درجه بازاریابی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما یک موسسه آموزشی آنلاین هستیم که در 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی) در لندن موجود است، اما با دوره های آنلاین در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چرا درجه بازاریابی؟

در عصر جهانی و با رقابت عظیم، شرکت ها باید خودشان را متمایز کنند و منابع انسانی خاصی را بدست آورند. این نیاز تقاضا برای حرفه ای های واجد شرایط با مهارت های بازاریابی پیشرفته، مهارت های حل مسئله قوی و تفکر استراتژیک و خلاق را افزایش می دهد.

مدرک لیسانس بازاریابی از مدرسه طراحی و بازاریابی لندن گام مهمی در زندگی شما خواهد بود و به شما سه ابزار اصلی ارائه می دهد:

دانش: دانش مفصل را از لحاظ مفاهیم، ​​ابزارها، مدل ها و شیوه ها بدست آورد.

مهارت ها: توانایی ایجاد، برنامه ریزی، پیاده سازی و هدایت پروژه های موفق؛

نگرش: توسعه ویژگی های کلیدی شخصی مانند تفکر استراتژیک، روش شناسی، استقلال، انعطاف پذیری و اعتماد به نفس.

معاونت بازاریابی LSDM به طور انحصاری آنلاین است و به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق حرفه ای می شود

نقد و بررسی دوره

مقدمه

مدرک بازاریابی برای همه کسانی که مایل به کسب مهارت و دانش جدید در زمینه بازاریابی، ارتقاء راه حل ها و پیشنهادات مدیریت و بازاریابی هستند طراحی شده است. این دوره، تفکر استراتژیک و خلاق را در خط مقدم مدیریت بازاریابی قرار می دهد، با تجهیز دانش آموزان LSDM به دانش و درک اقدامات بازاریابی در محیط های کسب و کار. اجزای مهم آن، دانش آموزان LSDM را قادر می سازد چارچوبی برای استراتژی های مدیریت بازاریابی، فرایندها و تکنیک های تحلیل و ارزیابی ایجاد کنند.

مهارت های یادگیری

لیسانس بازاریابی حرفه ای را برای زمینه های مختلف بازاریابی و مدیریت، ارائه آموزش عالی پیشرفته، جامع، هماهنگ و پشتیبانی شده در زمینه های جدید علمی و فن آوری، آماده می کند. برنامه دوره های مجوز بازاریابی LSDM توسعه داده شد و به سه مرحله متمایز تقسیم شد:

مرحله 1

مرحله اول، مربوط به سال اول دوره، قصد دارد دانش آموزان را با دانش و درک مفاهیم، ​​ابزارها و مدل ها و همچنین ارتباطات مربوطه مربوطه در زمینه های کلیدی دانش بازاریابی ارائه دهد. امید است که دانشجویان LSDM در این مرحله قادر به تعریف مفاهیم کسب و کار و مشکلات مربوط به مدیریت بازاریابی، و همچنین استفاده از ابزار و روش تحقیق باشند. به طور کلی، مهارت های ذیل توسعه خواهد یافت:

درک عمیق از مفهوم بازاریابی، دامنه و اهمیت آن در دنیای امروز؛

ادغام و درک مدل های مديريت فعلی بر مبنای سه گانه DDA (تشخيص، تصميم، عمل)؛

بر اساس تشخیص جامد، شناسایی پنجره فرصت؛

تعادل تشخیصی و استراتژی بازاریابی؛

کالیبراسیون و تصمیم گیری استراتژی ها، اهداف بیان، تقسیم بندی، تمرکز، موقعیت و ترکیب بازاریابی؛

برنامه های عملی بر اصول اعدام متمرکز شده و بر رضایت افراد و سازمان ها متمرکز شده اند اما با اهداف محیطی و تجاری سازگار است.

مرحله 2

مرحله دوم، مربوط به سال دوم دوره، قصد دارد دانش آموزان LSDM را با مهارت های لازم برای کمک به آنها در برنامه ریزی، رهبری و تکمیل پروژه های اعمال شده به دانش قبلا به دست آورد. در این مرحله، دانش آموزان LSDM مهارت های تحقیقاتی را توسعه خواهند داد و قادر خواهند بود گزارش های مربوط به داده ها، ایده ها، نتیجه گیری ها و / یا توصیه ها را تهیه کنند، ارائه گزارشات کافی، استفاده از ابزارهای آماری برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها، استفاده از فرصت ها برای توسعه تجربه ایده ها و رفتارهای جدید را تجربه کنید.

مرحله 3

مرحله سوم، مطابق با سال سوم دوره، با هدف تقویت دانش موجود در واحدهای برنامه درسی قبلی و پیشرفت خود با اعتماد به نفس، واقع گرایی و کارآفرینی است. در این مرحله دانشجویان LSDM پروژه های نهایی خود را از طریق مهارت های ذیل توسعه خواهند داد:

انعطاف پذیری: توانایی مدیریت پروژه ها و دیدگاه های مختلف؛

اعتماد به نفس: اعتماد به نفس و عملکرد خود؛

واقع گرایی: ارزیابی عینی از توانایی های خود را انجام دهید؛

کارآفرینی: توانایی توسعه و فروش ایده، محصول یا کسب و کار؛

تفکر باز و تفکر بین المللی را از طریق ایجاد رفتارهای پیشگیرانه.

دانشکده

دانشکده متشکل از معلمان واجد شرایط، با تجربه و معتبر است. علاوه بر آموزش آکادمیک در سطح دکترا، آنها حرفه حرفه ای متمرکز را تشکیل می دهند، بخش مولد را با بازار کار مرتبط می کنند.

مرکز آموزش

دانشجویان LSDM به صورت هفتگی از طریق Tutor Center که شامل یک گروه از معلمان متخصص در بازاریابی با آموزش سطح فوق العاده و تجربه چند ساله می باشند، دنبال می شوند. مرکز آموزش نیز در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

گیرنده های حرفه ای و خروجی ها

درجه بازاریابی به دانشجویان، حرفه ای، مدیران و کارآفرینان با هدف جاه طلبی یا تقویت حرفه ای در بخش بازاریابی متمرکز است. دانشجویان دوره بازاریابی فرصت دارند تا در آژانس های ارتباطات، شرکت هایی از زمینه های مختلف فروش یا توسعه محصول یا خدمات، تحقیقات بازار، بازاریابی دیجیتال و تبلیغات، در موقعیت مدیران بازاریابی، آگهی ها، مشتریان، رهبران کسب و کار، و غیره.

ساختار

درجه بازاریابی 100٪ آنلاین است، طراحی شده برای یادگیری با توجه به در دسترس دانش آموزان، بدون برنامه ثابت. یعنی دانشجوی LSDM زمانی و مکانی را برای دسترسی به محتویات و همچنین عملکرد ارزیابی تعیین می کند. تنها مقالات نهایی و سخنان یک به یک در زمانهای خاص برنامه ریزی شده و به موقع به دانش آموزان LSDM ارسال می شود.

در حدود 36 ماه، دانش آموزان LSDM یک مدرک لیسانس بازاریابی را که توسط دانشگاه هنرهای خلاق (UCA)، یکی از دانشگاه های تخصصی دانشگاه انگلستان تأیید شده است، به پایان رسانده اند.

  • روش های آموزش و یادگیری در این درس:
  • به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی آموزش داده شد.
  • حداکثر 3 واحد به طور همزمان و یک پروژه نهایی؛
  • محتویات دستگاه یکسان است و توسط موضوعات هفتگی سازماندهی می شود.
  • مرکز آموزش به عنوان حمایت و تعامل برای دانش آموز عمل می کند؛
  • منابع آنلاین (به عنوان مثال سخنرانی ها، سمینارها و بحث ها، آموزش ها و جلسات، بازخورد، تسهیلات انجمن ها و گروه های بحث آنلاین، تمرین های عملی).
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. اطلاعات محدود
لندن , مادرید , پورتو + 2 بیشتر کمتر