درجه در قانون

Universidad Isabel I

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درجه در قانون

Universidad Isabel I

فلسفه ای که بر این مطالعات قانون قرار می گیرد، تغییری در رابطه با نحوه شکل گیری یک متخصص حقوق بشر به طور سنتی صورت پذیرفته است. در حال حاضر یادگیری رایت تعداد زیادی از قوانینی که نظام حقوقی ما را تشکیل می دهد غیر ممکن است و در اغلب موارد بی فایده است. از Universidad Isabel I ما می خواهیم به متخصصان جامعه کمک کنیم که به عنوان یک حقوقدان در یک محیط پویا به عنوان یک حقوقدان شناخته شوند و در فناوری های فعلی و برنامه های کاربردی، در این جامعه جهانی که در آن تسلط بر فن آوری اطلاعات و ارتباطات تبدیل شدن به یک عنصر ضروری برای دانستن اینکه چگونه در شخصی، کار و اوقات فراغت توسعه یابد. این به آمادگی نظری خوب نیاز دارد، بلکه آماده سازی فنی عالی برای اعمال این دانش نظری به مشکلات روزمره است. فارغالتحصیلان قانون با مشخصات یک وکیل که از سوی بخش خصوصی و دولتی مورد تقاضا قرار گرفته است، یک حرفه ای است که توانایی توسعه مهارت در جهان را دارد که قوانین آن در این مسیر حرکت می کنند.

همانطور که در تمام مقاطع، Universidad Isabel I ارائه موضوعات متفرقه خاص است که درجه های ما را تشخیص و که در خدمت دانش آموز است. در سال اول، استفاده از ICT به تمرین حرفه ای، ارتباط حرفه ای در تکنیک های ارتباطی انگلیسی و حرفه ای؛ در سال دوم، ارتباطات علمی به زبان انگلیسی، و در سال چهارم، ارزش های اجتماعی و حرفه ای افسردگی.

اهداف عمومی

هدف اصلی مقطع حقوق عبارت است از آموزش متخصصان حقوقی با یک دانش عمومی قانونی و عمومی در تمام زمینه های ضروری قانون، با مهارت های تجزیه و تحلیل و ترکیب، با توانایی ارتباطات دهی و مکالمه، و همچنین با توانایی پروژه های سرب و حل مشکلات.

به این هدف اصلی اضافه شده است که درجه از درجه حقوق از Universidad Isabel I : برای آموزش حرفه ای که در علاوه بر صلاحیت های عمومی از درجه فارغ التحصیل در قانون، کسانی که آنها را آماده به توسعه مهارت در واقعیت قانونی و از لحظه ای، علاوه بر ارائه آموزش های لازم برای رسیدگی به بازار کار اروپا و محیط زیست آن.

اهداف مقطع حقوق در Universidad Isabel I با هدف ایجاد یک آموزش عمومی برای دانشجویان در زمینه آماده سازی حرفه های قانونی مختلف می باشد؛ در صورتی که دانش آموز تصمیم به گرفتن پنج موضوع که این اشاره را تشکیل می دهد، به آموزش های تخصصی در قانون فناوری های جدید اضافه می شود.

به همین ترتیب، فارغ التحصیلان دانش و مهارت های مناسب را به درجه ای می رسانند که به آنها اجازه می دهد که حرفه های دیگر را علاوه بر افرادی که به طور مستقیم با قانون مرتبط هستند انجام دهد.

فرصت های شغلی

حرفه های قانونی در عملیات دولت، موسسات و جامعه به طور کلی اهمیت حیاتی دارند. همچنین در نظم و رفاه شهروندان خود، در امنیت ترافیک قانونی و اقتصادی و در حمایت از حقوق و آزادی های مردم است.

این مطالعات اجازه می دهد تا دسترسی به درجه اول درجه، درجه در قانون، و تایید آموزش کافی و عمومی قانونی است که دسترسی به طیف گسترده ای از مشاغل در بازار کار را فراهم می کند، که شامل:

  • موقعیت در بخش های حقوقی شرکت ها (در زمینه های پرسنل، حسابرسی، مالیات و مشاوره مالیاتی، حقوق، کار و منابع انسانی)، در بخش تجاری، بیمه، متقابل، تعاونی، بانکی و موسسات اعتباری، بخش صنعتی و غیره
  • شایع ترین حرفه های حقوقی که تمرکز آن تمرکز هستند، وکیل و وکیل است که در آن نمره کافی برای اعمال نمره به دست نمی آید، اما لازم است دوره های آموزشی و ارزیابی مربوطه که توسط وزارت عدلیه و وزارت آموزش و پرورش از طریق روش ایجاد شده (قانون 34/2006، از 30 مارس، در BOE در تاریخ 31 اکتبر 2006 و فرمان سلطنتی 775/2011، 3 ژوئن، منتشر شده در BOE از 16 ژوئن 2011) برای کسب عنوان حرفه ای وکیل و عنوان حرفه ای وکیل دادگستری.
  • حرفه ای که فارغ التحصیل می تواند انتخاب کند اگر قبلا از مخالفت یا مخالفت مسالمت آمیز برخوردار باشد: قاضی، دادستان، وکیل دولتی، دستگاه قضایی نظامی، وکیل اداری دولتی، دفتر اسناد رسمی، دفتر ثبت املاک و مستغلات، وزیر دادگستری، دیپلمات، بازرس مالیاتی، بازرس کار، دبیر دولت محلی، تکنسین ارشد اداره دولتی (ایالت، مستقل و محلی)، مقام اتحادیه اروپا و غیره.
  • شما همچنین می توانید برای آموزش و پژوهش انتخاب کنید.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی June 1, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
58 EUR
/ اعتبار ECTS
Locations
اسپانیا - Burgos, Castile and León
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
اسپانیا - Burgos, Castile and León
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات