دفتر مایکروسافت

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

Microsoft Office Specialist Course Bundle مایکروسافت آفیس متخصص یک مدرک در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است. داشتن یک گواهینامه مایکروسافت آفیس متخصص در CV خود را نشان می دهد که شما تخصص لازم به دست آورده اند به مهارت استفاده از برنامه های مایکروسافت، به شما یک مزیت رقابتی زمانی که کار شکار و همچنین در محل کار. این قابل توجهی خواهد شد افزایش اعتماد به نفس، مهارت و استخدام کنید. این خدمت به عینی اعتبار مهارت های IT خود را و کمک به پیشرفت خود را در زندگی حرفه ای خود را انتخاب. هر گواهی صلاحیت در حق خود است - بنابراین شما می توانید تنها با یک، و یا به عنوان بسیاری از شما می خواهم را. به عنوان مثال، شما می توانید انتخاب کنید تا تبدیل به یک متخصص مایکروسافت آفیس در ورد یا اکسل و یا پاورپوینت ... و یا همه آنها اگر شما را انتخاب کنید.مایکروسافت اشاره به آن را به عنوان "تنها جامع، مبتنی بر عملکرد برنامه های صدور گواهینامه مورد تایید مایکروسافت به اعتبار مهارت های کامپیوتر رومیزی"

چه در بسته نرم افزاری است؟

این بسته نرم افزاری شامل 8 دوره صدور گواهینامه جداگانه.
  • مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) 77-418: کلمه 2،013
  • مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) 77-422: پاورپوینت 2013
  • مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) 77-423: چشم انداز 2013
  • مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) 77-424 دسترسی 2013
  • مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) 77-419: شیرپوینت 2013
  • مایکروسافت آفیس متخصص (MOS) 77-420: اکسل 2013
  • مایکروسافت آفیس متخصص قسمت اول (MOS) 77-427 اکسل 2013 "کارشناس"
  • مایکروسافت آفیس متخصص بخش دوم (MOS) 77-428 اکسل 2013 "کارشناس"

هر دوره چگونه آموزش داده می شود؟

همه دوره های آنلاین و گام به گام خود، به این معنی که شما آن را در خانه خود، در زمان خود، با سرعت خود را. هر درس از پیش ضبط شده به شما این امکان مکث، سریع به جلو، جست و خیز بخش، و یا رفتن به درس دیگر اگر شما نیاز است. مساله این است چند رسانه ای بر اساس، که به معنی ویدیو و صدا برای آموزش درس استفاده می شود. اکثر درس نیز تعاملی هستند، باعث یادگیرنده به شرکت می کنند. این ممکن است شامل پاسخ دادن به سوالات بر روی صفحه نمایش، شرکت در وظایف، و با استفاده از شبیه سازی به عنوان اگر شما با استفاده از برنامه نرم افزار واقعی است.

چه مدت طول خواهد من را برای تکمیل هر دوره؟

همانطور که در بالا ذکر شد، دوره ما گام خود. برخی از افراد پایان دوره خود را سریع تر از دیگران است. اگر شما انتخاب می کنید به تنها یکی از دوره های صدور گواهینامه از این بسته نرم افزاری انجام، و سپس آن را به شما زمان کمتر از اگر شما دو یا سه و یا همه آنها را.مهم نیست که چه هر چند، شما همیشه 12 ماه برای تکمیل دوره خود را داشته باشد.

چه نیاز دارم؟

همه شما نیاز به اتصال به اینترنت و یک کامپیوتر است. در حالی که بیشتر از درس کار بر روی مکینتاش، توصیه می کنیم به شما استفاده از PC برای بهترین عملکرد. بخش های خاصی از این دوره ممکن است بر روی Mac های قدیمی تر نمایش داده نمی شود. هنگامی که شما به سیستم وارد دوره خود را، شما ممکن است به برخی از پلاگین های رایگان را مانند جاوا را برانگیخت. فقط دهید بر روی صفحه نمایش را دنبال کنید.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but ... اطلاعات بیشتر

We create superheroes by providing ordinary people with extraordinary skills that empower them. We see these skills as superpowers that can change the lives for not only the people that have them, but for those around them. اطلاعات محدود
UK آنلاین , لندن + 1 بیشتر کمتر