University of New Haven Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه نیو Haven در محوطه ییل در سال 1920 تاسیس شده است، یک دانشگاه خصوصی خصوصی است که در ساحل جنوب نیوانگلند واقع شده است. این جامعه متنوع و پر جنب و جوش بیش از 6.800 دانش آموز است که در سراسر کشور و در سراسر جهان در سراسر جهان به تحصیل پرداخته است.

موفقیت در اینجا آغاز می شود

در پنج کالج خود، دانش آموزان خود را در آموزش و پرورش متمرکز و حرفه ای در سراسر هنر و علوم لیبرال، هنرهای زیبا، کسب و کار، مهندسی، امنیت عمومی، و خدمات عمومی غوطه ور است. ما بیش از 100 برنامه آکادمیک را ارائه می دهیم که همه در تعهد بلند مدت در زمینه یادگیری مشترک، میان رشته ای و مبتنی بر پروژه پایه ریزی شده اند.

در اینجا، تجربه یادگیری هر دو شخصی و عملی است، هدایت یک استاد برجسته که به شدت در مورد موفقیت دانش آموزان فردی مراقبت می کند. اعضای هیئت علمی به عنوان رهبران در زمینه های خود، الهام بخش و شناخت لازم را برای دانش آموزان برای تحقق بخشیدن به توانایی های خود و موفقیت در آنچه که انتخاب می کنند انجام می دهند.

ما آن را فلسفه اول دانش آموزانمان می نامیم

تخصص و تخصص دانشکده

از استادانی که به رشد رشد شخصی و رشد حرفه ای خود کمک می کنند یاد بگیرید. این تعهد بی قید و شرط به موفقیت شخصی و حرفه ای هر دانش آموز تقریبا یک قرن هدایت شده است.

آموزش پایه ای

آموزش اثبات شده و هدفمند که از طریق دوره های حرفه ای متمرکز دوره های آموزشی، دانشجویان را با مهارت ها، دانش و تجربه های حیاتی برای حرفه های معنی دار و زندگی مولد موثر می سازد.

برنامه درسی بین رشته ای

یک برنامه درسی که اکتشاف بین رشته ای را تشویق می کند، آموزش دانش آموزانی را که در یک جامعه جهانی موفقیت می بخشد، تضمین می کنند که شما آماده هستید تا جهان را درک کنید و حرکت کنید.

فرصت های تحصیلی و هماهنگی بدون محدودیت

طیف گسترده ای از فرصت های یادگیری در پنج کالج، خارج از کلاس و در جامعه، شما را قادر به دنبال اشتیاق شما - و یا کشف یک جدید است.

جامعه مجتمع پر جنب و جوش

جامعه مجازی پر جنب و جوش - که اندازه مناسب است - به اندازه کافی کوچک به نظر می رسد شخصی و قابل کنترل است، اما به اندازه کافی بزرگ برای ارائه دانش آموزان مجموعه گسترده ای از فرصت های علمی، مسکونی، ورزشی و رهبری.

رهبران و دست اندرکاران

موفقیت موفقیت آمیز پس از فارغ التحصیلی، که توسط یک شبکه فارغ التحصیلان مشغول به کار بیش از 57،000 در تمام صنایع ادامه دارد. بیش از 91 درصد از فارغ التحصیلان یک ساله کار می کنند و یا فارغ التحصیل می شوند و 96 درصد آنها در شش سال پس از فارغ التحصیلی خود موفق می شوند.

بیانیه مأموریت

دانشگاه نیوهیون یک دانشگاه جامع محور محور است که تاکید بر برتری در هنرهای لیبرال و آموزش حرفه ای است. ماموریت ما این است که دانشجویان خود را آماده کنیم تا با ارائه آموزش های با کیفیت بالا از طریق یادگیری مبتنی بر تجربه، همکاری و کشف مبتنی بر زندگی هدفمند و پر تحرک در یک جامعه جهانی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد آنلاین در مدیریت اضطراری

Online تمام وقت پاره وقت 1 - 2  January 2019 آمریکا West Haven + {تعداد} بیشتر

ما 100٪ آنلاین کارشناسی ارشد در مدیریت اضطراری دومین چنین برنامه ای بود که در نیو انگلند ارائه شد و بر آمادگی، تهدید، پاسخ، و بازیابی فاجعه تمرکز می کرد. علاوه بر این، این برنامه دوره هایی را برای اثرات اجتماعی بلایای مختلف، نقش مدیر اورژانسی در بلایای طبیعی و آمادگی بلایا در بخش های عمومی و خصوصی ارائه می دهد. [+]

فیس بوک ما را بررسی کن!گام بعدی خود را، بدون حتی در خارج از مرحله

برنامه مدیریت اضطراری ما دومین چنین برنامه ای بود که در نیوانگلند ارائه می شد و بر آمادگی، تهدید، پاسخ و بهبودی فاجعه تمرکز دارد. علاوه بر این، این برنامه دوره های آموزشی در مورد اثرات اجتماعی انواع مختلف فاجعه، نقش مدیر اورژانسی در بلایای طبیعی و آمادگی بلایا در بخش های عمومی و خصوصی را ارائه می دهد.

یک رهبر تبدیل شوید یادگیری برای مدیریت آمادگی بلایا، کاهش، پاسخ و بازیابی با اصول مبتنی بر تحقیق.100٪ آنلاین. کلاسها به طور کامل براساس برنامه شماست و هر یک از آنها فقط 6 تا 7/7 هفته طول می کشد.یک دوره در هر دوره. برای حداکثر تعادل کار و زندگی فقط یک دوره لازم است.دانشگاه نیوهیون رهبر شناخته شده در این زمینه است، و مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه نیوهیون رزومه خود را تقویت می کند. برنامه دانشگاهی نیوهیون نیز یکی از معدود مدارک است که به طور کامل با دستورالعمل FEMA هماهنگ است.طراحی یک طرح واکنش اضطراری شما به عنوان بخشی از مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه نیوهیون، برای سازمان ها و نهادهای دولتی خود، طرح واکنش اضطراری خود را ایجاد خواهید کرد.طبق آمار دفتر آمار کارگری (BLS)، حوزه مدیریت اورژانسی یکی از سریعترین زمینه های رشد حرفه ای است. مدیران اجرایی اورژانسی / مشاغل تخصصی پیش بینی می شود که سریعترین رشد را داشته باشند، در حالی که انتظار می رود 22٪ افزایش از سال 2008-2018 انتظار می رود. درآمد متوسط ​​سالانه برای مدیران اورژانسی 59،770 دلار در... [-]

کارشناسی ارشد آنلاین در مهندسی محیط زیست

Online تمام وقت پاره وقت 1 - 2  January 2019 آمریکا West Haven + {تعداد} بیشتر

در حال حاضر بر اساس سنت غنی شناخته شده در کارشناسی ارشد علوم مهندسی محیط زیست، ما اکنون یک مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست 30 ساله هیجان انگیز ارائه می کنیم که می تواند به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل شود. برنامه آنلاین ما شامل یک برنامه آموزشی متعادل و همان کلاس است که در سطح دانشگاهی به عنوان برنامه دانشگاهی با روش های جدید تحویل آموزش که محیط آموزشی کامل برای افراد با برنامه های مشغول ایجاد می کند. محیط آموزشی آنلاین به طور کامل پشتیبانی می کند، جایی که دانش آموزان با اعضای هیئت علمی و همکلاسی ها در سراسر کشور و جهان همکاری می کنند، احساس سنتی کلاس درس را در سراسر جهان ارائه می دهد. [+]

فیس بوک ما را بررسی کن!دانشگاه نیوهیون: پیشروی در مهندسی محیط زیست

در حال حاضر بر اساس سنت غنی شناخته شده در کارشناسی ارشد علوم مهندسی محیط زیست، ما اکنون یک مدرک کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست 30 ساله هیجان انگیز ارائه می کنیم که می تواند به طور کامل به صورت آنلاین تکمیل شود. برنامه آنلاین ما شامل یک برنامه آموزشی متعادل و همان کلاس است که در سطح دانشگاهی به عنوان برنامه دانشگاهی با روش های جدید تحویل آموزش که محیط آموزشی کامل برای افراد با برنامه های مشغول ایجاد می کند. محیط آموزشی آنلاین به طور کامل پشتیبانی می کند، جایی که دانش آموزان با اعضای هیئت علمی و همکلاسی ها در سراسر کشور و جهان همکاری می کنند، احساس سنتی کلاس درس را در سراسر جهان ارائه می دهد.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد آنلاین در تحقیقات

Online تمام وقت پاره وقت 1 - 2  January 2019 آمریکا West Haven + {تعداد} بیشتر

در دانشگاه نیوهیون، ما می دانیم که چه چیزی برای موفقیت لازم است، و ما بسیار هیجان زده می شویم که به طور کامل آنلاین از استاد علوم در تحقیقات، درجه اول از نوع خود در ملت است. [+]

فیس بوک ما را بررسی کن!دانشگاه نیوهیون: رهبری راه تحقیقات

در دانشگاه نیوهیون، ما می دانیم که چه چیزی برای موفقیت لازم است، و ما بسیار هیجان زده هستیم تا شما را به طور کامل آنلاین Master of Science در تحقیقات، اولین درجه از نوع خود را در کشور ارائه دهد. با 100 درصد مدرک کارشناسی ارشد آنلاین ما، شما قادر خواهید بود درک خود را از زمینه تحقیقات در حالی که همچنین دنبال تمرکز تخصص در:

تحقیقات جناییتحقیقات مالی جناییتحقیقات قضایی دیجیتالی... [-]

تماس

آدرس 300 Boston Post Road, West Haven, CT
06516 West Haven, Connecticut, آمریکا