The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید


نیوهاوس مدرسه، مدرسه برتر جهان ارتباطات، ارائه شده است یک استاد آنلاین علوم در ارتباطات به دانش آموزان در همه جا.

تاریخچه نیوهاوس

SI نیوهاوس دانشکده ارتباطات عمومی در دانشگاه سیراکیوز مدت طولانی است که به عنوان یکی از مدارس برتر ارتباطات در کشور اعلام شده است. با ریشه های آن در روزنامه ها به تماس به 1930s، امروز نیوهاوس مدرسه ارائه می دهد برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد که دهانه زمینه ارتباطات - از تبلیغات به روزنامه نگاری به عکاسی به دیپلماسی عمومی.

1934 - مدرسه دانشگاه سیراکیوز روزنامه نگاری ارائه می دهد کلاس در روزنامه ها.

1934 - سیراکوس اولین دانشگاه به ارائه یک دوره رادیویی کالج های اعتباری است.

1947 - سیراکوس راه اندازی WAER، یکی از نخستین ایستگاه رادیویی دانشگاهی کشور است.

1964 - هدیه ای از ساموئل I. نیوهاوس را قادر می سازد ساخت نیوهاوس 1، ساختمان برنده جایزه است که در خانه از دانشکده روزنامه نگاری. این ساختمان توسط رئیس جمهور لیندون بی جانسون اختصاص یافته است.

1971 - مدرسه روزنامه نگاری ادغام با وزارت تلویزیون و رادیو برای ایجاد SI نیوهاوس دانشکده ارتباطات عمومی.

1974 - نیوهاوس 2، ساختمان دوم مدرسه، اختصاص داده شده است.

1984 - نیوهاوس جشن 50 سال از روزنامه نگاری.

1991 - نیوهاوس شبکه، ما جامعه آنلاین فارغ التحصیلان، ایجاد شده است.

2006 - آینه جوایز، که برتری در گزارش صنعت رسانه را تشخیص دهند، ایجاد می کند.

2014 - هدیه از املاک و دیک کلارک کمک می کند تا ایجاد استودیو نیوهاوس و مرکز نوآوری، شامل دیک کلارک استودیو و مرکز جری آلن برای رسانه نوآوری. امکانات جدید است غول رسانه ای اپرا وینفری اختصاص یافته است.

2014 - نیوهاوس درجه اول استاد آنلاین خود را، کارشناسی ارشد در ارتباطات، که در سال 2015 آغاز می شود کلاس را اعلام کرد.

اعتباربخشی و رتبه بندی

مدرسه نیوهاوس توسط انجمن آموزش روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی معتبر. نیوهاوس همواره به عنوان یکی از مدارس بالای ارتباطات در جهان قرار گرفت.

درباره ساموئل I. نیوهاوس

در سن 13، ساموئل I. نیوهاوس یک "پسر دفتر" برای یک وکیل در بایون، نیوجرسی بود. در 15، او بدهید دفتر وکیل و حسابدار بود. در 16 سالگی، او ناشر یک روزنامه کوچک روزانه وکیل در پرداخت بدهی به دست آورد بود. در 21، او صاحب نیمی از کاغذ بود و به حال خود تبدیل به یک وکیل. توسط سن 30 سالگی، او تنها صاحب جزیره استاتن پیشرفته و در راه خود را به تبدیل شدن به یک غول رسانه ای جهان بود.

در طول زندگی اش، نیوهاوس اختصاص داده شده به برنامه های رسانه ها و ارتباطات در سیراکوس باقی مانده است. او با حمایت از ایجاد یک استودیو در دانشگاه و کمک های مختلف از نیوهاوس و خانواده اش در طول سال برنامه ها و پیشرفت های به مدرسه و دانشگاه حمایت کرده اند.

نیوهاوس در سال 1979 و در سن 84 سالگی درگذشت. این شرکت را تأسیس کرد، پیشرفته انتشارات، همچنان به رشد و امروز صاحب روزنامه در 26 شهرستانها آمریکایی و همچنین رژه انتشارات، انتشارات Fairchild، شهر آمریکا مجلات کسب و کار، گلف خلاصه شرکت، نیوهاوس اخبار سرویس، دین سرویس خبری و شبکه های روشن خانه، که در خدمت 2.4 میلیون مشتریان سیستم کابل در فلوریدا، کالیفرنیا، میشیگان، ایندیانا و آلاباما است. این شرکت همچنین دارای پیشرفته اینترنت، که در عمل بیش از 100 وب سایت در خدمت نشریات چاپی و سیستم های کابل.

خانواده نیوهاوس همچنین دارای کوند نست که 20 چاپ و مارک های رسانه های دیجیتال از جمله جذبه، معماری خلاصه، بن Appetit، عروس، Condé ناست مسافر، جزئیات، Epicurious، زرق و برق، گلف خلاصه، GQ، خوش شانس، نیویورکر، خود، وگ نوجوان، غرور نمایشگاه، وگ، W و سیمی. خانواده نیز در شبکه اپرا، است که توسط کشف متعلق به سرمایه گذاری.

نیوهاوس یک میراث پایدار در مدرسه را ترک کرده است، و به نوبه خود، کارشناسی ارشد در برنامه ارتباطات.

مکان ها

سیراکوز

Address
Syracuse University
215 University Place

13244-2100 سیراکوز, نیویورک, آمریکا