The Whitman School of Management at Syracuse University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

تاریخچه

در مدرسه ویتمن، دانش آموزان یاد بگیرند، کارآموز، شرکت در خدمات اجتماعی و پیشبرد حرفه خود را از طریق یک طیف کامل از ادارات میدان متمرکز و چند رشته ای در یکی از قدیمی ترین مدارس کسب و کار کشور است. ویتمن مدرسه، به طور رسمی دانشکده مدیریت کسب و کار، در سال 1919 تاسیس شد. در سال 1920، آن را تنها 16 مدرسه کسب و کار دانشگاهی در کشور به توسط AACBS معتبر شناخته شود. در سال 1948، با مکتب برنامه MBA خود را. برنامه Comptrollership ارتش در سال 1952 تاسیس شد. و برنامه دکتری در سال 1965 ایجاد شد. مدرسه ویتمن به یک رهبر در نوآوری آموزش و پرورش بوده است و شروع به ارائه مدرک MBA از راه دور در سال 1977.

مدرسه با یک هدیه نامگذاری از Martin ویتمن '49، بنیانگذار خیابان سوم مدیریت، و لوئیس ویتمن در سال 2003 مفتخر شد. در پی توسعه فرصت برای دانش آموزان، مدرسه ویتمن 160000 فوت مربع دولت از هنر، ساختمان آن در سال 2005 افتتاح شد. امروز، برنامه های ویتمن به عنوان استاندارد کیفیت و موفقیت در میان جامعه دانشگاهی و کسب و کار خدمت می کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار

Online تمام وقت September 2018 آمریکا Syracuse

BusinessAnalytics @ Syracuse به متفکران اطلاعاتی کمک می کند تا توانایی آنها در تفسیر داده های پیچیده را بهبود بخشد و یا آنها را تیزتر کند و سازمان های خود را در تصمیم گیری های آگاهانه و عملی تر هدایت کنند. [+]

BusinessAnalytics @ Syracuse به طور آنلاین توسط مدرسه مدیریت مارتین جی ویتمن در دانشگاه سیراکیوز کمک می کند، متفکران اطلاعاتی به متخصصان داده ها کمک می کنند تا توانایی آنها در تفسیر داده های پیچیده را ترسیم کنند و سازمان هایشان را در تصمیم گیری های آگاهانه و عملی اقدام کنند.

با استفاده از یک فرایند یادگیری آنلاین گام بردار، دانش آموزان مهارت خود را در زمینه هایی مانند تجزیه و تحلیل پیش بینی شده، مدل سازی داده ها و سیستم های اطلاعاتی توسعه می دهند. دانش آموزان نیز مهارت های ارتباطی لازم را برای کمک به کسب و کار داده های تفسیر و تصمیم گیری های استراتژیک ایجاد می کنند.... [-]


تماس
رسانه های اجتماعی