درجه در طراحی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

ما یک موسسه آموزشی آنلاین هستیم که در 3 زبان (انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی) در لندن موجود است، اما با دوره های آنلاین در سراسر جهان قابل دسترسی است.

چرا کارشناسی طراحی؟

طراحی هرگز مهم نبود، همانطور که در حال حاضر است. این بخشی از زندگی روزمره ما است، زیرا ما می توانیم طراحی را در هر محصولی که استفاده می کنیم، در وب سایت هایی که بازدید می کنیم یا در تمام برنامه های کاربردی که در گوشی های هوشمند نصب می کنیم، پیدا کنیم.

دانشکده طراحی و بازاریابی طراحی مدرک لندن به شما در ایجاد یک حرفه در دنیای خلاق کمک می کند و می تواند انگیزه ای برای دستیابی به اهداف جدید خود باشد، از خلاقیت خود بیرون بیایید و پروژه های قدرتمندی را ایجاد کنید که الهام بخش و نفوذ در افراد است. درجه در طراحی بر سه نقطه اصلی قرار دارد:

دانش: درک مفاهیم مدرن و جامع مفاهیم، ​​ابزارها، تاریخ و روش های طراحی به طور کلی، و همچنین ارتباط بین زمینه های اصلی فعالیت؛

توانایی: توانایی ایجاد، برنامه ریزی، پیاده سازی و مدیریت پروژه ها با استفاده از دانش به دست آمده؛

نگرش: ویژگی های شخصی مانند انعطاف پذیری، همدلی، واقع گرایی و کارآفرینی را توسعه می دهد.

درجه طراحی LSDM به طور انحصاری آنلاین است و به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

مدرسه طراحی و بازاریابی لندن

جایی که اشتیاق حرفه ای می شود

نقد و بررسی دوره

مقدمه

درجه در طراحی برای همه کسانی که مایل به کسب مهارت های جدید، دانش و پیدا کردن راه حل های جدید در توسعه پیشنهادات جدید برای مسائل جهانی در طراحی طراحی شده است. طرح درس از تصمیم استراتژیک از طریق یک دیدگاه چند رشته ای در بازارهای جهانی مشخص شد.

مهارت های یادگیری

لیسانس طراحی حرفه ای برای زمینه های مختلف طراحی با ارائه آموزش پیشرفته، جامع، هماهنگ و پشتیبانی شده در آخرین پیشرفت های علمی و فن آوری را آماده می کند. طرح درس دوره طراحی LSDM توسعه داده شد و به 3 مرحله متمایز تقسیم شد:

مرحله 1

مرحله اول، مطابق با سال اول دوره، با هدف تهیه دانش آموزان LSDM برای حوزه های مختلف طراحی از طریق درک مفاهیم، ​​ابزارها، تاریخ و روش های طراحی به طور کلی، به طور کلی. همچنین هدف قرار دادن ارتباط بین زمینه های اصلی فعالیت (مانند ارتباطات، تعامل و طراحی محصول) با ایجاد یک دید جامع از موضوعات مرتبط با ماموریت طراحی، تعامل آن با بازارهای و نقش آن در جامعه است.

مرحله 2

مرحله دوم، که مربوط به سال دوم دوره است، با هدف ایجاد مهارت های جامع برای توسعه و اجرای پروژه ها، در ارتباط با زمینه های اصلی طراحی ارتباطات، طراحی تعاملی و طراحی محصول است. دانش آموزان قادر خواهند بود:

شناسایی و تجزیه و تحلیل: تجزیه و تحلیل محیطی که در آن حل مسئله اتفاق می افتد، خلاقانه فکر می کند، شرایط و اهداف مرتبط با حل مسئله را شناسایی می کند و منابع و مهارت های مورد نیاز را شناسایی می کند.

گزینه ها را انتخاب کنید: تصمیم گیری کنید، عدم اطمینان و خطرات مرتبط را درک کنید، پیامدهای تصمیمات آینده را پیش بینی کنید و ظرفیت استدلال را افزایش دهید؛

ادغام: فرآیندها و تنوع منافع همزمان با افزایش انعطاف پذیری و نوآوری؛

پیاده سازی: برنامه ریزی و سازماندهی، ایجاد محیط مناسب، اجرای و کنترل، توسعه مهارت های خلاق در طراحی و اجرای پروژه.

مرحله 3

مرحله سوم، مطابق با سال سوم دوره، با هدف تقویت دانش موجود در واحدهای برنامه درسی قبلی و پیشرفت خود با اعتماد به نفس، واقع گرایی و کارآفرینی است. در این مرحله دانشجویان LSDM پروژه های نهایی خود را از طریق مهارت های ذیل توسعه خواهند داد:

انعطاف پذیری: توانایی اداره کردن انواع پروژه های طراحی و انطباق با شرایط در حال تغییر به عنوان حرفه ای با مهارت و مهارت باز و متخصص در یک تیم چند رشته ای.

همدلی: توانایی درک دیدگاه های مختلف و استدلال آنها؛

واقع گرایی: ارزیابی معتبر از توانایی های خود و توانایی های عمل در هر زمانی، با تکیه بر صلاحیت و عملکرد خودتان؛

کارآفرینی: توانایی ایجاد، توسعه و فروش ایده، کار بصری، محصول یا خدمات.

دانشکده

دانشکده متشکل از معلمان واجد شرایط، با تجربه و معتبر است. علاوه بر آموزش آکادمیک در سطح دکترا، آنها حرفه حرفه ای متمرکز را تشکیل می دهند، بخش مولد را با بازار کار مرتبط می کنند.

مرکز آموزش

دانش آموزان LSDM از طریق مرکز معلم هفتگی، شامل یک گروه از معلمان متخصص در طراحی با آموزش سطح فوق العاده و تجربه چند ساله ثابت می شوند. مرکز آموزش نیز در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی در دسترس است.

گیرنده های حرفه ای و خروجی ها

این مدرک در طراحی به دانشجویان، متخصصان، هنرمندان و مترجمان آزاد با هدف جاه طلبی و یا تقویت حرفه ای در زمینه تبلیغات (مدیران هنری، تولیدکنندگان و طراحان)، طراحی بصری، ارتباطات، طراحی گرافیک و تعاملی (طراحان، تولیدکنندگان، رهبران) اعضای تیم، مدیران هنری و یا مدیران خلاق). دانش آموزان دوره در طراحی فرصت دارند تا در آژانس های تصویری (تبلیغات، طراحی) یا شرکت های طراحی محصول، طراحی ارتباطی، طراحی تعاملی، و غیره کار کنند.

ساختار

درجه در طراحی 100٪ آنلاین است، طراحی شده برای یادگیری با توجه به در دسترس دانش آموزان، بدون برنامه ثابت. یعنی دانشجوی LSDM وقتی و کجا دسترسی به محتوا را انجام می دهد و انجام کار ارزیابی را تعریف می کند. تنها مقالات نهایی و سخنان یک به یک در زمانهای خاص برنامه ریزی شده و به موقع به دانش آموزان LSDM ارسال می شود.

در حدود 36 ماه، دانشجویان LSDM یک مدرک لیسانس در طراحی را تأیید کرده اند که توسط دانشگاه هنرهای خلاق (UCA)، یکی از دانشگاه های تخصصی دانشگاهی انگلستان، تأیید شده است.

روش های آموزش و یادگیری در این درس:

  • به زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی تدریس می شود.
  • حداکثر 3 واحد به طور همزمان و یک پروژه نهایی؛
  • محتوای واحدها ناهمگن است و توسط موضوعات هفتگی سازمان یافته است.
  • مرکز تدریس به عنوان یک ابزار حمایت و تعامل برای دانش آموز عمل می کند؛
  • منابع آنلاین (به عنوان مثال، سخنرانی ها، سمینارها و بحث ها، آموزش ها و جلسات بازخورد، انجمن ها و گروه های بحث آنلاین، تمرینات دستکاری).
آخرین به روز رسانی اوت 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações.

Desenvolvida em 2016, a London School of Design and Marketing propõe alterar o paradigma do ensino, proporcionando aos estudantes novos desafios com base nas suas vocações. اطلاعات محدود
لندن , مادرید , پورتو + 2 بیشتر کمتر