Widener University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا دانشگاه Widener را انتخاب می کنید؟

در دانشگاه Widener ، ما با افتخار محیط های یادگیری چالش برانگیز و فرهنگی متنوعی را پرورش می دهیم که دانشگاهیان ، رهبری و خدمات در درجه اول حضور دارند. برنامه های درسی ما به موضوعات اجتماعی وصل شده و دانشجویان را به چالش می کشد تا مسئولیت اجتماعی را برای نقش خود در جامعه جهانی امروز به عهده بگیرند.

Widener که در سال 1821 در چستر ، پنسیلوانیا تأسیس شد ، به دلیل تعهد ما به مشارکت مدنی ، خدمات و مسئولیت های اجتماعی به رسمیت شناخته شده است. این دانشگاه از زمان آغاز به کار در سال 2006 هر سال با افتخار در جامعه خدمات آموزش عالی رئیس جمهور ایالات متحده قرار گرفته است.

این هدف ما توسعه رهبران واقعی است که الهام بخش تغییرات مثبت در کل جامعه هستند.

هنگامی که با مدرک آنلاین از Widener فارغ التحصیل می شوید ، با تجربه حرفه ای ، دانش و رانندگی کاملاً آماده می شوید تا حرفه خود را پیش ببرید و در رشته خود رهبری کنید.

ما درجات آنلاین زیر را در قالب انعطاف پذیر و ابتکاری خود ارائه می دهیم:

  • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
  • استاد کار اجتماعی (MSW)
  • ثبت نام شده پرستار-کارشناسی علوم پرستاری (RN-BSN)

مهم نیست که این برنامه یا حرفه باشد ، آموزش Widener بر یادگیری دست در کلاس های کوچک ، پروژه های یادگیری خدمت معنی دار و تجربه مرتبط با آن در کار تأکید دارد.

کمک های مالی در دانشگاه Widener

کمک های مالی ، از جمله وام و کمک های مالی فدرال ، برای دانشجویان Widener University Online برای کمک به پرداخت هزینه های تحصیلی در دسترس است. همچنین می توانید برای دانشجویان واجد شرایط دارای مدارک کارفرمایان ، بازپرداخت شهریه کارفرمایان نیز ایجاد شود.

می توانید با درخواست رایگان کمک های دانشجویی فدرال (FAFSA) برای کمک های مالی اقدام کنید. کد دانشگاه Widener 003313 است.

مکان ها

چستر

Address
University Place,One
19013 چستر, پنسیلوانیا, آمریکا