توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده روابط و مدیریت کارکنان راتگرز (SMLR)، منبع اصلی تخصص در دنیای کار، ایجاد سازمان های موثر و پایدار و تغییر روابط کاری است. این مدرسه شامل دو بخش است: یکی در همه جنبه های مدیریت منابع انسانی استراتژیک و دیگری متخصصان علوم اجتماعی مربوط به مطالعات کار و روابط کاری - و با اعضای هیئت علمی از طیف وسیعی از زمینه های انضباطی.

بخش مدیریت منابع انسانی بر تمام جنبه های مدیریت منابع انسانی استراتژیک متمرکز است، از جمله درک نقش منابع انسانی در تعیین موفقیت فردی و سازمانی و مدیریت منابع انسانی در زمینه های جهانی. اداره مطالعات کار و روابط استخدامی مطالعات و آموزش همه جنبه های کار و روابط کاری و به ویژه اینکه چگونه نمایندگی گروهی و سیاست عمومی می تواند رفاه کارگران را بهبود بخشد.

علاوه بر این، SMLR برنامه های آموزش مداوم و گواهینامه را که توسط محققین و متخصصان متخصص در سطح جهانی آموزش داده می شود، فراهم می کند.

تاریخ

SMLR ابتدا توسط قانون اساسی نیوجرسی در سال 1947 به عنوان موسسه مدیریت و روابط کار (IMLR) تاسیس شد. مؤسسه با همتایانش که در همان زمان در دیگر کشورهای بزرگ صنعتی ایجاد شده بود، برای ترویج اشکال جدیدی از همکاری های مدیریت کار پس از ناآرامی های صنعتی در پایان جنگ جهانی دوم تأسیس شد. این رسمی به طور مدرسه ای در پردیس پرچم دانشگاه ایالتی نیوجرسی در نیوبرانزویک / Piscataway در سال 1994 تبدیل شد. برای خواندن در مورد تاریخ آموزش کار در Rutgers و IMLR اینجا کلیک کنید.

چرا SMLR

SMLR یک تجربه یادگیری منحصر به فرد ارائه می دهد که در آن شما می توانید:

  • از دانشکده های بسیار ذکر شده و منتشر شده بیاموزید.
  • تجربه روش های نوین آموزش.
  • شبکه با رهبران صنعت
  • فرصت های شغلی را به دست آورید

در یک نگاه

  • دانش آموزان: 1،597 (رشته های تمام وقت و نیمه وقت)
  • دانشکده: 50 (تمام وقت)

امکانات

  • سه برنامه کارشناسی ارشد با تمرکز مختلف ارائه شده است، دو برنامه BA در رابطه با دانشکده هنر و علوم و یک برنامه BS که می تواند به صورت آنلاین تکمیل شود. کاوش که ممکن است متناسب با نیازها و منافع شما باشد.
  • این مدرسه دارای دو مدرک عالی استاد می باشد: MHRM و MLER. دانشکده همچنین یک دکتری Ph.D. درجه در روابط صنعتی و منابع انسانی، با فارغ التحصیلان به تحقیق و موقعیت های دانشگاهی می روند.
  • تحقیقاتی که به بررسی و پیش بینی ماهیت در حال تغییر محل کار می پردازند، جزء کلیدی مأموریت مدرسه است.
  • چندین مرکز و برنامه هایی که بر روی تحقیقات پیشرو و بهبود نیروی کار تمرکز می کنند. برنامه های آموزش مداوم شامل آموزش و پژوهش در حال حاضر (LEARN) و آموزش اجرایی Rutgers است.110883_pexels-photo-1595391.jpeg
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

Rutgers University

این برنامه، دانش و مهارتهای مدیریت منابع انسانی را ارائه می دهد که شرکت کنندگان را از همتایان خود تشخیص می دهد و آنها را قادر می سازد به طور موثر با مدیران دیگر در سطح من ... [+]

بررسی اجمالی برنامه

برنامه Rutgers آنلاین حرفه ای استاد در مدیریت منابع انسانی (MHRM) برای متخصصان منابع انسانی و مدیران / سرپرستان با 4 سال تجربه است که به دنبال ارتقاء حرفه های خود به مقام های ارشد HR و یا مدیریت هستند.

این برنامه، دانش و مهارتهای مدیریت منابع انسانی را ارائه می دهد که شرکت کنندگان را از همتایان خود تشخیص می دهد و آنها را قادر می سازد به طور موثر با مدیران دیگر در سطح منطقه ای، ملی و جهانی ارتباط برقرار کنند. فارغ التحصیلان MHRM برنامه Rutgers هستند کارشناسان موضوع منابع HR با توانایی بالا برای اتصال و اعمال تابع HR و اعمال خود را به استراتژی سازمانی در سازمان های خود.... [-]

آمریکا Piscataway Township
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
18 - 60 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
94, Rockafeller Rd
08854 Piscataway Township, New Jersey, آمریکا