University of Fashion - Online Fashion Design School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت در دانشگاه مد اینجا را کلیک کنید

طراحی مد را بصورت آنلاین از متخصصان بیاموزید
 • اولین و بزرگترین کتابخانه طراحی آنلاین مد و کتابخانه کسب و کار در جهان
 • درسی که توسط اساتید کالج مد تدریس می شود
 • اشتراک و لذت بردن از دسترسی نامحدود به بیش از 500 درس ویدیویی آموزش کلیه جنبه های طراحی مد
 • برای مرور از پیش نمایش های موجود برای همه دروس ، به وب سایت دانشگاه مد به آدرس UniversityofFashion.com مراجعه کرده و بسیاری از ویژگی های ویژه موجود در سایت را مشاهده کنید
چگونه کار می کند

ما با عضویت کار می کنیم. هنگامی که در دانشگاه مد مشترک می شوید ، به طور فوری تقاضا می کنید به همه 500 درس ما در 13 رشته مختلف مد دسترسی پیدا کنید. شما می توانید آنها را در هر زمان و از هر کجا تماشا کنید. بیشتر مدارس در هر دوره شهریه جداگانه را پرداخت می کنند. این هزینه ها می تواند قبل از فارغ التحصیلی به چندین هزار دلار برسد. علاوه بر این ، شما باید طی چندین سال به صورت فیزیکی به کلاس های مدرسه بروید تا یاد بگیرید که چه چیزی را باید بدانید. اما ، با دانشگاه مد ، تنها با 189 دلار ، می توانید از یک سال دسترسی کامل به کلیه دوره های ما (بیش از 500) لذت ببرید و بتوانید طراحی مد را از هر مکانی به همان سرعت یا هرچه آهسته تر بخواهید.

دروس تولید حرفه ای

کتابخانه دانشگاه مد شامل صدها درس است که نشان دهنده همه جنبه های کسب و کار و طراحی مد ، به عنوان مثال draping ، ساخت الگوی ، هنر مد ، توسعه محصول ، CAD ، خیاطی ، تجارت مد ، گره ، سخنرانی و موارد دیگر است. دروس ما توسط مبتدی ، متوسط و پیشرفته برگزار می شود تا هم دانش آموزان مقدماتی مد را آموزش دهند و هم طراحان با تجربه و حرفه ای مد و فاضلاب خانگی که به دنبال گسترش مهارت های خود هستند.

آموخته شده توسط حرفه ای ها ، هرگز آماتور

دروس ما منحصرا توسط اساتید کالج مد و متخصصان صنعت مد تدریس می شود.

آسان برای دنبال کردن درس

دروس ویدیویی ما نحوه انجام همه کارها را بصورت مرحله به مرحله توضیح می دهد. برخی از فیلم های ما کوتاه هستند ، مثلاً 10 دقیقه یا بیشتر. اما ، دیگران ساعتی و نیم می دوند. بیشتر دروس ما به طور متوسط 30-40 دقیقه طول می کشد.

از ما بخواهید

اگر در حین تماشای دروس ما سؤال دارید یا در هنگام کار در یکی از پروژه های ما با مشکل روبرو هستید ، کافیست ما را بنویسید! وب سایت ما یک فرم تماس ساده ارائه می دهد. تقریباً همیشه در تعطیلات 24 ساعته ، حتی در آخر هفته ، به سؤالات دانشجویانمان پاسخ می دهیم.

ابزار و لوازم

تمام دروس ما با لیستی از لوازم و ابزارهایی که برای ایجاد پروژه برجسته آن درس نیاز دارید ، آمده است. اگر با یک ابزار مورد نیاز ناآشنا هستید یا مقداری یا تمام وسایل مورد نیاز خود را ندارید ، ما صفحه ابزار طراحی مد را ارائه می دهیم که توضیح می دهد هر ابزاری چه چیزی به نظر می رسد و چه کاری انجام می دهد ، و این روش های مختلفی را برای خرید آنچه ارائه می دهد ارائه می دهد. تو نیاز داری.

تظاهرات واضح و قابل مشاهده

دروس ما به صورت حرفه ای در یک استودیوی بزرگ و پر نور با استفاده از فیلمبرداران حرفه ای و تکنسین های صدا تولید می شود که دارای دوربین با کیفیت بالا ، تجهیزات روشنایی و ضبط هستند. تمام درسهای ما از دید طراح آموخته می شود ، یعنی خودتان به کار خود نگاه کنید. این یک روش بسیار بهتر برای یادگیری از تماشای تظاهرات در مقابل شماست ، جایی که فقط می توانید ببینید معلم از منظر عقب یا "تلنگر" چه کاری انجام می دهد.

زیرنویس ها و متن های بسته

تمام دروس گام به گام ما شامل یک متن کامل است تا بتوانید دقیقاً آنچه را که مربی در این درس گفته است بخوانید. تمام ویدیوهای ما همچنین شامل زیرنویس های اختیاری بسته برای درک بیشتر آنها هستند.

کیفیت عالی صوتی

تمام دروس ما با یک آهنگ صوتی جداگانه تنظیم شده است که دقیقاً مطابق با اقدامات یک معلم روی صفحه است. همیشه می توانید تک تک مراحل دانشگاه درس را بشنوید و درک کنید. مکث های طولانی و کسل کننده ای نیست. خطایی نیست بدون انجام کارها

بسیاری از منابع مد مفید

بسیاری از دروس ما با پرونده های مفید و بارگیری همراه هستند تا به شما در درک بهتر مفاهیم کلیدی ، محاسبات اندازه گیری روی حیله و یا سفارشی کردن پروژه خود برای مدل های با اندازه های مختلف کمک کنند.

بسیاری از مشترکین ما در حال حاضر در یک مدرسه مد ثبت نام می کنند

ما حامی بزرگ مدارس مد هستیم. اگر تا به حال یک کلاس کلیدی را از دست داده اید ، می دانید که بازسازی این تظاهرات ، حتی وقتی یادداشت های یک دوست را قرض می دهید ، تقریباً غیرممکن است. کلمات نوشته شده به سادگی نمی توانند تمام حرکات جسمی پیچیده ای را که توسط یک مربی در هنگام ساختن یک پوشاک استفاده می شود ، توصیف کنند. اما ، دانشگاه مد واقعاً می تواند به شما کمک کند! ما احتمالاً درسی داریم که دقیقاً آنچه را که استاد شما در کلاس نشان داده است نشان دهد.

مشترکین ما توانایی بازی مجدد دروس ما را بارها و بارها تماشا می کنند ، تماشا می کنند که مربی چه کاری انجام می دهد و سپس با انجام همان مراحل ، خودشان ، با استفاده از پارچه ها و ابزارهای خاص خود ، بازی می کنند. دانش آموزان جدی ما تکرار می کنند آنچه مربی در یکی از دروس ما چندین بار انجام داده است تا زمانی که آنها واقعاً بر مهارت آموخته شده تسلط داشته باشند. این می تواند تفاوت بین دریافت A یا C در پایان مدت باشد. هزاران دانش آموز از بهترین مدارس مد دنیا برای تکمیل آموزش رسمی مد و کمک به آنها در انجام تکالیف و پروژه های خاص ، درس های ما را مشاهده کرده اند.

گواهینامه ها و مدارک تحصیلی

ما گواهی نامه یا مدرک رسمی نمی دهیم. بسیاری از دانش آموزان ما در حال کار و یا تمام وقت در یک مدرسه مد شرکت می کنند. بسیاری از دانشجویان ما در دانشگاه مد مشترک هستند تا بعداً بتوانند برای خودشان در حرفه طراحی خود کار کنند. سایر دانشجویان دانشگاه مد نیز خیلی دور از یک مدرسه مد خوب زندگی می کنند تا بتوانند در آن حضور پیدا کنند ، یا بچه هایی داشته باشند که از آن مراقبت کنند و فقط می توانند مد را در شب یا آخر هفته یاد بگیرند ، یا فقط نمی توانند هزینه رفتن را بپردازند به یک مدرسه معمولی ما به این دانش آموزان روشی بسیار مناسب تر و انعطاف پذیر برای یادگیری طراحی مد می دهیم. با این حال ، مشترکان ما هنوز می توانند از آموزش ما برای گرفتن کار از وسایل نقلیه سنتی استفاده کنند. دانشجویان دانشگاه مد با نشان دادن امتیاز کارگران توسط خود کارگران با استفاده از دروس ما ، شایستگی خود را در برابر کارفرمایان نشان می دهند. این یک اثبات خیلی بهتر از شایستگی نسبت به یک تکه از pergchment است.

خلاصه مزایا
 • از دسترسی نامحدود به کتابخانه ای که حاوی بسیاری از صدها درس ویدیویی در زمینه طراحی مد است ، همه توسط طراحان حرفه ای مد استفاده می شود ، لذت ببرید
 • هر زمان از شبانه روز ، در رایانه ها ، تلفن های هوشمند یا رایانه های لوحی ، در هر مکان را بیاموزید
 • می تواند با خواندن رونوشت های کامل دروس کتبی ما یادگیری شما را تقویت کند
 • سریع به سؤالات خود پاسخ دهید. ما کارکنان طراحان مجرب مد داریم که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند و مشکلات شما را حل کنند.
 • لیستی از ابزارها دریافت کنید
 • اثبات قابل توجهی از مهارت های تازه کار خود ایجاد کنید تا به کارفرمایان آینده و کالج های مد نشان دهید
 • با اشتراک خود از چندین سخنرانی مد ، مصاحبه با طراح ، تورهای شرکت و موزه و موارد دیگر لذت ببرید.
 • با اشتراک خود از منابع زیادی که به صورت رایگان استفاده می کنید ، استفاده کنید ، به عنوان مثال از فرهنگ لغت اصطلاحات مد استفاده کنید ، کتاب ها ، مجلات و وبلاگ های پیشنهادی ما را مرور کنید و کروکی رایگان را بارگیری کنید
هزینه

اشتراک سالانه ما فقط 189 دلار در سال هزینه دارد. ما همچنین نرخ اشتراک ماهانه مکرر از 19.95 دلار در هر ماه را ارائه می دهیم. در عوض ، به همه منابع و درسهای ویدیویی ما به طور نامحدود دسترسی خواهید داشت. همه چیز! به وب نگاه کنید. اکثر دوره های مد آنلاین نیز صدها دلار ، اگر نه هزاران دلار ، فقط برای یک کلاس هزینه می کنند! شما هرگز ارزش بهتری نخواهید یافت که دانشگاه مد است.

تاریخ ما

دانشگاه مد توسط فرانچسکا استرلقی تأسیس و توسعه یافت. Francesca فارغ التحصیل از انستیتوی فن آوری مد (FIT) در نیویورک است. وی Francesca Sterlacci Ltd ، یک برچسب طراح سطح بالا را در نیویورک تأسیس کرد که به Saks ، Nordstroms و بسیاری از فروشگاههای لوکس دیگر در سراسر جهان فروخته شد. او سپس شروع به تدریس در FIT کرد و سرانجام بلند شد تا صندلی طراحی مد شود. Francesca بسیاری از کتابهای نوشتن را در مورد مد نوشت ، به ویژه "طراحی چرم مد" ، "فرهنگ لغت تاریخی صنعت مد" و در سال 2019 ، یک سری 3 کتاب: "تکنیک های خیاطی برای مبتدیان" ، "تکنیک های ساخت الگو برای مبتدیان" و "تکنیک های Draping برای مبتدیان".

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت در دانشگاه مد اینجا را کلیک کنید

مکان ها

نیویورک

Address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
نیویورک, نیویورک, آمریکا