Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 7 آنلاین دوره ها  (دوره آموزشی) برنامه ها که در آمادگی آیلتس 2024

7 آنلاین دوره آموزشی برنامه ها که در آمادگی آیلتس 2024

بررسی اجمالی

بسیاری از دانش آموزان برای انجام دوره های انفرادی برای تکمیل یک مدرک سنتی تصمیم می گیرند تا بتوانند مهارت خاصی کسب کنند. بعضی از دانش آموزان دوره خود را فقط در چند هفته به پایان می رسانند، اما بعضی دوره ها برای تکمیل سال ها طول می کشد.
دوره آمادگی آیلتس چیست؟ آیلتس برای سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی است، بنابراین این دوره دانش آموزان را با دانش فنی این آزمون تطبیق می دهد. دانش آموزان استراتژی های خاص مورد استفاده در آزمون های آیلتس، نحوه ارزیابی آنها، آنچه را که انتظار دارند برای بخش های مختلف آزمون و مهارت های خاص مورد نیاز برای انجام آزمایش در آزمون است، می آموزند. معلمان اغلب سؤالاتی مشابه آنچه که دانش آموزان در امتحان واقعی می بینند، ارائه می دهند تا آنها بتوانند به آنها پاسخ دهند و سپس بازخورد دریافت کنند.
آموزش و پرورش زبان انگلیسی غنی سازی زندگی خصوصی و حرفه ای کارگران در خانه و خارج از کشور است. این نیز اغلب مورد نیاز برای مدرسه، کار و یا مهاجرت در کشورهایی مانند کانادا و انگلستان است. دانش آموزان مهارت در دوره هایی که آنها را برای آزمون آیلتس آماده می کنند، شامل گرامر انگلیسی، خواندن مطالب و نوشتن مقاله می شود.
هیچ هزینه ای برای دوره ای در آماده سازی آیلتس وجود ندارد، بنابراین شما باید انجام برخی تحقیقات انجام دهید. هنگامی که موسسه و برنامه تحصیلی را برآورده می کنید که نیازهای شما را برآورده می کند، برای رسیدن به تصمیم خوب، مهم است که از اطلاعات دقیق مطلع شوید.
دانش آموزانی که با موفقیت دوره آمادگی برای آمادگی برای آیلتس را امتحان می کنند، باید با موفقیت آزمون هایی که در حال آماده سازی هستند را نیز منتقل کنند. این فرصت هایی را برای زندگی، کار و تحصیل در کشورهایی فراهم می کند که نیاز به زبان انگلیسی به عنوان زبان گفتاری یا روان دارند. دانش آموزان هم اکنون می توانند یک دکترا در مهندسی در آمریکا یا مدرک کارشناسی ارشد در زیست شناسی دریایی استرالیا را دنبال کنند. حرفه ای ها ممکن است در موقعیت های مختلف مانند مترجمان در فرودگاه ها در سراسر جهان، مدیران شرکت های چند ملیتی یا پزشکان در بیمارستان های انگلیس کار کنند.
دوره ای در آمادگی آیلتس اغلب به صورت آنلاین آموزش داده می شود، اما همچنین ممکن است در یک محیط کلاس درس دنبال شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • زبان های خارجی
  • آزمون آمادگی زبان
  • آمادگی آیلتس
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه