توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Walden University

جهان خود را با درجه ای از والدن تحت تاثیر قرار دهید. امروز آغاز کن! برنامه های درجه و گواهینامه Walden برای حرفه ای ها طراحی شده اند. فرم را در سمت راست بنویسید تا یاد بگیرند که چگونه می توانید تغییر ایجاد کنید و حرفه خود را پیش ببرید. Walden University ، بیش از 40 سال است که یک موسسه معتبر است، به کار حرفه ای برای رسیدن به اهداف آموزشی خود کمک کرده است. برنامه های Walden درجه و گواهینامه ها برای کمک به دانش آموزان در کشف روند فعلی بازار، به دست آوردن مهارت های مرتبط است که می تواند بلافاصله در دنیای واقعی اعمال شود و تغییر اجتماعی مثبت در زندگی و جوامع آنها ایجاد شود. دانش آموزان توسط اعضای هیئت علمی که هم محققان و هم متخصصان هستند، تدریس می شوند، و چشم انداز آکادمیک و تجربه عملی را به کلاس آنلاین می دهند.

چرا والدن را انتخاب کنید؟

 • گزینه ها: والدن در حال حاضر برنامه های بیش از 80 درجه، بیش از 370 تخصص و غلظت و بیش از 50 برنامه گواهی را ارائه می دهد، بنابراین می توانید برنامه یا زمینه تحصیل مورد نیاز خود را پیدا کنید.
 • شبکه همکار: در جامعه والدن، که از بیش از 127،600 دانش آموز و فارغ التحصیل تشکیل شده است، شما یک شبکه از همسالان دارید که می توانند از شما در سفر خود پشتیبانی کنند.
 • بسیاری از دیدگاه ها: دانش آموزان مختلف والتن از همه 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 150 کشور می آید.
 • استاد کارشناس: بیش از 3000 نفر از اعضای هیات علمی والدن، کارشناسان در زمینه های خود هستند که تجربیات دنیای خود را در دوره های خود تجربه می کنند.
 • رضایت دانشجویان: 91٪ از فارغالتحصیلان والدن که به نظرسنجی والدن در سال 2013 پاسخ دادند، نشان دادند که بسیار با راضی بودن یا رضایت از تحصیلات خود هستند. *

* منبع: www.WaldenU.edu/DATA، 2012-2013

پذیرش

شرایط پذیرش Walden University برنامه و سطح تحصیلات متفاوت است. مشاوران ثبت نام Walden برای کمک به شما در هر مرحله از فرآیند درخواست آنلاین، در حال تصمیم گیری درباره برنامه ای هستند که شما برای درخواست کمک مالی درخواست می دهید. مشاوران ثبت نام همچنین می توانند نقل و انتقال پول اعتبار را برای تجربه تحصیلات گذشته توضیح دهند.

کمک هزینه تحصیلی و مالی

پرداخت هزینه تحصیلات شما می تواند یک چالش باشد، اما والدن به شما کمک می کند گزینه های زیادی را که برای شما در نظر گرفته شده است شناسایی کنید، از جمله کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی و وام های فدرال و خصوصی. شما همچنین می توانید با کارفرمای خود چک کنید که آیا بازپرداخت کمک هزینه تحصیلی برای دوره های خود را ارائه می دهند. یک مشاور ثبت نام Walden می تواند به شما کمک کند که گزینه های مالی برای شما مناسب باشد. علاوه بر این، می توانید با انتقال اعتبارات که قبلا خرید کرده اید، زمان و پول صرفه جویی کنید. بیشتر برنامه های فارغ التحصیل والدن اجازه می دهد تا شما تا 50٪ از اعتبارات مورد نیاز خود را انتقال دهید.

حمایت از موفقیت شما

هدف ولدن این است که به شما کمک کند تا به شما نزدیک شوید. از اولین تحقیق خود در هر مرحله از مطالعات خود می توانید از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی دانشجویی برای کمک به موفقیت در سفر آموزشی خود بهره مند شوید. ولدن خدمات زیر را برای دانش آموزان فراهم می کند: مشاوران شخصی: از مشاوران ثبت نام، کمک های مالی، دانشگاهیان و سایر خدمات پشتیبانی مطلع شوید تا بیشترین میزان استفاده از برنامه آنلاین خود را داشته باشید. کمک فنی: مطالعه نگران کننده بدون دانستن شما دسترسی 24/7 به پشتیبانی فنی Walden. پشتیبانی سفارشی برای یادگیری آنلاین: در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشد، کتابخانه آنلاین والدن، بیش از 64،000 مجله کامل متن، بیش از 100 پایگاه داده و بیش از 3 میلیون پایان نامه را دارد. خدمات گوناگون به ویژه برای دانشجویان دکترا آنلاین، از جمله دایرکتوری تخصصی هیات علمی و کمک به تحقیقات پایان نامه و دفاع دهانی طراحی شده است. مرکز نوشتن: با پشتیبانی از مرکز نوشتن والدن، مهارت های نوشتن خود را تشدید می کند، که منابع و آموزش آنلاین توسط سردبیران حرفه ای تمام وقت را ارائه می دهد. Residencies Academic: شبکه با اعضای هیات علمی، کارکنان و همسالان در اقامت شخصی، طراحی شده تا به شما تحقیق و نوشتن بیشتری را برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد یا دکترای خود ارائه دهد. خدمات شغلی: مرکز خدمات شغلی Walden مشاوره یک به یک و مجموعه ای از منابع آنلاین را برای کمک به شما در انجام وظایف مهم مانند نوشتن رزومه، جستجوی شغلی و استراتژی های مصاحبه ارائه می دهد.

یادگیری آنلاین

انعطاف پذیری والدین و حمایت شما آموزش و پرورش را در دسترس قرار می دهد. شما از یک تجربه جامع یادگیری آنلاین بهره مند خواهید شد که شامل موارد زیر است:

 • تاریخ شروع راحت در طول سال.
 • جهت گیری که شما را برای موفقیت در یک محیط آنلاین آماده می کند.
 • امکان تکمیل دوره های آموزشی در زمان و مکان مناسب برای شما.
 • دسترسی به دوره ها و مواد روی گوشی یا تبلت شما.
 • منابع چند رسانه ای برای تقویت یادگیری دانش آموزان: فیلم ها، مطالعات موردی، شبیه سازی ها، مقالات، نشریات و موضوعات بحث.
 • جامعه آنلاین جهانی دانشکده ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان.

دوره والدن تمرکز بر مهارت ها و استراتژی های عملی شما می توانید بلافاصله در محل کار اعمال کنید. شما تشویق خواهید شد از آنچه که یاد می گیرید، راه حل های نوآورانه ای را برای مشکلات واقعی در نظر بگیرید و بسیاری از برنامه ها فرصت استفاده از آنچه که از طریق تجربه تمرین آموخته اید، به کار می بندند. در دوره های آموزشی، تحقیقات و مطالعات موردی در حال حاضر برای افزایش تفکر انتقادی ضروری است. قالب آنلاین ما همکاری و بحث را تشویق می کند تا بتوانید از متخصصین دیگر در زمینه خود یاد بگیرید.

دانشکده

اعضای هیات علمی والدن بر موفقیت شما متمرکز هستند. هیات علمی ما شامل محققان، محققان و رهبران برجسته است که برای مدارک علمی و صنعتی خود و همچنین توانایی های آموزشی خود انتخاب شده اند. آنها به عنوان مربیان و مشاوران عمل می کنند و محیط یادگیری حمایتی و فراگیر را پرورش می دهند. اعداد زیر: 86 درصد از اعضای هیات علمی والدن حداقل یک مدرک دکترا دارند و مجموعا بیش از 900 جایزه را برای دستاوردهای حرفه ای و مشارکت برجسته خود در زمینه های خود دریافت کرده اند. دانشکده والدن همچنین شامل 26 دانشمند یا متخصص فلوبرایت است. آنها طیف وسیعی از زمینه های تجربی و فرهنگی را در اختیار دارند و از تخصص خود در کلاس درس استفاده می کنند.

انجمن فارغ التحصیلان

Walden University بیش از 79،800 فارغ التحصیل در سراسر 135 کشور در سراسر جهان است. فارغ التحصیلان ما توسط یک انجمن فعال فارغ التحصیلان پشتیبانی می شود، که فارغ التحصیلان را به دانشجویان، دانشکده ها و همکاران فارغ التحصیل جامعه والدن بزرگ متصل می کند. فارغ التحصیلان در فعالیت های منطقه ای شرکت می کنند و از طریق برنامه سفارشی فارغ التحصیلان، myWaldenAlumni - پورتال فارغ التحصیلان ما و نشریه امضا دانشگاه، مجله والدن، مشارکت دارند که دستاوردهای دانش آموزان ما را دو بار در سال برجسته می کند.

اعتباربخشی

Walden University توسط کمیته آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی www.ncahlc.org تأیید شده است. والدن مفتخر است که مدارک تخصصی تخصصی خود را از سازمان های زیر کسب کند:

 • شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلم (NCATE)
 • شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP)
 • کمیسیون آموزش عالی پرستاری (CCNE)
 • شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP)
 • موسسه مدیریت پروژه (PMI) ® مرکز اعتباربخشی جهانی (GAC) برای برنامه های آموزش مدیریت پروژه
 • هیئت اعتباربخشی مهندسی و فناوری، شرکت (ABET)

اعتباربخشی معتبر است که یک دانشگاه و برنامه های آن با کیفیت بالا و محتوایی مناسب ارائه می دهند. اعتباربخشی Walden University به معنای:

 • برنامه ها و دوره ها با کیفیت بالا هستند.
 • دانش آموزانی که واجد شرایط دسترسی به کمک های دانشجویی فدرال می باشند.
 • اعتبارات به دست آمده راحت تر از اعتبارات دریافت شده در مؤسسات غیر معتبر به حساب می آیند.

هنگام ارزیابی مدارک تحصیلی، کارفرمایان و دانشگاه ها اغلب متقاضیانی را که از یک دانشگاه معتبر تحصیل کرده اند، می بینند. اطلاعات در مورد هزینه ها، انواع اشغال، نرخ تکمیل و بدهی وام متوسط ​​برای این برنامه ها را در http://www.waldenu.edu/programdata پیدا کنید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

DBA

Walden University

با دکتر دولتی (DPA) از والدن، شما می توانید تغییرات اجتماعی را رهبری کنید و برای حل مشکلات حکومتی کار کنید. این برنامه دکترای حرفه ای، تمرینکننده، کمک می کند تا شما را بر ... [+]

با دکتر دولتی (DPA) از والدن، شما می توانید تغییرات اجتماعی را رهبری کنید و برای حل مشکلات حکومتی کار کنید. این برنامه دکترای حرفه ای، تمرینکننده، کمک می کند تا شما را برای نقش کلیدی در سازمان های دولتی، عمومی و غیر انتفاعی آماده سازید. در این برنامه دکترا حرفه ای، شما تحقیق خود را برای ایجاد راه حل های ملموس و تبدیل شدن به یک مدیر موثر اعمال می کنید. از طریق یادگیری با ارتباطات واقعی در دنیای مجازی و اقامت در دست، با دانش آموزان، مشتریان حرفه ای و همکاران در رابطه با مسائلی که امروزه مردم را تحت تاثیر قرار می دهند، همکاری می کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

آیا آمادگی خود را برای تأثیرگذاری و پیشبرد آینده کار تجاری دارید؟ برنامه DBA مدرک ACBSP معتبر Walden University بررسی برخی از چالش ها و چشم انداز هایی که در حال حاضر در د ... [+]

آیا آمادگی خود را برای تأثیرگذاری و پیشبرد آینده کار تجاری دارید؟ برنامه DBA مدرک ACBSP معتبر Walden University بررسی برخی از چالش ها و چشم انداز هایی که در حال حاضر در دنیای دنیای کسب و کار وجود دارد، از قبیل جهانی شدن، اخلاق و روابط متقاضیان. کشف راهبردهای جدید در رهبری کسب و کار و تصمیم گیری پیشرفته در حالی که درک عمیق از هر دو نظریه و تحقیقات کاربردی در حوزه کسب و کار.

تخصص هاحسابداریمدیریت انرژیکارآفرینیدارایی، مالیه، سرمایه گذاریمدیریت زنجیره تامین جهانیمدیریت بهداشت و درمانامنیت ملیمدیریت منابع انسانیمدیریت سیستم های اطلاعاتیتجارت بین المللرهبریبازار یابیمدیریت پروژهخود طراحی شدهمدیریت تاثیر اجتماعیکارآفرینی فناوری... [-]
آمریکا USA Online
July 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

Walden University

آماده برای پیشبرد کار خود و ایجاد یک تاثیر بیشتری در نیروی کار جهانی امروز است. کسب یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) با تخصص در مدیریت پروژه از طریق تمپو آموزش ™، گ ... [+]

آماده برای پیشبرد کار خود و ایجاد یک تاثیر بیشتری در نیروی کار جهانی امروز است. کسب یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) با تخصص در مدیریت پروژه از طریق تمپو آموزش ™، گزینه آموزش مبتنی بر شایستگی دانشگاه والدن است. در این برنامه اینترنتی خود گام، شما می توانید:

به طور مستقل مهارت های رهبری مهم است که شما می توانید بلافاصله اعمال یاد بگیرند. کاوش روند کسب و کار و موضوعات مرتبط به کارفرمایان و صنعت امروز است. قیمت خود را تنظیم با تنظیم خود را سرعت-سریع تر یاد می گیرید، از شما کمتر است. ... [-]
آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

کسب مهارت های کسب و کار در دنیای واقعی شما نیاز به تحقق بخشیدن به توانایی های حرفه ای خود را - و حرکت در پیش رو در نیروی کار رقابتی - با ACBSP معتبر Master of Business Ad ... [+]

کسب مهارت های کسب و کار در دنیای واقعی شما نیاز به تحقق بخشیدن به توانایی های حرفه ای خود را - و حرکت در پیش رو در نیروی کار رقابتی - با ACBSP معتبر Master of Business Administration (MBA) برنامه Walden University . با استفاده از این 100٪ برنامه آموزشی آنلاین، شما می توانید کسب و کار و مهارت های رهبری برای رسیدگی به چالش های کسب و کار منحصر به فرد سازمان خود کسب کنید. از تخصص های مختلف در این زمینه متنوع و پویا از جمله امور مالی شرکت، کارآفرینی، کسب و کار بین المللی، رهبری و مدیریت پروژه انتخاب کنید. آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید، می تواند بلافاصله در روز تجارت شما اعمال شود. MBA ما نیز از طریق Tempo Learning® توسط Walden در دسترس است که به شما امکان می دهد درجه خود را به صورت سفارشی و از تجربه قبلی حرفه ای خود برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود استفاده کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دکترا(PhD)

Walden University

Walden's PhD در برنامه روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یکی از اولین برنامه های آنلاین دکترای در روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به شما امکان می دهد تا دانش خود را از مو ... [+]

Walden's PhD در برنامه روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یکی از اولین برنامه های آنلاین دکترای در روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به شما امکان می دهد تا دانش خود را از موقعیت های کاری و رفتار سازمانی تقویت کنید. همانطور که مهارت های پیشرفته در مدیریت تغییر، روانشناسی پرسنلی و نظریه و طراحی تحقیقاتی را توسعه می دهید، می توانید آماده باشید که به عنوان کاتالیزور برای تغییر در آموزش عالی، شرکت های بزرگ، دولت و دیگر محیط های کاری کار کنید. از تخصصهای گوناگون خود برای انتخاب مطالعات خود به منافع حرفه ای و مسیر حرفه ای خود انتخاب کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
4 - 8 
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

آیا شما به دنبال تغییر آموزشی آموزشی در موسسه و جامعه هستید؟ از P-12 طراحی شده برای پزشکان و مدیران به آموزش عالی، Walden University را دکتر آنلاین برنامه آموزش (EDD) ارا ... [+]

آیا شما به دنبال تغییر آموزشی آموزشی در موسسه و جامعه هستید؟ از P-12 طراحی شده برای پزشکان و مدیران به آموزش عالی، Walden University را دکتر آنلاین برنامه آموزش (EDD) ارائه می دهد انعطاف پذیری و انتخاب برای رفع نیازهای حتی خود را اگر به آن نیاز دارد در طول راه را تغییر دهید.

عضویت در بیش از 100 معلم دولتی سال که Walden University برای کسب درجه تحصیل خود انتخاب کرده اند.

با یادگیری مادام العمر والدن در Pathway ، دانش آموزان در بسیاری از دکتری خود را در آموزش و پرورش، دکتر آموزش و پرورش (EDD)، و آموزش و پرورش متخصص (EDS) برنامه ها بسیاری از دوره های اولیه است. شما می توانید در یکی از برنامه های کارشناسی ارشد یا دکترای خود در تحصیل و شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی دیگر، که به شما وقت و پول صرفه جویی کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

دکترا والدن در برنامه کار اجتماعی می تواند به شما برای مرحله بعدی در زندگی حرفه ای کار اجتماعی خود را به عنوان یک محقق، سطح کالج مربی، و یا رهبر اداری آماده کند. ... [+]

دکترا والدن در برنامه کار اجتماعی می تواند به شما برای مرحله بعدی در زندگی حرفه ای کار اجتماعی خود را به عنوان یک محقق، سطح کالج مربی، و یا رهبر اداری آماده کند.

برنامه درسی به چالش کشیدن شما را قادر به تجزیه و تحلیل تئوری های پیشرفته و کشف برخی از مهم ترین مسائل و برش لبه در کار اجتماعی امروز. چهره به چهره اقامت تحصیلی حمایت تجربه یادگیری، اجازه می دهد شما را به همکاری با اساتید و همکاران، ساخت جامعه اجتماعی و حرفه ای خود را، و افزایش توانایی خود را برای ایجاد تغییر اجتماعی مثبت است. ... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

برنامه دکترای والدن در برنامه آموزشی، مدرسان و مدرسان را قادر می سازد تا به عنوان محققان و نوآوران در آموزش عالی رشد کنند. از دسترسی به اعضای هیات علمی برجسته و خدمات پشت ... [+]

دکتر ولدن در برنامه آموزشی، مدرسان و مدرسین فرصت رشد به عنوان محققان و نوآوران در آموزش عالی می دهند. از دسترسی به اعضای هیات علمی برجسته و خدمات پشتیبانی دانشجویی بهره مند شوید. تحقیق اصلی را در زمینه مورد علاقه خود انجام دهید، مهارت های تحقیقاتی خود را تقویت کنید و برای کمک به عنوان رهبر، مدیر، اعضای هیات علمی یا سیاست گذار آماده شوید. عضویت در بیش از 100 معلم دولتی سال که Walden University برای کسب درجه تحصیل خود انتخاب کرده اند.... [-]

آمریکا USA Online
Walden University

به عنوان کشف راهکارهایی برای کمک به کسانی که با مسائلی مانند بیماری، اعتیاد، خشونت، و فقر مبارزه می کنند، تاثیر مثبتی بر روی جامعه و سازمان شما می گذارند. ... [+]

به عنوان کشف راهکارهایی برای کمک به کسانی که با مسائلی مانند بیماری، اعتیاد، خشونت، و فقر مبارزه می کنند، تاثیر مثبتی بر روی جامعه و سازمان شما می گذارند. از طریق شبیه سازی های مجازی، مطالعات موردی متحرک و رویکرد بین فردی، دکتر والدن در برنامه خدمات انسانی و اجتماعی می تواند درک شما از زمینه های خدمات انسانی در یک زمینه جهانی را گسترش دهد.

این برنامه طیف وسیعی از تخصص ها را طراحی می کند که به نیاز و منافع شما طراحی شده است. یاد بگیرید که چگونه سیاست و کارآیی مؤثر می تواند کیفیت زندگی افراد کم جمعیت را بهبود بخشد. از طریق تحقیق اصلی، می توانید نظریه ها، مفاهیم و استراتژی هایی را که امروزه در این حوزه تاثیرگذار هستند، کشف کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

Walden University در رشته روانشناسی، دانشآموزان محترم و پژوهشهای اصلی را به اشتراک میگذارد تا شما بتوانید بالاترین سطح تخصص در نظریهها و بهترین شیوههای روانشناسی را بدست ... [+]

Walden University در رشته روانشناسی، دانشآموزان محترم و پژوهشهای اصلی را به اشتراک میگذارد تا شما بتوانید بالاترین سطح تخصص در نظریهها و بهترین شیوههای روانشناسی را بدست آورید. این برنامه 100٪ آنلاین به دنبال یک مدل محقق - تمرین کننده است که شما را تشویق می کند تا با دانش عملی خود یک تحقیق علمی را ادغام کنید. دوره های این برنامه توسط محققان معتبر و کارشناسان این رشته آموزش داده می شود تا شما را در ایجاد تغییر در زندگی دیگران به عنوان یک تمرین کننده، استاد، مشاور یا پژوهشگر برای سازمان های دولتی، غیرانتفاعی و خصوصی آماده سازید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

با یک دکترا در روانشناسی رشد از Walden University ، می توانید تغییرات مثبتی در زندگی افراد، خانواده ها و جوامع ایجاد کنید. ... [+]

با یک دکترا در روانشناسی رشد از Walden University ، می توانید تغییرات مثبتی در زندگی افراد، خانواده ها و جوامع ایجاد کنید.

در این برنامه به موقع، برنامه مربوطه، درک خود را از رشد و توسعه انسانی به موضوعات فعلی مانند تکنولوژی در عصر دیجیتال و نیازهای جمعیتی مانند جامعه جهانی LGBTQ و پناهندگان اعمال می کند.

تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی)اداره و رهبریتوسعه کودکان و نوجوانانسلامت و توسعه انسانیدیدگاه های بین المللی در روانشناسی رشدپژوهشخود طراحی شدهتوجه در مجوز... [-]
آمریکا USA Online
Walden University

به دست آوردن دانش تخصصی شما نیاز به پیشرفت در زمینه هیجان انگیز و متنوع روانشناسی قانونی است. ... [+]

به دست آوردن دانش تخصصی شما نیاز به پیشرفت در زمینه هیجان انگیز و متنوع روانشناسی قانونی است.

در این برنامه آنلاین، شما می توانید درک عمیق تر از سیستم عدالت کیفری و همچنین مسائل مربوط به سلامت روان را که ممکن است رفتار جنایتکارانه را به وجود آورند، بدست آورید. کاوش راه هایی برای ارزیابی برنامه هایی که برای جمعیت های قانونی مانند زندانیانی که مجازات شده اند، اخیرا از زندان آزاد شده، مجرمان ذهنی و نوجوانان محروم شده اند.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

اگر میخواهید تخصص خود را به عنوان یک مربی، یک مشاور یا یک رهبر کسب و کار به اشتراک بگذارید، دکتر PhD در برنامه مدیریتی Walden ACBSP معتبر می تواند به شما در دستیابی به مه ... [+]

آیا شما به دنبال تقسیم و گسترش تخصص خود به عنوان یک مربی، مشاور، یا رهبر کسب و کار، PhD در برنامه مدیریت مدرک ACBSP Walden می توانید به مهارت های مورد نیاز برای دستیابی به اهداف حرفه ای خود دست یابید. بررسی تاثیر مدیریت بر کارکنان و سازمان ها و یادگیری نظریه ها، مفاهیم و تکنیک های تصمیم گیری موثرتر. با انتخاب تخصص، شما می توانید آماده برای دیدار با چالش های مداوم و فرصت هایی که در حرفه شما وجود دارد در حین انجام تحقیقات اصلی در یک منطقه که به منافع شما متصل است.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

این برنامه درجه دکتری اعمال شده به منظور ارتقای مهارت فنی شما طراحی شده است، در حالی که به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را که نیاز دارید برای هدایت سازمان خود در با ... [+]

این برنامه درجه دکتری اعمال شده به منظور ارتقای مهارت فنی شما طراحی شده است، در حالی که به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را که نیاز دارید برای هدایت سازمان خود در بازار رقابتی به طور فزاینده ای افزایش دهید. آماده شدن برای مقامات ارشد در صنایع و دانشگاهی مانند افسر ارشد اطلاعات، افسر ارشد فناوری، مدیر ارشد، استراتژیست فناوری اطلاعات و عضو هیئت علمی یا مدرک دانشگاهی، از طریق شبیه سازهای رهبری، اقامت در جلسات، دوره های سمینار و رشته مربوطه.... [-]

آمریکا USA Online
Walden University

به عنوان یک حرفه ای کار اجتماعی پیشرفته، شما خواسته برای کمک به مقابله با چالش های جامعه اغلب با فشار دادن آن است. ... [+]

به عنوان یک حرفه ای کار اجتماعی پیشرفته، شما خواسته برای کمک به مقابله با چالش های جامعه اغلب با فشار دادن آن است. با پزشک والدن از برنامه اجتماعی کار (DSW)، شما می توانید یک مدافع معتبر تر برای عدالت اجتماعی تبدیل و به دست آوردن اعتبار به عنوان یک رهبر در این زمینه خود را به رسمیت شناخته شود.

را انتخاب کنید از تخصص های متعدد به چین مطالعات خود را با منافع خود را، از جمله پزشکی مددکاری اجتماعی، اعتیاد و اجتماعی، و تخصص بالینی. ... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

با یک Ph.D. در سیاست عمومی و اداری والدن، شما می توانید نقش مهمی را در ایجاد راه حل های پایدار برای مشکلات مواجه با ایالات متحده و ملت های سراسر جهان داشته باشید. ... [+]

با یک Ph.D. در سیاست عمومی و اداری والدن، شما می توانید نقش مهمی را در ایجاد راه حل های پایدار برای مشکلات مواجه با ایالات متحده و ملت های سراسر جهان داشته باشید. این برنامه دکترای آنلاین شما را در درک مفصلی از نظریه های سیاست عمومی، تحقیق و عمل در یک زمینه جهانی به طور موثر و موثر برای تغییراتی که افراد و جوامع را تحت تأثیر قرار می دهد، ارائه می دهد. این برنامه توسط دانش پژوهان آموزش داده می شود و می تواند شما را در دستیابی به سطح جدیدی از اعتبار و نفوذ در زمینه خود قرار دهد و فرصت های شغلی جدید هیجان انگیز را به عنوان یک محقق، مربی کالج یا رهبر اداری خصوصی، عمومی یا غیر انتفاعی بخش... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
4 - 8 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد

Walden University

برنامه کارشناسی ارشد سیاست عمومی Walden University (MPP) می تواند به شما در آماده سازی شما برای تغییر اجتماعی از طریق سیاست عمومی موثر کمک کند. ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد سیاست عمومی Walden University (MPP) می تواند به شما در آماده سازی شما برای تغییر اجتماعی از طریق سیاست عمومی موثر کمک کند. کاوش راه ها برای ارزیابی، پیاده سازی و ایجاد تغییرات سیاستی موثر در بخش خصوصی و دولتی. این برنامه دارای تخصصهای گوناگونی است تا بتوانید کارهای آموزشی خود را با اهداف حرفه ای خود ترتیب دهید. آماده شدن برای حرفه ای در یک سازمان دولتی محلی، ایالتی یا فدرال یا در یک نهاد غیر انتفاعی یا شرکتی.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

کاوش استراتژی های ایجاد و اجرای برنامه ها و پروژه هایی که تغییرات اجتماعی مثبت را از طریق برنامه Master of Public Administration Walden University ترویج می دهند. ... [+]

کاوش استراتژی های ایجاد و اجرای برنامه ها و پروژه هایی که تغییرات اجتماعی مثبت را از طریق برنامه Master of Public Administration Walden University ترویج می دهند. بدست آوردن مديريت و مهارت های سازمانی به شما در ارزيابی نحوه مديريت سياست می تواند به طور مثبت بر جمعیت های کم درآمد تأثير بگذارد. تحقیقات فعلی در این زمینه را به عنوان خودتان جهت ارتقاء همکاری در سراسر سازمانها و ادارات بررسی کنید.

تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی)... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

کار حرفه ای خود را سریع تر و سریع تر با برنامه های آموزش آنلاین آنلاین Walden University (EdS) انجام دهید. این برنامه های EdS شما را به دنبال نقش رهبری جدید در حالی که شم ... [+]

حرفه خود را سریع تر، با کسب یک مدرک تحصیلی آنلاین (EdS) از Walden University . برنامه های EdS ما می تواند شما را به دنبال نقش رهبری جدید در حالی که شما زمینه را برای پیگیری دکترا اگر شما انتخاب کنید.

عضویت در بیش از 100 معلم دولتی سال که Walden University برای کسب درجه تحصیل خود انتخاب کرده اند. با برنامه آموزشی Walden's Learning Pathway ، دانش آموزان بسیاری از Ph.D. در آموزش و پرورش، دکترا آموزش و پرورش (EdD) و برنامه های آموزش و پرورش (EdS)، بسیاری از دوره های ابتدایی همانند هستند. شما می توانید در یکی از برنامه های کارشناسی ارشد یا دکترای خود در تحصیل و شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی دیگر، که به شما وقت و پول صرفه جویی کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
39 - 96 
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

آماده شدن برای سیستم های اطلاعاتی سطح بالا و موقعیت های رهبری فناوری در گستره وسیعی از شرکت های تجاری، دولت، آموزش و پرورش و غیر انتفاعی. ... [+]

آماده شدن برای سیستم های اطلاعاتی سطح بالا و موقعیت های رهبری فناوری در گستره وسیعی از شرکت های تجاری، دولت، آموزش و پرورش و غیر انتفاعی. سیستم مدیریت دانش اطلاعاتی Walden (MISM) ترکیبی از کارهای مدیریتی و آموزش IT پیشرفته شما را آماده می کند تا:

ارزیابی، طراحی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی مهم برای کسب و کارهای امروز.سرپرست تیم های متقابل و ابتکارات فناوری اطلاعات برای رسیدن به اهداف سازمان های کلیدی.پیشرفت در موقعیت رهبری... [-]
آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

Walden University

Walden MS در برنامه آموزش عالی طراحی شده برای کسانی که مایل به دنبال طیف گسترده ای از حرفه های در موسسات آموزش عالی، از مقامات هیات علمی و کارکنان به شغل های کلیدی اداری، ... [+]

Walden MS در برنامه آموزش عالی طراحی شده برای کسانی که مایل به دنبال طیف گسترده ای از حرفه های در موسسات آموزش عالی، از مقامات هیات علمی و کارکنان به شغل های کلیدی اداری، برنامه Walden MS در برنامه آموزش عالی متمرکز بر ترویج موفقیت سازمانی و دانشجویی است. درک کسب و کار، حکمرانی و فرهنگ سازمانی در آموزش عالی به دست آوردن. کاوش بهترین شیوه ها برای ایجاد محیط های یادگیری متمرکز بر دانش آموزان. را انتخاب کنید از طیف وسیعی از تخصص طراحی شده برای دیدار با نیازهای فردی و منافع خود.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

باز کردن درب به هیجان انگیز فرصت های حرفه ای جدید با MS آنلاین در ارتباطات از Walden University . ... [+]

باز کردن درب به هیجان انگیز فرصت های حرفه ای جدید با MS آنلاین در ارتباطات از Walden University . آخرین شیوه ها و نظریه های ارتباطی را بررسی کنید؛ استاد هنر انتقادات و پیشنهادات متقاعد کننده؛ و یادگیری برای توسعه، اجرای و اندازه گیری برنامه های ارتباطی موثر با استفاده از رسانه های سنتی و دیجیتال. این برنامه همچنین شامل یک گواهی حرفه ای تعبیه شده است که قبل از گرفتن مدرک تحصیلی شما واجد شرایط است.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

دوست دارید برای کسب مهارت های بازاریابی دیجیتال و استراتژی در حالی که به دست آوردن درک عمیق تر از اصول بازاریابی؟ ... [+]

دوست دارید برای کسب مهارت های بازاریابی دیجیتال و استراتژی در حالی که به دست آوردن درک عمیق تر از اصول بازاریابی؟ به عنوان یک دانش آموز در MS والدن در برنامه بازاریابی، اکتشاف به شما خواهد کرد:

موضوعات بازاریابی سنتی و برش، لبه، از تمایز نام تجاری به استراتژی رسانه های دیجیتال. اهمیت درک مشتری و بازاریابی رابطه در حفظ مشتری و نقش اقناع و داستان سرایی در حال توسعه محتوا. فرایند تحلیل معیارهای بازاریابی به عنوان راهی برای اطلاع تصمیم گیری استراتژیک. ... [-]
آمریکا USA Online
Walden University

آیا شما فقط با شروع، آمادگی برای امتحان CPA خود و یا علاقه مند به پیشرفت حرفه ای خود را در حسابداری، Walden University MS در برنامه حسابداری می تواند به شما کمک کند مهارت ... [+]

آیا شما فقط با شروع، آمادگی برای امتحان CPA خود و یا علاقه مند به پیشرفت حرفه ای خود را در حسابداری، Walden University MS در برنامه حسابداری می تواند به شما کمک کند مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری های مالی تقویت کنید. طراحی شده برای کمک به پیشرفت در این حرفه به سرعت در حال تغییر، برنامه درسی چالش برانگیز شامل حسابداری مدیریت، مدیریت مالی، موضوعات کنونی و مسائل حسابداری قانونی و اخلاقی است.... [-]

آمریکا USA Online
Walden University

تعهد شما به تغییر اجتماعی با MS در خدمات انسانی و اجتماعی از ولدن. از طریق یک برنامه درسی حرفه ای تمرکز آنلاین، مطالعات موردی تعاملی و شبیه سازی و یک رویکرد بین فردی، می ... [+]

تعهد شما به تغییر اجتماعی با MS در خدمات انسانی و اجتماعی از ولدن. از طریق یک برنامه درسی حرفه ای تمرکز آنلاین، مطالعات موردی تعاملی و شبیه سازی و یک رویکرد بین فردی، می توانید آمادگی خود را برای پاسخگویی به نیازهای افراد، جوامع و سازمان ها در یک زمینه جهانی آماده کنید. مفاهیم و نظریه ها از طریق استفاده از مطالعات موردی متحرک و یک جامعه شبیه سازی شده به زندگی به ارمغان می آورد. شما مشکلی را که برای حمایت از خدمات انسانی و اجتماعی، دسترسی به تعدادی از سازمان ها برای درک راهکارها و راه حل های احتمالی مورد بررسی قرار می گیرید، مورد بررسی قرار می دهید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

یادگیری استراتژیها برای تبدیل شدن به یک رهبر موثرتر که بتواند اعتماد ایجاد کند، دیگران را قدرتمند کند و به آینده آیندۀ سازمان شما تاثیر بگذارد. ... [+]

یادگیری استراتژیها برای تبدیل شدن به یک رهبر موثرتر که بتواند اعتماد ایجاد کند، دیگران را قدرتمند کند و به آینده آیندۀ سازمان شما تاثیر بگذارد. MS Walden University 's Leadership Program یک رویکرد جامع برای رهبری ارائه می دهد که شما را برای برآورده ساختن چالش های در حال رشد در دنیای دنیای کسب و کار و پرورش فلسفه رهبری شخصی خود آماده می کند. از طریق درس های دنیای واقعی، می توانید توانایی های تصمیم گیری خود را به عنوان یک رهبر اخلاقی در یک محیط جهانی تقویت کنید.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

MS در رهبری عدالت جنایی و مدیریت اجرایی آماده تغییرات در سازمان شما و تاثیر سیاستگذاران در جامعه شما می شود. اگر شما یکی از اعمال قانون هستید یا ... [+]

آماده تغییرات در سازمان خود شوید و سیاستگذاران را در جامعه خود تحت تاثیر قرار دهید. اگر Walden University قانونی یا حرفه ای عدالت محسوب می شود، Walden University می تواند به شما در دستیابی به دانش و تجربیات برای آماده شدن برای نقش مدیریت اجرایی در عدالت کیفری یا انتقال به حرفه ای در آموزش و یا مشاوره کمک کند. MS Walden در برنامه مدیریت رهبری قضایی و کیفری، تئوری رفتار جنایی جنایی را با مطالعات در زمینه خدمات انسانی، تکنولوژی و امنیت میهن ترکیب می کند تا به گسترش مهارت های مدیریتی شما کمک کند.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

MS در برنامه روانشناسی Walden University اجازه می دهد تا جنبه های اجتماعی، فرهنگی و شناختی رفتار انسانی را بررسی کنید و به شما در درک پایه ای از اصول روانشناسی کمک می کند ... [+]

MS در برنامه روانشناسی Walden University اجازه می دهد تا جنبه های اجتماعی، فرهنگی و شناختی رفتار انسانی را بررسی کنید، به شما در درک پایه ای از اصول روانشناختی کمک می کند و به شما در آماده سازی برای حل مشکلات واقعی در طیف وسیعی از تنظیمات کمک می کند. درک قویتری از دیدگاههای چند فرهنگی روانشناختی را درک کنید و از طیف وسیعی از تخصصها با توجه به منافع و اهداف فردی خود انتخاب کنید.

تخصص هاروانشناسی کاربردیروانشناسی آموزشیروانشناسی عمومیروانشناسی بهداشتیتوسعه رهبری و مربیگریروانشناسی اجتماعیتوجه در مجوز... [-]
آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

در MS MS Walden در برنامه روانشناسی توسعه، شما می توانید نظریه، تحقیق و شیوه های مربوط به روانشناسی توسعه را به تنظیمات دنیای واقعی اعمال کنید. ... [+]

در MS MS Walden در برنامه روانشناسی توسعه، شما می توانید نظریه، تحقیق و شیوه های مربوط به روانشناسی توسعه را به تنظیمات دنیای واقعی اعمال کنید. بررسی کارآموزی که بر مباحث کنونی مانند تأثیر تکنولوژی دیجیتال در توسعه انسانی و مسائل حیاتی مواجه شده توسط جمعیت هایی مانند جامعه ی LGBTQ و پناهندگان تمرکز دارد، شما را در درک متقابل بین شناختی، جسمی، عاطفی، اجتماعی و سلامت تقویت خواهد کرد و جنبه های فرهنگی توسعه برای کمک به دیگران برای غلبه بر چالش های حیاتی. شما همچنین می توانید از شش تخصص تخصصی برای تطبیق مطالعات خود با اهداف شغلی خود انتخاب کنید.... [-]

آمریکا USA Online
Walden University

آماده شدن برای ورود به رو به رشد رو به رشد روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به عنوان یک تمرینکننده IO، مشاور، مربی شرکتی یا مدیر منابع انسانی MS Walden در برنامه روانشناسی ... [+]

آماده شدن برای ورود به رو به رشد رو به رشد روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به عنوان یک تمرینکننده IO، مشاور، مربی شرکتی یا مدیر منابع انسانی MS Walden در برنامه روانشناسی صنعتی و سازماندهی. تمرکز بر کاربرد عملی در محل کار، شما موضوعاتی مانند دینامیک گروه، رهبری، مدیریت عملکرد و آموزش کارمندان را به عنوان مهارت هایی که برای ساختن سازمان های مولد و موثر تر به دست آورده اید، خواهید آموخت.

تخصص هامشاوره روانشناسیتمرین عمومیمدیریت منابع انسانیتجارت بین المللتوسعه رهبری و مربیگریتوجه در مجوز... [-]
آمریکا USA Online
Walden University

MS Walden University 's Program of Psychology Forensics شما را آماده می کند تا بینش ها، مهارت ها و دیدگاه های جدیدی را در رابطه با انواع مختلف غیر کلاسیک در زمینه هایی نظ ... [+]

MS Walden University 's Program of Psychology Forensics شما را آماده می کند تا بینش ها، مهارت ها و دیدگاه های جدیدی را در رابطه با انواع مختلف غیر کلاسیک در زمینه هایی نظیر جرایم اینترنتی، تجزیه و تحلیل تحقیقات جنایی، پروفایل های تروریستی و دفاع از قربانیان اعمال نماید. کاوش عوامل بیولوژیکی، روانی و اجتماعی که بر رفتار جنایی تاثیر می گذارد. رویکردهای روان شناختی و مفاهیم را به عنوان شناسایی مجرمان، از جمله نوجوانان، در طیف وسیعی از تنظیمات قانونی، اعمال کنید. گوناگون تخصص ما می تواند تخصص شما را برای ایجاد تغییرات مثبت در نظام حقوقی فراهم کند. تخصص ها... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

یاد بگیرید برای ایجاد دوره های مبتنی بر فناوری موثر و برنامه های آموزشی برای محیط های مختلف، از جمله آموزش عالی؛ آموزش و پرورش جامعه کالج؛ توسعه نیروی کار شرکتی و غیرانتف ... [+]

یاد بگیرید برای ایجاد دوره های مبتنی بر فناوری موثر و برنامه های آموزشی برای محیط های مختلف، از جمله آموزش عالی؛ آموزش و پرورش جامعه کالج؛ توسعه نیروی کار شرکتی و غیرانتفاعی؛ و مراقبت های بهداشتی، نظامی و دولتی. با استفاده از فناوری های یادگیری پیشرفته والتن خودتان را با تکنیک یادگیری، فرآیندهای طراحی آموزشی و راهبردهای موثر برای جذب دانش آموزان قرن 21 آشنا کنید.

شما می توانید به درجه خود را با سرعت که برای شما مناسب است، کار کنید.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

همانطور که شما مطالعه آخرین نظریه ها و مسائل عدالت کیفری روز افزون پیچیده امروز را در پیش رو دارید این زمینه در حال تحول است. به طور گسترده ای در زمینه عدالت کیفری به دست ... [+]

همانطور که شما مطالعه آخرین نظریه ها و مسائل عدالت کیفری روز افزون پیچیده امروز را در پیش رو دارید این زمینه در حال تحول است. دستاوردهای گسترده در زمینه عدالت کیفری، از جمله نحوه اجرای قانون، دادگاه ها و اصلاحات در سطح محلی، ایالتی و فدرال برقرار می شود. در MS در برنامه عدالت کیفری در Walden University ، می توانید یک برنامه آموزشی منحصر به فرد را بیابید که تئوری رفتار جنایی را با تکنولوژی، امنیت داخلی و مهارت های مدیریتی ترکیب می کند که می توانید بلافاصله در محل کار خود بکار ببرید یا برای پیشبرد حرفه خود استفاده کنید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

از Core برنامه نویسی و شبکه دوره های به آموزش پیشرفته در بالا تقاضا IT تخصص، MS والدن در اطلاعات برنامه فن آوری طراحی شده است برای کمک به شما وارد و پیشرفت در این زمینه س ... [+]

از Core برنامه نویسی و شبکه دوره های به آموزش پیشرفته در بالا تقاضا IT تخصص، MS والدن در اطلاعات برنامه فن آوری طراحی شده است برای کمک به شما وارد و پیشرفت در این زمینه سرعت در حال رشد IT. یک رهبر در آموزش آنلاین، والدن ارائه می دهد مشتاق و با تجربه حرفه ای IT فرصت برای یادگیری در یک محیط دولت از هنر، مجازی شامل آزمایشگاه های مجازی و فن آوری منحصر به فرد MobileLearn® والدن است.

فرمت حرفه ای سازی این برنامه شما را قادر به کسب گواهی تحصیلات تکمیلی خود را در سیستم های اطلاعات پس از اتمام چهار دوره اول * و سپس دنبال مطالعات پیشرفته در یکی از این تخصص در تقاضا:... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

پیشرفت حرفه خود را در کسب و کار، غیر انتفاعی و یا بخش عمومی با توسعه مهارت های مدیریتی خود را از طریق MS Walden University در برنامه مدیریت. این برنامه شما را آماده می کن ... [+]

پیشرفت حرفه خود را در کسب و کار، غیر انتفاعی و یا بخش عمومی با توسعه مهارت های مدیریتی خود را از طریق MS Walden University در برنامه مدیریت. این برنامه شما را برای رسیدن به اهداف حرفه ای آماده می کند با دادن دانش دنیای دنیایی که می تواند به شما در مدیریت پروژه ها کمک کند و تیم را به طور موثر هدایت کند. یاد بگیرید که ادغام و هماهنگ کردن فرآیندهای سازمانی و سیستم ها و نیز ایجاد انگیزه برای کارکنان برای دیدار و فراتر رفتن از چالش ها و اهداف مرتبط با محیط کار پویا امروز.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

تعداد کمی از حرفه ها نیاز به عمق و گستردگی دانش، مهارت ها و توانایی مدیران اورژانسی دارند، که ممکن است بخواهد با اولین پاسخ دهندگان همکاری کنند، بر سیاست های عمومی تاثیر ... [+]

تعداد کمی از حرفه ها نیاز به عمق و گستردگی دانش، مهارت ها و توانایی مدیران اورژانسی دارند، که ممکن است بخواهد با اولین پاسخ دهندگان همکاری کنند، بر سیاست های عمومی تاثیر بگذارد یا از محله ها از حوادث محافظت کند. در Walden MS در برنامه مدیریت اضطراری، می توانید مهارت های آموزشی و مهارت های رهبری لازم برای هدایت اقدامات اضطراری و برنامه های پیشگیری و رفع تهدیدات را به دست آورید. این برنامه طیف وسیعی از تخصص ها و همچنین فرصت آماده شدن برای کسب گواهینامه از موسسه مدیریت اضطراری FEMA را ارائه می دهد.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

بدست آوردن مهارت های استراتژیک، سازمانی، مدیریتی و تحلیلی است که انگیزه و رانندگی محل کار امروز است. ... [+]

بدست آوردن مهارت های استراتژیک، سازمانی، مدیریتی و تحلیلی است که انگیزه و رانندگی محل کار امروز است. این که آیا شما تنها با شروع کردن و یا به دنبال برای پیشبرد به نقش بالاتر اجرایی، MS دانشگاه والدن در مدیریت منابع انسانی به شما می دهد دانش عملی است که می تواند به شما کمک کند تبدیل شدن به یک حرفه ای منابع انسانی موثر تر است.

طراحی و توسعه توسط کارشناسان در این زمینه، این برنامه به طور کامل با برنامه درسی توصیه می شود از انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) تراز وسط قرار دارد و ارائه می دهد یک برنامه عمومی و سه تخصص حرفه متمرکز برای تکمیل اهداف حرفه ای خود را.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

کاوش استراتژی های موفقیت آمیز مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS Walden University در برنامه مدیریت غیر انتفاعی و رهبری. ... [+]

کاوش استراتژی های موفقیت آمیز مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS Walden University در برنامه مدیریت غیر انتفاعی و رهبری. این برنامه از جمع آوری منابع مالی تا استخدام داوطلبانه، نیازها و نگرانی های غیرانتفاعی معاصر را مورد توجه قرار می دهد. دانش خود را از سازمان های غیر انتفاعی گسترش می دهد، از طریق موضوعات و مفاهیم بین المللی که در طول دوره های تحصیلات خود شامل شده است و مهارت های مدیریتی را شامل می شود، از جمله بودجه بندی، که افراد غیر انتفاعی برای انجام مأموریت خود تکیه می کنند. کشف کنید که چگونه می توانید تغییرات اجتماعی مثبت را با این مدرک کارشناسی ارشد آنلاین ارتقاء دهید.... [-]

آمریکا USA Online
August 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

توسعه مهارت برای کمک به بچه ها با MS Walden در برنامه مطالعات دوران کودکی پیشرفت. درک خود را از مراحل رشد کودک تقویت کنید، تازه ترین روندها و نظریات را در دوران کودکی کشف ... [+]

توسعه مهارت برای کمک به بچه ها با MS Walden در برنامه مطالعات دوران کودکی پیشرفت. درک خود را از مراحل رشد کودک تقویت کنید، تازه ترین روندها و نظریات را در دوران کودکی کشف کنید و مهارت های عملی مورد نیاز برای ایجاد محیط هایی را فراهم آورید که در آن کودکان یاد می گیرند و رشد می کنند. از تخصص هایی که می توانند شما را به عنوان مدیر در برنامه ها یا مراکز مراقبت از کودکان مشغول کنند، از سیاست های عمومی، آموزش دادن به همکاران مربیان دوران کودکی و یا آموزش موثرتر جمعیت های مختلف استفاده کنید.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Walden University

مهارت ها را برای آماده شدن برای نقش رهبری در محیط یادگیری برای همه کودکان به دست آورید. ... [+]

مهارت ها را برای آماده شدن برای نقش رهبری در محیط یادگیری برای همه کودکان به دست آورید. والدین، گزینه ی آموزشی مبتنی بر شایستگی های ما، کسب MS در مطالعات دوران کودکی با تخصص در مدیریت، مدیریت و رهبری از طریق Tempo Learning®. از طریق این برنامه آنلاین، غیر مجوز شما می توانید:

درک خود را از توسعه و یادگیری کودک تقویت کنید.دانش خود را از برنامه ها و خدمات موثر گسترش دهید.توانایی خود را برای پیوند دادن مسائل عدالت و انعطاف پذیری به نحوه یادگیری و رشد دانش آموزان افزایش دهید.کاوش در مسائل دنیای واقعی برای به دست آوردن مهارت ها و مهارت های عملی و تقاضا.... [-]
آمریکا USA Online
Walden University

برنامه والدین MS در آموزش و پرورش (MSEd) که توسط مربیان برای مربیان طراحی شده است می تواند به شما در توسعه دانش و مهارت های لازم برای کمک به دانش آموزان امروز موفق شود. ا ... [+]

برنامه Walden's 100٪ Online MS در آموزش و پرورش (MSEd) که توسط مربیان برای مربیان طراحی شده است، شما را قادر می سازد تا دانش و مهارت های لازم برای کمک به دانش آموزان امروز را به موفقیت برسانید. این برنامه به بررسی بهترین شیوه ها و آخرین تحقیقات در زمینه آموزش می پردازد و به شما امکان می دهد تا معلمان برجسته را در کلاس های خود مشاهده کنید تا تکنیک های اثبات شده برای ایجاد محیط های یادگیری موثر را بیاموزید.... [-]

آمریکا USA Online
Walden University

آیا شما آماده برای دیدار با الزامات لجستیکی و پیچیده فنی بسیاری است که از پروژه های تقاضا امروز؟ MS دانشگاه والدن رادر پروژه برنامه مدیریت شما را قادر می سازد برای به دست ... [+]

MS در مدیریت پروژه

آیا شما آماده برای دیدار با الزامات لجستیکی و پیچیده فنی بسیاری است که از پروژه های تقاضا امروز؟ MS دانشگاه والدن در برنامه مدیریت پروژه را قادر می سازد شما برای به دست آوردن مهارت های تحلیلی، نظری، عملی و سازنده مدیریت پروژه در سراسر حوزه های مختلف و صنایع. کاوش استراتژی های مدیریت سنتی و جدید تر و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت خطرات و موثر اعمال آنچه به شما یاد پروژه وظایف مدیریت در سازمان شما.... [-]

آمریکا USA Online
September 2019
تمام وقت
پاره وقت
Online
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

A Higher Degree. A Higher Purpose.

What's It Like to Learn Online?

Financing Your Education