توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Mizzou

دانشگاه میسوری در سال 1839 در کلمبیا به عنوان اولین دانشگاه عمومی در غرب رودخانه می سی سی پی تاسیس شد. امروز، با ثبت بیش از 30،000 دانش آموز، 13،000 کارمند تمام وقت و 317،000 فارغ التحصیل، Mizzou سرمایه گذاری مهم برای دولت و ملت است.

111522_pexels-photo-937481.jpeg

دانشجویان MU نماینده هر ایالت میسوری، همه 50 ایالت و 100 کشور هستند. بر اساس کیفیت آموزش، تحقیق و بورس تحصیلی، MU یکی از تنها 60 دانشگاه دولتی و خصوصی خصوصی است که برای عضویت در انجمن معتبر دانشگاه های آمریکا دعوت شده است. عضویت در AAU به Mizzou کمک می کند تا منابع مالی خارجی را جذب کند و اعضای هیات علمی و دانشجویان را استخدام کند.

بزرگترین و جامع ترین دانشگاه ایالتی، Mizzou دارای بیش از 300 درجه برنامه - از جمله بیش از 90 گزینه آنلاین - از طریق 19 کالج و مدارس و یکی از تنها شش دانشگاه دولتی در سراسر کشور است که می تواند یک مدرسه پزشکی، کالج دامپزشکی و یک دانشکده حقوق در همان دانشگاه.

دانشکده ملی برجسته دانشگاه در سالن کشف می کند، هر سال بیش از 1600 کتاب و مقالات علمی را منتشر می کند و سالانه 248 میلیون دلار در زمینه تحقیقات علمی صرف می کند؛ آنها حدود 70 درصد از روزهای تحقیقاتی را که به دانشگاه های عمومی دولتی رسیده اند، حساب می کنند.

دانش آموزان میزو در 4/2 سال به طور متوسط فارغ التحصیل می شوند. بیش از 40 درصد از رکورد 9،150 درجه در سال گذشته در زمینه علوم، فن آوری، مهندسی، ریاضیات و علوم پزشکی بود. در میان دانشگاه های دولتی میسوری، MU 27 درصد مدرک لیسانس، 23 درصد مدرک کارشناسی ارشد و 62 درصد از مدرک دکترا را دریافت می کند.

برنامه های تحصیلات تکمیلی، مدارس حرفه ای و کشف دانش جدید از طریق پژوهش، ارزش افزوده بی نظیر را به درجه MU اضافه می کنند. دانش آموزان از یادگیری دستاورد بهره مند می شوند در حالیکه سالانه بیش از 250،000 ساعت خدمات عمومی را در بر می گیرند، شرکت در پژوهش های کارشناسی و با استفاده از برنامه بزرگترین برنامه آموزشی خارج از کشور میسوری.

طرفداران در سراسر جهان با ایجاد هدایای خصوصی برای کمک هزینه تحصیلی، برنامه های آموزشی، امکانات و تحقیقات در حال تغییر در سرمایه گذاری در MU سرمایه گذاری می کنند. صدها نفر در 1.3 میلیارد دلار دانشگاه Mizzou شرکت دارند: زمان ما برای رهبری کمپین برای تأمین منابع برای آینده MU، پشتیبانی از مراکز تحلیلی امضا و موسسات، و سوخت رنسانس دانشگاه.

دانشگاه باغ گیاه شناسی که دارای مجتمع اصلی 1،262 هکتار از دانشگاه MU است، دارای بیش از 42،000 گیاه و درختان در مجموعه های مختلف مجموعه های موضوعی و ویژه است. بسیاری از ساختمان های دانشگاهی در مجله ملی مکان های تاریخی ثبت شده اند.

شهروندان در سراسر ایالت با مشارکت در برنامه های توسعه در هر شهرستان با متخصصین MU Health Care مشغول به همکاری با Mizzou هستند، در مسابقات دولتی در مراکز MU رقابت می کنند و در تیم های میسوری در مسابقات ورزشی شرکت می کنند. یکی از اعضای کنفرانس جنوب شرقی، برنامه ورزشی ورزشی NCAA Mizzou دارای 20 ورزش است، بسیاری از آنها در 25 کشور برتر قرار دارند.

دانشکده امور خارجه هری س. ترمان

"مدرسه ترومن مانند یک خانواده گسترده است که شامل افرادی می شود که دانش، مهارت ها، تجربیات و بینش های فراوانی را به ارمغان می آورند که تاثیرات عمده ای بر جوامع محلی و جهانی ما خواهد داشت. این افتخار برای به اشتراک گذاشتن و یادگیری از ، اعضای هیات علمی / کارکنان و دانشجویان به طور یکسان در این خانه دور از خانه "

- جیمی کراکت، دانشجوی کارشناسی ارشد میانفرهنگی

"هنگامی که تجربه خود را با مدرسه ترامن آغاز کردم، بلافاصله متوجه شدم که چگونه کلاس درس، تئوری و عملی را به گونه ای ترکیب کرد که حسن نیت برای خدمات عمومی حرفه ای را به وجود آورد. همانطور که من به نیمه نهایی این برنامه رسیدم، احساس خوبی دارم مجهز به ترجمه مهارت های من از طریق کلاس های من و تحقیق در محیط حرفه ای به دست آورد. "

-Sam Bezjak، دانشجوی سال دوم MPA

"من تعجب می کنم که چگونه مدرسه ترومن به طور یکپارچه کارهای حرفه ای، توسعه حرفه ای، شبکه ها و مسیر شغلی را به طور یکپارچه ادغام می کند؛ در عین حال ما را به یک محیط چالش انگیز، حمایتی و بسیار فرهنگ متفاوت تبدیل می کند."

-Adity Nur، دانشجوی سال اول MPA

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

University of Missouri Truman School of Public Affairs

مدرک کارشناسی ارشد در امور عمومی از MU می تواند به شما در بهبود وضعیت حرفه ای شما در خدمات دولتی یا غیرانتفاعی کمک کند. اگر شما اعتقاد دارید که مشارکت مثبت در بخش عمومی، ... [+]

کارشناسی ارشد امور عمومی

مدرک کارشناسی ارشد در امور عمومی از MU می تواند به شما در بهبود وضعیت حرفه ای شما در خدمات دولتی یا غیرانتفاعی کمک کند. اگر شما اعتقاد دارید که مشارکت مثبت در بخش عمومی، بخش خصوصی و غیر انتفاعی بهترین راه برای خدمت به جامعه است، این ممکن است درجه ای برای شما باشد.

دانشگاه میسوری برای بیش از 50 سال خدمات آموزشی عمومی ارائه داده است. دانشکده روابط عمومی هری سیتی ترومن که در سال 2001 تاسیس شد، دارای 14 TSPA، 26 عضو وابسته و 8 اعضای هیات علمی است و بخشی از کالج هنر و علوم دانشگاه است.... [-]

آمریکا Columbia
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
9 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی فارغ التحصیلی

University of Missouri Truman School of Public Affairs

این گواهی فارغ التحصیل دانش آموزان را با ابزارهای مدیریتی، اعتماد و تحلیلی لازم برای رهبری سازمان های غیر انتفاعی پیچیده و کمک به آنها در خدمت منافع جامعه خود فراهم می کن ... [+]

گواهی تحصیلات تکمیلی: مدیریت غیر انتفاعی

سازمان های موفق سازمان های غیر انتفاعی امروزه به توانایی آنها برای رقابت مؤثر برای منابع، درک نیازها و اولویت های جامعه و ارائه خدمات مناسب در بودجه بستگی دارند.

این گواهی فارغ التحصیل دانش آموزان را با ابزارهای مدیریتی، اعتماد و تحلیلی لازم برای رهبری سازمان های غیر انتفاعی پیچیده و کمک به آنها در خدمت منافع جامعه خود فراهم می کند.

این گواهینامه فارغ التحصیل 12 ساعته مهارت های اداری را برای نقش اخلاقی، رهبری موثر و نقش مدیریت در بخش غیر انتفاعی فراهم می کند.... [-]

آمریکا Columbia
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Missouri Truman School of Public Affairs

گواهی فارغ التحصیلی آنلاین در مدیریت عمومی از MU به شما کمک می کند تا مهارت های اداری و مدیریتی خود را بهبود بخشید. اگر می خواهید تغییر سیاست را تغییر دهید و شفافیت و انص ... [+]

گواهی تحصیلات تکمیلی: مدیریت دولتی

گواهی فارغ التحصیلی آنلاین در مدیریت عمومی از MU به شما کمک می کند تا مهارت های اداری و مدیریتی خود را بهبود بخشید. اگر می خواهید تغییر سیاست را تغییر دهید و شفافیت و انصاف در خدمات عمومی را ارتقا دهید، ممکن است این گواهی برای شما باشد.

این 12 ساعت گواهینامه تحصیلات تکمیلی مهارت های اداری را برای نقش اخلاقی، رهبری موثر و نقش مدیریت در خدمات عمومی فراهم می کند.... [-]

آمریکا Columbia
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی