Walden University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به Walden University

جهان خود را با درجه ای از والدن تحت تاثیر قرار دهید. امروز آغاز کن! برنامه های درجه و گواهینامه Walden برای حرفه ای ها طراحی شده اند. فرم را در سمت راست بنویسید تا یاد بگیرند که چگونه می توانید تغییر ایجاد کنید و حرفه خود را پیش ببرید. Walden University ، بیش از 40 سال است که یک موسسه معتبر است، به کار حرفه ای برای رسیدن به اهداف آموزشی خود کمک کرده است. برنامه های Walden درجه و گواهینامه ها برای کمک به دانش آموزان در کشف روند فعلی بازار، به دست آوردن مهارت های مرتبط است که می تواند بلافاصله در دنیای واقعی اعمال شود و تغییر اجتماعی مثبت در زندگی و جوامع آنها ایجاد شود. دانش آموزان توسط اعضای هیئت علمی که هم محققان و هم متخصصان هستند، تدریس می شوند، و چشم انداز آکادمیک و تجربه عملی را به کلاس آنلاین می دهند.

چرا والدن را انتخاب کنید؟

 • گزینه ها: والدن در حال حاضر برنامه های بیش از 80 درجه، بیش از 370 تخصص و غلظت و بیش از 50 برنامه گواهی را ارائه می دهد، بنابراین می توانید برنامه یا زمینه تحصیل مورد نیاز خود را پیدا کنید.
 • شبکه همکار: در جامعه والدن، که از بیش از 127،600 دانش آموز و فارغ التحصیل تشکیل شده است، شما یک شبکه از همسالان دارید که می توانند از شما در سفر خود پشتیبانی کنند.
 • بسیاری از دیدگاه ها: دانش آموزان مختلف والتن از همه 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 150 کشور می آید.
 • استاد کارشناس: بیش از 3000 نفر از اعضای هیات علمی والدن، کارشناسان در زمینه های خود هستند که تجربیات دنیای خود را در دوره های خود تجربه می کنند.
 • رضایت دانشجویان: 91٪ از فارغالتحصیلان والدن که به نظرسنجی والدن در سال 2013 پاسخ دادند، نشان دادند که بسیار با راضی بودن یا رضایت از تحصیلات خود هستند. *

* منبع: www.WaldenU.edu/DATA، 2012-2013

پذیرش

شرایط پذیرش Walden University برنامه و سطح تحصیلات متفاوت است. مشاوران ثبت نام Walden برای کمک به شما در هر مرحله از فرآیند درخواست آنلاین، در حال تصمیم گیری درباره برنامه ای هستند که شما برای درخواست کمک مالی درخواست می دهید. مشاوران ثبت نام همچنین می توانند نقل و انتقال پول اعتبار را برای تجربه تحصیلات گذشته توضیح دهند.

کمک هزینه تحصیلی و مالی

پرداخت هزینه تحصیلات شما می تواند یک چالش باشد، اما والدن به شما کمک می کند گزینه های زیادی را که برای شما در نظر گرفته شده است شناسایی کنید، از جمله کمک هزینه تحصیلی، کمک های مالی و وام های فدرال و خصوصی. شما همچنین می توانید با کارفرمای خود چک کنید که آیا بازپرداخت کمک هزینه تحصیلی برای دوره های خود را ارائه می دهند. یک مشاور ثبت نام Walden می تواند به شما کمک کند که گزینه های مالی برای شما مناسب باشد. علاوه بر این، می توانید با انتقال اعتبارات که قبلا خرید کرده اید، زمان و پول صرفه جویی کنید. بیشتر برنامه های فارغ التحصیل والدن اجازه می دهد تا شما تا 50٪ از اعتبارات مورد نیاز خود را انتقال دهید.

حمایت از موفقیت شما

هدف ولدن این است که به شما کمک کند تا به شما نزدیک شوید. از اولین تحقیق خود در هر مرحله از مطالعات خود می توانید از طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی دانشجویی برای کمک به موفقیت در سفر آموزشی خود بهره مند شوید. ولدن خدمات زیر را برای دانش آموزان فراهم می کند: مشاوران شخصی: از مشاوران ثبت نام، کمک های مالی، دانشگاهیان و سایر خدمات پشتیبانی مطلع شوید تا بیشترین میزان استفاده از برنامه آنلاین خود را داشته باشید. کمک فنی: مطالعه نگران کننده بدون دانستن شما دسترسی 24/7 به پشتیبانی فنی Walden. پشتیبانی سفارشی برای یادگیری آنلاین: در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشد، کتابخانه آنلاین والدن، بیش از 64،000 مجله کامل متن، بیش از 100 پایگاه داده و بیش از 3 میلیون پایان نامه را دارد. خدمات گوناگون به ویژه برای دانشجویان دکترا آنلاین، از جمله دایرکتوری تخصصی هیات علمی و کمک به تحقیقات پایان نامه و دفاع دهانی طراحی شده است. مرکز نوشتن: با پشتیبانی از مرکز نوشتن والدن، مهارت های نوشتن خود را تشدید می کند، که منابع و آموزش آنلاین توسط سردبیران حرفه ای تمام وقت را ارائه می دهد. Residencies Academic: شبکه با اعضای هیات علمی، کارکنان و همسالان در اقامت شخصی، طراحی شده تا به شما تحقیق و نوشتن بیشتری را برای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد یا دکترای خود ارائه دهد. خدمات شغلی: مرکز خدمات شغلی Walden مشاوره یک به یک و مجموعه ای از منابع آنلاین را برای کمک به شما در انجام وظایف مهم مانند نوشتن رزومه، جستجوی شغلی و استراتژی های مصاحبه ارائه می دهد.

یادگیری آنلاین

انعطاف پذیری والدین و حمایت شما آموزش و پرورش را در دسترس قرار می دهد. شما از یک تجربه جامع یادگیری آنلاین بهره مند خواهید شد که شامل موارد زیر است:

 • تاریخ شروع راحت در طول سال.
 • جهت گیری که شما را برای موفقیت در یک محیط آنلاین آماده می کند.
 • امکان تکمیل دوره های آموزشی در زمان و مکان مناسب برای شما.
 • دسترسی به دوره ها و مواد روی گوشی یا تبلت شما.
 • منابع چند رسانه ای برای تقویت یادگیری دانش آموزان: فیلم ها، مطالعات موردی، شبیه سازی ها، مقالات، نشریات و موضوعات بحث.
 • جامعه آنلاین جهانی دانشکده ها، دانشجویان و فارغ التحصیلان.

دوره والدن تمرکز بر مهارت ها و استراتژی های عملی شما می توانید بلافاصله در محل کار اعمال کنید. شما تشویق خواهید شد از آنچه که یاد می گیرید، راه حل های نوآورانه ای را برای مشکلات واقعی در نظر بگیرید و بسیاری از برنامه ها فرصت استفاده از آنچه که از طریق تجربه تمرین آموخته اید، به کار می بندند. در دوره های آموزشی، تحقیقات و مطالعات موردی در حال حاضر برای افزایش تفکر انتقادی ضروری است. قالب آنلاین ما همکاری و بحث را تشویق می کند تا بتوانید از متخصصین دیگر در زمینه خود یاد بگیرید.

دانشکده

اعضای هیات علمی والدن بر موفقیت شما متمرکز هستند. هیات علمی ما شامل محققان، محققان و رهبران برجسته است که برای مدارک علمی و صنعتی خود و همچنین توانایی های آموزشی خود انتخاب شده اند. آنها به عنوان مربیان و مشاوران عمل می کنند و محیط یادگیری حمایتی و فراگیر را پرورش می دهند. اعداد زیر: 86 درصد از اعضای هیات علمی والدن حداقل یک مدرک دکترا دارند و مجموعا بیش از 900 جایزه را برای دستاوردهای حرفه ای و مشارکت برجسته خود در زمینه های خود دریافت کرده اند. دانشکده والدن همچنین شامل 26 دانشمند یا متخصص فلوبرایت است. آنها طیف وسیعی از زمینه های تجربی و فرهنگی را در اختیار دارند و از تخصص خود در کلاس درس استفاده می کنند.

انجمن فارغ التحصیلان

Walden University بیش از 79،800 فارغ التحصیل در سراسر 135 کشور در سراسر جهان است. فارغ التحصیلان ما توسط یک انجمن فعال فارغ التحصیلان پشتیبانی می شود، که فارغ التحصیلان را به دانشجویان، دانشکده ها و همکاران فارغ التحصیل جامعه والدن بزرگ متصل می کند. فارغ التحصیلان در فعالیت های منطقه ای شرکت می کنند و از طریق برنامه سفارشی فارغ التحصیلان، myWaldenAlumni - پورتال فارغ التحصیلان ما و نشریه امضا دانشگاه، مجله والدن، مشارکت دارند که دستاوردهای دانش آموزان ما را دو بار در سال برجسته می کند.

اعتباربخشی

Walden University توسط کمیته آموزش عالی و عضو انجمن مرکزی شمالی www.ncahlc.org تأیید شده است. والدن مفتخر است که مدارک تخصصی تخصصی خود را از سازمان های زیر کسب کند:

 • شورای ملی اعتباربخشی آموزش معلم (NCATE)
 • شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه های تجاری (ACBSP)
 • کمیسیون آموزش عالی پرستاری (CCNE)
 • شورای اعتباربخشی مشاوره و برنامه های آموزشی مرتبط (CACREP)
 • موسسه مدیریت پروژه (PMI) ® مرکز اعتباربخشی جهانی (GAC) برای برنامه های آموزش مدیریت پروژه
 • هیئت اعتباربخشی مهندسی و فناوری، شرکت (ABET)

اعتباربخشی معتبر است که یک دانشگاه و برنامه های آن با کیفیت بالا و محتوایی مناسب ارائه می دهند. اعتباربخشی Walden University به معنای:

 • برنامه ها و دوره ها با کیفیت بالا هستند.
 • دانش آموزانی که واجد شرایط دسترسی به کمک های دانشجویی فدرال می باشند.
 • اعتبارات به دست آمده راحت تر از اعتبارات دریافت شده در مؤسسات غیر معتبر به حساب می آیند.

هنگام ارزیابی مدارک تحصیلی، کارفرمایان و دانشگاه ها اغلب متقاضیانی را که از یک دانشگاه معتبر تحصیل کرده اند، می بینند. اطلاعات در مورد هزینه ها، انواع اشغال، نرخ تکمیل و بدهی وام متوسط ​​برای این برنامه ها را در http://www.waldenu.edu/programdata پیدا کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید DBA » بازدید کنید دکترا(PhD) - OnlineStudies » بازدید کنید MBA » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد - OnlineStudies » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) - HealthcareStudies » بازدید کنید دکترا » بازدید کنید کارشناسی ارشد - HealthcareStudies » بازدید کنید دکترا(PhD) - HoghooghTahsilat »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

DBA

دکتر مدیریت کسب و کار (DBA) - مدیریت انرژی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

دکتر-ACBSP معتبر دانشگاه والدن از کسب و کار برنامه دولت (DBA) به بررسی برخی از چالش ها و چشم انداز است که در حال حاضر وجود [+]

آیا شما آماده برای نفوذ و پیشبرد آینده حرفه کسب و کار؟ دکتر-ACBSP معتبر دانشگاه والدن از برنامه مدیریت کسب و کار (DBA) به بررسی برخی از چالش ها و چشم انداز است که در حال حاضر در جهان پویا از کسب و کار وجود دارد، مانند جهانی شدن، اخلاق و روابط ذینفعان. کاوش استراتژی های جدید در رهبری کسب و کار و تصمیم گیری پیشرفته در حالی که به دست آوردن درک عمیق از هر دو نظریه و پژوهش در حوزه کسب و کار استفاده شود.... [-]


MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

توانایی خود را برای ارتباط موثر با ذینفعان داخلی و خارجی با تخصص ارتباطی افزایش دهید. کارآموزی در این زمینه به بررسی عناصر ارتباطات موفق بین فردی و سازمانی و مدیر می پردازد [+]

کسب مهارت های کسب و کار در دنیای واقعی شما نیاز به تحقق بخشیدن به توانایی های حرفه ای خود را - و حرکت در پیش رو در نیروی کار رقابتی - با ACBSP معتبر Master of Business Administration (MBA) برنامه Walden University . با استفاده از این 100٪ برنامه آموزشی آنلاین، شما می توانید کسب و کار و مهارت های رهبری برای رسیدگی به چالش های کسب و کار منحصر به فرد سازمان خود کسب کنید. از تخصص های مختلف در این زمینه متنوع و پویا از جمله امور مالی شرکت، کارآفرینی، کسب و کار بین المللی، رهبری و مدیریت پروژه انتخاب کنید. آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید، می تواند بلافاصله برای کسب و کار شما در روز بعد اعمال شود. MBA ما نیز از طریق Tempo Learning® توسط Walden در دسترس است که به شما امکان می دهد درجه خود را به صورت سفارشی و از تجربه قبلی حرفه ای خود برای سرعت بخشیدن به پیشرفت خود استفاده کنید.... [-]


کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) (صلاحیت بر اساس)

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

آماده برای پیشبرد کار خود و ایجاد یک تاثیر بیشتری در نیروی کار جهانی امروز است. کسب یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) با تخصص در مدیریت پروژه از طریق تمپو آموزش ™، گزینه آموزش مبتنی بر شایستگی دانشگاه والدن است. [+]

آماده برای پیشبرد کار خود و ایجاد یک تاثیر بیشتری در نیروی کار جهانی امروز است. کسب یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) با تخصص در مدیریت پروژه از طریق تمپو آموزش ™، گزینه آموزش مبتنی بر شایستگی دانشگاه والدن است. در این برنامه اینترنتی خود گام، شما می توانید:

به طور مستقل مهارت های رهبری مهم است که شما می توانید بلافاصله اعمال یاد بگیرند. کاوش روند کسب و کار و موضوعات مرتبط به کارفرمایان و صنعت امروز است. قیمت خود را تنظیم با تنظیم خود را سرعت-سریع تر یاد می گیرید، از شما کمتر است. ... [-]

دکترا(PhD)

PhD در روانشناسی صنعتی و سازمان

Online Campus تمام وقت September 2018 آمریکا USA Online

Walden's PhD در برنامه روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یکی از اولین برنامه های آنلاین دکترای در روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به شما امکان می دهد تا دانش خود را از موقعیت های کاری و رفتار سازمانی تقویت کنید. [+]

Walden's PhD در برنامه روانشناسی صنعتی و سازمانی به عنوان یکی از اولین برنامه های آنلاین دکترای در روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به شما امکان می دهد تا دانش خود را از موقعیت های کاری و رفتار سازمانی تقویت کنید. همانطور که مهارت های پیشرفته در مدیریت تغییر، روانشناسی پرسنلی و نظریه و طراحی تحقیقاتی را توسعه می دهید، می توانید آماده باشید که به عنوان کاتالیزور برای تغییر در آموزش عالی، شرکت های بزرگ، دولت و دیگر محیط های کاری کار کنید. از تخصصهای گوناگون خود برای انتخاب مطالعات خود به منافع حرفه ای و مسیر حرفه ای خود انتخاب کنید.... [-]


دکتر آموزش و پرورش (ed.d.)

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

آیا شما آرزوی رانندگی تغییر آموزشی تحول در سازمان و جامعه خود را؟ از P-12 طراحی شده برای پزشکان و مدیران به آموزش عالی، دکتر آنلاین دانشگاه والدن از برنامه آموزش و پرورش (EDD) ارائه می دهد انعطاف پذیری و انتخاب برای رفع نیازهای حتی خود را اگر به آن نیاز دارد در طول راه را تغییر دهید. [+]

آیا شما آرزوی رانندگی تغییر آموزشی تحول در سازمان و جامعه خود را؟ از P-12 طراحی شده برای پزشکان و مدیران به آموزش عالی، دکتر آنلاین دانشگاه والدن از برنامه آموزش و پرورش (EDD) ارائه می دهد انعطاف پذیری و انتخاب برای رفع نیازهای حتی خود را اگر به آن نیاز دارد در طول راه را تغییر دهید.

تاریخ بیش از 100 معلم دولت از سال که دانشگاه والدن را انتخاب کرده اند برای به دست آوردن درجه آموزش و پرورش خود.... [-]


دکترا در خدمات اجتماعی و انسانی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

ایجاد تاثیر مثبت در جامعه خود و سازمان خود را به عنوان استراتژی برای کمک به کسانی که به مبارزه با مسائلی مانند بیماری، اعتیاد، خشونت و فقر اکتشاف به شما. از طریق شبیه سازی مجازی، مطالعات موردی متحرک، و یک رویکرد interprofessional، دکترا والدن در برنامه اجتماعی و انسانی خدمات می توانید درک خود را از زمینه خدمات بشر در یک مفهوم جهانی را گسترش دهد. [+]

ایجاد تاثیر مثبت در جامعه خود و سازمان خود را به عنوان استراتژی برای کمک به کسانی که به مبارزه با مسائلی مانند بیماری، اعتیاد، خشونت و فقر اکتشاف به شما. از طریق شبیه سازی مجازی، مطالعات موردی متحرک، و یک رویکرد interprofessional، دکترا والدن در برنامه اجتماعی و انسانی خدمات می توانید درک خود را از زمینه خدمات بشر در یک مفهوم جهانی را گسترش دهد.

این برنامه ارائه می دهد طیف وسیعی از تخصص هایی که طراحی شده برای دیدار نیازها و منافع خود را. یاد بگیرند که چگونه موثر سیاست و عمل می تواند کیفیت زندگی برای جمعیت محروم را بهبود بخشد. از طریق تحقیق اصلی، شما می توانید نظریهها، مفاهیم و روش هایی که امروزه در زمینه تاثیر گذار هستند را کشف کند.... [-]


دکترا در سیاست های عمومی و مدیریت

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

با مدرک دکترا در سیاست عمومی و مدیریت از والدن، شما می توانید یک نقش فعال در ایجاد راه حل های پایدار برای مشکلات پیش روی ایالات متحده و کشور های جهان است. این برنامه دکتری آنلاین شما را با درک دقیق از تئوری سیاست عمومی، پژوهش و عمل در یک مفهوم جهانی ارائه به طور موثر و کارآمد برای تغییر مثبت است که اثرات افراد و جوامع حمایت کند. [+]

با مدرک دکترا در سیاست عمومی و مدیریت از والدن، شما می توانید یک نقش فعال در ایجاد راه حل های پایدار برای مشکلات پیش روی ایالات متحده و کشور های جهان است. این برنامه دکتری آنلاین شما را با درک دقیق از تئوری سیاست عمومی، پژوهش و عمل در یک مفهوم جهانی ارائه به طور موثر و کارآمد برای تغییر مثبت است که اثرات افراد و جوامع حمایت کند. آموزش داده شده توسط محقق پزشکان، این برنامه می تواند به شما موقعیت برای رسیدن به یک سطح جدید از اعتبار و نفوذ در این زمینه خود و در آغوش فرصت های شغلی جدید هیجان انگیز به عنوان یک محقق، سطح کالج مربی، و یا رهبر اداری در خصوصی، عمومی، غیر انتفاعی یا بخش.... [-]


دکترا در کار اجتماعی - تخصص بالینی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

دکترا والدن در برنامه کار اجتماعی می تواند به شما برای مرحله بعدی در زندگی حرفه ای کار اجتماعی خود را به عنوان یک محقق، سطح کالج مربی، و یا رهبر اداری آماده کند. [+]

دکترا والدن در برنامه کار اجتماعی می تواند به شما برای مرحله بعدی در زندگی حرفه ای کار اجتماعی خود را به عنوان یک محقق، سطح کالج مربی، و یا رهبر اداری آماده کند.

برنامه درسی به چالش کشیدن شما را قادر به تجزیه و تحلیل تئوری های پیشرفته و کشف برخی از مهم ترین مسائل و برش لبه در کار اجتماعی امروز. چهره به چهره اقامت تحصیلی حمایت تجربه یادگیری، اجازه می دهد شما را به همکاری با اساتید و همکاران، ساخت جامعه اجتماعی و حرفه ای خود را، و افزایش توانایی خود را برای ایجاد تغییر اجتماعی مثبت است. ... [-]


دکتر از فن آوری اطلاعات (DIT)

Online September 2018 آمریکا USA Online

در دکتر آنلاین والدن از برنامه فناوری اطلاعات (DIT)، دانش آموزان می توانند دانش پیشرفته در زمینه فن آوری اطلاعات به دست آورید و همچنین مهارت های رهبری استراتژیک مورد نیاز برای هدایت سازمانها از طریق چالش های مهم مربوط به IT به دست آوردن. [+]

رهبران موفق در صنعت IT امروز دارای بیش از مهارت های فنی لازم برای درک تکنولوژی در حال تحول. آنها همچنین باید درک اساسی از چگونگی ساختار و عملیاتی عملکرد سازمانی می تواند رشد و موفقیت تاثیر داشته باشد.

در دکتر آنلاین والدن از برنامه فناوری اطلاعات (DIT)، دانش آموزان می توانند دانش پیشرفته در زمینه فن آوری اطلاعات به دست آورید و همچنین مهارت های رهبری استراتژیک مورد نیاز برای هدایت سازمانها از طریق چالش های مهم مربوط به IT به دست آوردن. ... [-]


دکترای آموزش

Online تمام وقت September 2018 آمریکا USA Online

دکترا والدن در برنامه آموزش و پرورش ارائه می دهد مربیان و این فرصت را به عنوان دانشمندان و نوآوران در آموزش عالی رشد مدیران. بهره مندی از دسترسی به اعضای هیات علمی برجسته و خدمات پشتیبانی دانشجویی. انجام تحقیقات اولیه در منطقه مورد علاقه شما، تعمیق مهارت های تحقیقات خود را، و آماده به عنوان یک رهبر آموزش و پرورش، مدیر، عضو هیئت علمی، و یا سیاست گذاران کمک می کند. [+]

دکترا والدن در برنامه آموزش و پرورش ارائه می دهد مربیان و این فرصت را به عنوان دانشمندان و نوآوران در آموزش عالی رشد مدیران. بهره مندی از دسترسی به اعضای هیات علمی برجسته و خدمات پشتیبانی دانشجویی. انجام تحقیقات اولیه در منطقه مورد علاقه شما، تعمیق مهارت های تحقیقات خود را، و آماده به عنوان یک رهبر آموزش و پرورش، مدیر، عضو هیئت علمی، و یا سیاست گذاران کمک می کند.

تاریخ بیش از 100 معلم دولت از سال که دانشگاه والدن را انتخاب کرده اند برای به دست آوردن درجه آموزش و پرورش خود.... [-]


دکترای روانشناسی

Online تمام وقت پاره وقت 72  September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

دکتری دانشگاه والدن در برنامه های درسی روانشناسی دقیق و تحقیقات اولیه به طوری که شما می توانید مهارت ها و دانش مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر از یک دنیای متنوع ساخت. تحویل آنلاین، این برنامه به دنبال یک مدل محقق پزشک که شما را تشویق می کند به ادغام پژوهش های علمی با تخصص عملی خود را. آموزش داده شده توسط محققان محترم و کارشناسان در این زمینه، دوره های آموزشی در این برنامه به شما آماده را به تفاوت در زندگی دیگران است. انتخاب کنید از انواع تخصص های طراحی شده برای رسیدن به اهداف و منافع فردی خود را. [+]

دکتری دانشگاه والدن در برنامه های درسی روانشناسی دقیق و تحقیقات اولیه به طوری که شما می توانید مهارت ها و دانش مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای در حال تغییر از یک دنیای متنوع ساخت. تحویل آنلاین، این برنامه به دنبال یک مدل محقق پزشک که شما را تشویق می کند به ادغام پژوهش های علمی با تخصص عملی خود را. آموزش داده شده توسط محققان محترم و کارشناسان در این زمینه، دوره های آموزشی در این برنامه به شما آماده را به تفاوت در زندگی دیگران است. انتخاب کنید از انواع تخصص های طراحی شده برای رسیدن به اهداف و منافع فردی خود را.... [-]


دکترای مدیریت

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

آیا شما به دنبال به اشتراک گذاشتن تخصص خود را به عنوان یک مربی، مشاور، و یا یک رهبر کسب و کار، دکترا-ACBSP معتبر والدن در برنامه مدیریت می تواند به شما کمک کند مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود را به دست آورید. بررسی تاثیر مدیریت بر کارکنان و سازمان و یادگیری نظریه ها، مفاهیم و تکنیک های تصمیم گیری موثر تر است. از طریق انتخاب تخصص، شما می توانید آماده برای پاسخگویی به چالش مداوم و فرصت هایی که در حالی که انجام تحقیقات اولیه در منطقه است که مکمل منافع خود را در حرفه شما وجود داشته باشد. [+]

آیا شما به دنبال به اشتراک گذاشتن تخصص خود را به عنوان یک مربی، مشاور، و یا یک رهبر کسب و کار، دکترا-ACBSP معتبر والدن در برنامه مدیریت می تواند به شما کمک کند مهارت های مورد نیاز برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود را به دست آورید. بررسی تاثیر مدیریت بر کارکنان و سازمان و یادگیری نظریه ها، مفاهیم و تکنیک های تصمیم گیری موثر تر است. از طریق انتخاب تخصص، شما می توانید آماده برای پاسخگویی به چالش مداوم و فرصت هایی که در حالی که انجام تحقیقات اولیه در منطقه است که مکمل منافع خود را در حرفه شما وجود داشته باشد.... [-]


دکتر کار اجتماعی (DSW) - تخصص بالینی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

به عنوان یک حرفه ای کار اجتماعی پیشرفته، شما خواسته برای کمک به مقابله با چالش های جامعه اغلب با فشار دادن آن است. [+]

به عنوان یک حرفه ای کار اجتماعی پیشرفته، شما خواسته برای کمک به مقابله با چالش های جامعه اغلب با فشار دادن آن است. با پزشک والدن از برنامه اجتماعی کار (DSW)، شما می توانید یک مدافع معتبر تر برای عدالت اجتماعی تبدیل و به دست آوردن اعتبار به عنوان یک رهبر در این زمینه خود را به رسمیت شناخته شود.

را انتخاب کنید از تخصص های متعدد به چین مطالعات خود را با منافع خود را، از جمله پزشکی مددکاری اجتماعی، اعتیاد و اجتماعی، و تخصص بالینی. ... [-]


کارشناسی ارشد

استاد مدیریت اطلاعات سیستم

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

آیا شما می خواهید برای به دست آوردن درک عمیق تر از نمایشنامه تکنولوژی نقش مهمی در دستیابی به اهداف و استراتژی های سازمانی؟ استاد دانشگاه والدن از سیستم های مدیریت اطلاعات طراحی شده است [+]

آماده شدن برای سیستم های ارشد اطلاعات و موقعیت رهبری تکنولوژی در طیف گسترده ای از شرکت های بزرگ، دولت، آموزش، و تنظیمات غیر انتفاعی. ترکیب ترم مدیریت و IT آموزش پیشرفته، استاد والدن از برنامه سیستم های مدیریت اطلاعات (MISM) شما آماده برای:

ارزیابی، طراحی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی به کسب و کار امروز حیاتی است. تیم متقابل کارکردی سرب و طرح های IT به اهداف مهم سازمانی. پیشبرد به مقام رهبری. ... [-]

استاد مدیریت دولتی (MPA)

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

کاوش استراتژی های ایجاد و اجرای برنامه ها و پروژه هایی که تغییرات اجتماعی مثبت را از طریق برنامه Master of Public Administration Walden University ترویج می دهند. [+]

کاوش استراتژی های ایجاد و اجرای برنامه ها و پروژه هایی که تغییرات اجتماعی مثبت را از طریق برنامه Master of Public Administration Walden University ترویج می دهند. بدست آوردن مديريت و مهارت های سازمانی به شما در ارزيابی نحوه مديريت سياست می تواند به طور مثبت بر جمعیت های کم درآمد تأثير بگذارد. تحقیقات فعلی در این زمینه را به عنوان خودتان جهت ارتقاء همکاری در سراسر سازمانها و ادارات بررسی کنید.

تخصص ها (علاوه بر برنامه عمومی)... [-]


متخصص آموزش و پرورش (EDS)

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

نگاهی به زندگی حرفه ای خود را بیشتر، سریع تر، با برنامه های (EDS) متخصص آموزش آنلاین دانشگاه والدن است. این برنامه ها EDS برای آماده کردن شما به دنبال نقش رهبری جدید در حالی که شما زمینه به دنبال یک دکترای [+]

حرفه ای خود را بیشتر، سریع تر، با کسب یک مدرک آموزش و پرورش ویژه (EDS) آنلاین از دانشگاه والدن. برنامه گردآورندگان ما می تواند شما را به دنبال نقش رهبری جدید در حالی که شما زمینه را به دنبال دکتری، اگر شما را انتخاب کنید.

تاریخ بیش از 100 معلم دولت از سال که دانشگاه والدن را انتخاب کرده اند برای به دست آوردن درجه آموزش و پرورش خود.

با مسیر یادگیری مادام العمر والدن، دانشجویان در بسیاری از دکتری خود را در آموزش و پرورش، دکتر آموزش و پرورش (EDD)، و آموزش و پرورش ویژه (EDS) برنامه را بسیاری از دروس اولیه است. شما می توانید در یکی از ما پس از کارشناسی ارشد یا دکترا در آموزش و پرورش شروع و حرکت به یکی دیگر از برنامه درجه، که موجب صرفه جویی در وقت و پول.... [-]


کارشناسی ارشد(MSc)

MS در آموزش عالی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

طراحی شده برای کسانی که مایل به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در موسسات آموزش عالی، از مواضع هیئت علمی و کارکنان به کلید مشاغل اداری، MS والدن در برنامه آموزش عالی در ترویج هر دو موفقیت سازمانی و دانش آموز متمرکز است. [+]

طراحی شده برای کسانی که مایل به دنبال یک طیف گسترده ای از مشاغل در موسسات آموزش عالی، از مواضع هیئت علمی و کارکنان به کلید مشاغل اداری، MS والدن در برنامه آموزش عالی در ترویج هر دو موفقیت سازمانی و دانش آموز متمرکز است. به دست آوردن درک از کسب و کار، حکومت، و فرهنگ سازمانی در آموزش عالی. کاوش بهترین شیوه برای ایجاد محیط های یادگیری دانش آموز متمرکز شده است. را انتخاب کنید از طیف وسیعی از تخصص های طراحی شده برای دیدار نیازها و منافع فردی خود را.... [-]


MS در ارتباط

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

درب به فرصت های شغلی جدید و هیجان انگیز با MS آنلاین در ارتباطات از دانشگاه والدن را باز کنید. [+]

درب به فرصت های شغلی جدید و هیجان انگیز با MS آنلاین در ارتباطات از دانشگاه والدن را باز کنید. کاوش در آخرین شیوه های ارتباطات و نظریه؛ استاد هنر پیام قانع کننده؛ و یاد بگیرند که به توسعه، اجرا، و اندازه گیری برنامه ارتباط موثر با استفاده از رسانه های سنتی و دیجیتال. این برنامه همچنین شامل یک گواهی حرفه ای های جاسازی شده، که شما واجد شرایط برای قبل از گرفتن مدرک خود را است.

[-]

MS در حسابداری

Online تمام وقت September 2018 آمریکا USA Online

این که آیا شما تنها با شروع کردن، آماده شدن برای آزمون CPA خود را، و یا علاقه مند در پیشبرد حرفه حسابداری خود را، MS دانشگاه والدن در برنامه حسابداری می تواند به شما کمک کند تقویت مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری های مالی. [+]

این که آیا شما تنها با شروع کردن، آماده شدن برای آزمون CPA خود را، و یا علاقه مند در پیشبرد حرفه حسابداری خود را، MS دانشگاه والدن در برنامه حسابداری می تواند به شما کمک کند تقویت مهارت های خود را در تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری های مالی. طراحی شده برای کمک به شما در این حرفه سرعت در حال تغییر پیشرفت، برنامه درسی به چالش کشیدن را پوشش می دهد حسابداری مدیریتی، مدیریت مالی، مباحث جاری و مسائل حسابداری قانونی و اخلاقی.... [-]


MS در خدمات اجتماعی و انسانی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

بیشتر تعهد خود را به تغییر اجتماعی با MS آنلاین در خدمات اجتماعی و انسانی از والدن. از طریق برنامه درسی حرفه ای متمرکز شده است، مطالعات موردی تعاملی و شبیه سازی، و یک رویکرد interprofessional، شما را به رسیدگی به نیازهای افراد، جوامع، و سازمان در یک مفهوم جهانی آماده کند. مفاهیم و نظریه های از طریق استفاده از مطالعات موردی متحرک و آموزش سلامت به زندگی به ارمغان آورد. [+]

تعهد شما به تغییر اجتماعی با MS در خدمات انسانی و اجتماعی از ولدن. از طریق یک برنامه درسی حرفه ای تمرکز آنلاین، مطالعات موردی تعاملی و شبیه سازی و یک رویکرد بین فردی، می توانید آمادگی خود را برای پاسخگویی به نیازهای افراد، جوامع و سازمان ها در یک زمینه جهانی آماده کنید. مفاهیم و نظریه ها از طریق استفاده از مطالعات موردی متحرک و یک جامعه شبیه سازی شده به زندگی به ارمغان می آورد. شما مشکلی را که برای حمایت از خدمات انسانی و اجتماعی، دسترسی به تعدادی از سازمان ها برای درک راهکارها و راه حل های احتمالی مورد بررسی قرار می گیرید، مورد بررسی قرار می دهید.... [-]


MS در رهبری

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

یادگیری استراتژی برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر تر که می تواند اعتماد تولید، توانمند سازی دیگران، و تاثیر مثبت در آینده از سازمان شما. [+]

یادگیری استراتژی برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر تر که می تواند اعتماد تولید، توانمند سازی دیگران، و تاثیر مثبت در آینده از سازمان شما. MS دانشگاه والدن در برنامه رهبری ارائه می دهد یک رویکرد جامع به رهبری است که شما آماده برای پاسخگویی به چالش در حال تحول در جهان پویا از کسب و کار و به پرورش فلسفه رهبری شخصی خود را. از طریق درس در دنیای واقعی، شما می توانید قابلیت های تصمیم گیری خود را به عنوان یک رهبر اخلاقی در محیط زیست جهانی تقویت می کند.... [-]


MS در رهبری عدالت جنایی و مدیریت اجرایی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

MS در رهبری عدالت جنایی و مدیریت اجرایی آماده تغییرات در سازمان شما و تاثیر سیاستگذاران در جامعه شما می شود. اگر شما یکی از اعمال قانون هستید یا [+]

آماده تغییرات در سازمان خود شوید و سیاستگذاران را در جامعه خود تحت تاثیر قرار دهید. اگر Walden University قانونی یا حرفه ای عدالت محسوب می شود، Walden University می تواند به شما در دستیابی به دانش و تجربیات برای آماده شدن برای نقش مدیریت اجرایی در عدالت کیفری یا انتقال به حرفه ای در آموزش و یا مشاوره کمک کند. MS Walden در برنامه مدیریت رهبری قضایی و کیفری، تئوری رفتار جنایی جنایی را با مطالعات در زمینه خدمات انسانی، تکنولوژی و امنیت میهن ترکیب می کند تا به گسترش مهارت های مدیریتی شما کمک کند.... [-]


MS در روانشناسی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

MS در برنامه روانشناسی Walden University اجازه می دهد تا جنبه های اجتماعی، فرهنگی و شناختی رفتار انسانی را بررسی کنید و به شما در درک پایه ای از اصول روانشناسی کمک می کند. [+]

MS در برنامه روانشناسی Walden University اجازه می دهد تا جنبه های اجتماعی، فرهنگی و شناختی رفتار انسانی را بررسی کنید، به شما در درک پایه ای از اصول روانشناختی کمک می کند و به شما در آماده سازی برای حل مشکلات واقعی در طیف وسیعی از تنظیمات کمک می کند. درک قویتری از دیدگاههای چند فرهنگی روانشناختی را درک کنید و از طیف وسیعی از تخصصها با توجه به منافع و اهداف فردی خود انتخاب کنید.

تخصص ها

روانشناسی کاربردیروانشناسی آموزشیروانشناسی عمومیروانشناسی بهداشتیتوسعه رهبری و مربیگریروانشناسی اجتماعیتوجه در مجوز... [-]

MS در روانشناسی صنعتی و سازمانی

Online Campus تمام وقت 15  September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

آماده شدن برای ورود به رو به رشد رو به رشد روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به عنوان یک تمرینکننده IO، مشاور، مربی شرکتی یا مدیر منابع انسانی MS Walden در برنامه روانشناسی صنعتی و سازماندهی. [+]

آماده شدن برای ورود به رو به رشد رو به رشد روانشناسی صنعتی و سازمانی (IO) به عنوان یک تمرینکننده IO، مشاور، مربی شرکتی یا مدیر منابع انسانی MS Walden در برنامه روانشناسی صنعتی و سازماندهی. تمرکز بر کاربرد عملی در محل کار، شما موضوعاتی مانند دینامیک گروه، رهبری، مدیریت عملکرد و آموزش کارمندان را به عنوان مهارت هایی که برای ساختن سازمان های مولد و موثر تر به دست آورده اید، خواهید آموخت.

تخصص ها... [-]


MS در طراحی آموزشی و تکنولوژی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

یادگیری برای ایجاد دوره های مبتنی بر فن آوری های موثر و برنامه های آموزشی برای محیط های مختلف از جمله آموزش عالی؛ آموزش و پرورش دانشگاه جامعه؛ توسعه نیروی کار شرکت های بزرگ و غیر انتفاعی. و مراقبت های بهداشتی، نظامی، و آموزش و پرورش دولت است. [+]

یادگیری برای ایجاد دوره های مبتنی بر فن آوری های موثر و برنامه های آموزشی برای محیط های مختلف از جمله آموزش عالی؛ آموزش و پرورش دانشگاه جامعه؛ توسعه نیروی کار شرکت های بزرگ و غیر انتفاعی. و مراقبت های بهداشتی، نظامی، و آموزش و پرورش دولت است. خود تکنولوژی های یادگیری برش لبه اهرم والدن را به عنوان شما نظریه یادگیری، فرآیندهای طراحی آموزشی، و استراتژی های موثر برای درگیر شدن فراگیران 21 قرن اکتشاف. ... [-]


MS در عدالت کیفری

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

همانطور که شما مطالعه آخرین نظریه ها و مسائل عدالت کیفری روز افزون پیچیده امروز را در پیش رو دارید این زمینه در حال تحول است. به طور گسترده ای در زمینه عدالت کیفری به دست آورید [+]

همانطور که شما مطالعه آخرین نظریه ها و مسائل عدالت کیفری روز افزون پیچیده امروز را در پیش رو دارید این زمینه در حال تحول است. دستاوردهای گسترده در زمینه عدالت کیفری، از جمله نحوه اجرای قانون، دادگاه ها و اصلاحات در سطح محلی، ایالتی و فدرال برقرار می شود. در MS در برنامه عدالت کیفری در Walden University ، می توانید یک برنامه آموزشی منحصر به فرد را بیابید که تئوری رفتار جنایی را با تکنولوژی، امنیت داخلی و مهارت های مدیریتی ترکیب می کند که می توانید بلافاصله در محل کار خود بکار ببرید یا برای پیشبرد حرفه خود استفاده کنید.... [-]


MS در فن آوری اطلاعات

Online تمام وقت پاره وقت 24  September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

از Core برنامه نویسی و شبکه دوره های به آموزش پیشرفته در بالا تقاضا IT تخصص، MS والدن در اطلاعات برنامه فن آوری طراحی شده است برای کمک به شما وارد و پیشرفت در این زمینه سرعت در حال رشد IT. [+]

از Core برنامه نویسی و شبکه دوره های به آموزش پیشرفته در بالا تقاضا IT تخصص، MS والدن در اطلاعات برنامه فن آوری طراحی شده است برای کمک به شما وارد و پیشرفت در این زمینه سرعت در حال رشد IT. یک رهبر در آموزش آنلاین، والدن ارائه می دهد مشتاق و با تجربه حرفه ای IT فرصت برای یادگیری در یک محیط دولت از هنر، مجازی شامل آزمایشگاه های مجازی و فن آوری منحصر به فرد MobileLearn® والدن است.

فرمت حرفه ای سازی این برنامه شما را قادر به کسب گواهی تحصیلات تکمیلی خود را در سیستم های اطلاعات پس از اتمام چهار دوره اول * و سپس دنبال مطالعات پیشرفته در یکی از این تخصص در تقاضا:... [-]


MS در مدیریت

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

پیشرفت حرفه خود را در کسب و کار، غیر انتفاعی و یا بخش عمومی با توسعه مهارت های مدیریتی خود را از طریق MS Walden University در برنامه مدیریت. این برنامه شما را آماده می کند تا به اهداف حرفه ای خود برسید و به دانش شما در دنیای واقعی کمک کنید تا بتوانید پروژه ها را مدیریت کنید و به طور موثر به تیم ها کمک کنید. [+]

پیشرفت حرفه خود را در کسب و کار، غیر انتفاعی و یا بخش عمومی با توسعه مهارت های مدیریتی خود را از طریق MS Walden University در برنامه مدیریت. این برنامه شما را برای رسیدن به اهداف حرفه ای آماده می کند با دادن دانش دنیای دنیایی که می تواند به شما در مدیریت پروژه ها کمک کند و تیم را به طور موثر هدایت کند. یاد بگیرید که ادغام و هماهنگ کردن فرآیندهای سازمانی و سیستم ها و نیز ایجاد انگیزه برای کارکنان برای دیدار و فراتر رفتن از چالش ها و اهداف مرتبط با محیط کار پویا امروز.... [-]


MS در مدیریت اضطراری

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

تعداد کمی از حرفه ها نیاز به عمق و گستردگی دانش، مهارت ها و توانایی مدیران اورژانسی دارند، که ممکن است بخواهد با اولین پاسخ دهندگان همکاری کنند، بر سیاست های عمومی تاثیر بگذارد یا از محله ها از حوادث محافظت کند. [+]

تعداد کمی از حرفه ها نیاز به عمق و گستردگی دانش، مهارت ها و توانایی مدیران اورژانسی دارند، که ممکن است بخواهد با اولین پاسخ دهندگان همکاری کنند، بر سیاست های عمومی تاثیر بگذارد یا از محله ها از حوادث محافظت کند. در Walden MS در برنامه مدیریت اضطراری، می توانید مهارت های آموزشی و مهارت های رهبری لازم برای هدایت اقدامات اضطراری و برنامه های پیشگیری و رفع تهدیدات را به دست آورید. این برنامه طیف وسیعی از تخصص ها و همچنین فرصت آماده شدن برای کسب گواهینامه از موسسه مدیریت اضطراری FEMA را ارائه می دهد.... [-]


MS در مدیریت منابع انسانی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

بدست آوردن مهارت های استراتژیک، سازمانی، مدیریتی و تحلیلی است که انگیزه و رانندگی محل کار امروز است. [+]

بدست آوردن مهارت های استراتژیک، سازمانی، مدیریتی و تحلیلی است که انگیزه و رانندگی محل کار امروز است. این که آیا شما تنها با شروع کردن و یا به دنبال برای پیشبرد به نقش بالاتر اجرایی، MS دانشگاه والدن در مدیریت منابع انسانی به شما می دهد دانش عملی است که می تواند به شما کمک کند تبدیل شدن به یک حرفه ای منابع انسانی موثر تر است.

طراحی و توسعه توسط کارشناسان در این زمینه، این برنامه به طور کامل با برنامه درسی توصیه می شود از انجمن مدیریت منابع انسانی (SHRM) تراز وسط قرار دارد و ارائه می دهد یک برنامه عمومی و سه تخصص حرفه متمرکز برای تکمیل اهداف حرفه ای خود را.... [-]


MS در مدیریت و رهبری غیر انتفاعی

Online Campus تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online + {تعداد} بیشتر

کاوش استراتژی های موفقیت آمیز مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS Walden University در برنامه مدیریت غیر انتفاعی و رهبری. [+]

کاوش استراتژی های موفقیت آمیز مدیریت یک سازمان غیر انتفاعی در MS Walden University در برنامه مدیریت غیر انتفاعی و رهبری. این برنامه از جمع آوری منابع مالی تا استخدام داوطلبانه، نیازها و نگرانی های غیرانتفاعی معاصر را مورد توجه قرار می دهد. دانش خود را از سازمان های غیر انتفاعی گسترش می دهد، از طریق موضوعات و مفاهیم بین المللی که در طول دوره های تحصیلات خود شامل شده است و مهارت های مدیریتی را شامل می شود، از جمله بودجه بندی، که افراد غیر انتفاعی برای انجام مأموریت خود تکیه می کنند. کشف کنید که چگونه می توانید تغییرات اجتماعی مثبت را با این مدرک کارشناسی ارشد آنلاین ارتقاء دهید.... [-]


MS در مطالعات اوایل دوران کودکی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

توسعه تخصص برای کمک به کودکان مبتلا به MS والدن در اوایل برنامه مطالعات دوران کودکی رشد. تعمیق درک خود را از مراحل رشد و نمو کودک، کشف آخرین روند و نظریه ها در اوایل دوران کودکی، و به دست آوردن مهارت های عملی مورد نیاز برای ایجاد محیط های که در آن کودکان یاد می گیرند و رشد می کنند. [+]

توسعه تخصص برای کمک به کودکان مبتلا به MS والدن در اوایل برنامه مطالعات دوران کودکی رشد. تعمیق درک خود را از مراحل رشد و نمو کودک، کشف آخرین روند و نظریه ها در اوایل دوران کودکی، و به دست آوردن مهارت های عملی مورد نیاز برای ایجاد محیط های که در آن کودکان یاد می گیرند و رشد می کنند. را انتخاب کنید از تخصص است که می تواند برای آماده کردن شما به عنوان یک مدیر در برنامه مراقبت از کودکان و یا مراکز کار، تاثیر سیاست های عمومی، آموزش همکار مربیان اوایل دوران کودکی، و یا آموزش جمعیت های گوناگون به طور موثر. ... [-]


MS در مطالعات اوایل دوران کودکی (صلاحیت بر اساس)

Online پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

به دست آوردن مهارت های لازم برای آماده شدن برای نقش های رهبری در محیط برای همه کودکان یادگیری است. [+]

به دست آوردن مهارت های لازم برای آماده شدن برای نقش های رهبری در محیط برای همه کودکان یادگیری است. کسب MS در اوایل دوران کودکی مطالعات با تخصص در مدیریت، مدیریت و رهبری از طریق تمپو آموزش ™، گزینه آموزش مبتنی بر شایستگی دانشگاه والدن است. از طریق این اینترنتی، برنامه غیر صدور جواز، شما می توانید:

تعمیق درک خود را از رشد کودک و یادگیری است. گسترش دانش خود را از برنامه ها و خدمات موثر است. افزایش توانایی خود را به پیوند مسائل مربوط به حقوق صاحبان سهام و گنجاندن چگونه دانش آموزان یاد بگیرند و رشد کنند. ... [-]

کارشناس ارشد روانشناسی پزشکی قانونی

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی قانونی آماده شما را به اعمال بینش قوی جدید، مهارت، و دیدگاه به انواع نقش غیربالینی در مناطق مانند جرایم اینترنتی، تحلیل تحقیقات جنایی و پروفایل، تروریسم، و حمایت قربانی. [+]

MS دانشگاه والدن در برنامه روانشناسی قانونی آماده شما را به اعمال بینش قوی جدید، مهارت، و دیدگاه به انواع نقش غیربالینی در مناطق مانند جرایم اینترنتی، تحلیل تحقیقات جنایی و پروفایل، تروریسم، و حمایت قربانی. کاوش عوامل بیولوژیکی، روانی و اجتماعی تأثیر رفتار مجرمانه. درخواست روش های روانی و مفاهیم به عنوان شما را شناسایی مجرمان، از جمله نوجوانان، در یک طیف گسترده ای از تنظیمات پزشکی قانونی. انواع ما از تخصص شما می توانید با تخصص شما نیاز به درایو ایجاد تغییر مثبت در نظام حقوقی فراهم می کند.... [-]


کارشناسی ارشد در آموزش (MSEd)

Online تمام وقت September 2018 آمریکا USA Online

برنامه والدین MS در آموزش و پرورش (MSEd) که توسط مربیان برای مربیان طراحی شده است می تواند به شما در توسعه دانش و مهارت های لازم برای کمک به دانش آموزان امروز موفق شود. این برنامه در یک فرمت آنلاین ارائه می شود و بهترین شیوه ها و آخرین تحقیقات را بررسی می کند. [+]

برنامه Walden's 100٪ Online MS در آموزش و پرورش (MSEd) که توسط مربیان برای مربیان طراحی شده است، شما را قادر می سازد تا دانش و مهارت های لازم برای کمک به دانش آموزان امروز را به موفقیت برسانید. این برنامه به بررسی بهترین شیوه ها و آخرین تحقیقات در زمینه آموزش می پردازد و به شما امکان می دهد تا معلمان برجسته را در کلاس های خود مشاهده کنید تا تکنیک های اثبات شده برای ایجاد محیط های یادگیری موثر را بیاموزید.... [-]


کارشناسی ارشد در مدیریت پروژه

Online تمام وقت پاره وقت September 2018 آمریکا USA Online

آیا شما آماده برای دیدار با الزامات لجستیکی و پیچیده فنی بسیاری است که از پروژه های تقاضا امروز؟ MS دانشگاه والدن رادر پروژه برنامه مدیریت شما را قادر می سازد برای به دست آوردن [+]

MS در مدیریت پروژه

آیا شما آماده برای دیدار با الزامات لجستیکی و پیچیده فنی بسیاری است که از پروژه های تقاضا امروز؟ MS دانشگاه والدن در برنامه مدیریت پروژه را قادر می سازد شما برای به دست آوردن مهارت های تحلیلی، نظری، عملی و سازنده مدیریت پروژه در سراسر حوزه های مختلف و صنایع. کاوش استراتژی های مدیریت سنتی و جدید تر و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت خطرات و موثر اعمال آنچه به شما یاد پروژه وظایف مدیریت در سازمان شما.... [-]


ویدئو ها

A Higher Degree. A Higher Purpose.

What's It Like to Learn Online?

Financing Your Education

تماس
رسانه های اجتماعی