Wake Forest University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ویک جنگل که در سال 1834 تاسیس شد، یک دانشگاه خصوصی دانشگاهی است که در وینستون-سیلم کارولینای شمالی کار میکند. یکی از موسسات برجسته این نوع، ویک جنگل، صمیمیت یک کالج هنرهای لیبرال را با استقالل دانشگاهی یک دانشگاه تحقیقاتی ترکیب می کند. در قلب ویک جنگل ایده آل معلم و دانشمند است. استادان متعهد به آموزش شخصی و توسعه فردی دانش آموزان خود هستند. ویک جنگل به وسیله شعار «Pro Humanitate» (برای بشریت) به آموزش اخلاقی آگاهانه در محیطی که ارزش شخصی، تعامل اجتماعی و افتخار فرد را در بر می گیرد اختصاص داده شده است.


در مدرسه کسب و کار، مأموریت ما شکل دادن کل شخص است. ما برای کمک به کسب و کار ها، ایجاد یک دنیای بهتر را از طریق ایجاد رهبران کسب و کار پرشور و اخلاقی، که نتایج را با یکپارچگی و رهبری فکری به دست می آورند، قابل مشاهده و مثبت در عمل کسب و کار تاثیر می گذارد. ما از دانشجویانی که معتقدند که موفقیت توسط کار سخت، همکاری و شخصیت تعریف شده است، برای پیوستن به ما در ایجاد یک تاثیر مثبت و پایدار بر حرفه حرفه ای کسب و کار، دعوت می کنیم. به عنوان یک نتیجه از تعهد ما، مدرسه کسب و کار ویک جنگل است که به طور مداوم در میان بهترین در جهان با سازمان های بزرگ رتبه قرار می گیرد. توجه ما به شایستگی و شخصیت منجر به نتایج اثبات شده برای فارغ التحصیلان، که از اعتبار کامل از سختی برنامه های برتر ما و مزایای مادام العمر شبکه قوی فارغ التحصیلان لذت می برند. فارغ التحصیلان ما موفقیت خود را در رسیدن به اهداف بالاتر می برند. فلسفه های اصلی هسته برنامه های کسب و کار ما، رهبران عالقه ای را ایجاد می کنند که نفوذ بسیار فراتر از محوطه دانشگاه و دنیای شرکت ها را اعمال می کنند.


در ویک جنگل، ما معتقدیم که کسب و کارهای تحت هدایت می توانند و باید جهان را در جای مناسب برای ایجاد ارزش پایدار برای خود ایجاد کنند. به عنوان یک تیم از دانش آموزان و کارکنان، ما متعهد به کمک به کسب و کار برای رسیدن به این هدف نهایی در همه چیز ما انجام. از طریق تدریس، بورس تحصیلی، کار اداری و خدماتی و تعهد ما به آرمان های دانشگاه ویک جنگل، ما از متخصصان حرفه ای حرفه ای حمایت می کنیم که به طور موثر با تصمیم گیری با بالاترین کیفیت ممکن در مورد مردم، محصولات، خدمات، سازمان ها، و کمک به جامعه ما. ما رهبران کسب و کار پرشور و اخلاقی را که از طریق یک ترکیب پویا از رهبری تفکر، آمادگی دقیق دانشگاهی و اتصال بی نظیر به بازار، به دست می آوریم، به دست می آوریم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در برنامه تجزیه و تحلیل کسب و کار آنلاین (MSBA)

Online پاره وقت 24  September 2019 آمریکا USA Online

مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار (MSBA) در دانشکده کسب و کار دانشگاه ویک فارست، طراحی شده برای توسعه رهبران فردا، در حال حاضر ارائه شده برای حرفه ای کار می کند. برنامه کار دانشجویان حرفه ای با دو یا چند سال تجربه فارغ التحصیل، کار حرفه ای، برنامه درسی برنامه MSBA که به صورت آنلاین ارائه می شود، دانشجویان را برای شناسایی چالش های کسب و کار آماده می کند که می تواند با استفاده از داده ها حل شود، داده های اهرم را برای یافتن راه حل های چالش های تجاری، و تأثیر آن بر سازمان ها را از طریق گفتن در مورد اینکه چگونه تجزیه و تحلیل دقیق چالش ها را حل خواهد کرد. [+]

مدرک کارشناسی ارشد کسب و کار (MSBA) در دانشکده کسب و کار دانشگاه ویک فارست، طراحی شده برای توسعه رهبران فردا، در حال حاضر ارائه شده برای حرفه ای کار می کند.

فرصت های کسب و کار تجزیه و تحلیل هستند متعدد به عنوان سازمان های بزرگ اتخاذ داده ها محور، تمرکز فن آوری استراتژی در تقریبا در هر صنعت است. در برنامه MSBA، روش های پیشرفته ای را برای تجزیه و تحلیل به چالش های کسب و کار در سراسر طیف وسیعی از توابع در سراسر سازمان یاد بگیرند.... [-]