close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید 3‏ دوره تحصیلی را دوره های آموزش های ویژه آنلاین

برخی از دانش آموزان هم می تواند و یا نمی خواهید به شرکت در کلاس در دانشگاه، اما آنها هنوز هم ممکن است می خواهید به یادگیری و یا کسب یک درجه است. برای چنین افرادی، از ثبت نام در یک دوره آنلاین یک گزینه ایده آل است. یک دوره آنل… اطلاعات بیشتر

برخی از دانش آموزان هم می تواند و یا نمی خواهید به شرکت در کلاس در دانشگاه، اما آنها هنوز هم ممکن است می خواهید به یادگیری و یا کسب یک درجه است. برای چنین افرادی، از ثبت نام در یک دوره آنلاین یک گزینه ایده آل است. یک دوره آنلاین دسترسی به ترم یکی ممکن است در یک کلاس در شخص روبرو می شوند فراهم می کند، اما به طور کامل موجود است.

دوره آنلاین در آموزش و پرورش ویژه چیست؟ یک دوره آنلاین در آموزش و پرورش ویژه یک کلاس را پوشش می دهد که اصول، تعلیم و تربیت و زمینه ای است که اطلاع آموزش و پرورش برای دانش آموزان با نیازهای ویژه است. در طول ترم، دانش آموزان می توانند انتظار برای تبدیل شدن به با ویژگی های مختلف است که دانش آموزان آموزش و پرورش ویژه ای داشته باشند و همچنین به عنوان بهترین شیوه برای پاسخ به این ویژگی ها در کلاس درس آشنا. علاوه بر این، کلاس اجازه می دهد تا شما را به توسعه استراتژی های برای تسهیل یادگیری در میان یک کلاس دانش آموز متفاوت ناتوانان.

آموزش نحوه رسیدگی و تدریس یک کلاس درس متنوع هر حرفه ای آموزشی مشتاق بهره مند شوند. این نیز یک مهارت بزرگ است که می تواند به زمینه های دیگر منتقل شده است.

هزینه یک دوره آنلاین اغلب مانع دانشجو از بدو ورود، اما قبل از هر گونه مفروضات، شما باید به دفتر پذیرش رسیدن. آنها می توانند اطلاعات بیشتری در مورد شهریه و کمک های بالقوه فراهم می کند.

با توجه دوره های آنلاین در آموزش و پرورش خاص ممکن است الهام بخش شما به دنبال یک حرفه به عنوان یک معلم آموزش ویژه، یا کلاس ممکن است بخشی از آموزش های خود را برای تدریس در نوع دیگری از کلاس درس. بیشتر دانش آموزانی که به این دوره به احتمال زیاد به سمت دوران آموزشی در برخی از ظرفیت کار می کنند، اما یادگیری مهارت های تدریس یک تجربه فوق العاده ارزشمند برای دانشجویانی که می خواهند به کار در محیط های کسب و کار است. به عنوان یک معلم آموزش دیده، شما ممکن است به سمت موقعیت مانند مربی شرکت ها و یا برنامه درسی بدهید جذب.

شما می توانید در یک دوره آنلاین در آموزش و پرورش ویژه در بسیاری از دانشگاه ثبت نام کنند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
FutureLearn
کیپ تاون, آفریقای جنوبی

راههایی را برای فراگیرتر شدن آموزش بخصوص در مناطقی که منابع محدود هستند کشف کنید.

راههایی را برای فراگیرتر شدن آموزش بخصوص در مناطقی که منابع محدود هستند کشف کنید. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
6 هفته
انگلیسی
آنلاین
 
Distance Learning Centre
UK آنلاین, بریتانیا

پشتیبانی متخصص برای آموزش و یادگیری در مدارس (QCF) - سطح 3 دوره در دسترس به زبان آموزان 16+ که در حال کار در یک مدرسه، به ویژه در نقش یک دستیار، کلاس درس دستیار و یا یادگیری پ ... +

پشتیبانی متخصص برای آموزش و یادگیری در مدارس (QCF) - سطح 3 دوره در دسترس به زبان آموزان 16+ که در حال کار در یک مدرسه، به ویژه در نقش یک دستیار، کلاس درس دستیار و یا یادگیری پشتیبانی دستیار است. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
250 ساعت
انگلیسی
آنلاین
 
FutureLearn
حمام, بریتانیا

اوتیسم یک بیماری بسیار متنوع است و می تواند با توانایی استثنایی تحصیلی از طریق ناتوانی ذهنی همراه باشد. ... +

اوتیسم یک بیماری بسیار متنوع است و می تواند با توانایی استثنایی تحصیلی از طریق ناتوانی ذهنی همراه باشد. -
دوره های آموزشی
پاره وقت
4 هفته
انگلیسی
آنلاین