University of Arizona

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University of Arizona (UA) محل بدون محدودیت است - جایی که آموزش، تحقیق، خدمات و نوآوری ادغام شده برای بهبود زندگی در آریزونا و فراتر از آن. ما نمی ترسیم سوالات بزرگتری بپرسیم تا پاسخ های بهتر دریافت کنیم.

University of Arizona ، که در سال 1885 تاسیس شده است، University of Arizona ایالتی فوق العاده زمین با دو دانشکده پزشکی، فارغ التحصیلان حرفه ای را که از طریق ابتکار 100 درصد درگیر شدن در دنیای واقعی آماده می کنند، تولید می کند. UA به عنوان یک رهبر جهانی شناخته شده است و همچنین رهبری در تحقیقات است که هر ساله در سرمایه گذاری های تحقیقاتی بیش از 606 میلیون دلار سرمایه گذاری می کند و 21st در میان همه دانشگاه های عمومی رتبه بندی می کند. UA در حال توسعه مرزهای بورس تحصیلی بین المللی و مشارکت های کارآفرینی است و عضو انجمن دانشگاه های آمریکا ، 62 دانشگاه و موسسه تحقیقاتی دولتی و خصوصی است. این کشور با تأثیر اقتصادی برآورد شده 8.3 میلیارد دلار در سال به نفع دولت است.

ما نوآوران و کشف هستیم.

تاسیس اولین دانشگاه آریزونا در وسط صحرای سونوران، یک حرکت جسورانه بود. اما بنیانگذاران ما بی باک بودند و ما هرگز این روح را از دست نداده ایم. تا امروز، ما انقلابی در زمینه علوم فضایی، اپتیک، علوم زیستی، پزشکی، هنر و علوم انسانی، کسب و کار، انتقال تکنولوژی و بسیاری دیگر. از آنجاییکه تاسیس شد، UA به بیش از 380 هکتار در مرکزی توسان، که یک زمینۀ پرورش گیاه برای کشف است، گسترش یافته است.

در جای دیگری در جهان می توانید یک آزمایشگاه نور آینه ای را در یک استادیوم فوتبال پیدا کنید؟ کل یک اکوسیستم تحت گنبد شیشه ای؟ چه کسی دیگر نمونه هایی از سیارک ها را آورد؟ فقط یک بار از دانشگاه ما دیدن کنید و به سرعت خواهید فهمید که چرا UA یک دانشگاه بر خلاف دیگران است.

کالج مهندسی هنگامی که University of Arizona در سال 1885 تاسیس شد تاسیس شد. برای بیش از 125 سال، فارغ التحصیلان دانشکدۀ مهندسی UA ، جهان، در واقع جهان، که در آن زندگی می کنیم، کشف، شکل گرفته و ساخته شده اند.

امروز فارغ التحصیلان کالج کارآفرینانی هستند که شرکت های با تکنولوژی بالا را توسعه می دهند، شغل ها را ایجاد می کنند و کیفیت زندگی ما را بهبود می بخشد. آموزش مهندسی، تحقیق را برای ساخت صنایع جدید و دانش برای کسانی که آنها را اجرا می کنند، فراهم می کند.

درباره کالج مهندسی

مهندسین به مردم کمک می کنند، و برنامه های مهندسی کالج مهندسی UA دارای وسعت فراوان و عواقب فراوانی هستند. در میان بسیاری از موارد، دانشجویان و استادان طراحی شبکیه چشم برای چشم های آسیب دیده، سیستم های تصفیه آب مقرون به صرفه برای کشورهای جهان سوم تحت تاثیر خشکسالی، روش های سازگار با محیط زیست، ماشین های هیبریدی و سیستم های انرژی خورشیدی، سنسورهای زیستی است که مردم را از زندگی بیرون می کشند خطر سرطان، سیستم های تصویربرداری نوری برای تشخیص سرطان، جمع آوری داده ها و پشتیبانی از سیستم های تصمیم گیری برای ارتش و ساختمان هایی است که می توانند از زلزله و دیگر حوادث مهم جلوگیری کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

The University of Arizona College of Engineering Online

آدرس 1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, آمریکا