توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Spartanburg Methodist College تنها Spartanburg Methodist College ملی دو ساله خصوصی و خصوصی در منطقه کارولینای جنوبی است. ما مدرک کارشناسی ارشد در هنر، علوم، عدالت کیفری، کسب و کار، هنرهای زیبا و مطالعات مذهبی ارائه می دهیم.


SMC متعهد به ارائه برنامه ها و فرصت هایی است که تعالی علمی، اکتشاف فکری، آگاهی اجتماعی و توسعه شخصیت را تشویق می کند. ما بر این سنت ساخته ایم تا برنامه 100٪ آنلاین ما را ارائه دهیم.


مربیان آموزشی

مشاوران ما در اینجا برای کمک به شما در دستیابی به اهداف حرفه ای خود هستند. ما با شما هستیم از ابتدا تا انتها. از فرآیند درخواست تا کمک مالی به انتخاب البته، ما اینجا هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که شما موفق باشید.


هدایت کمک مالی

یکی از عناصر پر تنش در راه اندازی یک برنامه تحصیلی کالج، اطمینان از این است که شما منابع را برای نه تنها شروع کنید، بلکه برنامه را نیز کامل کنید. مشاوران ما اینجا هستند که شما را از طریق فرایند کمک مالی راهنمایی می کنند تا به شما در تصمیم گیری در انتخاب منابع کمک مالی کمک کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

این که آیا شما به دنبال حرکت به موقعیت جدید و یا فقط می خواهم رضایت از تکمیل درجه خود را ... یک همکار آنلاین در درجه دادرسی کیفری می تواند به شما در دستیابی به اهداف خود ... [+]

همکلاسی آنلاین در درجه دادرسی کیفری به شما کمک خواهد کرد که مهارت هایی را کسب کنید که می تواند به مشاغل و فرصت های ارتقا دهنده بالاتر کمک کند و شما را از رقابت کنار بگذارد. این برنامه با توجه به کار حرفه ای طراحی شده است. تجربه کلاس درس مجازی ما اجازه می دهد انعطاف پذیری برای تکمیل درجه خود را در یک محیط آموزشی موثر - 100٪ آنلاین. دوره ها توسط متخصصان پیشرو در زمینه های مختلف طراحی و آموزش داده می شوند و شامل موارد زیر می شوند: مقدمه ای بر سیستم عدالت جنایی، ادارۀ پلیس، مقدمه ای بر جرم شناسی، شواهد و روش های جنایی، مقدمه ای بر قانون جرم، روابط نوجوانان، مقدمه ای بر اصلاحات و مقدمه ای بر قانونی علوم پایه.... [-]

آمریکا Spartanburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
18 ماهها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی