توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

موفقیت در اینجا آغاز می شود

در کالج ها و مدارس ما دانشجویان خود را در یک تحصیلات متمرکز و حرفه ای در سراسر هنر و علوم لیبرال، هنرهای زیبا، کسب و کار، مهندسی، مراقبت های بهداشتی، امنیت عمومی و خدمات عمومی غوطه ور می کنند. ما بیش از 100 برنامه دانشگاهی را ارائه می دهیم که همه در یک تعهد بلند مدت به یادگیری مشترک، میان رشته ای و مبتنی بر پروژه مبتنی است.

112670_3.jpg

در اینجا، تجربه یادگیری هر دو شخصی و عملی است، هدایت یک استاد برجسته که به شدت در مورد موفقیت دانش آموزان فردی مراقبت می کند. اعضای هیئت علمی به عنوان رهبران در زمینه های خود، الهام بخش و شناخت لازم را برای دانش آموزان برای تحقق بخشیدن به توانایی های خود و موفقیت در آنچه که انتخاب می کنند انجام می دهند.

ما آن را فلسفه اول دانش آموزانمان می نامیم

  • تخصص و تخصص دانشکده

از استادانی که به رشد رشد شخصی و رشد حرفه ای خود کمک می کنند یاد بگیرید. این تعهد بی قید و شرط به موفقیت شخصی و حرفه ای هر دانش آموز تقریبا یک قرن هدایت شده است.

  • آموزش پایه ای

آموزش اثبات شده و هدفمند که از طریق دوره های تمرینی حرفه ای متمرکز است، دانش آموزان را با مهارت های حیاتی، دانش و تجربه ضروری برای حرفه های معنی دار و زندگی مولد است.

  • برنامه درسی بین رشته ای

یک برنامه درسی که اکتشاف بین رشته ای را تشویق می کند، آموزش دانش آموزانی را که در یک جامعه جهانی موفقیت می بخشد، تضمین می کنند که شما آماده هستید تا جهان را درک کنید و حرکت کنید.

112671_2.jpg

  • فرصت های تحصیلی و هماهنگی بدون محدودیت

طیف گسترده ای از فرصت های یادگیری در دانشکده ها و مدارس ما ، خارج از کلاس و در جامعه ، شما را قادر می سازد اشتیاق خود را دنبال کنید - یا یک مورد جدید را کشف کنید.

  • جامعه مجتمع پر جنب و جوش

جامعه مجازی پر جنب و جوش - که اندازه مناسب است - به اندازه کافی کوچک به نظر می رسد شخصی و قابل کنترل است، اما به اندازه کافی بزرگ برای ارائه دانش آموزان مجموعه گسترده ای از فرصت های علمی، مسکونی، ورزشی و رهبری.

  • رهبران و دست اندرکاران

موفقیت موفقیت آمیز پس از فارغ التحصیلی، که توسط یک شبکه فارغ التحصیلان مشغول به کار بیش از 57،000 در تمام صنایع ادامه دارد. بیش از 91 درصد از فارغ التحصیلان یک ساله کار می کنند و یا فارغ التحصیل می شوند و 96 درصد آنها در شش سال پس از فارغ التحصیلی خود موفق می شوند.

112672_6.jpg

بیانیه مأموریت

University of New Haven یک دانشگاه جامع دانشجویی محور است و تاکید بر برتری در هنرهای لیبرال و آموزش حرفه ای است. ماموریت ما این است که دانش آموزان خود را آماده کنیم تا با ارائه آموزش های با کیفیت بالا از طریق یادگیری مبتنی بر تجربه، همکاری و کشف مبتنی بر زندگی هدفمند و پر تحرک در یک جامعه جهانی.

112669_1.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

University of New Haven

University of New Haven یک برنامه کارشناسی ارشد 30 اعتبار در رشته مهندسی محیط زیست ارائه می دهد که تئوری کاملاً یکپارچه را با برنامه کاربردی فراهم می کند که به فارغ التحص ... [+]

University of New Haven یک برنامه کارشناسی ارشد 30 اعتبار در رشته مهندسی محیط زیست ارائه می دهد که تئوری کاملاً یکپارچه را با برنامه کاربردی فراهم می کند که به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا نه تنها تولید کننده بلکه رهبر در صنعت انتخابی خود باشند.

جهان در حال تغییر ما

با برگزاری دوره های چالش برانگیز و حرفه ای محور در تنظیمات کلاس ، دانش آموزان به سرعت مهارت های لازم برای تهیه راه حل های پیشگامانه برای مشکلات پیچیده محیط زیست را از طریق مطالعه میان رشته ای در مورد مسائل مربوط به حفاظت از محیط زیست ، کیفیت آب و تصفیه ، تصفیه فاضلاب ، مدیریت پسماندهای جامد ، اصلاح سایت و اقدامات کنترل انتشار.... [-]

آمریکا 300
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, کانکتیکات, آمریکا