Thomas University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه توماس یک دانشگاه چهار ساله شرکت آموزشی علوم انسانی است که در خدمت نیازهای آموزشی پس از دبیرستان است. واقع در Thomasville، گرجستان ایالات متحده، دانشگاه توماس از طریق یک محیط یادگیری پویا فراهم می کند کیفیت آموزش و پرورش. مدل های خلاقانه برای رسیدن به یادگیرندگان توسط اعضای هیات علمی و کارکنان دلسوز ما زندگی دانش آموزان در جوامع محلی، منطقه ای و جهانی ما را تغییر دهید. ارائه کاردانی، کارشناسی، و کارشناسی ارشد، بالاترین هدف ما این است ارائه یک تجربه آموزشی است که به بررسی و توسعه پتانسیل کامل هر دانش آموز. دانشگاه توماس یک دانشگاه علوم انسانی که به معنی علاوه بر برنامه مهارت های خاص و دانش شما خواهد دست آوردن است، شما همچنین می خواهد یادگیری آموزش متعادل به تفکر انتقادی و ارتباط موثر دریافت خواهید کرد.

مشغول کردن در محیط یادگیری پویا که در آن مطالعات فکری دقیق نیاز به خلاقیت، نظم و انضباط، و مسئولیت شخصی.

بود قدرت را توسط هیئت علمی و کارکنان که ارزش قدرتهای فردی شما، توانایی و اراده به موفقیت. رشد فکری و شخصی خود را ماموریت ما است.

تبدیل زندگی خود را به عنوان شما را برای یک کار موفق و رهبری مسئول در جهان سرعت در حال تغییر و پیچیده آماده کند. محیط های یادگیری انعطاف پذیر شامل آنلاین، ترکیبی، دانشگاه های ماهواره ای، قراردادهای انتقال، و برنامه ریزی البته راحت است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Health Courses » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی(BSc)

کارشناسی جنایی آنلاین justice-

Online پاره وقت September 2019 آمریکا Thomasville

بخش عدالت کیفری در دانشگاه توماس ارائه می دهد انواع مدارک تحصیلی، اعم از "درجه در اجرای قانون به کارشناسی 'دانشیار علم در رشته عدالت کیفری [+]

بخش عدالت کیفری در دانشگاه توماس ارائه می دهد انواع مدارک تحصیلی، اعم از "درجه در اجرای قانون به کارشناسی 'دانشیار علم در رشته حقوق جزا. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی هر برنامه، را انتخاب کنید از لینک در سمت چپ، و یا تماس با بخش پذیرش در اینجا در دانشگاه توماس در 229-227-6925، 800-538-9784 ext 1114 یا admissions@thomasu.edu پیام مهم برای OUT متقاضیان -OF دولت: هر دولت ایالتی را تنظیم که آیا دانشگاه واقع در کشورهای دیگر می تواند دانش آموزان در برنامه های آنلاین ثبت نام. این فرایند از "مجوز دولت است." نامیده می شود برخی از ایالت ها اجازه نمی دهد دانش آموزان خود را به ثبت نام دانش آموزان در برنامه های آنلاین در دانشگاه خارج در تمام. کشورهای دیگر به اتهام دانشگاه خارج هزینه های بالا برای ثبت نام حتی یک دانش آموز از آن دولت است. به همین دلیل، دانشگاه توماس ممکن است قادر به ثبت نام دانش آموزان از خارج از گرجستان در هر برنامه آنلاین ما ارائه می دهیم.ما دانش آموزان از ایالات به عنوان بسیاری که ممکن است شرایط. لطفا پذیرش تماس بگیرید در admissions@thomasu.edu یا 800.538.9784 ext 1114 برای پیدا کردن اگر دولت خود را برای دانشگاه توماس مجاز است. ... [-]


ویدئو ها

Thomas University

Thomas University

TU

TU

TU

TU

TU

تماس