توضیحات رسمی را مطالعه کنید

sdcc05

کارشناسی هنر در روانشناسی

طراحی و توسعه برای کمک به دانشجویان دنبال رشد تحصیلی و شخصی در داخل و خارج از کلاس درس، برنامه روانشناس آنلاین در کالج سن دیگو مسیحی به آموزش دانش آموزان به درخواست روانشناسی در سراسر هزاران زمینه ها از جمله کسب و کار، آموزش و پرورش، خدمات اجتماعی متعهد، و بیش. این برنامه درجه ارائه آنلاین، در محوطه دانشگاه و یا در قالب ترکیبی.

دانش آموزان SDC که دنبال مدرک لیسانس هنر در درجه روانشناسی در سن دیگو، و اینترنتی، با فرصت هایی برای تحقیقات، ارزیابی برنامه، آموزش خدمات، و بیشتر ارائه شده است. این تجربیات دانش آموزان ما با دانش کار تئوری روانی است که به عنوان پایه و اساس کار خود را در روانشناسی در خدمت ارائه می کنند.

دانش آموزان در این برنامه خواهد این فرصت را به دوره های جالب و آموزنده مانند عمر توسعه دهانه (HD 364) است که یک مطالعه رشد انسان و توسعه از طریق چرخه زندگی است. در نظر گرفتن رشد جسمی، عاطفی، شناختی، اجتماعی، اخلاقی، معنوی، و شخصیت را شامل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی هنر در روانشناسی و چرا کالج سن دیگو مسیحی می تواند انتخاب مناسبی برای شما، با پر کردن فرم در این صفحه!

گزینه های ارتباطی حرفه

  • تکنسین روانپزشکی
  • اجتماعی دستیار کار
  • مدیر داوطلب خدمات
  • متخصص منابع انسانی
  • تحلیلگر تحقیقات بازار

مشتریان

"با تشکر از شما SDCC و کل کارکنان توسعه بزرگسالان!" ~ پاتریشیا اسکات

"هنگامی که من سمت چپ، من غرق با توجه به شرایط کارکنان APS صادقانه و پرشور به سمت من دستیابی به اهداف آموزشی و شخصی من بود." ~ شیلا سیمونز

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط San Diego Christian College »

این دوره آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
Price
- $ 439 هزینه هر اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است