University of Southern California

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه ما براساس وعده ساخته شده است: تحقیقات فکری دقیق و فرصت جهانی بی سابقه می تواند یک محیط بی نظیر ایجاد کند. مارشال در قلب لس آنجلس - یکی از بزرگترین و پویای ترین و پر جنب و جوش جهان - و در دروازه به سمت اقیانوس آرام واقع شده است، مارشال چشم انداز بی نظیر در کسب و کار قرن 21st ارائه می دهد.

ما موقعیت برجسته ای را در خط مقدم نوآوری در آموزش و پرورش در کسب و کار اشغال می کنیم، که منجر به یک برنامه درسی می شود که وابستگی متقابل بین آموزش های علمی و تجربه درمانی را به رسمیت می شناسد. در مارشال ، دانش آموزان یادگیری خود را می آموزند، درس هایی را از کلاس درس و دنیای واقعی می گیرند تا دانش مورد استفاده را بدست آورند که به آنها در طول حرفه حرفه ای متخصص کمک خواهد کرد.

مارشال در سال 1920 به عنوان کالج بازرگانی و مدیریت بازرگانی ایالات متحده آمریکا تاسیس شد . امروز ما از دانش آموزانمان می خواهیم که ایده های خانواده تروجان USC را به تصویر بکشند تا به واسطه هسته ی معتبر، دانشمند، مهارتمند، شجاع و بلند پروازانه در هسته ی شبکه ی فارغ التحصیلان USC افسانه ای قرار گیرند .

ما یک مرکز جهانی برای تفکر کارآفرینی، جذب محققان و متخصصان متعهد به پرداختن به روزافزون ترین مشکلات روز در کسب و کار است. ما همچنین به تحقیقات بین رشته ای می رویم - از نقطه نظر ما در یکی از برجسته ترین دانشگاه های تحقیقاتی کشور، افزایش درک نقش کسب و کار در شکل دادن به جوامع مدرن است.

همانطور که ما به سده هفدهم تاسیس مدرسه ما نزدیک می شویم، USC مارشال در یک مکان منحصر به فرد است - قادر به طور همزمان برای تفکر و حفظ سنت های ما، در حالی که درک چالش های آینده هیجان انگیز و تحول. من شما را تشویق می کنم که در جامعه ما شرکت کنید با هم، ما می توانیم به ایجاد یک نهاد عالی برای چیزی که حتی بیشتر قابل توجه است.

یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی

University of Southern California یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان است. موسسه لنگر در لس آنجلس، یک مرکز جهانی برای هنر، فن آوری و تجارت بین المللی، ارائه برنامه های آموزشی متنوع ایالات متحده آمریکا فرصت های فراوانی را برای مطالعه بین رشته ای و همکاری با محققان برجسته در محیط های پیشرفته یادگیری فراهم می کند.

در رتبه بندی جامع جدید، وال استریت ژورنال و تایمز تحصیلات عالی رتبه دهکده یورو را در میان 1،061 دانشگاه عمومی و خصوصی رتبه بندی کرده اند . نمایندگی کالیفرنیا، تنها USC، استنفورد و کالتچ در 25 سالگی حضور دارند و در میان 150 کالج و دانشگاه در غرب آمریکا، USC رتبه سوم را دارد. در تنوع دانشجویان و دانشکده ها، USC برای دومین بار با کلمبیا در میان 25 دانشگاه برتر رتبه بندی می شود.

استاد برجسته USC از 4،000 دانشمند نوآور، محقق، معلمان و مربیان شامل پنج برنده جایزه نوبل و ده ها تن از دریافت کنندگان افتخارات ملی معتبر از جمله جایزه MacArthur "Genius"، جایزه Guggenheim، مدال ملی هنر، مدال ملی علوم انسانی، مدال ملی علوم، مدال ملی تکنولوژی و نوآوری و جایزه پولیتزر.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس

University of Southern California Marshall School of Business Online MBA Program

آدرس 3670 Trousdale Pkwy
CA 90089 Los Angeles, California, آمریکا