آموزان به آسانی در زمانی که 1) آنها را به یک درک عمیق از هدف یادگیری خود، 2) یادگیری خود را فقط در زمان رخ می دهد، قبل از آن مورد نیاز است، و 3) نتایج یادگیری به تجارب عملی گره خورده است. دوره های آموزشی ما این ستون از هدف، زمان، و عملی دنبال کنید.

مطالعات یکپارچه علوم انسانی

ادغام مطالعات تکنولوژی با علوم انسانی و مطالعات علوم اجتماعی را بهبود می بخشد دانشجویی تفکر انتقادی، خلاقیت، منطق، و نوآوری است. دانشجویان پلی تکنیک با این مهارت ها فارغ التحصیل شده و به خوبی برای یک عمر از یادگیری و موفقیت آماده شده است.

صلاحیت صلاحیت

دانش آموزان نشان دادن تسلط مفاهیم و مهارت های کاربردی (شناخته شده به عنوان شایستگی)، لذت بردن از انعطاف پذیری را به تمرکز بر روی منافع خود در حالی که یادگیری با سرعت خود را، و ساخت الکترونیکی اوراق بهادار به نمایش گذاشتن توانایی های خود. پوردو به یک رهبر در آموزش مبتنی بر شایستگی است.

پروژه CAPSTONE ارشد

پروژه های واقعی با مشتریان واقعی دانش آموزان، شرکت ها، و جوامع بهره مند شوند. برنامه پوردو پلی تکنیک شامل پروژه های ارشد capstone که اجازه می دهد دانش آموزان به اعمال آنچه که آموخته اند برای حل چالش های دنیای واقعی انتخاب شده توسط شرکای شرکت ها و جامعه است.

کارآموزی

ما به سادگی نیست دانش آموزان را تشویق به دنبال کارآموزی - ما آنها را و دیگر فعالیت های نیروی کار مانند جاسازی به برنامه های ما است. در تابستان و یا در طول ترم، دانشجویان با استفاده از این فرصت برای گسترش دانش و مهارت های خود و تعیین پایه و اساس برای اشتغال در آینده.

GLOBAL / IMMERSIONS فرهنگی

جهان در حال کاهش است در حالی که فرصتهای جهانی و فرهنگی ما در حال رشد هستند. مباهات یک محیط یادگیری چند فرهنگی پر شده با استادان، کارکنان و دانشجویان از بیش از 100 کشور، پردو پلی تکنیک نیز ارائه می دهد یک چشم انداز غنی از طریق مطالعه در خارج از کشور، کارآموزی بین المللی، و دیگر فعالیت های جهانی و فرهنگی است.

دانشکده به دانش آموز مربیگری

دانش آموزان کالج موفق تر هستند که آنها را از فردی که طول می کشد علاقه ویژه ای در آرمان ها و پیشرفت خود را. دانش آموزان ما فرصت منحصر به فرد به یک عضو هیات علمی به عنوان مربی خود اختصاص داده، فرمان آنها را به سوی موفقیت با ارائه راهنمایی های حرفه ای و پشتیبانی در طول سال تحصیلی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

خود را با یک مدرک معتبر با یک استاد علوم (MS) کنار بگذارید، متمرکز بر تجزیه و تحلیل کسب و کار IT. این 100٪ آنلاین MS ویژگی IIBA ® ... [+]

خود را با یک مدرک معتبر با یک استاد علوم (MS) کنار بگذارید، متمرکز بر تجزیه و تحلیل کسب و کار IT. این 100٪ آنلاین MS ویژگی IIBA ®

تجزیه و تحلیل کسب و کار نقشی حیاتی در تعریف تجارت و فناوری اطلاعات یک سازمان می باشد. توانایی آنها در درک دامنه کسب و کار و انتقال نیازهای آنها به افراد فنی به لحاظ شرایطی که آنها می توانند درک کنند، برای موفقیت ابتکار پروژه بسیار حیاتی است.

برنامه درسی دانش خود را در زمینه ساختار، سیاست ها و عملیات یک سازمان تقویت می کند. یاد بگیرید که به عنوان یک ارتباط بین رهبری سازمانی و بخش فناوری اطلاعات کار کنید تا به آنها در درک نیازهای سازمان و چگونگی دستیابی فناوری اطلاعات به اهداف خود کمک کند. مهارت های لازم برای شناسایی، مستند سازی و اجرای الزامات IT برای موانع تجاری ایجاد کنید. برای کسب موفقیت آمیز IIBA®، دانش مورد استفاده را اعمال کنید... [-]

آمریکا West Lafayette
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
1 - 5 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

راه خود را برای حرفه ای بهتر با یک استاد علوم مدیریت کنید، متمرکز بر مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات، برای رفع نیازهای صنعت / کسب و کار در این زمینه پویا. بدانید ابزار و ... [+]

راه خود را برای حرفه ای بهتر با یک استاد علوم مدیریت کنید ، متمرکز بر مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات ، برای رفع نیازهای صنعت / کسب و کار در این زمینه پویا. بدانید ابزار و تکنیک هایی که می توانید در هر مرحله از چرخه حیات پروژه اعمال کنید. این برنامه 100٪ آنلاین دارای ویژگی های موجود در بدن دانش است که توسط موسسه مدیریت پروژه (PMI®) توسعه یافته است - شامل کشف و مدیریت نیازمندی ها، برنامه ریزی توسعه و مدیریت، مدیریت نمونه کارها و مدیریت منابع برونسپاری.... [-]

آمریکا West Lafayette
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
11 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

خود را با یک مدرک معتبر با MS در مدیریت ساخت و ساز کنار بگذارید. مدیریت ساخت و ساز (CM) اصول مدیریت و فنآوریهای نوآورانه را برای مدیریت پروژه های ساختمانی تأسیسات مسکونی، ... [+]

خود را با یک مدرک معتبر با MS در مدیریت ساخت و ساز کنار بگذارید . مدیریت ساخت و ساز (CM) اصول مدیریت و فنآوریهای نوآورانه را برای مدیریت پروژه های ساختمانی تأسیسات مسکونی، تجاری و زیربنایی به طور موثر هدایت، سازماندهی و مدیریت می کند.

از طریق CM، ساختمان ها و تاسیسات زیرساخت ها می تواند به صورت سیستماتیک کنترل شده برای به حداکثر رساندن بهره وری ساخت و ساز و اطمینان از بالاترین کیفیت ساخته شود.... [-]

آمریکا West Lafayette
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
24 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

اگر به دنبال پیشرفت در چارچوب دنیای تخصصی هواپیمایی باشید، MS Purdue در هواپیمایی و مدیریت هوافضا کمک خواهد کرد که مهارت های مدیریتی و رهبری ضروری را توسعه دهید. ... [+]

اگر به دنبال پیشرفت در چارچوب دنیای تخصصی هواپیمایی باشید، MS Purdue در هواپیمایی و مدیریت هوافضا کمک خواهد کرد که مهارت های مدیریتی و رهبری ضروری را توسعه دهید.

دوره های تخصصی مربوط به صنعت شما را برای نقش های مختلف مدیریت حمل و نقل هوایی آماده می کنند، توسط استادان با زمینه های آموزش عالی و تجربه کاری در هواپیمایی غیرنظامی، هواپیمایی نظامی و نقش های دولتی.

پیش بینی های اقتصادی نشان می دهد که افزایش مداوم در مسافرت های مسافری و حمل بار هوایی موجب گسترش قابل ملاحظه صنعت حمل و نقل هوایی خواهد شد و نیازمند بازسازی کامل سیستم معماری سیستم حمل و نقل هوایی موجود است. این رشد صنعت، دامنه وسیعی از فرصت های رهبری در صنعت حمل و نقل هوایی را برای افرادی که دارای مهارت های مدیریتی هواپیما و هوافضا مانند تجزیه و تحلیل عملیاتی، توسعه سیستم های ایمنی، مدیریت پروژه، ادغام سیستم، پایداری محیطی و مهارت های بین رشته ای است، ایجاد می کند.... [-]

آمریکا West Lafayette
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
11 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی فارغ التحصیلی

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

کسب دانش از مبانی مدیریت ساخت و ساز. این دانش به شما کمک می کند که نظریه ها و اصول مدیریت ساخت و ساز را به طور موثر شناسایی، تجزیه و تحلیل و مدیریت عملیات ساخت و ساز در د ... [+]

پذیرش برنامه ها برای بهار 2019

کسب دانش از مبانی مدیریت ساخت و ساز. این دانش به شما کمک می کند که نظریه ها و اصول مدیریت ساخت و ساز را به طور موثر شناسایی، تجزیه و تحلیل و مدیریت عملیات ساخت و ساز در داخل سازمان خود را.

با گواهی فارغ التحصیل از دانشگاه پوردو، متخصصان آموزش داده خواهد شد که تکنیک های روش های تجاری کسب و کار معاصر از جمله حسابداری و امور مالی، تعهدات قانونی، حقوق و راه حل های مربوط به پیشنهاد شرکت ساختمانی، قراردادها و تغییرات ساختاری، مدیریت ریسک و نظریه بازاریابی و روند.... [-]

آمریکا West Lafayette
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
2 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

برنامه های گواهی فارغ التحصیل مدیریت فناوری اطلاعات، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی را در جنبه های مهم پیشرو، برنامه ریزی، اجرای و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات ارائه می ... [+]

راه خود را برای حرفه ای بهتر مدیریت کنید

برنامه های گواهی فارغ التحصیل مدیریت فناوری اطلاعات، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی را در جنبه های مهم پیشرو، برنامه ریزی، اجرای و کنترل پروژه های فناوری اطلاعات ارائه می دهند. این برنامه گواهینامه مهارت های آمادگی را برای پشتیبانی از موفقیت پروژه های پیچیده و متقابل عملکردی مرتبط با فناوری اطلاعات فراهم می کند.

گواهی فارغ التحصیل آنلاین به ویژه در تقاضا برای تحلیلگران سیستم، برنامه نویسان و طراحان، مدیران پروژه و دیگران در حوزه مدیریت پروژه های فن آوری است. جدیدترین و پیشرفته ترین ابزار مدیریت فناوری اطلاعات و فناوری مورد استفاده در بازار تکنولوژی امروز را یاد بگیرید.... [-]

آمریکا West Lafayette
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 36 ماهها
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

برنامه گواهی فارغ التحصیلی کسب و کار تجزیه و تحلیل کسب و کار فناوری اطلاعات، دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در جنبه های مهم تجزیه و تحلیل کسب و کار ارائه می دهد. ... [+]

برنامه گواهی فارغ التحصیلی کسب و کار تجزیه و تحلیل کسب و کار فناوری اطلاعات، دانشجویان تحصیلات تکمیلی را در جنبه های مهم تجزیه و تحلیل کسب و کار ارائه می دهد.

برنامه گواهی حرفه ای ها را با دانش از چگونگی تعیین الزامات تجاری که در آن پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات را مشخص می کند، فراهم می کند. علاوه بر این، به تشخیص، تجزیه و تحلیل و طراحی فرآیندهای آنها کمک خواهد کرد تا جریان کلی اطلاعات درون سازمان خود بهبود یابد.... [-]

آمریکا West Lafayette
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
12 - 36 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

اگر قصد دارید در چارچوب دنیای تخصصی هواپیمایی پیشرفت کنید، گواهینامه تحصیلات تکمیلی Purdue در مدیریت ایمنی هواپیمایی به شما کمک خواهد کرد تا دانش را برای توسعه، هدایت و ا ... [+]

رولینگ پذیرش - پذیرش برنامه ها در حال حاضر

اگر قصد دارید در چارچوب دنیای تخصصی هواپیمایی پیشرفت کنید، گواهینامه تحصیلات تکمیلی Purdue در مدیریت ایمنی هواپیمایی به شما کمک خواهد کرد تا دانش را برای توسعه، هدایت و اجرای برنامه های ایمنی حمل و نقل موثر به دست آورید. به گفته پروفسورهایی که دارای زمینه های آموزش عالی و تجربه کاری در هواپیمایی غیرنظامی، هواپیمایی نظامی و نقش های دولتی هستند، دوره های مربوط به صنایع خاص شما را برای نقش های مختلف هواپیمایی آماده می کند.... [-]

آمریکا West Lafayette
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 3 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

Location address
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
Social Media