Siebel Institute of Technology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Siebel Institute of Technology توسط بخش خصوصی و دانشکده های فنی حرفه ای هیئت عالی آموزش عالی ایلینوی تایید شده است.

تمرکز ما

در طول 140 سال گذشته، موسسه Siebel به دنبال گسترش جهانی بوده است. فارغ التحصیلان ما بیش از 60 کشور هستند و در تقریبا در هر کارخانه بزرگ بر روی زمین یافت می شوند. کلاس های ما شامل ترکیبی از شرکای تجاری از انواع مختلف آبمیوه های نوشیدنی است که از مکان های مختلف در سراسر جهان برخوردارند. این پایگاه گسترده شرکت کنندگان فرصت های یادگیری هر دانش آموز را با افشای آنها به تفاوت ها در فرهنگ، تجهیزات، روش ها و سبک های آبجو بهبود می بخشد. هرچند در سخنرانیها و تظاهرات رسمی ما، توجه ما را بر یک موضوع مشترک قرار می دهیم: آبجو. دانش آموزان ممکن است به مؤسسه با تعصب از محیط خاص خود دم، اما همه آنها را در ساده و صادقانه تعطیلات در حال بودن یک آبجو ترک. ما در موسسه گفتیم: "نه تنها ما دانشجویان را آموزش می دهیم، بلکه ما نیز به آنها کمک می کنیم تا یکدیگر را آموزش دهند."

این موسسه همچنان بر روی یک موضوع اصلی تمرکز می کند که توسط دکتر جی سیبل در یک آگهی در 1893 غربی منتشر شد. وی اظهار داشت: "هدف موسسه ارتقای پیشرفت صنایع بر اساس تخمیر است که توسط دستورالعمل، تحقیق، تجزیه و تحلیل و غیره انجام می شود."

Siebel Institute of Technology و آکادمی Brewing Brew به عنوان بخشی مهم از تاریخ بین المللی جویدن برای بیش از 140 سال بوده است و ما منتظر استقبال نسل های آینده نوشابه ها در خانه هایمان در قلب شیکاگو باشیم.

تاریخ ما

دکتر جان Ewald Siebel موسسه Zymotechnic در سال 1868 تاسیس شد. او متولد 17 سپتامبر 1845 در نزدیکی Wermelskirchen در منطقه دوسلدورف، آلمان بود. او فیزیک و شیمی را مطالعه کرد و دکترای خود را در دانشگاه برلین قبل از رفتن به شیکاگو 1866 به دست آورد. در سال 1868 او آزمایشگاه شیمی جان ا. سیبل را که به زودی به یک ایستگاه تحقیقاتی و مدرسه برای علوم آبرسانی تبدیل شد، باز کرد.

در سال 1872، به عنوان شرکت به امکانات جدید در خیابان بلدن در شمال شیکاگو منتقل شد، نام آن به Siebel Institute of Technology تغییر یافت. در طی دو دهه آینده، دکتر Siebel تحقیقات زیادی انجام داد و بیش از 200 کتاب و مقالات علمی خود را به چاپ رساند. او همچنین سردبیر تعدادی از نشریات فنی از جمله بخش علمی The Brewer Brewer، 100 Years of Brewing و Ice and Refrigeration بود.

در سال 1882 او یک مدرسه علمی برای نوشیدنی ها با یکی دیگر از تولیدکنندگان پیشرفته شروع کرد اما این همکاری کوتاه مدت بود. دکتر Siebel، با این حال، ادامه آموزش در آزمایشگاه خود ادامه دهد. این کسب و کار در دهه 1890 گسترش یافت، زمانی که دو فرزند دکتر سیبل به این شرکت پیوستند.

این شرکت در سال 1901 تاسیس شد و دوره های آبکی در انگلیس و آلمان انجام شد. تا سال 1907 پنج دوره منظم وجود داشت: یک دوره شش ماهه پرورشگاه، دو ماه مدرک کارشناسی ارشد، یک دوره مهندسی سه ماهه، دوره دو ماهه Maltsters 'و یک دوره دو ماهه Bottlers. در سال 1910، نام مدرسه، Siebel Institute of Technology ، به طور رسمی تصویب شد. با رویکرد ممنوعیت، موسسه متنوع و گنجانده شده است در پخت، تبرید، مهندسی، فرز، نوشابه های گازدار و سایر موضوعات مرتبط. در دسامبر 20، 1919، فقط بیست و هفت روز قبل از ممنوعیت موثر بود، دکتر جی سیبل از دنیا رفت.

با لغو ممنوعیت در سال 1933، تمرکز موسسه به رهبری FP Siebel Sr.، پسر ارشد دکتر JE Siebel، به سر می برد. پسرانش، فرد و ری، به زودی به کسب و کار پیوستند و برای گسترش دامنه کار خود تلاش کردند. دوره دیپلم در فن آوری آب آشامیدنی ارائه شد و تمام دوره های غیر آبگرفتگی به زودی حذف شد. سپس در اکتبر 1952، مؤسسه به نام تجاری جدید، تاسیسات سفارشی خود در خیابان پترسون نقل مکان کرد که در آنجا تقریبا 50 سال باقی مانده است.

نسل چهارم، که توسط رون و بیل سیب معرفی شده، در دهه 1960 به موسسه پیوستند. در سال 1974 آنها به معرفی مفهوم دوره های کوتاه تر کمک کردند. این دوره ها، در دو هفته یا کمتر، به منظور رفع نیازهای آموزشی ویژه یک صنعت آبجو طراحی شده است. دوره دیپلم دوره دیگر در فن آوری آب آشامیدنی تا به امروز به عنوان درس عمیق مطالعه برای نوشیدنی با تجربه است که مایل به حداکثر رساندن آموزش حرفه ای خود است.

در سال 2013، Siebel Institute of Technology در امکانات دانشگاهی جدید خود در شعبه 900 N. North Branch St. در کالج Kendall در شیکاگو قرار گرفت. محوطه دانشگاه جدید Siebel بسیاری از عناصر مکان های قبلی ما شامل نوار و مبلمان از معروف Bier Stube، یک نقطه مورد علاقه که در آن دانشجویان پس از یک مطالعه روز سخت، اجتماعی شدن را شامل می شوند.

مکان ها

شیکاگو

Address
900 N North Branch Street
Suite 1N

60642 شیکاگو, ایلینویز, آمریکا

مونترال

Address
مونترال, کبک, کانادا

مونیخ

Address
مونیخ, بایرن, آلمان