close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ دوره تحصیلی را دوره های تحصیلی آموزش بهداشت آنلاین

آموزش مداوم در بسیاری از زمینه ها بسیار مهم است. حرفه ای ها می توانند در کنار مقررات یا تکنیک های فعلی با در نظر گرفتن یک دوره علمی باقی بمانند. دوره های آموزشی می توانند از چند ماه به عنوان یک کلاس مستقل تا چند سال به طول ان… اطلاعات بیشتر

آموزش مداوم در بسیاری از زمینه ها بسیار مهم است. حرفه ای ها می توانند در کنار مقررات یا تکنیک های فعلی با در نظر گرفتن یک دوره علمی باقی بمانند. دوره های آموزشی می توانند از چند ماه به عنوان یک کلاس مستقل تا چند سال به طول انجامد که بعنوان بخشی از مجموعه ای از دوره ها در یک موضوع مرتبط با آن برگزار می شود.

زمینه مراقبت های بهداشتی است که دائما در حال تغییر و پیشرفت است، و کسانی که درگیر آن هستند، اغلب باید کلاس ها را به روز کنند. یک دوره در آموزش بهداشت چیست؟ دانش آموزانی که در این دوره شرکت می کنند، معمولا فرصتی برای یادگیری شیوه های بالینی موثر دارند. آنها می توانند مطالعات عمیقی از ملاحظات اخلاقی مربوط به آزمایشات بالینی با استفاده از افراد انسانی انجام دهند و در مورد قوانین و مقررات مربوط به چنین آزمایش های بالینی تحصیل کنند. از طریق دوره های دیگر، دانش آموزان می توانند در مورد شناسایی و کمک به کنترل گسترش بیماری ها یاد بگیرند.

دانش آموزانی که در این کلاس ها مشغول به فعالیت هستند، می توانند به توانایی های تصمیم گیری خود اعتماد کنند، زیرا یاد می گیرند که مشکلات را در طی مطالعات موردی و پروژه های کلاس درس حل کنند. آنها می توانند به طور بالینی شرایط مختلف را بررسی کنند و از یک تفکر انتقادی برای تعیین بهترین مرحله بعدی استفاده کنند.

دوره ها اغلب نسبتا کوتاه هستند و هزینه های مرتبط با آن قابل قبول است. با این حال، قیمت از موسسه به موسسه متفاوت است. دانش آموزان باید گزینه های خود را بررسی کنند.

یک دوره آموزشی در آموزش بهداشت می تواند متخصصان مراقبت های بهداشتی را برای کار آزمایش بالینی واجد شرایط بداند. دوره های دیگر می توانند فارغ التحصیلان را به حرفه های پزشکی یا محققان پزشکی هدایت کنند. نه همه دوره ها به سمت حرفه ای کار می کنند؛ برخی از آنها بخشی از یک دوره گسترده تر از کار البته است که می تواند دانش آموزان را به حرفه های بهداشت عمومی، سلامت شرکت ها و یا سیاست های بهداشتی منجر شود. پس از اتمام دوره، دانش آموزان ممکن است مشاوران بهداشتی یا معلمان شوند.

تکنولوژی به سرعت در دسترس بودن دوره های آنلاین برای افرادی که علاقمند به یادگیری بیشتر در مورد آموزش بهداشت هستند پیشرفت کرده است. بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان دوره های خود را در کلاس درس و آنلاین ارائه می کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
MAs
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
The Natural Health Academy
کیپ تاون, آفریقای جنوبی

برنامه 100 روزه به سلامت برای کمک به شما در کنترل سلامت خود طراحی شده است. فرقی نمی کند شما باشید ؛ بیش از حد یا کم وزن ، دیابتی ، کاهش قند خون ، آرتروز ، اشتهای بد یا خیلی سا ... +

برنامه 100 روزه به سلامت برای کمک به شما در کنترل سلامت خود طراحی شده است. فرقی نمی کند شما باشید ؛ بیش از حد یا کم وزن ، دیابتی ، کاهش قند خون ، آرتروز ، اشتهای بد یا خیلی سالم ، -
دوره های آموزشی
تمام وقت
English (South Africa)
فوریه 2022
آنلاین