توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت در دانشگاه مد اینجا را کلیک کنید

طراحی مد را بصورت آنلاین از متخصصان بیاموزید
 • اولین و بزرگترین کتابخانه طراحی آنلاین مد و کتابخانه کسب و کار در جهان
 • درسی که توسط اساتید کالج مد تدریس می شود
 • اشتراک و لذت بردن از دسترسی نامحدود به بیش از 500 درس ویدیویی آموزش کلیه جنبه های طراحی مد
 • برای مرور از پیش نمایش های موجود برای همه دروس ، به وب سایت دانشگاه مد به آدرس UniversityofFashion.com مراجعه کرده و بسیاری از ویژگی های ویژه موجود در سایت را مشاهده کنید
چگونه کار می کند

ما با عضویت کار می کنیم. هنگامی که در دانشگاه مد مشترک می شوید ، به طور فوری تقاضا می کنید به همه 500 درس ما در 13 رشته مختلف مد دسترسی پیدا کنید. شما می توانید آنها را در هر زمان و از هر کجا تماشا کنید. بیشتر مدارس در هر دوره شهریه جداگانه را پرداخت می کنند. این هزینه ها می تواند قبل از فارغ التحصیلی به چندین هزار دلار برسد. علاوه بر این ، شما باید طی چندین سال به صورت فیزیکی به کلاس های مدرسه بروید تا یاد بگیرید که چه چیزی را باید بدانید. اما ، با دانشگاه مد ، تنها با 189 دلار ، می توانید از یک سال دسترسی کامل به کلیه دوره های ما (بیش از 500) لذت ببرید و بتوانید طراحی مد را از هر مکانی به همان سرعت یا هرچه آهسته تر بخواهید.

دروس تولید حرفه ای

کتابخانه دانشگاه مد شامل صدها درس است که نشان دهنده همه جنبه های کسب و کار و طراحی مد ، به عنوان مثال draping ، ساخت الگوی ، هنر مد ، توسعه محصول ، CAD ، خیاطی ، تجارت مد ، گره ، سخنرانی و موارد دیگر است. دروس ما توسط مبتدی ، متوسط و پیشرفته برگزار می شود تا هم دانش آموزان مقدماتی مد را آموزش دهند و هم طراحان با تجربه و حرفه ای مد و فاضلاب خانگی که به دنبال گسترش مهارت های خود هستند.

آموخته شده توسط حرفه ای ها ، هرگز آماتور

دروس ما منحصرا توسط اساتید کالج مد و متخصصان صنعت مد تدریس می شود.

آسان برای دنبال کردن درس

دروس ویدیویی ما نحوه انجام همه کارها را بصورت مرحله به مرحله توضیح می دهد. برخی از فیلم های ما کوتاه هستند ، مثلاً 10 دقیقه یا بیشتر. اما ، دیگران ساعتی و نیم می دوند. بیشتر دروس ما به طور متوسط 30-40 دقیقه طول می کشد.

از ما بخواهید

اگر در حین تماشای دروس ما سؤال دارید یا در هنگام کار در یکی از پروژه های ما با مشکل روبرو هستید ، کافیست ما را بنویسید! وب سایت ما یک فرم تماس ساده ارائه می دهد. تقریباً همیشه در تعطیلات 24 ساعته ، حتی در آخر هفته ، به سؤالات دانشجویانمان پاسخ می دهیم.

ابزار و لوازم

تمام دروس ما با لیستی از لوازم و ابزارهایی که برای ایجاد پروژه برجسته آن درس نیاز دارید ، آمده است. اگر با یک ابزار مورد نیاز ناآشنا هستید یا مقداری یا تمام وسایل مورد نیاز خود را ندارید ، ما صفحه ابزار طراحی مد را ارائه می دهیم که توضیح می دهد هر ابزاری چه چیزی به نظر می رسد و چه کاری انجام می دهد ، و این روش های مختلفی را برای خرید آنچه ارائه می دهد ارائه می دهد. تو نیاز داری.

تظاهرات واضح و قابل مشاهده

دروس ما به صورت حرفه ای در یک استودیوی بزرگ و پر نور با استفاده از فیلمبرداران حرفه ای و تکنسین های صدا تولید می شود که دارای دوربین با کیفیت بالا ، تجهیزات روشنایی و ضبط هستند. تمام درسهای ما از دید طراح آموخته می شود ، یعنی خودتان به کار خود نگاه کنید. این یک روش بسیار بهتر برای یادگیری از تماشای تظاهرات در مقابل شماست ، جایی که فقط می توانید ببینید معلم از منظر عقب یا "تلنگر" چه کاری انجام می دهد.

زیرنویس ها و متن های بسته

تمام دروس گام به گام ما شامل یک متن کامل است تا بتوانید دقیقاً آنچه را که مربی در این درس گفته است بخوانید. تمام ویدیوهای ما همچنین شامل زیرنویس های اختیاری بسته برای درک بیشتر آنها هستند.

کیفیت عالی صوتی

تمام دروس ما با یک آهنگ صوتی جداگانه تنظیم شده است که دقیقاً مطابق با اقدامات یک معلم روی صفحه است. همیشه می توانید تک تک مراحل دانشگاه درس را بشنوید و درک کنید. مکث های طولانی و کسل کننده ای نیست. خطایی نیست بدون انجام کارها

بسیاری از منابع مد مفید

بسیاری از دروس ما با پرونده های مفید و بارگیری همراه هستند تا به شما در درک بهتر مفاهیم کلیدی ، محاسبات اندازه گیری روی حیله و یا سفارشی کردن پروژه خود برای مدل های با اندازه های مختلف کمک کنند.

بسیاری از مشترکین ما در حال حاضر در یک مدرسه مد ثبت نام می کنند

ما حامی بزرگ مدارس مد هستیم. اگر تا به حال یک کلاس کلیدی را از دست داده اید ، می دانید که بازسازی این تظاهرات ، حتی وقتی یادداشت های یک دوست را قرض می دهید ، تقریباً غیرممکن است. کلمات نوشته شده به سادگی نمی توانند تمام حرکات جسمی پیچیده ای را که توسط یک مربی در هنگام ساختن یک پوشاک استفاده می شود ، توصیف کنند. اما ، دانشگاه مد واقعاً می تواند به شما کمک کند! ما احتمالاً درسی داریم که دقیقاً آنچه را که استاد شما در کلاس نشان داده است نشان دهد.

مشترکین ما توانایی بازی مجدد دروس ما را بارها و بارها تماشا می کنند ، تماشا می کنند که مربی چه کاری انجام می دهد و سپس با انجام همان مراحل ، خودشان ، با استفاده از پارچه ها و ابزارهای خاص خود ، بازی می کنند. دانش آموزان جدی ما تکرار می کنند آنچه مربی در یکی از دروس ما چندین بار انجام داده است تا زمانی که آنها واقعاً بر مهارت آموخته شده تسلط داشته باشند. این می تواند تفاوت بین دریافت A یا C در پایان مدت باشد. هزاران دانش آموز از بهترین مدارس مد دنیا برای تکمیل آموزش رسمی مد و کمک به آنها در انجام تکالیف و پروژه های خاص ، درس های ما را مشاهده کرده اند.

گواهینامه ها و مدارک تحصیلی

ما گواهی نامه یا مدرک رسمی نمی دهیم. بسیاری از دانش آموزان ما در حال کار و یا تمام وقت در یک مدرسه مد شرکت می کنند. بسیاری از دانشجویان ما در دانشگاه مد مشترک هستند تا بعداً بتوانند برای خودشان در حرفه طراحی خود کار کنند. سایر دانشجویان دانشگاه مد نیز خیلی دور از یک مدرسه مد خوب زندگی می کنند تا بتوانند در آن حضور پیدا کنند ، یا بچه هایی داشته باشند که از آن مراقبت کنند و فقط می توانند مد را در شب یا آخر هفته یاد بگیرند ، یا فقط نمی توانند هزینه رفتن را بپردازند به یک مدرسه معمولی ما به این دانش آموزان روشی بسیار مناسب تر و انعطاف پذیر برای یادگیری طراحی مد می دهیم. با این حال ، مشترکان ما هنوز می توانند از آموزش ما برای گرفتن کار از وسایل نقلیه سنتی استفاده کنند. دانشجویان دانشگاه مد با نشان دادن امتیاز کارگران توسط خود کارگران با استفاده از دروس ما ، شایستگی خود را در برابر کارفرمایان نشان می دهند. این یک اثبات خیلی بهتر از شایستگی نسبت به یک تکه از pergchment است.

خلاصه مزایا
 • از دسترسی نامحدود به کتابخانه ای که حاوی بسیاری از صدها درس ویدیویی در زمینه طراحی مد است ، همه توسط طراحان حرفه ای مد استفاده می شود ، لذت ببرید
 • هر زمان از شبانه روز ، در رایانه ها ، تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی ، در هر مکان را بیاموزید
 • می تواند با خواندن رونوشت های کامل دروس کتبی ما یادگیری شما را تقویت کند
 • سریع به سؤالات خود پاسخ دهید. ما کارکنان طراحان مجرب مد داریم که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند و مشکلات شما را حل کنند.
 • لیستی از ابزارها دریافت کنید
 • اثبات قابل توجهی از مهارت های تازه کار خود ایجاد کنید تا به کارفرمایان آینده و کالج های مد نشان دهید
 • با اشتراک خود از چندین سخنرانی مد ، مصاحبه با طراح ، تورهای شرکت و موزه و موارد دیگر لذت ببرید.
 • با اشتراک خود از منابع زیادی که به صورت رایگان استفاده می کنید ، استفاده کنید ، به عنوان مثال از فرهنگ لغت اصطلاحات مد استفاده کنید ، کتاب ها ، مجلات و وبلاگ های پیشنهادی ما را مرور کنید و کروکی رایگان را بارگیری کنید
هزینه

اشتراک سالانه ما فقط 189 دلار در سال هزینه دارد. ما همچنین نرخ اشتراک ماهانه مکرر از 19.95 دلار در هر ماه را ارائه می دهیم. در عوض ، به همه منابع و درسهای ویدیویی ما به طور نامحدود دسترسی خواهید داشت. همه چیز! به وب نگاه کنید. اکثر دوره های مد آنلاین نیز صدها دلار ، اگر نه هزاران دلار ، فقط برای یک کلاس هزینه می کنند! شما هرگز ارزش بهتری نخواهید یافت که دانشگاه مد است.

تاریخ ما

دانشگاه مد توسط فرانچسکا استرلقی تأسیس و توسعه یافت. Francesca فارغ التحصیل از انستیتوی فن آوری مد (FIT) در نیویورک است. وی Francesca Sterlacci Ltd ، یک برچسب طراح سطح بالا را در نیویورک تأسیس کرد که به Saks ، Nordstroms و بسیاری از فروشگاههای لوکس دیگر در سراسر جهان فروخته شد. او سپس شروع به تدریس در FIT کرد و سرانجام بلند شد تا صندلی طراحی مد شود. Francesca بسیاری از کتابهای نوشتن را در مورد مد نوشت ، به ویژه "طراحی چرم مد" ، "فرهنگ لغت تاریخی صنعت مد" و در سال 2019 ، یک سری 3 کتاب: "تکنیک های خیاطی برای مبتدیان" ، "تکنیک های ساخت الگو برای مبتدیان" و "تکنیک های Draping برای مبتدیان".

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت در دانشگاه مد اینجا را کلیک کنید

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

University of Fashion - Online Fashion Design School

درسهای طراحی CAD (CAD) ما با طراح مد، مدرن و طراح محصول / طراح فنی طراحی شده است. شما درس های پایه ای را برای پیشرفته از جمله استفاده از Adobe Illustrator® برای Flats به ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلات تکمیلی برای هر کلاس فردی که می گیرید را نمی پردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به تمام صدها درس کامل ویدئوی ما را برای هزینه اشتراک سالانه تقاضا می کنیم. UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد تدریس می شود، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در موقعیت های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه جایی بخواهید یاد بگیرید. دانشگاه مد مدرسان را در تمام رشته های مد عمده ارائه می دهد: طراحی، ساخت الگو، ساخت مدل CAD، لوازم جانبی، دوخت، هنر مد، قلاب، کسب و کار، توسعه محصول، سخنرانی ها، مد هنر CAD، لباس کودکان و غیره. اکثر مدارس هزینه تحصیل زیادی برای آموزش یک موضوع واحد در یک رشته خاص مد، مانند دوختن یا ساختن الگوی پرداخت می کنند. در دانشگاه مد، شما برای پرداختن به هر موضوع مد در هر رشته بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

آموزش درس گره ما عبارتند از برش و دوختن کشباف و همچنین به عنوان هنر دست بافندگی. ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلی جداگانه برای هر کلاس فردی که میگیرید را نمیپردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت درخواست را می دهیم همه از صدها درس صوتی کامل در طول فیلم برای هزینه اشتراک سالانه کم است.

درسهای UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد آموزش داده شده است، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در مکان های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه کجا بخواهید یاد بگیرید. ... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

دوخت یکی از رشته های مهم در طراحی مد است. درس های تصویری خیاطی ما پوشش همه چیز را از یادگیری چگونه به موضوع یک چرخ خیاطی به یادگیری چگونه به دوختن یکی از مواد به چالش کشی ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلی جداگانه برای هر کلاس فردی که میگیرید را نمیپردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت درخواست را می دهیم همه از صدها درس صوتی کامل در طول فیلم برای هزینه اشتراک سالانه کم است.

درسهای UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد آموزش داده شده است، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در مکان های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه کجا بخواهید یاد بگیرید. ... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

آیا شما علاقه مند به طراحی مجموعه خود هستید یا برای یک شرکت کار می کنید ، دروس توسعه محصول ما به شما می آموزد که چگونه مدیریت توسعه تجاری محصول خود را مدیریت کنید. این مه ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدارس طراحی مد کار می کند. ما برای هر کلاس جداگانه ای که می روید شهریه جداگانه نمی پردازیم. درعوض ، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت تقاضا به همه صدها درس ویدیویی با طول کامل ما را با هزینه اشتراک سالانه کم می دهیم.

UoF منحصراً توسط اساتید مدرس school مد و متخصصان صنعت ، هرگز توسط آماتورها تدریس می شود. شما دقیقاً همان سخنرانی ها و تظاهرات های "چگونه-به" آموزش داده شده توسط بهترین مدارس مد را می بینید ، اما بدون زمان کلاس سخت در مکانهای ناخوشایند. در عوض ، شما تصمیم می گیرید که ، چه زمانی و کجا می خواهید یاد بگیرید.... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

Draping هنر دستکاری پارچه به طور مستقیم روی فرم لباس در سه بعد است. این خلاق ترین روش برای یک طراح است که ایده های طراحی را به واقعیت تبدیل کند. شما هنر خستگی را از متخصص ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلات تکمیلی برای هر کلاس فردی که می گیرید را نمی پردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به تمام صدها درس کامل ویدئوی ما را برای هزینه اشتراک سالانه تقاضا می کنیم. UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد تدریس می شود، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در موقعیت های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه جایی بخواهید یاد بگیرید. دانشگاه مد مدرسان را در تمام رشته های مد عمده ارائه می دهد: طراحی، ساخت الگو، ساخت مدل CAD، لوازم جانبی، دوخت، هنر مد، قلاب، کسب و کار، توسعه محصول، سخنرانی ها، مد هنر CAD، لباس کودکان و غیره. اکثر مدارس هزینه تحصیل زیادی برای آموزش یک موضوع واحد در یک رشته خاص مد، مانند دوختن یا ساختن الگوی پرداخت می کنند. در دانشگاه مد، شما برای پرداختن به هر موضوع مد در هر رشته بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد.... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

اجازه دهید کارشناسان ما شما در مورد صنعت مد است. یاد بگیرند که چگونه طراحان معروف آغاز شده سلسله مد خود. اطلاعات در مورد خرده فروشی، نام تجاری، صدور مجوز و بازاریابی، منس ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلی جداگانه برای هر کلاس فردی که میگیرید را نمیپردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت درخواست را می دهیم همه از صدها درس صوتی کامل در طول فیلم برای هزینه اشتراک سالانه کم است.

درسهای UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد آموزش داده شده است، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در مکان های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه کجا بخواهید یاد بگیرید. ... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

Childrenswear شامل تمام محصولات لباس برای کودکان، از کودکان تا "بدنت را دستکاری". Childrenswear معمولا با یک طیف گسترده ای از کاربردها، از بازی به مدرسه به حزب و یا لباس ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلی جداگانه برای هر کلاس فردی که میگیرید را نمیپردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت درخواست را می دهیم همه از صدها درس صوتی کامل در طول فیلم برای هزینه اشتراک سالانه کم است.

درسهای UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد آموزش داده شده است، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در مکان های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه کجا بخواهید یاد بگیرید. ... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

طراحی مد آنلاین ما، توضیح و درس تصویر فیلم کمک خواهد کرد که شما متوجه طرح های خود را بر روی کاغذ و یک هنرمند از شما! در حال قادر به برقراری ارتباط ایده های طراحی خود را ب ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلی جداگانه برای هر کلاس فردی که میگیرید را نمیپردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت درخواست را می دهیم همه از صدها درس صوتی کامل در طول فیلم برای هزینه اشتراک سالانه کم است.

درسهای UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد آموزش داده شده است، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در مکان های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه کجا بخواهید یاد بگیرید. ... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Fashion - Online Fashion Design School

کسب و کار از مد ترکیبی از تفکر خلاق با مهارت های تحلیلی. درس کسب و کار ما شامل فیلم به کارگردانی به خریداران فروشی، merchandisers و بازاریابان. آنها برای کسانی که مایل به ... [+]

دانشگاه مد چیست؟

دانشگاه مد بسیار متفاوت از اکثر مدرسه های طراحی مد است. ما هزینه تحصیلی جداگانه برای هر کلاس فردی که میگیرید را نمیپردازید. در عوض، ما به شما 24/7 دسترسی به صورت درخواست را می دهیم همه از صدها درس صوتی کامل در طول فیلم برای هزینه اشتراک سالانه کم است.

درسهای UoF به طور انحصاری توسط استادان مدرسه مد و حرفه ای صنعت، هرگز توسط آماتورها آموزش داده می شود. شما دقیقا همان سخنرانی ها و تظاهرات "چگونگی" را که توسط بهترین مدرسه های مد آموزش داده شده است، خواهید دید، اما بدون مداوم کلاس های سخت در مکان های ناخوشایند. در عوض، شما تصمیم می گیرید چه چیزی، چه زمانی و چه کجا بخواهید یاد بگیرید. ... [-]

انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی