توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه فنی تگزاس

eLearning

دانشگاه تک تگزاس eLearning

آموزش الکترونیک در سراسر جهان

آنلاین و فاصله

دانشجویان دانشگاه تگزاس دانشگاه

شما نیازی به زندگی در لابوک ندارید تا تحصیلات خود را از طریق دانشگاه فنی تگزاس دنبال کنید. با بیش از 100 برنامه درجه کاملا آنلاین و هفت سایت آموزشی منحصر به فرد منطقه ای در سراسر کشور که یک تجربه کلاس درس سنتی را ارائه می دهند، اهداف آموزشی خود را از هر کجا می توانید به دست آورد.

سایت های منطقهای دانشگاه تگزاس

شما نباید در لیبوک تحصیل کنید. با هفت مکان در منطقه شما می توانید آموزش و پرورش حق را از جامعه محلی خود دریافت کنید!

TTU K-12

"جامعه جهانی آموزشی"

TTU K-12 ارائه می دهد یک برنامه آموزش آکادمی تگزاس (TEA) و برنامه NCAA-معتبر، چاپ و آنلاین به دانش آموزان کلاس 12 مهد کودک در شرایط ویژه و غیر سنتی که نیازهای آموزشی آنها توسط مدارس سنتی تامین نمی شود. برنامه ما به عنوان یکی از دانش آموزان ما منحصر به فرد است.

ارائه یک برنامه دیپلم دبیرستان تمام وقت و همچنین گزینه های مکمل نیمه وقت، ما به دانش آموزانی که می خواهند کار را پیش ببریم، نیاز به تشکیل اعتبار های ناموفق، تعادل یک برنامه مشغول به کار یا تعطیلات در خانه را فراهم می کنیم.

هر زمان با ثبت نام در طول سال، شروع به کار کنید!

همکاری های علمی

مشارکت های علمی در تگزاس فناوری ثبت نام رویداد برای بسیاری از رویدادهای دانشگاه، نظارت بر روند آموزش مداوم برای کسانی که مایل به کسب اعتبار غیر دانشگاهی و ادارات مایل به ارائه فرصت های آموزشی مداوم، و ایجاد موافقت نامه های دانشگاهی دانشگاهی در تگزاس و فراتر از آن را فرایند انتقال به عنوان یکپارچه برای آینده آدم های قرمز.

OLLI در دانشگاه فنی تگزاس

موسسه یادگیری درسی Osher (OLLI) یک جامعه یادگیری منحصر به فرد برای دانش آموزان بزرگسال 50 ساله است. بدون تست، بدون نمره، هیچ مقالات - فقط فرصتی برای کشف موضوعات هیجان انگیز و دنبال منافع جدید است.

پشتیبانی دانشکده و کارکنان

در سراسر جهان، آموزش الکترونیک متعهد به کمک به مربیان در استفاده از فرصت های بیشتر برای جذب دانشجویان به صورت آنلاین می باشد و ما با ارائه آموزش های ضروری و منابع به دانش آموزان خود کمک می کنیم تا موفقیت آموزش را تضمین کنیم.

Blackboard Learn 9.1 سیستم مدیریت یادگیری است که توسط دانشگاه تگزاس Tech استفاده شده است. ما می توانیم به مربیان کمک کنیم ویژگی های تخته سیاه را با آموزش های مبتنی بر پیشرفته چهره به چهره و کمک های عیب یابی، و همچنین پشتیبانی فنی دانشکده 24/7 Blackboard کمک کنیم.

تیم طراحی آموزش الکترونیک در سراسر جهان برای حمایت از استانداردهای کیفیت در تولید دوره اختصاص داده شده است. به عنوان متخصصان در بهترین شیوه برای طراحی و توسعه دوره های آنلاین و ترکیبی، تیم ID ما می تواند پشتیبانی از سازماندهی محتوا، ابزار ارتباطی، انطباق ADA، تکنیک های ضبط سخنرانی و خیلی بیشتر فراهم کند.

آزمایشگاه دسترسی آنلاین ما (OAL) ابزارهایی را برای ایجاد مواد آموزشی در دسترس فراهم می کند. مربیان می توانند با اسم مستعار و رونوشت های دریافت کمک کنند، درخواست ارزیابی دسترسی به دوره و دریافت آموزش در مورد نرم افزار دسترسی.

کشف تگزاس تگزاس: آموزش الکترونیکی در سراسر جهان

شما نیاز به گزینه های درجه

تگزاس تکنولوژی دارد.

شما یک مدرک دبیرستان اخیر یا یک دانشجوی بازآموزی غیر سنتی هستید، می توانید مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را در رشته تحصیلی مورد نظر خود دریافت کنید. آسان برای پیدا کردن برنامه مناسب برای شما آسان است، ارائه شده در راه شما ترجیح می دهید برای یادگیری.

به دست آوردن آموزش و پرورش شما نیاز به رسیدن به بالای زمینه خود را.

دوره های آموزشی الکترونیکی ما در سراسر جهان توسط همان برنده جایزه، اعطا شده به طور گسترده ای منتشر شده است دانشکده با منافع تحقیق متنوع است که دوره های چهره به چهره ما را آموزش می دهد. و ما برنامه های دکترا بیشتری را در فاصله ای از هر موسسه دیگری در تگزاس می گذاریم. سطح اول و معتبر: این TTU Worldwide eLearning است.

گواهی نامه

پیشرفت حرفه خود و بهبود زندگی خود را.

"در حالی که من مدرک کارشناسی خود را کسب کردم، من هرگز نباید مزایای تکمیل یک دوره را به صورت آنلاین تجربه کنم، اما از آنجایی که من شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد آنلاین کردم، از طریق یک ابزار حتی بیشتر موثر می توانم یاد بگیرم. من دیگر برای تکمیل کار من محدود نیستم. من قادر به تمرکز بر روی کارم نیستم، بدون اینکه منحرف کردن یک کلاس درس باشم، و احساس می کنم بیشتر درگیر می شوم وقتی که بتوانم در یک منطقه راحت که با آن آشنا هستم کار کنم. به سمت مدرک آنلاین من به پیشرفت حرفه حرفه ای من کمک کرده است، با ارائه انعطاف پذیری به منافع من بین تحصیلات من و کار حرفه ای من. "

جاشوا بلونت '19، استاد هنر در ارتباطات فنی

پایان دادن به آنچه شما شروع کرده اید

برنامه های کاملا آنلاین ما به شما امکان انعطاف پذیری برای گرفتن یک کلاس در هر ترم، یک دانش آموز تمام وقت یا هر چیز دیگری را می دهد. ما همچنین بورس تحصیلی را برای دانشجویان دانشگاهی که مایل به تحصیل در دانشکده تگزاس هستند، ارائه می دهیم.

گواهی نامه

زندگی اتفاق می افتد

"من با لیسانس من در تحصیلات دانشگاهی با تمرکز در مطالعات انسانی و مطالعات خانواده، مطالعات ارتباطات و جامعه شناسی فارغ التحصیل شدم. قسمت مورد علاقه من ارتباطاتی بود که من ایجاد کردم. من فرصتی برای شناختن استادانم داشتم و من فکر نمی کنم این چیزی است که من قادر به انجام آن در یک محیط دانشگاه بودم. من شروع به کار برای دانشگاه فنی تگزاس در Waco به عنوان دستیار اداری. من می دانستم که من می خواهم برای TTU در واکو به زودی پس از شروع من برنامه زیرا من توانایی بالقوه آن را دیدم و معتقد هستم که این رشد همچنان رشد خواهد کرد که به مردم کمک می کند تا اهداف دانشگاهی خود را به دست آورند. دانش آموز غیر سنتی می دانم چقدر سخت است که چیزی جدید بیاورم، خصوصا وقتی که دیگر تعهدات. من به مدرسه بازگشتم و برای دخترم به پایان رسید. "

آلانیا شائر 17، مطالعات دانشگاهی

استفاده کامل از Bill Layer GI را کامل کنید.

برنامه نظامی و جانبازان تگزاس Tech یکی از بهترین ها در کشور است، که به واسطه جوایز ما نشان داده می شود. اجازه دهید ما به شما کمک کنیم از مزایای سربازان خود برای تکمیل تحصیلات خود استفاده کنید.

گواهی نامه

ما از خدمات شما قدردانی می کنیم.

"من در دانشگاه واشنگتن تگزاس دانشگاه تدریس در دانشگاه واکو تحصیل می کنم و تحصیلات لیسانس من در تحصیلات دانشگاهی را با زمینه های تحصیل در ارتباطات، علوم سیاسی و روابط عمومی به دست آورده ام. من می خواستم در یک دانشگاه شگفت انگیز حضور داشته باشم که بدون نیاز به تغییر زندگی من و حرکت به مکان جدید من دوست دارم به بازدید Lubbock و حضور در بسیاری از رویدادهای دانشجویی در حالی که در شهر اما واکو فقط یک گزینه بسیار بهتر برای پسرم و من است. من به تازگی در مجلس نمایندگان تگزاس در جلسه قانونی گذشته خود من در جلسه ویژه ای هم در Capitol مشغول به کار در جلسه ویژه ای هستم. من معتقدم که مدرک من از تگزاس Tech اجازه خواهد داد که من به اهداف شغلی من به عنوان مدافع جانبازان و خانواده هایشان در سالهای دور دست یابم منطقه مرکزی تگزاس. "

Jade Cabrero-Doss، Veteran نیروی هوایی ایالات متحده، '17، مطالعات دانشگاه

به دنبال تغییر مناظر هستید؟

ما گزینه های مقرون به صرفه را برای دریافت آموزش و پرورش نیاز دارید تا چیزی جدید را شروع کنید. دانشجویان eLearning در سراسر جهان، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی، هزینه های تحصیل در ایالت تگزاس را پرداخت می کنند. این به این معنی است که شما درجه خود را آنلاین در قیمت بسیار رقابتی است، اینکه آیا شما در سراسر شهر یا در سراسر کشور زندگی می کنید.

گواهی نامه

حرفه خود را تغییر دهید

"من عاشق انعطاف پذیری هستم که TTU Worldwide eLearning به من می دهد! کار برای دستیابی به مدرک آنلاین در تگزاس Tech (در مطالعات دانشگاه با تمرکز در امور مالی شخصی، رهبری سازمانی، و روانشناسی) اجازه داده است من به دنبال برنامه های آموزش رقص در سراسر کشور و شروع حرفه ای حرفه ای من می توانم یک آموزش و پرورش و حرفه ای در رقص در همان زمان دنبال کنم! من در روزهای هفته رقصیده ام 9-5 و فرصتی برای ادامه تحصیل در رشته های آموزشی، تمرینات و نمایش ها دارم. من توانایی پیروزی در اطرافم را داشتم ایالات متحده در سانفرانسیسکو، پورتلند، شیکاگو، دالاس و نیویورک. بدون TTU Worldwide eLearning، من نمیتوانم از رویای من در مورد رقصنده حرفه ای زندگی کنم. "

شانون اولسون '17، مطالعات دانشگاه

با پشتیبانی 24/7 چت و آنلاین ما، هر دانش آموز آنلاین و از راه دور می تواند برای کمک به کمک های مالی، تعادل حساب، پشتیبانی از فناوری اطلاعات و بیشتر در هر زمان کمک کند. شما می توانید هر زمان و هر کجا که باشید کمک کنید. ما آن را آسان به یک ریدر قرمز!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Texas Tech University Worldwide eLearning

هر حرفه نیاز به مهارت های ارتباطی دارد. افراد با مهارت های ارتباطی عالی، شغل و تبلیغات را دریافت می کنند. یک جزئی در ارتباطات فنی می تواند به شما در یادگیری مهارت هایی که ... [+]

کوچک در ارتباطات فنی

هر حرفه نیاز به مهارت های ارتباطی دارد. افراد با مهارت های ارتباطی عالی، شغل و تبلیغات را دریافت می کنند. یک جزئی در ارتباطات فنی می تواند به شما در یادگیری مهارت هایی که برای موفقیت نیاز دارید مهم نیست، جایی که زندگی حرفه ای شما شما را می گیرد.

بررسی اجمالی برنامه

صرف نظر از اصلی شما، جزئی در ارتباطات فنی می تواند:

به شما آموزش می دهد تا تمام اشکال ارتباطات نوشته شده را تیز کنید و آن را بزرگترین تاثیر ممکن در جهان بدانید.به شما ابزار برای برقراری ارتباط با مردم از همه جنبه های زندگی و از سراسر جهان است.توانایی شما برای کار در یک تیم را تسهیل می کند.چگونگی استفاده از تکنولوژی را برای ساختن درک به شما نشان می دهد.به شما فرصتی برای یادگیری از استادان کلاس جهانی می دهد.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

خودتان را برای موفقیت با استفاده از جزئی مالی شخصی در برنامه تحصیلی خود تنظیم کنید تا بتوانید اهداف مالی خود را تحقق بخشید و از ریسک و بدهی غیر ضروری اجتناب کنید. ... [+]

امور مالی شخصی

خودتان را برای موفقیت با استفاده از جزئی مالی شخصی در برنامه تحصیلی خود تنظیم کنید تا بتوانید اهداف مالی خود را تحقق بخشید و از ریسک و بدهی غیر ضروری اجتناب کنید.

بررسی اجمالی برنامه

اگر شما می توانید حرفه ای خود را با مهارت های خود را برای تصمیم گیری های عالی در مورد درآمد شخصی خود راه اندازی کنید و از مهارت های مشابه برای افزایش اشتغال خود استفاده کنید؟ یک مؤسسه مالی شخصی را انتخاب کنید و این فرصت را برای یادگیری مهارتهای لازم برای موفقیت در مدیریت امور مالی شخصی خود، کمک به دیگران و ارتقاء فرصت های شغلی خود خواهید داشت (این مؤلف، نیازمندی های آموزشی برای نامزدی مشاور مالی حسابدار AFC را فراهم می کند.)... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

جزئی از انرژی باد (18 ساعت اعتبار) نیز به عنوان یک محدوده تمرکز برای دانش آموزان در حال انجام کارشناسی مطالعات عمومی در دسترس است. ... [+]

برنامه بادوام انرژی باد

جزئی از انرژی باد (18 ساعت اعتبار) نیز به عنوان یک محدوده تمرکز برای دانش آموزان در حال انجام کارشناسی مطالعات عمومی در دسترس است.

بررسی اجمالی برنامه

این جزئی شامل 18 ساعت دوره های کارشناسی ارشد انرژی باد است. تمام دوره ها باید توسط یک مشاور انرژی باد تایید شود و درجه C یا بهتر از هر دوره باشد. انرژی باد یک رشته چند رشته ای است و برخی مفاهیم نیاز به زمینه ای در محاسبات و فیزیک دارند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

دوره های برنامه توسعه منابع انسانی بر اساس نظریه از علوم اجتماعی و رفتاری و همچنین رهبری سازمانی است. ... [+]

توسعه منابع انسانی

برنامه درسی انکشاف منابع انسانی (HRDV) بر مهارت و دانش لازم برای تعامل با افراد در تنظیمات مختلف کار متمرکز است.

بررسی اجمالی برنامه

دوره های برنامه توسعه منابع انسانی بر اساس نظریه از علوم اجتماعی و رفتاری و همچنین رهبری سازمانی است. دوره های HRDV برای کمک به دانش آموزان در درک و مقابله با مسائل مربوط به افراد و سازمان ها طراحی شده اند. دوره کار متمرکز بر مباحث محل کار مانند روابط انسانی و ارتباطات، آموزش و توسعه، مهارت ها و استراتژی های کارکنان و رهبری در محل کار است.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

دانشگاه تگزاس تکنولوژی آنلاین در مدیریت کشاورزی توسط وزارت آموزش و پرورش کشاورزی ارائه شده است ... [+]

کوچک در رهبری کشاورزی

دانشگاه تگزاس تکنولوژی آنلاین در مدیریت کشاورزی توسط وزارت آموزش و پرورش کشاورزی ارائه شده است

بررسی اجمالی برنامه

رهبری کشاورزی دانش آموزان را برای ورود به مجموعه گسترده ای از حرفه ها یا در بخش عمومی (دستیارهای قانونی، آژانس های کشاورزی) و یا بخش خصوصی (آموزش و توسعه، مدیریت یا فروش در صنایع کشاورزی، غذا و منابع طبیعی)

فرآیند برنامه

برای پیگیری جزئی در رهبری کشاورزی، دانش آموزان ابتدا باید با مشاور آکادمیک خود تماس بگیرند. هر دو مشاور و مشاوران علمی در مرکز مطالعات دانشگاهی دانشجویان با دانش آموزان برای تکمیل پروسه لازم برای اعلام یک مهاجر کار می کنند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

مطالعات یکپارچه روشی برای پاسخ دادن به سوالات، حل مسائل و پرداختن به مسائل اجتماعی معاصر از دیدگاه های مختلف است. ... [+]

مطالعات جامع

مطالعات یکپارچه روشی برای پاسخ دادن به سوالات، حل مسائل و پرداختن به مسائل اجتماعی معاصر از دیدگاه های مختلف است.

بررسی اجمالی برنامه

مطالعات یکپارچه دانش آموزان ابزار فکری مورد نیاز برای ساخت پل ها را در سراسر رشته های دانشگاهی و استفاده از مهارت ها، نوآوری ها و دانش خود را در زمینه های مختلف علمی و عملی توسعه می دهند. در کلاس های اصلی، دانش آموزان مصنوعات نمونه کارها را نمایش می دهند که مهارت ها، منافع و استعدادهای فردی آنها را نشان می دهد. این نمونه کارها و تجربه یادگیری کاربردی، هر دانش آموز را با منابع ارزشمند برای برنامه ریزی و توسعه حرفه ای انعطاف پذیر و فردی فراهم می کند.... [-]

آمریکا USA Online

دکترا(PhD)

Texas Tech University Worldwide eLearning

هدف از برنامه دکترا در آموزش ویژه، آماده سازی پرسنل رهبری برای کمک به شکل دادن آینده آموزش ویژه است. برنامه بر روی نتایج متمرکز است که فارغ التحصیلان را در زمینه های تحقی ... [+]

دکتر فلسفه در آموزش عالی

دکتر تگزاس تکنولوژی آنلاین فلسفه در آموزش ویژه توسط کالج آموزش و پرورش ارائه شده است. هدف از برنامه دکترا در آموزش ویژه، آماده سازی پرسنل رهبری برای کمک به شکل دادن آینده آموزش ویژه است. برنامه بر روی نتایج متمرکز است که فارغ التحصیلان را در زمینه های تحقیق، آموزش معلمان، توسعه برنامه ها و ارزیابی آماده می کند.

بررسی اجمالی برنامه

برنامه آموزش ویژه فراهم می کند که در زمینه های صدور گواهینامه عمومی ویژه، تشخیص پزشکی، اختلال بینایی و آموزش ناشنوایان در زمینه های آموزشی مورد استفاده قرار گیرد. دانش آموزان برنامه آموزش ویژه فارغ التحصیل آماده هستند تا با افراد دارای معلولیت در تنظیمات مختلف از جمله مدارس دولتی، آموزش عالی و بخش خصوصی کار کنند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

تدریس آنلاین در دانشگاه تگزاس فنلاند در فلسفه در علوم خانواده و مصرف کنندگان آموزش توسط گروه خانواده ارائه شده است ... [+]

دکتر فلسفه در آموزش علوم خانوادگی و مصرف کننده

تدریس آنلاین در دانشگاه تگزاس فنلاند در فلسفه در علوم خانواده و مصرف کنندگان آموزش توسط گروه خانواده ارائه شده است

یک مدرک تحصیلی تنها - Ph.D. در علوم خانوادگی و مصرف کننده

دانشگاه فنی تگزاس تنها کشور علوم و فنون مصرف کننده علوم کشور را ارائه می دهد. برنامه

ما متعهد به آموزش نسل بعدی اعضای هیات علمی دانشگاه در علوم خانوادگی و مصرف کننده هستیم. اگر شما به دنبال حرفه ای تحصیلی هستید، برنامه دکترا تگزاس تگزاس شما را با پیشرفتهترین دوره آموزشی، برجسته ترین دانشکده و قوی ترین مبنای حرفه ای هر برنامه ای در کشور به شما ارائه می دهد.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

دانشآموختگان فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات (TCR) آنلاین، دانشآموختۀ فیزیکدان تگزاس، روشهای تحقیق در ارتباطات فنی و حرفهای را یاد میگیرند و تمرین میکنند و همچنین تجربهه ... [+]

دکتر فلسفه در ارتباطات فنی

دانشآموختگان فناوری ارتباطات و فناوری اطلاعات (TCR) آنلاین، دانشآموختۀ فیزیکدان تگزاس، روشهای تحقیق در ارتباطات فنی و حرفهای را یاد میگیرند و تمرین میکنند و همچنین تجربههای ایجاد اسناد آنلاین و بر روی صفحه را با استفاده از ارتباطات بصری و مکاتبهی، به کار میبرند. این برنامه یک رویکرد گسترده در زمینه ارتباطات فنی ارائه می دهد، کلاس هایی را در زمینه هایی مانند ویرایش، طراحی، نظریه های لفظی، مستندات آنلاین، مدیریت انتشارات و آزمایش قابلیت استفاده ارائه می دهد.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

مدرک دکتری آنلاین در سیستم ها و مدیریت مهندسی طراحی شده است تا افراد را برای رهبری موفق پرسنل و پروژه های مهندسی آماده سازد. دانشگاه فنی تگزاس در حال حاضر تنها دانشگاه ای ... [+]

دکتر فلسفه در سیستم

مدرک دکتری آنلاین در سیستم ها و مدیریت مهندسی طراحی شده است تا افراد را برای رهبری موفق پرسنل و پروژه های مهندسی آماده سازد. دانشگاه فنی تگزاس در حال حاضر تنها دانشگاه ایالتی تگزاس است که برنامه ی آنلاین را ارائه می دهد، و این انتخاب واضح برای افرادی است که به دنبال فرصت های مدیریت در مهندسی و فن آوری هستند.

بررسی اجمالی برنامه

برنامه دکترا در سیستم و مدیریت مهندسی (SYEM) برای طراحی حرفه ای مهندسی مدیریت برای نقش های رهبری فعلی و آینده طراحی شده است. نرخ رشد کارکنان آمار کارکنان مهندسان مدیریت مهندسی می گوید که این نقش ها در دهه آینده 30 درصد افزایش خواهد یافت.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
72 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دکترای آموزش

Texas Tech University Worldwide eLearning

تمرکز اصلی این برنامه آماده سازی رهبران است که متخصصان انعکاسی هستند که چشم انداز و مهارت های لازم را برای اصلاح، اصلاح و بهبود مدارس و سیستم های مدرسه ای که جوامع یادگیر ... [+]

دکتر آموزش در رهبری آموزشی

دبیر آموزش و پرورش دانشگاه تگزاس در رهبری آموزشی طراحی شده است تا رهبران کلیدی در مدارس و دانشکده های دانشگاه و یا دانشگاه ها را آماده کند. تمرکز اصلی این برنامه آماده سازی رهبران است که متخصصان انعکاسی هستند که چشم انداز و مهارت های لازم را برای اصلاح، اصلاح و بهبود مدارس و سیستم های مدرسه ای که جوامع یادگیری دموکراتیک که ارزش عدالت اجتماعی و عدالت اجتماعی را به ارمغان می آورد، آموزش می دهد.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

آیا می خواهید مدرک دکترا را در هر کجا که هستید، دنبال کنید؟ این امکان وجود دارد که اگر به دنبال برنامه دکترای آموزش و پرورش در آموزش کشاورزی هستید از طریق یک برنامه مشترک ... [+]

دکترای مشترک آموزش و پرورش در آموزش کشاورزی

آیا می خواهید مدرک دکترا را در هر کجا که هستید، دنبال کنید؟ این امکان وجود دارد که اگر به دنبال برنامه دکترای آموزش و پرورش در آموزش کشاورزی هستید از طریق یک برنامه مشترک توسط Texas A

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه مشترک منحصر به فرد، نوآورانه و ابتکاری از نوع خود توسط شورای هماهنگی آموزش عالی تگزاس (THECB) در سال 2000 با تأیید 20 متخصص حرفه ای متمرکز از تگزاس تایید شد. ما افرادی را از کشورهای مختلف و بسیاری از ایالات آمریکا مانند آریزونا، کالیفرنیا، گرجستان، ایندیانا، مونتانا، نیومکزیکو، نوادا، گرجستان، کارولینای جنوبی، تنسی و تگزاس کرده ایم. فارغ التحصیلان در سطوح مختلف آموزشی، نظارتی و اداری در حرفه های آموزش و پرورش حضور دارند. ما اکنون دانش آموزان را از گروه پنجم تکمیل می کنیم.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

Ed.D. در آموزش عالی با تمرکز در اداره کل کالج یا اداره آموزش عالی تنها برنامه عمدتا آنلاین در دسترس در دانشگاه های عمومی تگزاس در منطقه برنامه آموزش عالی است. ... [+]

دکتر آموزش و پرورش در تحصیلات عالی

Ed.D. در آموزش عالی با تمرکز در اداره کل کالج یا اداره آموزش عالی تنها برنامه عمدتا آنلاین در دسترس در دانشگاه های عمومی تگزاس در منطقه برنامه آموزش عالی است. تگزاس فن آوری امکان ادامه تحصیل شما را فراهم می کند، جایی که "اینجا" است.

بررسی اجمالی برنامه60 اعتبار ساعت بالاتر از مدرک کارشناسی ارشدپیش نیازها: مدرک لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و حداقل سه سال تجربه حرفه ای تمام وقت در هر دو موسسه آموزش عالی دولتی یا دو ساله یا چهار ساله یا اداره آموزشی دولتی یا فدرال که در زمینه تحصیلات عالی تحصیل می کنند. متقاضیان باید ارتباط واضحی با آموزش عالی نشان دهند. تجربه حرفه ای به عنوان برگزاری یک موقعیت مدیر متوسط ​​در سطح (حداقل سطح هماهنگ کننده یا متخصص) یا بالاتر در موسسه یا سازمان آموزش عالی تعریف می شود. تدریس تکمیلی و کار در حین تحصیل به عنوان یک دانش آموز حرفه ای و تمام وقت نیست. موقعیت های کارشناسی تمام وقت شامل تجربه حرفه ای می شود.روش های تحویل... [-]
آمریکا USA Online

کارشناسی

Texas Tech University Worldwide eLearning

لیسانس مطالعات عمومی 120 ساعته یک گزینه چالش انگیز و پرطرفدار برای دانش آموزانی است که آرزوی انعطاف بیشتری در دوره خود دارند. به عنوان یک رشته بین رشته ای، آن را بر اساس ... [+]

لیسانس مطالعات عمومی، BGS

لیسانس مطالعات عمومی 120 ساعته یک گزینه چالش انگیز و پرطرفدار برای دانش آموزانی است که آرزوی انعطاف بیشتری در دوره خود دارند. به عنوان یک رشته بین رشته ای، آن را بر اساس خاص و یا جزئی نیست. در عوض، برنامه درسی دانشجویان شامل دوره هایی از سه حوزه تحصیلی می شود که باید از افراد زیر سن قانونی که در کاتالوگ Tech Texas شناخته شده اند انتخاب شوند. دو نفر از سه حوزه تحصیلی باید توسط کالج هنرها اداره شوند... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

مطالعات دانشگاهی یک رشته بین رشته ای است که زمینه های جدید یادگیری و کشف را با تسهیل در یادگیری دانش آموزان در سراسر مرزهای دانشگاه و کالج به وجود می آورد. ... [+]

لیسانس علوم و هنر در مطالعات دانشگاهی (BUS)

مطالعات دانشگاهی یک رشته بین رشته ای است که زمینه های جدید یادگیری و کشف را با تسهیل در یادگیری دانش آموزان در سراسر مرزهای دانشگاه و کالج به وجود می آورد. تحت مدیریت بخش کارشناسی ارشد و امور دانشجویی در دفتر Provost، لیسانس هنر یا لیسانس علوم در مطالعات دانشگاه، یک دوره آموزشی منحصر به فرد را فراهم می کند که به انعطاف پذیری دانش آموزان در انتخاب سه حوزه تحصیلی مجزا امکان می دهد. هر منطقه به عنوان "تمرکز" نامیده می شود. گرچه سه غلظت در برنامه های جداگانه ای در دانشگاه وجود دارد، معمولا به عنوان ترکیبی از دوره ها در یک برنامه درجه ای موجود نیستند. به عنوان مثال، یک دانش آموز می تواند در تمرکز در روزنامه نگاری زیست محیطی با تمرکز در روزنامه نگاری، علوم گیاهی و خاک و سم شناسی محیط زیست تمرکز کند. هر منطقه در کالج های مختلف به عنوان بخشی از برنامه های تحصیلی جداگانه وجود دارد، اما فقط یک مقدماتی در تحصیلات دانشگاهی به دانش آموزان اجازه می دهد تا سه تمرکز را به عنوان یک واحد مطالعه کنند.... [-]

آمریکا USA Online

کارشناسی ارشد

Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد آموزش و پرورش دانشگاه تگزاس در مدرک تحصیلی و آمادگی گواهینامه حرفه ای اصلی برای کار آموزانی که علاقه مند به پیگیری حرفه ای به عنوان مدرسان ابتدایی یا راهنمایی در تگ ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در آموزش رهبری و برنامه حرفه ای گواهینامه حرفه ای اصلی

استاد آموزش و پرورش دانشگاه تگزاس در مدرک تحصیلی و آمادگی گواهینامه حرفه ای اصلی برای کار آموزانی که علاقه مند به پیگیری حرفه ای به عنوان مدرسان ابتدایی یا راهنمایی در تگزاس هستند طراحی شده است.

سرپرستی رهبری آموزشی

اعضای دانشکده رهبری تحصیلی در تعدادی از فعالیت های مدرسه "K-12" مشغول به تحصیل هستند و به طور مستقیم در خدمت توسعه رهبری مربیان منطقه ای K-12، از جمله: EDLD موسسه رهبری تابستان؛ و LISD جدید - TTU برنامه اصلی دانشجویان.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد آموزش آنلاین در دانشگاه فنی تگزاس در فناوری آموزشی، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، برای مربیان و مربیان که می خواهند به گسترش دانش خود و تبدیل شدن به مربیان مبت ... [+]

استاد آموزش در فناوری آموزشی

آموزش آنلاین در سطح K-12، در آموزش عالی و در بخش آموزش خصوصی، یک روند صحیح است. استاد آموزش آنلاین در دانشگاه فنی تگزاس در فناوری آموزشی، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، برای مربیان و مربیان که می خواهند به گسترش دانش خود و تبدیل شدن به مربیان مبتنی بر اینترنت، طراحان آموزشی، و مدیران برنامه های آموزش از راه دور است.

بررسی اجمالی برنامه39 ساعت اعتباردوره های آموزشی در طول دوره دو ساله ارائه می شود. دانش آموزان معمولا دو دوره در هر ترم استدوره کار آنلاین به اتمام می رسد.پیش نیاز: مدرک کارشناسیدانش آموزان باید یک معاینه جامع برای تکمیل برنامه انجام دهند.دانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
39 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

برنامه آموزش آنلاین استاد در آموزش عالی (M.Ed.)، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، فراهم می کند فرصت برای افرادی که به دنبال شغل در رشته مدیریت و رهبری در کالج های محلی ... [+]

استاد آموزش و پرورش در تحصیلات عالی

برنامه آموزش آنلاین استاد در آموزش عالی (M.Ed.)، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، فراهم می کند فرصت برای افرادی که به دنبال شغل در رشته مدیریت و رهبری در کالج های محلی و کالج ها و دانشگاه های چهار ساله است. برنامه دو ساله شامل 36 ساعت فارغ التحصیلی است و در یک مدل کوهورت تجویز شده است.

متقاضیان واجد شرایط باید ترجیع داشته باشند که در یک یا دو سال تحصیلی عالی یا دولتی یا اداره آموزشی دولتی یا فدرال که در زمینه تحصیلات عالی مشغول به تحصیل هستند، دارای تجربه مستقیم یا کارآمدی باشند. متقاضیان موفق باید دسترسی مستقیم به موسسه تحصیلات عالیه داشته باشند تا بتوانند موفقیت آمیز تکالیف انتخاب شده را کامل کنند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد مهندسی آنلاین دانشگاه تگزاس، که توسط Edward E. Whitacre Jr. کالج مهندسی ارائه شده است، یک برنامه رشته بین رشته ای است که برای مهندسان تمرین طراحی شده است. ... [+]

فوق لیسانس مهندسی

استاد مهندسی آنلاین دانشگاه تگزاس، که توسط Edward E. Whitacre Jr. کالج مهندسی ارائه شده است، یک برنامه رشته بین رشته ای است که برای مهندسان تمرین طراحی شده است. دانش آموزان می توانند یکی از چند رشته را در رشته های مهندسی مختلف انتخاب کنند یا برنامه های خود را با ترکیب اعتبارات از چندین برنامه مهندسی مختلف ترتیب دهند، و اطمینان حاصل شود که دانش آموزان از دانش مهندسی مستقل بهره مند شوند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای (PSM) در زمینه حفظ محیط زیست و مدیریت منابع طبیعی، ارائه شده توسط مدرسه فارغ التحصیل، یک رشته بین رشته ای است که فارغ التحصیلان را برای حرفه ها ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد در زمینه حفظ محیط زیست و مدیریت منابع طبیعی

مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای (PSM) در زمینه حفظ محیط زیست و مدیریت منابع طبیعی، ارائه شده توسط مدرسه فارغ التحصیل، یک رشته بین رشته ای است که فارغ التحصیلان را برای حرفه های علمی در بخش های کسب و کار، دولتی یا غیر انتفاعی آماده می کند و بر روی علم پایداری متمرکز است منابع طبیعی و محیط زیست.

بررسی اجمالی برنامه

مقطع کارشناسی ارشد حرفه ای شامل تحصیلات تکمیلی در علم با آموزش در مدیریت، کار گروهی، درک مالی، مفاهیم بازاریابی و مهارت های ارتباطی لازم برای حرفه ای حرفه ای است.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد آموزش آنلاین در آموزش عالی ویژه دانشگاه تگزاس دانشگاه کالج آموزش و پرورش، به شما اجازه می دهد تا از یکی از هفت حوزه مختلف تأکید بر انتخاب گزینه هایی که اهداف حرفه ا ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در آموزش عالی

استاد آموزش آنلاین در آموزش عالی ویژه دانشگاه تگزاس دانشگاه کالج آموزش و پرورش، به شما اجازه می دهد تا از یکی از هفت حوزه مختلف تأکید بر انتخاب گزینه هایی که اهداف حرفه ای و منافع شخصی شما را برآورده می کند.

بررسی اجمالی برنامه

محدوده های اصلی:

اوتیسم

36 ساعت اعتبارپیش نیازها: مدرک کارشناسیدوره کار آنلاین به اتمام می رسد

تجزیه و تحلیل رفتار کاربردی... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، اجازه می دهد تا دانش آموزان به دنبال درجه پیشرفته در تخصص های مختلف است. ... [+]

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش

کارشناسی ارشد آموزش و پرورش در برنامه درسی و آموزش، ارائه شده توسط کالج آموزش و پرورش، اجازه می دهد تا دانش آموزان به دنبال درجه پیشرفته در تخصص های مختلف است. این برنامه با توجه به مسائل برنامه درسی به عنوان زمینه تحقیق و توسعه نقاط قوت در حوزه درک و مقابله با سوالات پیچیده و متعدد که بر نظریه برنامه ریزی، طراحی، توسعه، تحویل، ارزیابی و ارزیابی تاثیر می گذارد، تمرکز می کند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، که توسط گروه مهندسی صنایع ارائه شده است، مهندسین صنعتی و مهندسان مجرب را برای صنعت، مشاوره، آموزش و تحقیق دانشگاه آماده می کند. ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، که توسط گروه مهندسی صنایع ارائه شده است، مهندسین صنعتی و مهندسان مجرب را برای صنعت، مشاوره، آموزش و تحقیق دانشگاه آماده می کند.

بررسی اجمالی برنامه

مهندسان صنایع رد ریدر تجربه هایی را در زمینه های کاربردی مهندسی صنایع کاربردی بهینه سازی، مدیریت مهندسی، زنجیره تامین و تدارکات، حمل و نقل، سوخت های زیستی و ارگونومی و عوامل انسانی تجربه می کنند، اما بر این دانش برای انعطاف سیستم های پشتیبانی تصمیم و مهارت هایی که به دست می آورند، از طریق پروژه های دوره ای، پروژه های ارشد، و کارآفرینی منحصر به فرد بخش Certicate. این اداره نیز در حال توسعه تحقیقات و کارهای آموزشی در زمینه های در حال ظهور تولید پیشرفته و افزایشی یکپارچه با استفاده از رویکرد سیستم است.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد دانشگاه مهندسی تگزاس دانشگاه فنی مهندسی عمران است. دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران در ابتدا در رشته مهندسی ساخت و ساز و یا در مهندسی و مدیریت ساخت و ساز در این د ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی عمران

استاد دانشگاه مهندسی تگزاس دانشگاه فنی مهندسی عمران است. دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران در ابتدا در رشته مهندسی ساخت و ساز و یا در مهندسی و مدیریت ساخت و ساز در این دوره آموزشی تخصص خواهد داشت. سه گزینه مختلف وجود دارد: یک گزینه پایان نامه، یک گزینه گزارش و یک گزینه البته.

بررسی اجمالی برنامه

از طراحی آسمان خراش های مدرن برای اطمینان از آب آشامیدنی تمیز، مهندسان مدنی و محیط زیست بر کیفیت زندگی و امنیت عمومی تأثیر می گذارند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

با توجه به برنامه های کاربردی علم و مهندسی - به ویژه از طریق آزمایشگاه و نرم افزار سه گانه تخصصی گروهی - دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک پس از ورود، تاثیرات مهمی بر ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

استاد مهندسی مکانیک دانشگاه تگزاس، ارائه شده توسط گروه مهندسی در دانشکده مهندسی ویتاکر، یک برنامه درجه تخصصی متخصص در زمینه (مواد و مکانیک) و (b) طراحی است. گزینه های دو درجه در دسترس هستند، یعنی گزینه گزارش و گزینه ی Course.

بررسی اجمالی برنامه

با توجه به برنامه های کاربردی علم و مهندسی - به ویژه از طریق آزمایشگاه و نرم افزار سه گانه تخصصی گروهی - دانشجویان کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک پس از ورود، تاثیرات مهمی بر صنعت و دانشگاه می گذارند.... [-]

آمریکا USA Online

کارشناسی ارشد(MA)

Texas Tech University Worldwide eLearning

برنامه کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک و نوآوری، ارائه شده توسط کالج رسانه ها و ارتباطات، بر آمادگی دانش آموزان برای موقعیت های سطح بالا به عنوان ارتباطات استراتژیک د ... [+]

استاد هنر در ارتباطات استراتژیک و نوآوری

برنامه کارشناسی ارشد در ارتباطات استراتژیک و نوآوری، ارائه شده توسط کالج رسانه ها و ارتباطات، بر آمادگی دانش آموزان برای موقعیت های سطح بالا به عنوان ارتباطات استراتژیک در محیط جهانی و دیجیتال متمرکز شده است.

بررسی اجمالی برنامه

برنامه ما به طور انحصاری به صورت آنلاین ارائه می شود تا نیازهای دانش آموزان ما را برآورده کند، اکثر آنها متخصصان ارتباطات هستند. دانش آموزان ما کارهای شغلی و زندگی شخصی دارند - آنها تقاضای دسترسی به یک برنامه عالی فارغ التحصیلی را با روش تحویل انعطاف پذیر و راحت در دسترس می کنند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
30 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد دانشگاه تگزاس در ارتباطات فنی، ارائه شده توسط وزارت زبان انگلیسی، یک راه عالی برای نشان دادن مهارت تسلط بر مهارت های ارتباطی فنی برای موقعیت های صنعت در نوشتن فنی، ... [+]

استاد هنر در ارتباطات فنی

استاد دانشگاه تگزاس در ارتباطات فنی، ارائه شده توسط وزارت زبان انگلیسی، یک راه عالی برای نشان دادن مهارت تسلط بر مهارت های ارتباطی فنی برای موقعیت های صنعت در نوشتن فنی، نوشتن، ویرایش و مدیریت - و یا برای تحصیلات بیشتر فارغ التحصیل است. اهداف خاص مطالعه عبارتند از: شناخت تاریخ، نظریه، تحقیق، ژانرها، اصول، تکنیک ها و شیوه های ارتباطات فنی.

این برنامه بر پنج بخش گسترده تحصیلی خود در بورس تحصیلی، دوره های کارشناسی و ابتکارها تأکید دارد:... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد هنر در زبان انگلیسی طراحی شده است تا دانش گسترده ای از ادبیات و زبان و همچنین دانش اصول و تکنیک های این حوزه را فراهم کند. ... [+]

استاد هنر در زبان انگلیسی

برنامه آنلاین استاد هنر در زبان انگلیسی، ارائه شده توسط وزارت زبان انگلیسی، همان برنامه در محل با روش های مختلف تحویل (الکترونیکی در مقابل چهره به چهره) است. الزامات آنلاین آنلاین MA همانند دانشجویان دانشگاه خواهد بود. روند برنامه همان است. پذیرفته شده دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ممکن است دوره های آنلاین یا روبرو می شوند.

بررسی اجمالی برنامه

استاد هنر در زبان انگلیسی طراحی شده است تا دانش گسترده ای از ادبیات و زبان و همچنین دانش اصول و تکنیک های این حوزه را فراهم کند. از طریق تحصیلات اختصاصی و برنامه درسی حرفه ای ما، ما به دانش آموزان کمک می کنیم مهارت های ارتباطی ضروری را توسعه و نشان دهیم. دانش آموزانی که به دنبال کارشناسی ارشد در زبان انگلیسی میباشند باید 36 ترم تحصیلی از تحصیل، شامل موارد زیر باشند:... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

مطالعات بین رشته ای در دانشگاه فنی تگزاس اجازه می دهد تا دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به منظور ایجاد یک مدرک تحصیلی که زمینه ها و دوره ها را از کالج ها و برنامه های تحصیلا ... [+]

استاد هنر در مطالعات بین رشته ای

استادیار دانشگاه هنر تگزاس در مطالعات بین رشته ای توسط دانشکده تحصیلات تکمیلی ارائه شده است. مطالعات بین رشته ای در دانشگاه فنی تگزاس اجازه می دهد تا دانشجویان تحصیلات تکمیلی را به منظور ایجاد یک مدرک تحصیلی که زمینه ها و دوره ها را از کالج ها و برنامه های تحصیلات عالی فارغ التحصیل ادغام می کنند. هدف از این ادغام دانش آموزان را قادر می سازد تا برنامه هایی را که به بهترین وجه به منافع و آرمان های شغلی آنها بستگی دارد، که ممکن است در مرزهای انضباطی سنتی تعریف نشود، ایجاد می کند.... [-]

آمریکا USA Online

کارشناسی ارشد(MSc)

Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد دانشگاه علوم پزشکی تگزاس در سیستم های مهندسی و مدیریت طراحی شده است برای رفع تقاضای رو به رشد برای مدیران با مهندسی قوی، زمینه های علمی و فنی و همچنین زمینه های صدا ... [+]

استاد علوم در سیستم

استاد دانشگاه علوم پزشکی تگزاس در سیستم های مهندسی و مدیریت طراحی شده است برای رفع تقاضای رو به رشد برای مدیران با مهندسی قوی، زمینه های علمی و فنی و همچنین زمینه های صدا در مدیریت و مسائل مالی است.

برنامه ای که منجر به کارشناسی ارشد مهندسی در سیستم و مدیریت مهندسی (MS SEM) از طریق بخش مهندسی صنایع می شود، برای رفع تقاضای روزافزون برای مدیران فنی با زمینه های مهندسی قوی، علمی و فنی و همچنین زمینه ای صحیح در مدیریت و مالی مسائل برنامه MS SEM دارای تمرکز حرفه ای است و فرصتی را برای دانش آموزان با مدرک کارشناسی غیر IE فراهم می کند تا بتوانند در زمینه های تخصصی خود به آموزش فارغ التحصیلان بپردازند و همزمان آموزش مديريت مهندسی را دریافت کنند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
30 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد علوم ارتباطات کشاورزی طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای ورود و یا پیشرفت در انواع رسانه های جمعی، بازاریابی و روابط عمومی. این برنامه همچنین توسعه م ... [+]

کارشناسی ارشد علوم ارتباطات کشاورزی

استاد علوم ارتباطات کشاورزی طراحی شده است برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای ورود و یا پیشرفت در انواع رسانه های جمعی، بازاریابی و روابط عمومی. این برنامه همچنین توسعه مهارت های ارتباطی حرفه ای را برای حرفه های مرتبط در صنایع کشاورزی، خدمات دولتی، آموزش و پرورش و توسعه می دهد. برنامه مدرک کارشناسی ارشد در ارتباطات کشاورزی یک برنامه انعطاف پذیر را فراهم می کند که می تواند متناسب با موقعیت منحصر به فرد هر دانش آموز باشد. زمینه های تخصصی مانند بازاریابی، رسانه های جمعی و روابط عمومی نیز از طریق همکاری با کالج رسانه ها و ارتباطات در دسترس است.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

در طول این برنامه، دانش آموزان بر چالش ها و شیوه های ژنتیک و پرورش، انتشار، بیوتکنولوژی، تولید، مدیریت، مدیریت و نگهداری، بازاریابی و استفاده از گیاهان زینتی در چشم انداز ... [+]

کارشناسی ارشد علوم باغبانی

در طول این برنامه، دانش آموزان بر چالش ها و شیوه های ژنتیک و پرورش، انتشار، بیوتکنولوژی، تولید، مدیریت، مدیریت و نگهداری، بازاریابی و استفاده از گیاهان زینتی در چشم انداز داخلی و خارجی تمرکز خواهند کرد. استاد دانشگاه علوم پزشکی تگزاس در باغبانی دانش آموزان را با تجربه آموزشی که برای پیشرفت در هر دو دوره کار و حرفه ای نیاز دارند، فراهم می کند.

بررسی اجمالی برنامه36 ساعت اعتبار حداقل، یک گزینه پایان نامه در دسترس استدوره کار آنلاین به اتمام می رسد.پیش نیاز: مدرک کارشناسیدانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

آموزش و پرورش دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تگزاس از طریق یک کنسرسیوم از دانشگاه ها به نام "آموزش عالی آموزش عالی تعطیلات بزرگ" (GPIDEA) امکان پذیر است. ... [+]

کارشناسی ارشد علوم و آموزش و پرورش خانواده

آموزش و پرورش دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تگزاس از طریق یک کنسرسیوم از دانشگاه ها به نام "آموزش عالی آموزش عالی تعطیلات بزرگ" (GPIDEA) امکان پذیر است. چندین دانشگاه برای ارائه برنامه های آنلاین پس از مدرک کارشناسی به دانشجویانی که خانواده ها یا حرفه های آنها مانع از تکمیل مدرک تحصیلی در محوطه دانشگاه شده اند، گرد هم آمده اند. توافقنامه کنسرسیوم به دانشجویان اجازه می دهد تا دوره های ارائه شده توسط موسسات مختلف را برای یک دوره آموزش استاندارد برای تکمیل یک برنامه در نظر بگیرند.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

معلمان، کارکنان ادارات دولتی و فدرال، کارفرمایان و کارکنان شرکت های خصوصی: کالج علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه کالج تگزاس، یک مدرک علمی آنلاین در آموزش کشاورزی ارائه ... [+]

کارشناسی ارشد علوم کشاورزی

معلمان، کارکنان ادارات دولتی و فدرال، کارفرمایان و کارکنان شرکت های خصوصی: کالج علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه کالج تگزاس، یک مدرک علمی آنلاین در آموزش کشاورزی ارائه می دهد که به شما مهارت هایی را برای پیشبرد رهبری ارائه می دهد موقعیت

کارشناسی ارشد در آموزش کشاورزی برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای تدریس، تحقیق، توسعه، رهبری و موقعیت های اداری در بخش های دولتی و خصوصی طراحی شده است. این برنامه شبیه به مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی است. دانش آموزان در برنامه کارشناسی ارشد بر روی یک هسته دوره های آموزش کشاورزی تمرکز می کنند و با تاکید در طراحی برنامه های آموزشی / آموزش، ارتقاء حرفه ای ارائه، توسعه رهبری، روش های تدریس / آموزش و ارتباطات بین فردی.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گیاه و خاک شناسی شامل مطالعه ژنتیک گیاهی، پرورش، بیوتکنولوژی، زیست شناسی مولکولی، فیزیولوژی، بیوشیمی، کنترل علف های هرز و مدیریت محصول به عنوان کاربردی برای تولید کارآمد ... [+]

کارشناسی ارشد علوم گیاه و خاک

گیاه و خاک شناسی شامل مطالعه ژنتیک گیاهی، پرورش، بیوتکنولوژی، زیست شناسی مولکولی، فیزیولوژی، بیوشیمی، کنترل علف های هرز و مدیریت محصول به عنوان کاربردی برای تولید کارآمد و اقتصادی محصولات زراعی می باشد. استاد آنلاین علوم دانشگاهی تگزاس در زمینه گیاه شناسی و دانش خاکی دانش آموزان را قادر می سازد تا به نحوه استفاده و مدیریت کاربرد علوم بیولوژیکی، شیمیایی و فیزیکی با توجه به محیط طبیعی و محیط زیست انسانی مطالعه کنند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

استاد دانشگاه علوم پزشکی تگزاس در مهندسی نرم افزار دانش آموزان را با پایه ای قوی در تعریف، توسعه و نگهداری سیستم های نرم افزاری پیچیده با استفاده از روش های فرآیند مهندسی ... [+]

کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار

استاد دانشگاه علوم پزشکی تگزاس در مهندسی نرم افزار دانش آموزان را با پایه ای قوی در تعریف، توسعه و نگهداری سیستم های نرم افزاری پیچیده با استفاده از روش های فرآیند مهندسی سنتی، فراهم می کند.

برنامه تحصیلی اطلاعاتی را مشخص می کند، مانند در مورد طرح پایان نامه کارشناسی ارشد: کمیته مشورتی کمیته پایان نامه، عنوان پایان نامه، و دوره هایی که باید انجام شود. مدرسه فارغ التحصیل نیاز به برنامه ریزی تحصیلی در طول ترم اول تحصیلی دارد. این همچنین به عنوان درخواست برای پذیرش نامزد عمل می کند. کارشناسی را ببینید... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
36 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی(BA)

Texas Tech University Worldwide eLearning

دانش آموزان به دنبال 120 ساعت کارشناسی هنر و علوم کاربردی (BAAS) درجه ابتدا باید مدرک دکترا را از یک موسسه معتبر دریافت کنید. این مدرک 60 ساعته در دانشکده فنی تگزاس علاوه ... [+]

لیسانس هنرهای کاربردی

دانش آموزان به دنبال 120 ساعت کارشناسی هنر و علوم کاربردی (BAAS) درجه ابتدا باید مدرک دکترا را از یک موسسه معتبر دریافت کنید. این مدرک 60 ساعته در دانشکده فنی تگزاس علاوه بر 60 ساعت اولیه انتقال از موسسه همکاری معتبر نیاز دارد.

این برنامه توسط دفتر Provost اداره می شود و دانش آموزان علاقه مند باید با مرکز خدمات دانشجویی در مطالعات دانشگاه (806.742.7100) تماس بگیرند.

الزامات درجه1. ساعت مورد نیاز و عمومی / کالج مورد نیاز است... [-]
آمریکا USA Online

کارشناسی(BSc)

Texas Tech University Worldwide eLearning

لیسانس علوم علوم انسانی برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی در کالج علوم انسانی هستند طراحی شده است. این فراهم می کند انعطاف پذیری برای دانش آموزا ... [+]

لیسانس علوم در علوم انسانی

لیسانس علوم علوم انسانی برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی در کالج علوم انسانی هستند طراحی شده است. این فراهم می کند انعطاف پذیری برای دانش آموزان برای کشف مناطق خاص مورد علاقه، کار به سوی اهداف حرفه ای، و یا آماده شدن برای تحصیلات تکمیلی و یا حرفه ای. دانش آموزان باید سه حوزه تمرکز را انتخاب کنند که در محتوا به یک فرد مشابه است.

هر غلظت شامل حداقل 18 ساعت نیم ساعت برای مجموع 54 ساعت حداقل است. دو غلظت باید در کالج علوم انسانی باشد و ممکن است از اختلالات اعتیاد آور و مطالعات بهبودی انتخاب شود؛ طراحی و تولید پوشاک؛ جامعه، خانواده و علوم اعتیاد؛ مطالعات انسانی و خانواده؛ طراحی داخلی؛ علوم تغذیه؛ برنامه ریزی مالی شخصی رستوران، هتل و مدیریت نهادی؛ مدیریت خرده فروشی؛ امور مالی شخصی، توسعه جوانان و آموزش خانواده و علوم مصرف کننده.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
120 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

دانشگاه تگزاس دانشگاه علوم گیاهان و خاک دانش آموزان را قادر می سازد عشق از گیاهان و هوای تازه را به یک حرفه پر جنب و جوش با پیگیری کارشناسی علوم در گیاه و خاک. زمین های گ ... [+]

لیسانس علوم در علوم گیاه و خاک

دانشگاه تگزاس دانشگاه علوم گیاهان و خاک دانش آموزان را قادر می سازد عشق از گیاهان و هوای تازه را به یک حرفه پر جنب و جوش با پیگیری کارشناسی علوم در گیاه و خاک. زمین های گلف و زمین های ورزشی را مدیریت کنید پرورشگاه خود را داشته باشید ارائه مشاوره زیست محیطی. سمهای مقاوم در برابر سایش را از چمن تهیه کنید. طراحی زیست محیطی برای مناطق شهری. مدیریت یک باغبانی تجاری، گلخانه ای یا باغ گیاه شناسی. طراحی، نصب و حفظ فضای داخلی. فرصت های بی پایان هستند... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
120 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

لیسانس علوم در دوران مراقبت از کودکان در تگزاس تگزاس شما را آماده کار در تنظیمات دوران کودکی با کودکان جوان است که اعضای خانواده آنها بسیار متحرک هستند. ... [+]

لیسانس علوم در مراقبت از کودکان پیش دبستانی

لیسانس علوم در مراقبت از زود هنگام کودک در تگزاس تکن (که به عنوان آموزش ابتدایی کودک در یک انجمن موبایل در وب سایت GPIDEA ذکر شده است) شما را آماده کار در تنظیمات دوران کودکی با کودکان جوان می کند که اعضای خانواده بسیار متحرک هستند. هنگامی که شما برنامه را کامل می کنید، واجد شرایط هستید که در برنامه های مختلفی کار کنید که مراقبت های اولیه و آموزش را برای کودکان 8 ساله و مخصوصا افرادی که دارای جمعیت بسیار زیاد هستند مانند تاسیسات نظامی.... [-]

آمریکا USA Online

گواهی

Texas Tech University Worldwide eLearning

دوره های آموزشی برای برنامه آماده سازی صدور گواهینامه تحصیلات تکمیلی ناشنوایان و شنوایی آنلاین، هر دو به عنوان یک گواهینامه مستقل یا حوزه ای از تأکید با استادان آموزش و پ ... [+]

برنامه آماده سازی صدور گواهینامه شنیداری و شنیداری

دوره های آموزشی برای برنامه آماده سازی صدور گواهینامه تحصیلات تکمیلی ناشنوایان و شنوایی آنلاین، هر دو به عنوان یک گواهینامه مستقل یا حوزه ای از تأکید با استادان آموزش و پرورش در آموزش های ویژه در دسترس است. برنامه تحصیلی شامل کلیه برنامه های درسی مورد نیاز برای گواهینامه آموزش EC-12 مدارک صدور گواهینامه صدور گواهینامه آموزش و پرورش تگزاس است. صدور گواهینامه همچنین نیاز به یک نمره گذر در آزمون TExES و یک مدرک کارشناسی ارشد دارد.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
27 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

کارآموزی برای برنامه آمادگی گواهی هدایت و تحرک می تواند به طور مستقل یا به عنوان حوزۀ ویژه ای با استادان تحصیلات تکمیلی در آموزش عالی مورد توجه قرار گیرد. دوره های ارائه ... [+]

برنامه آمادگی صدور گواهینامه و هدایت حرکتی

کارآموزی برای برنامه آمادگی گواهی هدایت و تحرک می تواند به طور مستقل یا به عنوان حوزۀ ویژه ای با استادان تحصیلات تکمیلی در آموزش عالی مورد توجه قرار گیرد. دوره های ارائه شده برای برآورده کردن برنامه های درسی مورد نیاز برای آکادمی صدور گواهینامه بینایی توانبخشی

بررسی اجمالی برنامه27 اعتبار ساعتاکثر درسهای آنلاین کامل شده است. با این حال، دو دوره مورد نیاز تنها در پردیس در Lubbock، تگزاس در ماه های تابستان ارائه می شود. علاوه بر این، دو دوره نیاز به یک تعطیلات آخر هفته هر یک از آموزش های دانشگاهی.پیش نیاز: مدرک کارشناسیدانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
27 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

کالج آموزش و پرورش دانشگاه تک تگزاس برنامه درسی مورد نیاز برای اداره تگزاس ایالات متحده برای گواهینامه تحصیلات گواهینامه تکمیلی ویژوال EC-12 را به صورت آنلاین ارائه می ده ... [+]

برنامه آمادگی گواهینامه بصری

کالج آموزش و پرورش دانشگاه تک تگزاس برنامه درسی مورد نیاز برای اداره تگزاس ایالات متحده برای گواهینامه تحصیلات گواهینامه تکمیلی ویژوال EC-12 را به صورت آنلاین ارائه می دهد. صدور گواهینامه همچنین نیاز به اتمام موفقیت آمیز دو آزمون TExES دارد. برنامه آمادگی گواهینامه آسیب دید در هر دو به عنوان یک گواهینامه مستقل و یا منطقه ای با تأکید بر استادان آموزش و پرورش در آموزش های ویژه در دسترس است.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
24 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

دانشگاه تگزاس دانشگاه علوم و آموزش و پرورش آنلاین آموزش و پرورش گواهی آموزش و پرورش برنامه از طریق آموزش خانواده و کالج علوم از طریق آموزش از راه دور آموزش و پرورش مدیریت ... [+]

برنامه آموزش و پرورش آموزش مدارس آموزش و پرورش خانواده و مصرف کننده

دانشگاه تگزاس دانشگاه علوم و آموزش و پرورش آنلاین آموزش و پرورش گواهی آموزش و پرورش برنامه از طریق آموزش خانواده و کالج علوم از طریق آموزش از راه دور آموزش و پرورش مدیریت. اتحاد FCS یک نظام بین المللی در سطح ایالتی است که همکاری می کند، ارائه می دهد و دسترسی به دوره های آموزش از راه دور مبتنی بر وب را برای آماده سازی افراد برای صدور گواهینامه برای آموزش آموزش و پرورش خانواده و مصرف کننده در تگزاس فراهم می کند. دانشگاه های زیر در اتحادیه FCS به عنوان بخشی از برنامه آماده سازی معلم خود شرکت می کنند:... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

دوره کار برای برنامه آمادگی گواهینامه آموزشی را می توان به طور مستقل و یا به عنوان یک منطقه با تأکید بر استاد آموزش در آموزش عالی دنبال کرد. ... [+]

برنامه آموزش گواهینامه آموزشی

دوره کار برای برنامه آمادگی گواهینامه آموزشی را می توان به طور مستقل و یا به عنوان یک منطقه با تأکید بر استاد آموزش در آموزش عالی دنبال کرد. در هر صورت، کلاس ها کاملا آنلاین هستند، بنابراین می توانید حرفه خود را در آموزش بدون پیشرفت در یک کلاس درس پیشرفت دهید.

بررسی اجمالی برنامه36-39 ساعت اعتبارباید در تگزاس اقامت کند3.0 یا بالاتر GPA *دوره کار آنلاین به اتمام می رسد.پیش نیاز: مدرک لیسانس، گواهی معتبر تدریسیک مدرک کارشناسی ارشد و دو سال تجربه تدریس لازم است که آزمونهای صدور گواهینامه دولتی را برای Diagnostician Educational انجام دهد.دانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.... [-]
آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه ما در زمینه انرژی باد ارائه می دهد گزینه های آموزش حرفه ای پس از دوره فوق لیسانس در شش زمینه موضوع مربوط به صنعت است. شما می توانید دوره های فردی را انتخاب کنید ... [+]

برنامه گواهی انرژی باد

گواهینامه ما در زمینه انرژی باد ارائه می دهد گزینه های آموزش حرفه ای پس از دوره فوق لیسانس در شش زمینه موضوع مربوط به صنعت است. شما می توانید دوره های فردی را انتخاب کنید یا پنج شش پیشنهاد را کامل کنید و یک گواهی حرفه ای در انرژی باد دریافت کنید. این برنامه به طور خاص برای حرفه ای های غیر فنی طراحی شده است که مایل به پذیرش مسئولیت های مدیریتی در انرژی باد می باشند.

بررسی اجمالی برنامه... [-]
آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

انتقال از مدرسه به اشتغال، تحصیلات فوق لیسانس یا زندگی مستقل برای هر کس، به ویژه افراد معلول، مشکل است. کارآموزی مورد نیاز برای گواهینامه آنلاین دانشجوی لیسانس دانشگاه فن ... [+]

برنامه گواهی گذار آموزشی ویژه

انتقال از مدرسه به اشتغال، تحصیلات فوق لیسانس یا زندگی مستقل برای هر کس، به ویژه افراد معلول، مشکل است. کارآموزی مورد نیاز برای گواهینامه آنلاین دانشجوی لیسانس دانشگاه فنی تگزاس در انتقال آموزش ویژه طراحی شده است تا افراد را برای کمک به افراد دارای معلولیت آماده سازد.

بررسی اجمالی برنامه15 ساعت اعتباردوره کار آنلاین به اتمام می رسدپیش نیاز: مدرک کارشناسیزمان تکمیل متفاوت است. دانش آموزان ممکن است تا سه کلاس در هر ترم و دو جلسه در تابستان به طول انجامد و زمان تکمیل آن به تنهایی متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
15 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه حفاظت آنلاین در دانشگاه تگزاس ایالات متحده، موضوعاتی از جمله محصولات اصلاح شده ژنتیکی، آسیب شناسی گیاهان، آفات و آفت کش ها را پوشش می دهد. دانش آموزان می توانند ... [+]

گواهی حفاظت از محصول

گواهینامه حفاظت آنلاین در دانشگاه تگزاس ایالات متحده، موضوعاتی از جمله محصولات اصلاح شده ژنتیکی، آسیب شناسی گیاهان، آفات و آفت کش ها را پوشش می دهد. دانش آموزان می توانند این گواهینامه مستقل یا همزمان با یک برنامه کارشناسی ارشد مرتبط پیگیری کنند.

بررسی اجمالی برنامه12 ساعت اعتباراکثر دوره های آنلاین ارائه می شوند؛ با این حال، برخی از دوره ها تنها در صورت لابوک ارائه می شوند.پیش نیاز: مدرک کارشناسیدانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

افرادی که در حرفه ارتباطات کشاورزی مشغول به کار هستند، به افزایش درک خود از راهبردهای ارتباطی پیچیده تر و پویا تر مانند ارتباطات بحران، مدیریت دانش و استفاده از رسانه های ... [+]

گواهی رهبری ارتباطات کشاورزی

افرادی که در حرفه ارتباطات کشاورزی مشغول به کار هستند، به افزایش درک خود از راهبردهای ارتباطی پیچیده تر و پویا تر مانند ارتباطات بحران، مدیریت دانش و استفاده از رسانه های آنلاین موثر می پردازند. درک دانش آموزان از رهبری و افرادی که با آنها هر روز به طور تعاملی روبرو می شوند، باعث می شود که آنها بتوانند وظایف حرفه ای خود را به طور موثر و کارآمد تر انجام دهند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه فیبرهای آنلاین و بیوپولرها در دانشگاه تگزاس ایالات متحده به موضوعات مرتبط با مشاغل 400،000 آمریکایی مربوط به تولید و پردازش پنبه مربوط می شود. دانش آموزان می تو ... [+]

گواهی فیبر و بیوپلیمر

گواهینامه فیبرهای آنلاین و بیوپولرها در دانشگاه تگزاس ایالات متحده به موضوعات مرتبط با مشاغل 400،000 آمریکایی مربوط به تولید و پردازش پنبه مربوط می شود. دانش آموزان می توانند این گواهینامه مستقل یا همزمان با یک برنامه کارشناسی ارشد مرتبط پیگیری کنند. این برنامه حرفه ایان را فرصتی برای درک معنا و پیچیدگی تولید و پردازش پنبه و تأثیر آن بر محصولات صنعتی پنبه فراهم می کند.... [-]

آمریکا USA Online
July 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

پس از موفقیت آمیز گواهینامه آنلاین مدیریت زمین، دانش آموزان از گواهینامه مدیریت خاك از دانشگاه فنی تگزاس اعطا خواهند شد كه آنها را قادر می سازد كه دانشمند خاكی گواهی شوند ... [+]

گواهی مدیریت زمین

پس از موفقیت آمیز گواهینامه آنلاین مدیریت زمین، دانش آموزان از گواهینامه مدیریت خاك از دانشگاه فنی تگزاس اعطا خواهند شد كه آنها را قادر می سازد كه دانشمند خاكی گواهی شوند. کارهای آموزشی، از جمله موضوعاتی مانند شیمی خاک، فیزیک و طبقه بندی، مطابق با الزامات آموزشی خدمات حفاظت از منابع طبیعی است. این گواهی می تواند به صورت مستقل یا همزمان با یک برنامه کارشناسی ارشد باشد.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه مدیریت چشم انداز باغبانی آنلاین دانشگاه تگزاس، موضوعاتی از قبیل چمن زنی، مدیریت مهد کودک، علم حومه و معماری منظر را پوشش می دهد. دانش آموزان می توانند این گواهی ... [+]

گواهی مدیریت چشم انداز باغبانی

گواهینامه مدیریت چشم انداز باغبانی آنلاین دانشگاه تگزاس، موضوعاتی از قبیل چمن زنی، مدیریت مهد کودک، علم حومه و معماری منظر را پوشش می دهد. دانش آموزان می توانند این گواهینامه مستقل یا همزمان با یک برنامه کارشناسی ارشد مرتبط پیگیری کنند.

بررسی اجمالی برنامه12 ساعت اعتبارکلاس های مورد نیاز به صورت آنلاین تکمیل می شوند. بعضی از کلاس های اختیاری ممکن است تنها به صورت چهره به چهره در دسترس باشند.پیش نیاز: مدرک کارشناسیدانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گروه علوم کامپیوتر ارائه می دهد گواهی در مهندسی نرم افزار برای کسانی که نیازی نیست و یا مایل به داشتن فارغ التحصیل کامل در زمینه مهندسی نرم افزار و یا علوم کامپیوتر است. ... [+]

بررسی اجمالی

گروه علوم کامپیوتر ارائه می دهد گواهی در مهندسی نرم افزار برای کسانی که نیازی نیست و یا مایل به داشتن فارغ التحصیل کامل در زمینه مهندسی نرم افزار و یا علوم کامپیوتر است. به طور خاص، این گواهی به کارشناسان حرفه ای و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در رشته های علوم غیر کامپیوتری علاقه مند است که علاقه مند به توسعه نرم افزار سیستماتیک هستند. GRE برای گواهی لازم نیست.

مدارک تحصیلی

برنامه درسی گواهی اطلاعاتی را مشخص می کند، مانند دوره هایی که باید انجام شود. برنامه تحصیلی مدارک باید در طول ترم اول تحصیل در گروه علوم کامپیوتر ارائه شود.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهی فارغ التحصیل در کمک های مالی و پیشنهادات (CG ... [+]

کمک های مالی

گواهی فارغ التحصیل در کمک های مالی و پیشنهادات (CG

بررسی اجمالی برنامه

دانش آموزان در این برنامه مهارت های نوشتن و ویرایش خود را تقویت می کنند، استراتژی هایی را برای ایجاد پیشنهادات حرفه ای برای اعطای تسهیلات به کار می گیرند و مدارک فنی حرفه ای فنی و ارتباطات فنی لس آنجلس Tech Tech را کسب می کنند. دانش آموزانی که G را تکمیل می کنند

برنامه فنی و ارتباطات فنی تگزاس Tech ارائه می دهد... [-]

آمریکا USA Online

گواهی فارغ التحصیلی

Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهی مدرک برنامه مدیریت جوانان به منظور کمک به متخصصان جوان برای آموزش افراد در دهه دوم زندگی با مهارت هایی که لازم است برای انتقال موفقیت آمیز به بزرگسالی طراحی شده است ... [+]

برنامه مدیریت جوانان برنامه تحصیلات تکمیلی

گواهی مدرک برنامه مدیریت جوانان به منظور کمک به متخصصان جوان برای آموزش افراد در دهه دوم زندگی با مهارت هایی که لازم است برای انتقال موفقیت آمیز به بزرگسالی طراحی شده است طراحی شده است. مخاطب هدف، حرفه ای است که به طور مستقیم با نوجوانان و بزرگسالان جوان کار می کند یا در تحصیل و پژوهش در رابطه با جوانان شرکت می کنند. بزرگ پلینز IDEA تنها اتحاد دانشگاه های دولتی است تا گواهی متخصصان جوانان را به طور کامل در اینترنت ارائه دهد. این برنامه نیاز به آموزش پیشرفته در مسائل جوانان دارد و از طریق یک برنامه آموزشی مبتنی بر نقاط قوت و ضعف کمک می کند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تگزاس در تاریخچه کتاب و علوم انسانی دیجیتال کمک می کند تا نیازی واضح برای آموزش در علوم انسانی دیجیتال و تاریخچه این کتاب را برای دانشجوی ... [+]

تاریخچه کتاب و علوم انسانی دیجیتال

گواهینامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تگزاس در تاریخچه کتاب و علوم انسانی دیجیتال کمک می کند تا نیازی واضح برای آموزش در علوم انسانی دیجیتال و تاریخچه این کتاب را برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در برنامه درسی فراهم کند؛ برای حرفه ای ها در نیروی کار؛ و برای فارغ التحصیلی از سالمندان در علوم انسانی که مایل به گسترش فرصت های شغلی خود هستند. دانش آموزان می توانند در دوره ها ثبت نام کنند تا بتوانند برای حرفه ای در انتشارات، خدمات عمومی، صنعت، علوم انسانی دیجیتال، علوم کتابداری یا آکادمی آماده شوند؛ مهارت های جدید در محل کار یا مکمل مهارت های موجود را توسعه دهید. بهترین روش ها برای تبدیل آثار فرهنگی به شکل دیجیتال را بیاموزید. درک ارتباط بین فرهنگ چاپ، تاریخ کتاب و نقد متنی؛ و توسعه و یا بهبود مهارت های آموزشی و یا فن آوری.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

12 ساعت گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مورد ضرورت کسب و کار فراهم می کند ابزار برای طیف وسیعی از زمینه های کسب و کار، از جمله حسابداری، مالی، مدیریت، ISQS، و بازاریابی. دوره ... [+]

ملزومات گواهی کارشناسی ارشد

12 ساعت گواهینامه تحصیلات تکمیلی در مورد ضرورت کسب و کار فراهم می کند ابزار برای طیف وسیعی از زمینه های کسب و کار، از جمله حسابداری، مالی، مدیریت، ISQS، و بازاریابی. دوره های موجود در این گواهینامه ممکن است در هنگام پذیرش به سمت MBA مورد استفاده قرار گیرد و ممکن است در برنامه های درجه دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

گواهینامه تحصیلات تکمیلی

کالج تجاری رالز می داند که بسیاری از افراد واجد شرایط می خواهند دانش پیشرفته را بدست آورند، اما نمی توانند به برنامه کامل تحصیل بپردازند. یک گواهی نشان می دهد که تمایل یک فرد به کارشناسی خود یا کسب دانش جدید در مورد یک منطقه خاص مورد علاقه است. دانش به دست آمده می تواند عملکرد شغلی را بهبود بخشد. یک گواهینامه می تواند یک رزومه را افزایش دهد و به فردی که در بازار کار رقابتی ایستاده است، کمک کند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تگزاس در برنامه ریزی مالی خیریه برای کسانی که مایل به توسعه تخصص در زمینه برنامه ریزی هستند، شامل تکنیک های پیچیده ای از جمله صندوق های خ ... [+]

برنامه ریزی مالی خیریه

گواهینامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تگزاس در برنامه ریزی مالی خیریه برای کسانی که مایل به توسعه تخصص در زمینه برنامه ریزی هستند، شامل تکنیک های پیچیده ای از جمله صندوق های خصوصی، اعتماد باقی مانده های خیریه، اعتماد سربازان خیریه، کمک های مالی، بیمه زندگی، و باقیمانده منافع. دانش آموزان همچنین در مورد آخرین تحقیقات علمی در مورد انگیزه های کمک خیریه و استراتژی های جمع آوری کمک های مالی را بررسی و بحث خواهند کرد.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهی فارغ التحصیل ریاضیات یک گواهینامه 18 ساعته آنلاین است که برای هر کسی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری است، می خواهد استعداد ریاضیات را افزایش دهد، به ویژه معلما ... [+]

ریاضیات

گواهی فارغ التحصیل ریاضیات یک گواهینامه 18 ساعته آنلاین است که برای هر کسی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری است، می خواهد استعداد ریاضیات را افزایش دهد، به ویژه معلمان درسی که تمایل دارند اعتبار دوگانه را در دبیرستان تدریس کنند یا در دانشکده ی راهنمایی تدریس کنند.

بررسی اجمالی برنامه18 ساعت اعتباراکثر دوره های آنلاین ارائه می شوند؛ با این حال، برخی از دوره ها تنها در صورت لابوک ارائه می شوند.پیش نیاز: مدرک کارشناسی ارشد و دکتری و مکاتبات 1، حساب دیفرانسیل و 2 و جبر خطی را با یک درجه بالاتری به پایان برسانید.دانش آموزان ملزم به ثبت نام در تعدادی از دوره های هر ترم نیست، بنابراین زمان تکمیل توسط فرد متفاوت است.دوره های مبتنی بر نیمه پایه با تقویم علمی دانشگاه فنی تگزاس همراه است. دانش آموزان جدید ممکن است در ابتدای هر یک از چهار ترم در طول سال ثبت نام کنند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
18 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهی فارغ التحصیل در آموزش فنی ارتباطات، ارائه شده توسط گروه انگلیسی، کمک می کند تا دانش آموزان به دنبال ایجاد اعتبار خود را به عنوان معلمان ارتباطات فنی. ... [+]

گواهی فارغ التحصیل فنی فنی و مهندسی

گواهی فارغ التحصیل در آموزش فنی ارتباطات، ارائه شده توسط گروه انگلیسی، کمک می کند تا دانش آموزان به دنبال ایجاد اعتبار خود را به عنوان معلمان ارتباطات فنی. به طور خاص، آن طراحی شده است برای خدمت دانش آموزان مایل به retoool درجه های انگلیسی خود را برای توسعه مهارت آموزش در ارتباطات فنی و حمایت از موسسات بین المللی نیاز به ارائه دانش آموزان و دانش آموزان آموزش در نحوه آموزش ارتباطات فنی. گواهی حداقل 15 ساعت از دوره های آنلاین و یا در محل، از جمله دو دوره در مبانی نظری ارتباطات فنی و سخنوری و یک دوره سوم در آموزش ارتباطات فنی و حرفه ای، نیاز دارد. دانش آموزان دو دوره انتخابی در برنامه ارتباطات فنی و ریتوری را برای تکمیل گواهی، یکی از دوره های نظری پیشرفته و دیگری از دوره های تمرین پیشرفته، انتخاب می کنند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

کارآموزی برای گواهی فارغ التحصیل مرگ ناگهانی در دسترس است هر دو به عنوان یک گواهی مستقل و یا منطقه ای از تاکید با استاد آموزش در آموزش ویژه. ... [+]

گواهینامه تحصیلات تکمیلی

کارآموزی برای گواهی فارغ التحصیل مرگ ناگهانی در دسترس است هر دو به عنوان یک گواهی مستقل و یا منطقه ای از تاکید با استاد آموزش در آموزش ویژه. یک تعطیلات آخر هفته از آموزش دانشگاهی به عنوان یک مکمل برای آموزش آنلاین شما به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که از هر دو جهان بهترین ها را دریافت می کنید: برنامه ای است که می توانید از هر کجا که هستید و ارتباط شخصی با مربیان و سایر دانش آموزان را داشته باشید.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
15 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

کارآموزی برای صدور گواهینامه در زمینه اوتیسم هر دو به عنوان یک گواهینامه مستقل و یا یک منطقه با تأکید بر استاد آموزش در آموزش عالی در دسترس است. در هر صورت، کلاس ها کاملا ... [+]

گواهی نامه تحصیلات تکمیلی اوتیسم

کارآموزی برای صدور گواهینامه در زمینه اوتیسم هر دو به عنوان یک گواهینامه مستقل و یا یک منطقه با تأکید بر استاد آموزش در آموزش عالی در دسترس است. در هر صورت، کلاس ها کاملا آنلاین هستند.

شرح برنامه

گواهینامه های تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته شده است تا نیازهای متقاضی تحصیلات تکمیلی حرفه ای را پس بگیرند. یک برنامه گواهی فارغ التحصیل مجموعه ای از دوره هایی است که دانش عمیق در یک موضوع را فراهم می کند. مجموعه ای از دوره ها یک پایگاه دانش منسجم فراهم می کند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
15 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهی پایان تحصیلات تکمیلی توسعه جوانان به منظور کمک به متخصصان جوان برای آموزش افراد در دهه دوم زندگی با مهارتهای لازم برای انتقال موفقیت آمیز به بزرگسالی طراحی شده است. ... [+]

گواهینامه تحصیلات تکمیلی جوانان

گواهی پایان تحصیلات تکمیلی توسعه جوانان به منظور کمک به متخصصان جوان برای آموزش افراد در دهه دوم زندگی با مهارتهای لازم برای انتقال موفقیت آمیز به بزرگسالی طراحی شده است. مخاطب هدف، حرفه ای است که به طور مستقیم با نوجوانان و بزرگسالان جوان کار می کند یا در تحصیل و پژوهش در رابطه با جوانان شرکت می کنند. بزرگ پلینز IDEA تنها اتحاد دانشگاه های دولتی است تا گواهی متخصصان جوانان را به طور کامل در اینترنت ارائه دهد. این برنامه نیاز به آموزش پیشرفته در مسائل جوانان دارد و از طریق یک برنامه آموزشی مبتنی بر نقاط قوت و ضعف کمک می کند.... [-]

آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

12 ساعته برنامه گواهی فارغ التحصیل در رسانه های دیجیتال و اجتماعی طراحی شده است برای معرفی حرفه ای ارتباطات فصلی به فن آوری است که در حال تغییر چهره ارتباطات در یک جامعه ... [+]

گواهینامه تحصیلات تکمیلی در پیشرفته دیجیتال

12 ساعته برنامه گواهی فارغ التحصیل در رسانه های دیجیتال و اجتماعی طراحی شده است برای معرفی حرفه ای ارتباطات فصلی به فن آوری است که در حال تغییر چهره ارتباطات در یک جامعه در حال رشد جهانی است. برنامه ما به طور انحصاری به صورت آنلاین ارائه می شود تا نیازهای دانش آموزان ما را برآورده کند، اکثر آنها متخصصان ارتباطات هستند. دانش آموزان ما کارهای شغلی و زندگی شخصی دارند - آنها تقاضای دسترسی به یک برنامه عالی فارغ التحصیلی را با روش تحویل انعطاف پذیر و راحت در دسترس می کنند.... [-]

آمریکا USA Online
June 2019
تمام وقت
پاره وقت
12 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Texas Tech University Worldwide eLearning

گواهینامه فارغ التحصیلی 15 ساعته در مدرسۀ معلم، مهارت های رهبری را در تصمیم گیری های مبتنی بر داده ها، رهبری آموزشی، ارتباطات و مشاوره ای برای معلمان که قصد انجام وظایف ر ... [+]

گواهینامه تحصیلات تکمیلی لیسانس معلم

گواهینامه فارغ التحصیلی 15 ساعته در مدرسۀ معلم، مهارت های رهبری را در تصمیم گیری های مبتنی بر داده ها، رهبری آموزشی، ارتباطات و مشاوره ای برای معلمان که قصد انجام وظایف رهبری معلمان را دارند، افزایش می دهد. گواهی می تواند قبل از پیوستن به برنامه کارشناسی ارشد یا بخشی از برنامه کارشناسی ارشد باشد.

شرایط پذیرشیک گواهی معلم داشته باشیدرکورد پیشرفت دانش آموزان نشان داده شده استمدرک کارشناسی... [-]
آمریکا USA Online
Texas Tech University Worldwide eLearning

کالج آموزش و پرورش دانشگاه تک تگزاس ارائه می دهد گواهی تحصیلات تکمیلی تجزیه و تحلیل کاربردی آنلاین که برای برآورده شدن نیازهای برنامه ریزی شده BCBA® طراحی شده است. این دو ... [+]

گواهینامه تحصیلات تکمیلی کاربردی

پذیرش دانشجویان جدید برای پاییز سال 2018 و بهار 2019

کالج آموزش و پرورش دانشگاه تک تگزاس ارائه می دهد گواهی تحصیلات تکمیلی تجزیه و تحلیل کاربردی آنلاین که برای برآورده شدن نیازهای برنامه ریزی شده BCBA® طراحی شده است. این دوره آموزشی به عنوان یک گواهینامه مستقل و یا به عنوان یک منطقه با تأکید بر استاد آنلاین آموزش در آموزش عالی در دسترس است.

بررسی اجمالی برنامه18 ساعت اعتباردوره آنلاین به پایان رسیدپیش نیاز: مدرک کارشناسیزمان تکمیل تقریبا یک سال است. دانش آموزان باید EDSP 5303 را قبل از انجام دوره های اضافی در دنباله تکمیل کنند. بیش از دو دوره در دنباله می تواند به طور همزمان گرفته شود.پس از پذیرش، دانش آموزان برای تکمیل ترتیب دوره، یک هم گروه اختصاص داده می شوند.فرآیند برنامه... [-]
آمریکا USA Online
Address
Texas Tech University 2500 Broadway
TX 79409 Lubbock, Texas, آمریکا
Address
USA Online, آمریکا