توضیحات رسمی را مطالعه کنید

112374_WITCC_VGD_BannerFinal.jpg

آیا برای من آنلاین است؟

دانش آموزان می توانند با کلاس های آنلاین Western Tech Iowa Tech از صدها پیشنهاد ویژه انتخاب کنند. در بعضی موارد می توانید اعتبارات کالج یا حتی برخی از کل مدارک تحصیل کنید. همه شما نیاز به یک کامپیوتر و دسترسی به اینترنت ... فقط وارد شوید و دستورالعمل را دنبال کنید. پشتیبانی فنی 24 ساعته در دسترس است. دانش آموزان می توانند از سؤال مربیان بپرسند، آزمون ها را بشنوند، به نمرات دسترسی پیدا کنند و در بحث های رشته ای شرکت کنند ... همه آنلاین، هر کجا.

چگونه می دانم اگر یادگیری آنلاین برای من باشد؟

دوره های آنلاین یک راه مناسب برای پیگیری اهداف آموزشی شما هستند. با این حال، آنها خود گام است و به طور منظم مهلت برای تکالیف و آزمون، همانطور که شما در کلاس درس. شما انعطاف پذیری در کار مشق شب و زمان کلاس خود را به برنامه مشغول دارید، اما تکلیف، مقالات، آزمونها، امتحانات و غیره باید در برنامه کلاس انجام شود، بنابراین هیچ کس پشت سر هم نخواهد ماند. اگر مطمئن نیستید که آیا یادگیری آنلاین برای شماست، سعی کنید یک دوره گرایش داشته باشید.

شما به طور بالقوه دانش آموزان همدیگر را از سراسر کشور خواهید داشت و اغلب دیدگاه های مختلفی در مورد چیزها دارند. نمایش احترام در کلاس درس آنلاین و رفتار با دیگران چگونه شما می خواهید به درمان می شود.

توجه به نوع کلاس که ثبت نام می کنید توجه کنید زیرا انواع مختلفی وجود دارد.

دوره های 16 هفته ای کاملا آنلاین در طول ترم تمام دوره ها را اجرا می کنند و کمی بیشتر از یک دوره هشت هفته ای آرام تر می شوند.

دوره های 8 هفته ای کاملا آنلاین، تمام 16 هفته از مواد را جمع آوری کرده و به هشت هفته آموزش می دهد. همانطور که می توانید تصور کنید، این سریع تر می رود و نیاز به نظم بیشتر نسبت به یک دوره 16 هفته ای دارد. مزیت آن این است که سریعتر انجام شود، بنابراین شما می توانید دو کلاس هشت هفته ای در هر ترم داشته باشید.

دوره های 12 هفته ای کاملا آنلاین ممکن است در نیمسال های پاییز و بهار برگزار شود و بین 16 تا 8 هفته همکاری خوبی داشته باشند.

دوره های ترکیبی آنلاین با تجربه کلاس درس ترکیب می شود تا کلاس را انعطاف پذیر تر کند، اما هنوز در وقت کلاس درس، ممکن است بعضی از دوره ها ممکن است موثر باشند.112440_witcc3images.JPG

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Western Iowa Tech Community College Distance Education

ما از شما دعوت می کنیم برنامه های آنلاین ما را در توسعه بازی های ویدئویی تجربه کنید. این برنامه مهارت های لازم در مدل سازی، ساختار، اسکریپت اساسی، دانش هنری و خط لوله باز ... [+]

ما از شما دعوت می کنیم برنامه های آنلاین ما را در توسعه بازی های ویدئویی تجربه کنید. این برنامه مهارت های لازم در مدل سازی، ساختار، اسکریپت اساسی، دانش هنری و خط لوله بازی های ویدئویی را توسعه می دهد. این مهارت ها همچنین به شما کمک می کند تا دارایی های بازی ویدئویی ایجاد کنید و آنها را در یک موتور بازی قرار دهید. با توجه به مفاهیم فنی و پیچیده ای که به وضوح قابل درک است، تمرکز بر فراهم آوردن یادگیری پیشرفته قرار می گیرد. تخصیص پروژه ها برای توسعه مجموعه حرفه ای مورد استفاده در هنگام درخواست برای شغل در صنعت استفاده می شود.... [-]

آمریکا Sioux City
زمان ثبت نام باز است
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 years
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی