درباره دوره روند فعلی محل کار دیجیتال - دانشگاه لیدز اطلاعات کسب کنید

عمومی

2 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

دریابید که چگونه فناوری دیجیتال در نحوه زندگی و کار با موسسه رمزگذاری و دانشگاه لیدز تأثیر می گذارد.

این دوره بخشی از برنامه Thriving in the Digital Workplace است که به شما این امکان را می دهد تا از تغییرات در فن آوری و محل کار دیجیتالی جلو بروید.

چهره در حال تغییر فناوری را در محیط کار کاوش کنید

چرا مهارتهای دیجیتال بسیار مهم هستند و برای کدام شغل به آنها نیاز دارید؟

با برخی از اسطوره های بزرگ پیرامون آینده کار مقابله کرده و دنیای فناوری دیجیتالی را با استفاده از مطالعات موردی به روز از افرادی که اخیراً به نیروی کار پیوسته اند ، ویران کند.

با داشتن یک بازار شغلی در حال تغییر ، این دوره به شما کمک می کند تا در مورد چگونگی تأثیرگذاری فن آوری های دیجیتال بر کار و زندگی ما پیشگویی کنید.

با کشف چهارمین انقلاب صنعتی ، اهمیت مهارت های دیجیتال را در نظر می گیرید و مهارت های قابل انتقال را که برای حرفه خود نیاز دارید ، تأمل می کنید.

چه موضوعاتی را پوشش می دهید؟

 • انقلاب صنعتی چهارم
 • چگونه فناوری روی ما تأثیر می گذارد
 • دنیای داده ها
 • هوش مصنوعی در مقابل هوش انسانی
 • مهارت های دیجیتال
 • مهارت های قابل انتقال

چه زمانی دوست دارید شروع کنید؟

بیشتر دوره های FutureLearn چندین بار اجرا می شود. هر دوره از دوره دارای تاریخ شروع مشخصی است اما می توانید پس از شروع کار به آن بپیوندید و از طریق آن کار کنید.

 • اکنون در دسترس است
 • 27 ژوئیه 2020

چه چیزی به دست خواهید آورد؟

در پایان دوره می توانید:

 • فن آوری ها و جنبه های انقلاب صنعتی چهارم را مشخص کنید.
 • در مورد چگونگی تغییر فناوری جهان پیرامون ما بحث کنید.
 • درباره اهمیت روزافزون داده ها بحث کنید.
 • در مورد تأثیر اتوماسیون در محیط کار کاوش کنید.
 • مهارت های دیجیتال پیش بینی شده برای نیروی کار آینده را بررسی کنید.
 • در مورد مهارتهای قابل انتقال تأیید کنید که آینده اثبات می شوند.

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای افرادی طراحی شده است که مهارت دیجیتالی دارند اما مایل به ایجاد اعتماد به نفس در استفاده از فناوری دیجیتال در محیط کار هستند.

این ممکن است شامل کسانی باشد که در مقاطع A تحصیل می کنند ، افرادی که دارای مدرک تحصیلی هستند ، یا کسانی که می خواهند چشم انداز شغلی خود را بهبود بخشند.

این دوره همچنین برای هر کسی که می خواهد مهارت های دیجیتالی خود را افزایش دهد یا هر کسی که به محل کار برگشته و دوست دارد به نحوه تکامل شیوه های کاری اعتماد به نفس داشته باشد ، مفید خواهد بود.

همچنین ممکن است شما علاقه مند به دوره های دیگر در مجموعه مهارت های دیجیتال برای مجموعه کار از دانشگاه لیدز و انستیتوی برنامه نویسی باشید.

با چه کسی یاد خواهید گرفت؟

سوفی پندرل

سوفی بیش از 30 سال با رسانه های دیجیتال هم به عنوان یک هنرمند ، تهیه کننده و مربی همکاری کرده است. او اکنون از راه دور از خانه خود کنار دریا کار می کند.

چه کسی دوره را توسعه داد؟

دانشگاه لیدز

به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاههای تحقیقاتی بریتانیا ، دانشگاه لیدز عضو گروه معتبر راسل و مرکز تعالی تدریس است.

موسسه برنامه نویسی

انستیتوی برنامه نویسی خانواده ای از زبان آموزان ، مشاغل و آموزگاران است که روشی جدید برای توسعه مهارت های دیجیتالی مورد نیاز در محل کار و پس از آن ایجاد می کند.

چه چیزهایی اضافه شده است؟

دانشگاه لیدز به همه افرادی که به این دوره می پیوندند یک نسخه رایگان دیجیتالی را ارائه می دهد تا بتوانید مزایای کامل تحصیل آنلاین را به صورت رایگان تجربه کنید. این بدان معنی است که شما دریافت می کنید:

 • دسترسی نامحدود به این دوره
 • شامل هر مقاله ، فیلم ، بررسی همسالان و آزمونها است
 • تست هایی برای اعتبار سنجی یادگیری شما
 • یک گواهی PDF دستاورد برای اثبات موفقیت خود در هنگام واجد شرایط بودن
آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

درباره این دانشگاه

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses.

Learn 100% online with world-class universities and industry experts. Develop your career, learn a new skill, or pursue your hobbies with flexible online courses. اطلاعات محدود
آلبوکرک , ایروین , سانفرانسیسکو , سیاتل , سیدنی , لندن , ابردین , اوکلند , بالتیمور , بارسلونا , حمام , حمام کردن , برگن , بیل / بیین , بیرمنگام , Bracknell , شهر بریزبن , کمبریج , کیپ تاون , Clayton , کراولی , شارلوتزویل , Delhi , دوبلین , داندی , دورام , ادینبورگ , انشده , اکستر , Fiesole , ژنو , رویال Borough از گرینویچ , گرنوبل , گرونینگن , زالزالک , هسینچو , اورشلیم , کانتربری , هنگ کنگ , Lancaster , لیدز , لستر , لوون , مادرید , ماکاتی , منچستر , ملبورن , آن آربور , میلتون کینز , مونترو , مردوخ , Norman Gardens , نورویچ , آکسفورد , Padua , پاریس , Darling Heights , خواندن , Rehovot , سئول , شفیلد , لاغر , ساوتهمپتون , گلاسکو , گیلدفورد , سیدنی , تایپه , توکیو , تروندهایم , اوپسالا , وارویک , وست لافایت , یورک , شیکاگو , نیوکاسل , کاونتری + 75 بیشتر کمتر
از وب سایت مدرسه دیدن کنید