University of Colorado Denver Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

زندگی شلوغ شما نباید مانع رسیدن به اهداف شما شود. هر کجا که شما در سفر آموزشی خود هستید، هر کجا که در جهان هستی، یک برنامه برای شما داشته باشیم. تحقیق در مورد درجه انعطاف پذیری و گزینه های صدور گواهینامه در سراسر سایت که در زندگی شما براساس شرایط شما و بر روی دستگاه شما انتخاب خواهد شد. و بهترین قسمت این است ... شما از همان دانشکده CU یاد می گیرید و همان مدرک CU را به عنوان همکلاسی های خود در محل تحصیل کسب می کنید، اما با انعطاف پذیری که شما نیاز دارید.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 درجه

این که آیا شما به دنبال پایان دادن به مدرک، اضافه کردن گواهی نامه برای پیشرفت در حرفه خود، و یا کسب مدرک پیشرفته - ما بیش از 50 ارائه به طور کامل آنلاین برنامه در دسترس است.

رتبه پنجم در کلرادو

راهنمایی برای مدارس آنلاین رتبه CU دنور پنجم در کلرادو در سال 2018 برای مقرون به صرفه، بر اساس آموزش و تحصیل، و قدرت دانشگاهی، در کل نمره امتحان استاندارد شده.

ما

تیم ناوبری ما در حین سفر CU خود از زبان آموزان خارج از دانشگاه پشتیبانی می کند. این تیم اختصاصی دانشجویان را با پشتیبانی آموزشی و خدمات حرفه ای متصل می کند.

برنامه خود را انتخاب کنید

برنامه های آنلاین CU Denver متفاوت است (و نوع عالی) این است که شما می توانید برنامه خود را انتخاب کنید.

نه فقط بین دانشگاه آنلاین و در پردیس (که باعث می شود CU دنور منحصر به فرد).

اما به جای آن، می توانید برنامه خود را برای تعادل مدرسه با تعهدات کار و خانواده انتخاب کنید. بدون نیاز به رها کردن:

  • کیفیت (همان دانشکده آنلاین آموزش می دهد که در محوطه دانشگاه تدریس می شود)
  • گزینه ها (450 دوره آنلاین و بیش از 20 درجه کاملا آنلاین)
  • موفقیت (دانش آموزانی که کلاس آنلاین را دریافت می کنند 1.5 برابر بیشتر از فارغ التحصیل شدن هستند)
  • اعتبار (شما در کلاس های آنلاین، در محوطه دانشگاه و یا هر دو، شما همان مدرک CU دریافت می کنید)

با در نظر گرفتن دوره های آنلاین خود را در کلرادو و یا در سراسر جهان، شما می توانید دانش و مهارت های مربوطه مورد نیاز خود را دریافت، در حالی که نگه داشتن برنامه شما می خواهید نگه دارید.

پایان دوره خود را آنلاین

اگر حداقل یک دوره را در یک کالج یا نهاد چهار ساله گرفته اید، واجد شرایط هستید که به عنوان یک دانشجو انتقال انتقال دهید. با بسیاری از برنامه های آنلاین در دسترس، شما مطمئن شوید که پیدا کردن یکی که به شما کمک می کند تا تغییر یا پیشرفت حرفه شما. دانشجویان انتقال مجبورند برای ارسال رونویسی از موسسات قبلی و تکمیل درخواست آنلاین آن را ارسال کنند.

شما می توانید در مورد فرآیند انتقال اعتبار بیشتر بیاموزید، با مشاور مشاوره پذیرش صحبت کنید، یا در مورد شرایط پذیرش از دفتر پذیرش ما یاد بگیرید. علاوه بر این، شما می توانید برای یک حساب انتقال انتقال رایگان ثبت نام کنید تا بدانید که چگونه اعتبارات شما انتقال خواهد یافت. توجه: فقط اداره پذیرش می تواند ارزیابی رسمی انتقال را ارائه دهد.

مکان ها

دنور

Address
Larimer Street,1201
80204 دنور, کلرادو, آمریکا

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها