Teach-Now

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ماموریت Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش این است که مجهز، فعال، و توانمند سازی معلمان فردا برای دانش آموزان فردا در دنیای فردا با استفاده از یک سطح جهانی قابل دسترس،، مدل یادگیری مشارکتی مبتنی بر فعالیت.

Teach-Now یک مدرک 9 ماهه مدرک کارشناسی ارشد و مدرک کارشناسی ارشد 12 ماهه را ارائه می دهد. یکی از مدرک کارشناسی ارشد در تهیه معلم است که نیاز به یک دوره بالینی 12 هفته ای در مدرسه دارد و دارای دو بخش است: تمرکز بر جهانی شدن آموزش و یا تمرکز بر تحقیقات آموزش و پرورش. دومین مدرک کارشناسی ارشد بدون آمادگی معلم با توجه به جهانی شدن آموزش و تحقیقات آموزشی است.

تمرکز برنامه ها این است که "به نحوی که شما قصد تدریس را دارید یاد بگیرید." برنامه درسی پیشرفته برای تهیه نامزدها که برنامه را با مبانی در موضوع و اشتیاق برای تدریس دانش آموزان. نامزدهای کار با همسالان خود همکاری می کنند، درک دانش آموزان و دانش آموزان را درک می کنند، به طور موثر برای کمک به دانش آموزان از یادگیری استفاده می کنند و از استراتژی های آموزشی برای آموزش موثر استفاده می کنند.

تمام دوره های آموزشی در جلسات هفتگی با همسایگی حدود 12 کاندید و مربی تحویل داده می شود. بخشی از یک گروه کاری یادگیری یک تجربه قدرتمند است. اعضای یک گروه در همکاری در پروژه ها، بازخورد و انتقادات از کار یکدیگر، کمک به انگیزه دادن یکدیگر و تبدیل شدن به جامعه یادگیرندگان از سراسر جهان می شوند. به همین علت، Teach-Now به شدت همه نامزدها را با همسر اصلی خود در میان می گذارد. با این حال، گاهی اوقات کاندیداها متوجه می شوند که باید برنامه را به طور موقت ترک کنند.

برنامه Teach-Now در ماژول هایی که شامل فعالیت هایی با فیلم ها، شبیه سازی ها، خواندن و فعالیت های دیجیتال هستند، تحویل داده می شود. مربی و کاندیداها در هماهنگی بازخورد را در مورد همه فعالیت ها ارائه می دهند. تجربیات بالینی در ماژول ها نیازمند نامزدی برای مشاهده و مصاحبه با معلمان و دیگر متخصصین مدارس در مدارس است. فعالیت ها نیاز به ارسال وبلاگ ها، بازتاب ها، حاشیه نویسی های ویدئویی، infographics، نقشه ذهن، ارائه Prezi، فیلم ها، و دیگر ابزار های دیجیتال است. نامزدها در Teach-Now برنامه و برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد با آماده سازی معلم باید 12 هفته از عملکرد بالینی در مدرسه تحت نظارت یک مربی مدرسه و یا معلم مجازی کامل است.

چرا Teach-Now برای آمادگی شما انتخاب می شود؟

Teach-Now معلمان فردا برای یادگیرندگان فردا در دنیای یادگیری فردا آماده می شوند.

Teach-Now ارائه می دهد مستقیم ترین و مقرون به صرفه Pathway به تدریس در عصر دیجیتال است. در اینجا چیزی است که می تواند برای شما انجام دهد:

 • مراحل را به تصویب رسمی ساده تر با اجازه دادن به ادامه انجام آنچه که شما انجام می دهند در حالی که کسب گواهینامه خود را به آموزش
 • ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد با کیفیت بالا - در کسری از آموزش در حال حاضر. / پذیرش / آموزش / "هدف =" _ خالی "rel =" noreferrer noopener "> هزینه - و در زمان کم
 • به شما کمک می کند تا با استفاده از فن آوری های مشابه و برنامه درسی مبتنی بر پروژه که در کلاس های خود استفاده می کنید آموزش دهید
 • با استفاده از فن آوری های یادگیری مبتنی بر پروژه و برنامه درسی مبتنی بر پروژه که از آن استفاده می کنید، به شما عمل می کند - قبل از این که در خط شلیک قرار بگیرید.
 • شما را در آخرین تحقیقات مبتنی بر مغز و شناختی که برای تشخیص نیازهای یادگیری دانش آموزان خود نیاز دارید متمرکز کنید
 • یادگیری خود را با به اشتراک گذاری تجربه های خود و دریافت بازخورد فردی در آموزش خود را از طریق جریان ویدئو و در کلاس مجازی ما تقویت کنید
 • مشخص کنید که چگونه یادگیری در واقع اتفاق می افتد و آنچه شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از کارآیی آن

مأموریت و فلسفه

 • مأموریت

Teach-Now آموزگاران آموزش می بینند که معلمان فردا برای دانش آموزان فردا در دنیای فردا با استفاده از یک مدل یادگیری مشارکتی مبتنی بر فعالیت در سطح جهانی، توانایی و توانمند سازی می کنند.

 • فلسفه

فیلسوف برنامه آموزشی Teach-Now Educators این است که "به نحوی که شما قصد تدریس را دارید یاد بگیرید." مطابق با این فلسفه، Educatore با استفاده از برنامه درسی پیشرفته برای تهیه نامزدهای انتخابی پس از مدرک کارشناسی که بر اساس موضوع و علاقه به آموزش دانش آموزان فردا در دنیای یادگیری فردا. تمام تجربه یادگیری مجازی است و شامل یک تجربه بالینی 12 هفته ای است که در آن مناسب است.

تاریخچه و سابقه

برنامه نوآورانه Teach-Now آنلاین معلم آنلاین Teach-Now در مرکز ملی اطلاعات آموزش و پرورش با استفاده از صندوق سرمایه گذاری مدارس جدید در نوامبر 2011 آغاز شد. در ماه ژوئن سال 2012، TEACHNOW، Inc. به عنوان یک شرکت مستقل تاسیس شد. از 9 ماه، 8-ماژول Teach-Now برنامه های آماده سازی معلم معتبر شد و مورد تایید ناحیه کلمبیا دفتر امور خارجه سرپرست آموزش و پرورش منجر به کامل، به طور منظم، 4- سال مجوز تدریس تجدید پذیر در فوریه 2013. Teach-Now گروه اول خود را از 10 نامزد در ماه مارس 2013 آغاز کرد. در نوامبر 2013، Teach-Now نیز تایید شده بود که برنامه آموزش آماده سازی معلمان توسط وزارت امور خارجه آریزونا تأیید شد.

در ماه مارس 2015، TEACHNOW، Inc. d / b / یک مدرسه تحصیلات تکمیلی به کمیسیون آموزش مجاز تحصیلات عالی کالومبیا در موسسه آموزش عالی اعطا شد. در تاریخ 2 ژوئیه 2015، HELC گواهی مجوز برای اداره موسسه آموزش عالی را به TEACHNOW، INC. d / b / یک مدرسه تحصیلات آموزشی ارائه داد. در 11 ژانویه سال 2018، HELC تایید تغییر نام به " Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش."

همکاران

Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش برخوردار مشارکت با موسسات آموزش عالی و سایر ارائه دهندگان اصلی برنامه های آماده سازی معلم.

برای درخواست مدرک یا گواهی از طریق یکی از شرکای ما، Teach-Now .com / apply-now / "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> لطفا از این فرم استفاده کنید و شریک مناسب را از لیست کشویی انتخاب کنید فهرست.
 • ECIS

ECIS در سال 1965 تاسیس شده است که یک سازمان عضویت جهانی است که فرصت های حرفه ای را برای اعضای خود فراهم می کند که شامل مدارس بین المللی، افراد و سازمان های آموزشی است. ECIS بیش از پنجاه سال در حال ساخت و ساز معلمان، رهبران و مدارس بوده است.
 • آموزش نوده

آموزش نوده ارتباط شما با آموزش در آسیا است
 • بنیاد معلم

بنیاد معلم تلاش می کند تا تغییر قابل توجهی در نوع تحصیلات انجام دهد که در هند به طور مرتب مدیریت و تحویل می شود. TTF متعهد به افزودن ارزش به همه مربیان و موسسات آموزشی است، کمک به آنها برای دستیابی و حفظ لبه حیاتی که تمایل افراد و موسسات موفق را به نمایش گذاشته است، از افراد متوسط ​​است.
 • دانشکده های بین المللی (QSI)

دانشکده بین المللی کیفیت (QSI) یک سازمان مدرسه غیر انتفاعی است که در سال 1971 با هدف بیان کارکنان معلمان واجد شرایط، با تجربه و مراقب در مدارس بین المللی خصوصی در سراسر جهان تاسیس شد. برای کاندیداهای QSI ما، تنها برنامه صدور گواهینامه به مبلغ 5000 دلار تخفیف داده شده و برنامه پرداخت برای کاهش برنامه تحصیلات تکمیلی به 11،700 دلار اختصاص دارد.
 • بازیگری

چشم انداز Playworks این است که یک روز هر کودک در آمریکا بازی می کند - هر روز. اعتقاد ما این است که ایجاد گزینه هایی برای کودکان درگیر شدن در بازی سالم و جامع، یک فرصت مهم برای یادگیری برای مقابله با هر دو برنده شدن و از دست دادن با فضیلت است.
 • معلمان در تماس با آریزونا ("TOCA")

معلمان در تماس با آریزونا ("TOCA") یک سازمان خدمات آموزشی متعهد به هر روز روز تولیدی برای هر کودک است. TOCA از سال 1999 در خدمات معلم مهمان فعالیت می کند و تنها سازمان است که ارزیابی های تصادفی در کلاس های جایگزین معلم مهمان ما را انجام می دهد و نیازمند توسعه حرفه ای است. TOCA با بیش از 130 مدرسه در آریزونا و دنور کار می کند و از فرصت برای کار با مربیان جدید در طول سفر به کلاس درس هیجان زده است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Certificates » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد در رشته تحصیلی با جهانی شدن

Online 12  September 2018 آمریکا Washington

Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش دارای یک مدل آموزش منحصر به فرد - به جای ثبت نام در چند دوره در یک ترم واحد، نامزدها از طریق یک سری از شدید، ماژول جامع از طول های مختلف، گرفته شده را به ترتیب پشت. پروژه پروژه / فعالیت مبتنی بر، مدل یادگیری مشارکتی به معنی یادگیری داوطلبانه است همزمان و غیر همزمان، در جلسات جلسه کلاس مجازی اجباری هفتگی با 10 تا 15 نامزد در گروه آموزشی و مدرس، و همچنین خارج از کلاس های مجازی برنامه ریزی شده. [+]

در باره

Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش دارای یک مدل آموزش منحصر به فرد - به جای ثبت نام در چند دوره در یک ترم واحد، نامزدها از طریق یک سری از شدید، ماژول جامع از طول های مختلف، گرفته شده را به ترتیب پشت. پروژه پروژه / فعالیت مبتنی بر، مدل یادگیری مشارکتی به معنی یادگیری داوطلبانه است همزمان و غیر همزمان، در جلسات جلسه کلاس مجازی اجباری هفتگی با 10 تا 15 نامزد در گروه آموزشی و مدرس، و همچنین خارج از کلاس های مجازی برنامه ریزی شده.... [-]


کارشناسی ارشد در رشته تحصیلی با تهیه معلم

Online 12  September 2018 آمریکا Washington

Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش آموزش منحصر به فرد مدل به جای ثبت نام در چند دوره در یک زمان در یک ترم، نامزدها از طریق یک سری از شدید، ماژول جامع از طول های مختلف، گرفته شده را به ترتیب پشت. مدل یادگیری مشارکتی مبتنی بر پروژه / فعالیت، یعنی یادگیری داوطلبانه همزمان و غیر همزمان، در جلسات جلسه کلاس مجازی اجباری هفتگی با 10 تا 15 نامزد در گروه آموزشی و مدرس و همچنین خارج از کلاسهای مجاز برنامه ریزی شده است. [+]

در باره

Teach-Now دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش آموزش منحصر به فرد مدل به جای ثبت نام در چند دوره در یک زمان در یک ترم، نامزدها از طریق یک سری از شدید، ماژول جامع از طول های مختلف، گرفته شده را به ترتیب پشت. مدل یادگیری مشارکتی مبتنی بر پروژه / فعالیت، یعنی یادگیری داوطلبانه همزمان و غیر همزمان، در جلسات جلسه کلاس مجازی اجباری هفتگی با 10 تا 15 نامزد در گروه آموزشی و مدرس و همچنین خارج از کلاسهای مجاز برنامه ریزی شده است.... [-]


گواهی

گواهینامه آمادگی معلم

Online September 2018 آمریکا Washington

Teach-Now یک مدل آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهد: به جای ثبت نام در چندین دوره در یک ترم تنها، نامزدها از طریق یک سری از ماژول های شدید و جامع از طول های مختلف به صورت متوالی پیشرفت می کنند. پروژه پروژه / فعالیت مبتنی بر، مدل یادگیری مشارکتی به معنای یادگیری داوطلبانه همزمان است، در جلسات کلاس مجاز اجباری با 10 تا 15 نامزد در گروه آموزشی و مدرس، و به طور غیرمستقیم، خارج از کلاسهای مجاز برنامه ریزی شده. [+]

در باره

Teach-Now یک مدل آموزشی منحصر به فرد ارائه می دهد: به جای ثبت نام در چندین دوره در یک ترم تنها، نامزدها از طریق یک سری از ماژول های شدید و جامع از طول های مختلف به صورت متوالی پیشرفت می کنند. پروژه پروژه / فعالیت مبتنی بر، مدل یادگیری مشارکتی به معنای یادگیری داوطلبانه همزمان است، در جلسات کلاس مجاز اجباری با 10 تا 15 نامزد در گروه آموزشی و مدرس، و به طور غیرمستقیم، خارج از کلاسهای مجاز برنامه ریزی شده.... [-]


تماس